Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W małym skrócie :). Aktualnie zaczałem Ping Pong The Animation i zapowiada się wyśmienicie po dwóch obejrzanych epizodach :biggrin:. Skończyłem zaś Mushishi Zoku Shou i również miło będę wspominał ten sezon Mushishi. A już jest nadawany drugi sezon Zoku Shou :), więc troszkę poczekam na polskie tłumaczenia i będę na bieżąco z Ginko ;).

A z OVA, wczoraj obejrzałem Kyoukai no Kanata: Shinonome i w porządku, mogę polecić :).

 

Dodane ;). Muszę wspomnieć, że to co da się obejrzeć w odtwarzaczu VK to dane anime oglądam na PS4 ^^. Jakiś czas temu na żadnym odtwarzaczu przez przeglądarkę w PS4 nie dało się dużo obejrzeć, bo obraz u mnie był za duży przy pełnym ekranie a zauważyłem, że tylko odtwarzacz VK ma możliwość Full Screen w przeglądarce PS4. Myśle, że jedna z ostatnich aktualizacji od Sony poprawiła działanie odtwarzaczy w przeglądarce i aktualnie przynajmniej z VK można oglądać bardzo swobodnie :].

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał Psycho-Pass? W tym miesiącu, startuje drugi sezon :)

Ja oglądałem, w sumie to chyba sam mi go polecales. Poczekam aż się skończy i od razu lykam całość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Velans - a nie przeszkadza Ci specyficzna kreska w tym Ping-pongu? Bo mnie to trochę od tego anime odrzuciło, po obejrzeniu trailera...

@Patricko - co prawda dopiero dwa odcinki wyszły, ale wydaje mi się, że utrzymają poziom pierwszej części - co mnie cieszy...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Velans - a nie przeszkadza Ci specyficzna kreska w tym Ping-pongu? Bo mnie to trochę od tego anime odrzuciło, po obejrzeniu trailera...

 

 

Kreska mi się strasznie podoba :biggrin:. Ale zachwyty może napisze po obejrzeniu wszystkich odcinków, bo jak pisałem na razie jestem po dwóch epkach :]. A tak bardziej prywatnie to trenuję tenis stołowy więc dla mnie takie anime to wielka gratka :biggrin:. Jak w pierwszy odcinku spotkałem sytuację, że dwóch bohaterów komentuję przez odległość bez widzenia gry, styl grania głównych bohaterów to już wiedziałem, że anime chyba trafi do mojego zbioru najlepszych anime :biggrin:.

Ogólnie to anime jest dla mnie bardzo prawdziwe, tak jakby to ująć :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oglądam Death Note i jak na razie bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka i jedno z najlepszych anime. Nie bez powodu, acz końcówka anime trochę ssie wg mnie. Pod tym względem Code Geass miażdży jednak :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Note również uważam za bardzo dobre anime ;) - chociaż jak coś jest za bardzo popularne to też nie za dobrze, ale Death Note potrafi zaciekawić :) i trzyma bardzo dobry poziom dlatego może taka końcówka ;]. I podobno nie ma rzeczy idealnych ;).

 

A jeśli chodzi o Code Geass to mi osobiście to anime nie zapadło na długo w pamięci ;). Sądze, że głównie przez temat mechów, który mi nie podchodzi oraz przez trochę za dużo twistów fabularnych (jeśli tak to sformułuję) i lekkie zagmatwanie samego tematu/anime, przez co mi niekiedy trudno było się połapać w historii ^^.

 

U mnie zaś aktualnie na tapecie:

Space Brothers (Uchuu Kyoudai) - znalazłem źródło gdzie są już brakujące odcinki do końca serii przetłumaczone na nasz język, więc się zabrałem bo anime godne polecenia ;]

Hyouge Mono - to anime to głównie połączenie postaci i wydarzeń historycznych feudalnej Japoni z fikcyjną historią. Okraszona spokojną stylistyką i nie za szybką fabułą, przez co ogląda się bardzo fajnie w odróżnieniu od anime z dużą ilością akcji :). Bohater anime to samuraj, który dokonuję wyboru między ideologiami estety czy wojownika, pnąc się powoli w górę w szczeblach hierarchii feudalnej Japonii :).

Oraz cały czas na bieżąco One Piece ;) - zacząłem tą serię gdzieś z dobre trzy lata temu :biggrin:.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zacząłem Death Note ostatnio jestem w okolicy 18 odcinka i muszę przyznać że trochę poziom spadł.

Cała ta rywalizacja pomiędzy głównymi bohaterami to było to co napędzało tą serię. Ostatnie kilka odcinków które widziałem zdają się kończyć ten wątek bezpowrotnie.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oglądasz na youtube to nie czytaj komentarzy, ja już trafiłem na spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego anime. Cos w stylu bleach :-) oglądałem kilka ale bleach najbardziej mi przypadł do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter x hunter nowy. O wiele lepszy od bleacha wg mnie. No i nie ma głupiego wzrostu siły u bohaterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pobierania anime polecam nyaa.eu. Chyba wszystko tam jest i to za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter x hunter nowy. O wiele lepszy od bleacha wg mnie. No i nie ma głupiego wzrostu siły u bohaterów.

Bede musiał ogarnac dzieki :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym głównie teraz tylko dalszą ekranizację anime Bleach ;). Na razie zadowalam się mangą ;).

A co myślicie o Durarara!!x2? Pierwszy epek anime pojawi się 10 stycznia 2015 i jeśli będzie taki poziom jak pierwszego sezonu Durarara!! to będzie co oglądać :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie polecal czegos ze stosunkowo nowych Anime?:)

 

Mi podeszly takie jak:

 

Sword Art Online - pierwszy sezon kozak, jakbym widzial siebie przed kompem:) chociaz teraz to troche sie robi opera mydlana:)

No Game No Life - rowniez tematyka growa. Mozna sie rowniez troszke posmiac:)

Log Horizon - I tutaj takze o dziwo tematyka okologrowa. Polecam.

 

A ze starszych to na biezaco Naruto (smutno, ze dobiega konca ale juz wiadomo, ze bedzie przeskok czasowy i kontynuacja)

Hunter x Hunter, w pewnym momencie niesamowicie wkurzylem sie na pewne aspekty fabularne.

Bleach, anime wiadomo, manga na biezaco.

 

No i najlepszy smaczek na sam koniec. Anime, ktore pierwszym odcinkiem niesamowicie mnie odrzucilo, a pozniej tak wciagnelo, ze nie moglem sie oderwac. Po kazdym odcinku mocne wrazenia gwarantowane, momentami, az przesadzone. Atack on Titan. Nie moge sie doczekac kolejnego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie z tego sezonu letniego ruszyłem "Gangsta."oraz "Overlord" i nadganiam drugi sezon "Durarara!! x2". Zaś z poprzedniego sezonu wciągnął mnie "Arslan Senki" :).

Polecam :). Jeśli coś mi umkneło fajnego z najbliższego czasu to polecać ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś anime warte polecenia? Ostatnio obejrzałem świetne Elfen Lied i rewelacyjne Mirai Nikki, więc poprzeczka stoi wysoko. Jestem otwarty na wszystkie propozycje, ale najbardziej interesują mnie klimaty psycho, zwłaszcza po bardzo dobrym Dead Man Wonderland, który skończył się na 1 sezonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa sezony Psycho-Pass, Tokyo Ghoul...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tokyo Ghoul, zawsze je omijałem, nie wiedząc dlaczego, ale teraz właśnie się za nie zabiorę, bo zebrało bardzo fajne opinie. Co do Psycho-Pass, świetny sezon 1, ale nijaki 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looknij jeszcze na Serial Experiments Lain, chociaż to już dość stare anime i Another...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki teraz ale czy mógłby ktoś polecić jakieś fajne blogi na poziomie o Anime&Manga? :). Mogą być też anglojęzyczne :).

 

A jeśli chodzi o to co się fajnie zapowiada z anime to myśle warto czekać na "K: Return of Kings", który zapowiedziany jest na październik 2015r. :). Jest to sequel "K", który ma 13 epków ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ślęczałem od północy do 3 przy Tokyo Ghoul, oglądając przy tym wszystkie odcinki. Anime mega, jednak zakończenie zostawiło spory niedosyt i miejscami było trochę zbyt chaotyczne. Jednak dzisiaj patrzę, a tu strasznie niedawno miała miejsce premiera 2 sezonu, zresztą nie dziwi mnie to, ponieważ jeszcze jest sporo wątku do zakończenia. Także zabieram się do oglądania, i jak coś to dam opinię, jak to wypadło w stosunku do sezonu 1.

Edytowane przez PatrikoPPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"K: Return of Kings", który zapowiedziany jest na październik 2015r. :). Jest to sequel "K", który ma 13 epków ;).

 

Wkradł się mały błąd z mojej strony ;). Odkryłem, że między "K" a "K: Return of Kings" jest jeszcze film kinowy "K: Missing Kings", który według kolejności historii jest po środku tych sezonów :]. Obejrzałem ten film wczoraj i jestem pod wrażeniem :). Wyśmienita kreska i kolory, bardzo płynne animacje podczas walk. Jedno z ładniejszych anime jakie oglądałem, które nie są w całości renderowane :]. Zdecydowanie polecam całą serię :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×