Skocz do zawartości
ONE

Red Faction: Guerilla

Rekomendowane odpowiedzi

Do Wszystkich którzy chcieli by pograć w demko :

Rejestrujecie sie na oficjalnej stronce , przechodzicie na swoja poczte gdzie klikacie w link aktywujący

będąc zalogowanym wybieracie u gory zakładke ps3 ->

Red Faction: Guerrilla - Play The Demo Now!

po czym klikacie ( na stronie oczywiscie )

Click here to find out more and get your key to download the demo from either the PlayStation®Network or Xbox LIVE® Marketplace. Be quick though, keys are limited!

i ponizej wyswietli sie wasz klucz :)

Enjoy.

Sorki Jezeli niepowinienem był tego tutaj pisać ale sądze że to pomoże wielu forumowiczom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod od BrianPL, dzięki stary :) Jeszcze nie miałem czasu ściągnąć więc pewnie jutro pobiorę i zagram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odnosnie demka podoba sie wam gra ?? Ja jeszcze nie mialem czasu zaglebic sie w nia dokladnie ale tak na pierwszy zut oka to 6.5/10 jakos wszystko tak dziwnie wyglada, napisze co i jak jak przejde demko i obadam o co dokladnie chodzi :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem kod od BrianPL, dzięki stary :) Jeszcze nie miałem czasu ściągnąć więc pewnie jutro pobiorę i zagram :D

No problem.

a odnosnie demka podoba sie wam gra ?? Ja jeszcze nie mialem czasu zaglebic sie w nia dokladnie ale tak na pierwszy zut oka to 6.5/10 jakos wszystko tak dziwnie wyglada, napisze co i jak jak przejde demko i obadam o co dokladnie chodzi :))

Powiem w skrócie telegraficznym. IMO Gra jest na ocenę od 7,6 do 8,4 Ta rozpierducha zwala nawet Killzone 2 z nóg. A to że tak duży teren jest renderowany w roździałce 1080p to nie lada wyzwanie (chyba) Gierka u mnie jest w top 10

Ps. Naprawde fajne dywersje można zrobić.

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nawet się gierka podoba :D Rozpierducha niezła, grafika ładna, ale strzelaniny takie nijakie. Ale młot rządzi! Masakra :P

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie gierka zrobiła kolosalne wrażenie bo jest mega grywalna, poczułem sie jak wtedy gdy poraz pierwszy włączyłem Red Faction 1;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna rozwałka, bardzo mi się spodobała. Poczekam na recenzje i jeśli na horyzoncie nie pojawi się nic ciekawszego niż Fight Night Round 4 i Operation Flashpoint 2/ARMA 2 to być może nawet kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz zawiodlem sie troche na tej grze... spodziewalem sie czegos...hmmm - innego?. Klimat nie wciaga oprawa tez nie, fizyka jest dobra nawet bardzo no ale o rewolucji nie ma co nawet wspominac. Demko ok 777mb wazy wiec nieduzo. W sumie lepiej by zrobili jakby byl to fps jak w poprzednich czesciach moze wtedy ten klimat by poprawilo bo tak to nie moge sie w to wczuc jakos... nie to co w 1-dynce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miał być FPS ale nie mógł bo gdyby ktoś dach ci rozwalił to byś mógł nie zobaczyć jak spada no i wiadomo co dalej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demo... dzisiaj... i gra jest mocna... ma mego powera... bardzo fajnie sie strzela... tylko tych przeciwnikow zbyt duzo... ale gra moim zdaniem jest lepsze od KZ2 (nie bijcie) ... takie mam odczucia... w PSX X napisali kilka dobrych slow na temat tej gry... jestem pozytwynie zaskoczony... bardzo duzo funu daje rozwalanie tych budynkow... ; > i ogolnie jesli bedzie fabula ok i zroznicowane misje to plyta wyladuje u mnie w napedzie ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam demko z PS Store. Ciekawe czy gra faktycznie jest tak dobra pod względem zniszczalności terenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest wyjątkowo słabe, postacie poruszają się jak w grze typu spiderman ( czyli obojętnie czy biegną do przodu/tylu/w bok ruchy ciała wyglądają tak jakby biegli po prostu przed siebie ). Rozwalanie budynków może i jest fajne, ale w praktyce wszystko rozpada się Lego style, czyli dosyć sztucznie to wygląda

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mi się podobało! O ile wcześniej olewałem tą pozycję to tera mi się mega podoba! Tyle, że przeciwników mogłoby mniej przychodzić momentami bo to wkurza. Oby w polsce była polska kolekcjonerka bo Walkera o bym chciał mieć na półce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, zagrałem i się zakochałem. Coś czuję że infamous i prototype sobie poczekają bo guerille kupuję na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Demko już można pobrać z Playstation Store i można podziwiać rozwalające sie WSZYSTKIE elementy w tej grze.

Co do wrażeń z gierki bardzo ciekawa ale, troche mnie ten styl grania i podział na dzielnice rozwalil ... to nie gangsta war przecie :D.

Grając w tą gierke zauważyłem że nasza główna postać ma mega powera w łapie jak młotem przywaliłem w mur 3/4 muru odrazu sie rozpadło w drobny mak. Co do broni strzelajacej jakas cienka ta broń wali sie i wali a te ludki dalej żyją. Stary Red Faction miał lepszy klimacik.

Gra nie zajmuje wcale dużo miejsca tylko 700 mb z groszem. Pozdrawiam

Edytowane przez maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie na poczatku bez szalenstw, lecz gdy zaczela sie akcja z mechem i w ruch poszly ramiona wszystko nabralo nowego polotu:) ostro momentami. Dzialko na ciezarowce i poscig naprawde dawal frajde. Moze byc ciekawie jezeli chodzi o ten tytul. Zgadzam sie mlot ma duzy power.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obadałem demko. Jak dla mnie must have! Killzone 2 mnie w 1/10 tak mnie nie wciągnął, twórcy gry wstrzelili się w 100% w to co lubię, szybka akcja bez zbędnych pierdół i rozwałka kompletnie wszystkiego :)

Nie ma to jak rozpiździć pół levelu wielką ciężarówką. Już się nie mogę doczekać pełnej wersji, przypomniały mi się stare czasy jak osiem lat temu zagrywałem się w pierwszą część :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie Demo Downloading ;) Ogólnie nie przepadam za takimi gierkami, ale dla tej zrobię wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też milutka rozpieducha. Aż się zdziwiłem jak mi się spodobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpierducha super, ale w tym demo dało się dorwać pierwszą lepszą ciężarówkę i tak przebić się do walkera jadąc przez budynki itd. Mam nadzieję że pełna wersja nie będzie polegała tylko na rozpieprzaniu młotem wszystkiego lub rozwalaniu ciężarówką, a broń palna nie będzie gorsza od młota czy granatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest to najlepsze demo w jakie grałem na Ps3

Niesamowita fizyka

Ciekawa postać

Ogromną przyjemność płynąca z gry.

JA , jestem na TAK

Zapraszam do zapoznania sie z wersią demonstracyjną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika z poprzedniej generacji konsol

Rozwala to się wszystko jak klocki lego albo jak domki z kart. Nie za ciekawie to wygląda

Może być dobry gameplay a to najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie uważam że grafika i rozpad budowli jest super. Mnie martwi tylko fakt czy będzie różnorodność broni, czy wystarczy młot i granaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie uważam że grafika i rozpad budowli jest super. Mnie martwi tylko fakt czy będzie różnorodność broni, czy wystarczy młot i granaty?

Skoro dadzą nam na przykład taką broń jak struś to chyba o różnorodność broni nie musimy się martwić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×