Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A polecicie coś podobnego do Fairy Tail? Bo obecnie to tylko Naruto oglądam, FT i Tytani mają przerwę :F

Magi, zaczalem i tez jest klimatem troszke podobne : ) po 10 odcinkach 1 serii chce mi sie wiecej wiec jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po 1 odcinku Magi. Zapowiada się conajmniej dobrze, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli ta o mlodych rycerzach? To nie jest kontynuacja tylko losy jakis innych rycerzy i nazywa sie chyba OMEGA. Poza tym saint seiya praktycznie co 2-3 lata byla jakas nowa miniseria itp. W kazdym razie ta nowa to juz nie to co kiedys:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli ta o mlodych rycerzach? To nie jest kontynuacja tylko losy jakis innych rycerzy i nazywa sie chyba OMEGA. Poza tym saint seiya praktycznie co 2-3 lata byla jakas nowa miniseria itp. W kazdym razie ta nowa to juz nie to co kiedys:)

Jest to kontynuacja serii której (nie licząc serii Hadesa i innych bogów) wydarzenia toczą się po oryginalnym Saint Seiya (Rycerze Zodiaku). Było to opowiadane w bodajże.. 25(?) odcinku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChodIlo mi o to ze nie uraczymy tam starych bohaterow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ChodIlo mi o to ze nie uraczymy tam starych bohaterow

Są starzy, niestety teraz wszyscy umierają ;( Zostało 3 z około 8(?)

 

Jeden z lepszych momentów: (odcinek sprzed tygodnia)

http://www.youtube.com/watch?v=jIWmhdHtRww

Edytowane przez WikFlesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sie to dobrze ogladalo jak bylo malo tego i lecialy na polskich kanalach, teraz jest tyle dobrych serii i o wiele lepszych anime ze jakos juz nie robi to takiego wrazenia:) Ale fajnie czasami wrocic do tych starych serii, sam z rok temu obejrzalem jeszcze raz captain tsubasa jeszcze bym slayers obejrzal raz tez bylo swietne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem oglądać Psycho Pass. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony.

Bardzo fajna fabuła, świetne postacie (może poza piczą Akane) i kreska naprawdę ładna, nie szałowa, ale ładna :)

Ścieżka dźwiękowa również bardzo dobrze dobrana, może poza pierwszym openingiem, który średnio na jeża mi się podobał.

 

Dzięki chłopakom za polecenie (Bansai i Kloose), bo naprawdę warto się zaznajomić z tą serią.

Dawno nie oglądałem już "animców", ale dzięki temu zacząłem sobie oglądać jakieś starsze serie (kolejny maraton z ID ^_^).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w  połowie Elfen lied bo mi kumpel polecił, ale szału nie ma. Ot taki w miare dobry anime ale bez rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy  w miarę dobry, w sumie każdy ma inny gust, ale jedno z lepszych anime jakie oglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jestem w  połowie Elfen lied bo mi kumpel polecił, ale szału nie ma. Ot taki w miare dobry anime ale bez rewelacji.

Zobacz sobie jeszcze na Brynhildr in the Darkness, tego samego autora. Klimat i ogólnie założenia fabularne są dość podobne do Elfen'a, no i ma całkiem niezły motyw otwierający (jak dla mnie)...

 

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy  w miarę dobry, w sumie każdy ma inny gust, ale jedno z lepszych anime jakie oglądałem.

 

Powiem tak teraz jestem przy koncu juz i w sumie wkrecilo mnie bardziej i musze przyznac ze jest faktycznie dobre ale dla mnie na pewno nie jedno z lepszych. Tak jak pisałeś to kwestia gustu. 

 

Co jeszcze byście polecili ale bardziej zeby bylo z jakas magia itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie o magii ale Steins;Gate to anime w którym się zakochałem, początek może niemrawy ale rozkręca się szybko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochote odpocząć od walącego kolorami po oczach fantasy, to polecam Another. Ciężki, złowieszczy i przytłaczający klimat, sporo tajemnic i zagadek , ciekawa i wciągająca fabuła (i sporo pomysłów na krwawą eliminację bohaterów jak ktoś lubi krew) plus oszczędna ścieżka dźwiękowa (jedynie openingi są spier**lone, chyba że ktoś lubi skrzeczący j-pop). Całość ma tylko 13 odcinków, więc można to zaliczyć za jednym posiedzeniem - mi sie udało, bo strasznie wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny polecam Hunter x Hunter...a dokładniej serię która obecnie wychodzi. Chyba jedno z niewielu anime gdzie główny bohater nie jest koksem nie wiadomo czemu. Często nawet nie jest w stanie pokonać poddanego jakiegoś pakera. Wsio jest utrzymane tak jakby to wyglądało na serio. Szczególnie polecam ark z mrówkami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fantasy i sceny walki, imo pod tym wzgledem jedno z najlepszych anime:

 

Ostatnio zanalazlem rewelacyjna perelke z lat osiemdziesiatych, cyberpunk w najwspanialszej formie:

 

Z biezacych anime moge polecic to:

http://www.youtube.com/watch?v=QPfqQY8N_Fo

 

A swoja droga kto zgadnie z jakich anime to jest (tylko nie ogladajcie napisow koncowych jak chcecie sie bawic w zgadywanke ;p ):

Edytowane przez jipang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny polecam Hunter x Hunter...a dokładniej serię która obecnie wychodzi. Chyba jedno z niewielu anime gdzie główny bohater nie jest koksem nie wiadomo czemu. Często nawet nie jest w stanie pokonać poddanego jakiegoś pakera. Wsio jest utrzymane tak jakby to wyglądało na serio. Szczególnie polecam ark z mrówkami :)

Już prawie na 80 odcinku jestem i powiem ci ze faktycznie anime jest świetne i trzyma mocny poziom praktycznie cały czas. Jest mało niepotrzebnych odcinkow 'wypelniaczy' jak w innych tego typu produkcjach co mi sie bardzo podoba. Wlasnie zaczynam ark z mrówkami wiec licze na to ze sie bedzie dzialo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dobre, krótkie animie ? W skrócie, chcę usiąść i pochłonąć w jeden dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Another sobie zobacz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dobre, krótkie animie ? W skrócie, chcę usiąść i pochłonąć w jeden dzień.

 

Przeglądając moją listę anime, wybrałem krótkie i bardzo dobre pozycję:

 

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai. - 11 odcinków

Usagi Drop - 11 odcinków

Tsuritama - 12 odcinków

Sakamichi no Apollon - 12 odcinków

Oraz moje ulubione anime: K-On! - 13 odcinków

Powyższe propozycje to nie anime akcji i co prawda preferuję się delektować tymi pozycjami ;). Jednak gwarantuję, że będzie nie jedna okazja do wzruszenia się ;).

 

PS Co powiecie na założenie tematu na forum o kolekcjonowaniu figurek i naszych kolekcjach? :). Na myśli mam szczególnie figurki te bardziej wartościowe, czyli sprowadzane między innymi z Japonii i fajnie jeśli dotyczyłyby anime. :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz na biezaco z hunter x hunter za chwile koncowka i bedzie pewnie tka jak z bleachem ze beda czekac az wiecej tomikow wyjdzie.

 

Z krotszych fajnie mi sie ogladalo Basilisk.

 

A co polecicie w klimatach Huntera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowości się pojawiło i chyba najbardziej obiecująco, zapowiada się Tokio Ghoul - jest mrocznie i krwawo (przynajmniej po pierwszym odcinku)...

 

https://www.youtube.com/watch?v=kpgqRq6Tuyg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał Psycho-Pass? W tym miesiącu, startuje drugi sezon :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×