Skocz do zawartości
ONE

Co ostatnio czytałeś(aś), co czytasz? Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Martwa Strefa - Stephen King. Zakończone i uważam że warto było poświęcić czas Johnn'emu Smith'owi, jego opowieści która tak naprawdę ma i nie ma happy end'u. Sprawdźcie koniecznie :)

Edytowane przez InF'ernaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat.. Do jutra jest promocja w empiku. 3 książki za cene 2. Myśle że warto. Tylko za pośrednictwem strony empik.com. W salonie ponoć tego nie ma.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajęło mi to sporo czasu (sporo pracy i naglące terminy), ale przeczytałem wreszcie ostatni tom "Dziedzictwa Mocy". Mogę polecić tę książkę każdemu fanowi GW. Każdy fan filmów Lucasa znajdzie w tej serii coś dla siebie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem czytać "Kulisy Platformy" Janusza Palikota. Książka napisana w formie wywiadu nie wymaga dużo od czytelnika, a kolejne strony przewraca się bardzo szybko. Mam mieszane uczucia, co do tej pozycji. Palikot być może demaskuje niektóre wewnętrzne rozgrywki i przepychanki na linii Tusk-Schetyna, ale robi to w stylu tabloidów, wyraźnie na potrzeby kampanii wyborczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam teraz ,, człowiek który, wkradl sie do Auschwitz ,, - bardzo dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem "Smoki zimowej nocy", Jest to Tom 2 Dragonlance - Kroniki. Świetna seria, polecam. A teraz zabieram się za "Gears of War: Pola Aspho" które nabyłem ostatnio w empiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Gargoyle przez Andrew Davidson polecam, jedna z bardziej wciągających książek jakie ostatnio czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukazała się pierwsza książka z cyklu "UNIWERSUM METRA 2033" pt. "PITER". Nie jest to dzieło Głuchowskiego, ale zapowiada się ciekawie (bardzo przypadła mi do gustu idea tego przedsięwzięcia- pisarze z całego świata tworzą własne historie w realiach uniwersum METRA 2033).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem książkę Wilhelma Keitela "W służbie aż do klęski". Lubię tego typu książki. Oczywiście nie jestem nazistą i nie popieram dawnych działaczy hitlerowskich, ale czytam tego typu książki, aby dokształcać się historycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dorwałem w swoje łapska "Ja, Inkwizytor. Dotyk zła" Jacka Piekary. W pierwsze dwa dni przy niej nie sposób było mnie od niej oderwać, a na dziś dzień zostało mi z niej niecałe dwadzieścia, może trzydzieści kartek. Jeżeli kogoś rajcują książki w klimatach dark fantasy, a i nie miota się jak szatan na widok odrobiny kontrowersji(a książka jest nią porządnie przesiąknięta) - polecam. thumbsup.gif

Edytowane przez Natural
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stephen King "Dallas '63" rewelacyjna,

teraz zabieram się za "Cmentarz w Pradze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem "Drwala" Michała Witkowskiego. Książka zachwalana z każdej strony - zarówno przez redaktorów "Newsweeka" jak i ciepłe głosy z radiowej Trójki" - ale mnie nie powaliła. Strasznie nierówna. Momentami potrafi całkiem wciągnąć i bawić (zwłaszcza końcówka i rozwiązanie całej intrygi), a niekiedy wlecze się jak kulawy żółw na autostradzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj przeczytałem całą książkę pt. "Jesienna miłość". Bardzo mnie wciągnęła i jest wspaniała dla osób lubiących romanse. Zaopatrzyłem się także w film na podstawie książki niosący nazwę "Szkoła uczuć", który dzisiaj sobie obejrzę. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biografia Alberta Einsteina: Einstein - Jego życie, jego wszechświat Waltera Issacson'a. Jak narazie 150 stron przeczytałem z 800 i zdziwiony, że wcale nie nudne.

Edytowane przez RomanVelBurdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moja łapki z kolei wpadł Bond Leksykon Kamiła M. Śmiałkowskiego... świetne podsumowanie dotychczasowych zagadnień związanych Bondem... A tak na marginesie, na stronce, na którą często zglądam zorganizowali promocję, która polaga na werbowaniu nowych użytkowników serwisu *****

Edytowane przez cwir
nie wiem jakim cudem tyle czasu twój post wisiał. ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed: Renesans

Polecam książkę każdemu a zwłaszcza fanom gry ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio przeczytałem Władcę Pierścieni Drużyna Pierścienia, Hobbit i teraz czytam Władcę Pierścieni Dwie Wieże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałam ,że w tych czasach są jeszcze mężczyźni czytający książki ,za co oczywiście zwracam Wam honor:)

Ja ostatnio przeczytałam "Wszystkie zwierzęta na poboczu autostrady" Błażeja Dzikowskiego i "Samotność w sieci" Janusza L.Wiśniewskiego.

Obydwie książki godne polecenia. Teraz czekam na paczkę z Assassin's Creed: Renesans .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałam ,że w tych czasach są jeszcze mężczyźni czytający książki ,za co oczywiście zwracam Wam honor:)

Ja ostatnio przeczytałam "Wszystkie zwierzęta na poboczu autostrady" Błażeja Dzikowskiego i "Samotność w sieci" Janusza L.Wiśniewskiego.

Obydwie książki godne polecenia. Teraz czekam na paczkę z Assassin's Creed: Renesans .

Na litość! A cóż w "samotności w sieci" jest do polecenia???? Pseudo-psychologia w pseudo-literaturze.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×