Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. Zrozumiałem to potem ale już mi się posta nie chciało edytować. Czekałem aż ktoś za mnie sprostuje :)

Wysłane z SGS2 przy użyciu TapaTalk 2.4.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos, co z highschool of the dead, na pewno nie bedzie kolejnego sezonu ? Jedyne fajne anime o zombiakach :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zombiakach i nie tylko, hehe. Odcinek 7 bodajże mnie pozamiatał :)

Wysłane z SGS2 przy użyciu TapaTalk 2.4.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie tylko, hehe.

Ok, przylapales mnie, moze nie tylko zombiaki sa tam ekstra

1277989180VP5TKS.jpg

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie będzie ponieważ autor zaczął robić coś innego xD tak samo manga stanęła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie Slam Dunk, bo... Nie wierzę, KnB 9/10, to ja się boję twoich dziesiątek. Dla mnie to 1, lecz zrozumiem, jakby ktoś dał od 1-5, ale wyżej to już (cenzu) zalatuje.

O moje 10tki się nie martw, kilka stron temu dałem link do mojej listy anime. Na myanimelist Kuroko no Basket jest w top 0.5% najlepszych anime :> na mojej liście jest w top 20%. Jest to bardziej anime walki, a mniej sportowe ( to nie np. "Major" ).

I raczej źle wykorzystujesz wystawianie ocen anime. Skoro udało się Tobie obejrzeć całą serię do końca to jak można dać czemuś takiemu ocenę mniejszą niż 4 ? Jak coś jest złe ( ocena 4/10) to nie wytrzymuje więcej niż kilku odcinków. Jak wytrzymuję do końca to znaczy, że jakoś dało się to obejrzeć wieć jest przynajmniej średnie.

Edit: Sword Art Online to jedno z gorszych serii jakie oglądałem, wszystkie odcinki po odcinku nr. 2 to żart.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moje 10tki się nie martw, kilka stron temu dałem link do mojej listy anime. Na myanimelist Kuroko no Basket jest w top 0.5% najlepszych anime :> na mojej liście jest w top 20%. Jest to bardziej anime walki, a mniej sportowe ( to nie np. "Major" ).

I raczej źle wykorzystujesz wystawianie ocen anime. Skoro udało się Tobie obejrzeć całą serię do końca to jak można dać czemuś takiemu ocenę mniejszą niż 4 ? Jak coś jest złe ( ocena 4/10) to nie wytrzymuje więcej niż kilku odcinków. Jak wytrzymuję do końca to znaczy, że jakoś dało się to obejrzeć wieć jest przynajmniej średnie.

Edit: Sword Art Online to jedno z gorszych serii jakie oglądałem, wszystkie odcinki po odcinku nr. 2 to żart.

10-9 Majstersztyk, który będę pamiętać do końca życia | przykłady Lain, Perfect Blue

8 - seria bez wad, oryginalna | Vampire Hunter D (1985), Mugen no Ryvius

7-6 seria, którą opylało się obejrzeć do końca | Appleseed (1988), Kaze no Tani no Nausicaa

5 - jest takich serii na pęczki, ale ta owa mnie od siebie nie odrzuciła | K-On, Tsubasa Chronicle

4-3 twórcy to idioci, że coś takiego dali | Nisemonogatari, Nurarihyon no Mago

2-1 seria łamie wszelkie standardy, taka koszulka z Che Guevarą - idioci dalej ją noszą |Mirai Nikki, Another, Kuroko no Basket, Brave 10

Że serię obejrzałem do końca, nie znaczy, że mi się podobała. Po prostu byłem głupi (teraz już się z tego kalectwa wyleczyłem), bo czekałem, aż seria wyjdzie na ludzi. To anime zgwałciło koszykówkę, bardziej idiotycznie tego pokazać nie mogli.

Wrzuć swoją listę jeszcze raz, bo mi się wertować nie chce :biggrin:.

Edyt: Another, Guilty Crown, Mirai Nikki też obejrzałem do końca, a teraz się dziwie, jak ja taki głupi mogłem być :laugh:, gusta się rozwijają, więc chociaż tutaj mam usprawiedliwienie.

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co innego? mów co wiesz :biggrin:

Niestety nie wiem co dokładnie on tam robił XD ale gadałem z dziołchą z empiku która jak zobaczyła moje mangi jakie kupuje, to od razu zaczęła ze mną gadać xD i nastepnym klientom mówiła że kasa nieczynna XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach przypominam sobie Dragon Ball... Kurdę ile się rzeczy pozapominało, a ile się więcej dostrzega niż kiedy się było dzieckiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam schize na Anime z dzieciństwa.

Oprócz DragonBall'a chce obejżeć Kaiketsu Zorro, Kapitan Tsubasa i może YataMan :biggrin:

Edytowane przez OstryRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball !! Uwielbiam! poza tym polecam Ghost in The Shell oraz Devil May Cry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skonczyli Hellsing Ultimate, simply amazing.

PS. Dla fanow gintamy polecam obejrzec nowy serial, Ixion Saga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadnijcie kto powraca na nasze ekrany ;D nie dość że nowa seria to i gra MMO :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Muszę polecić serial, który pewnie sporo ludzi w tym ja ominąłem z powodu słabego początku.

Robotic Notes

Pierwsze odcinki nas oszukują przedstawiając zwykłe obyczajowe anim. Nie lubię takich klimatów, więc po 2 odcinku chciałem quitnąć. Ale z nudów obejrzałem jeszcze 2 a co tam smile.png i od pewnego momentu serial diametralnie zmienił swoje oblicze. Gdy główny bohater natrafia na pewną "anomalię" w rozszerzonej rzeczywistości google, zaczyna się podążanie za tajemnicą która trzyma nas do końca, przeplatając się z elementami obyczajowymi.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio strasznie zardzewiałem jeśli chodzi o animie, co polecicie po długim czasie ? Chcę znów się na nowo wkręcić, dajcie coś krótkiego, przyjemnego i wciągającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam stosunkowo słabo u nas znany, a jeden z najlepszych animowanych s-f/cyberpunków(do tego wyszedł spod ręki wymiatacza Kawajiriego) czyli 3 odcinkowe "Cybercity Oedo 808" (zresztą jeśli nie znasz, to gorąco Ci polecam wszystko co wyszło spod ręki tego gościa - Ninja Scroll, Vampire Hunter D: Bloodust, Highlander, Dark City)

Bardzo fajny jest też niedawno ukończony "Hellsing: Ultimate"

Ja z kolei obejrzałem ostatnio miniserię Gundama "The 08th MS team" - nie powiem, fajne, podoba mi się względnie realistyczne przedstawienie wojny i mechów - bardziej jak kroczących czołgów niż wszechrozpiżdżających, srających tęczą super robotów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minami-ke, bardzo dobra komedia, miny jakie robia bohaterowie tej serii przyprawiaja o zkrzeslospad.

Edytowane przez jipang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ Miło wiedzieć.  :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wczoraj sięgnąłem po ambitniejsze produkcje. I zaczynam Mushishi. Sama słodycz ambitnych produkcji w oderwaniu od różnych tasiemców, które również oglądam. Zaś w miedzy czasie będę musiał znaleźć czas i na Silver Spoon (Gin no Saji). Ten tytuł zaciekawił mnie jeszcze gdy pojawiały się pierwsze skanlacje mangi, a dzisiaj dopiero spostrzegłem się, że wydawany jest anime. Co mnie ucieszyło i od razu dodałem tytuł do sekcji Watching w MyAnimeList.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś anime Zone of the Enders? Bo pobrałem sobie, ale jeszcze się nie brałem za oglądanie.

Napaliłem się po gierce, bo lubię takie klimaty, ale zastanawia mnie czy to cokolwiek ma z grą wspólnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd pobierasz anime ? Ja dawno już nie oglądałem żadnego, ostatnio nie wyrabiam z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić jakiś dobry Shounen? Kilka ładnych lat broniłem się przed Naruto, ale w końcu się przekonałem i jestem aktualnie na bieżąco. Muszę znaleźć sobie coś nowego, dobrze by było gdyby to było coś co można obejrzeć od początku do końca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszystko shounen ale mogę polecić:

- Armitage III OVA oraz kontynuację Armitage IIII Dual Matrix (Poly Matrix to streszczenie OVA)

- Ghost in the Shell (filmy i serie TV)

- Twelve Kingdoms

- Mugen no Ryvius

- Blood: the Last Vampire

- Gantz

- Hellsing

- Trinity Blood

- Berserk

- Black Lagoon

- Moonlight Mile

- Evangelion

- Darker than Black

- Ergo Proxy

- Elfen Lied

 

Kolejność oglądania dowolna.

Więcej tytułów nie pamiętam, poza tym są to jedyne produkcje do których jeszcze powracam po tylu latach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×