Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Uprowadzona 2...dużo gorsza od jedynki. Aż nie mogłem się doczekać kiedy skończe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj obejrzałem 'Miasto Boga' polecam wszystkim dosyć ciekawy film daje 9/10. film do znalezienia na youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'' Bad Teacher '' komedia z Cameron Diaz i Justin Timberlake, żadna rewelacja, film średni 6/10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django - Tarantino znów pozamiatał system. Rewelacyjny obraz. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przetrwanie" - bardzo dobry film polecam 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zupełnie przypadkowo obejrzałem No Country For Old Men braci Coen. Film miażdży czachę. Dla mnie mocne 7/10. Tak mi się podobał, że za chwilę po raz enty obejrzę Fargo - 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django: Unchained - 8.5/10

Tarantino po raz kolejny pokazał klasę. Chyba wszyscy pamiętają jego Bękartów i niezapomnianą rolę Waltza? Nieco starsi forumowicze natomiast powinni kojarzyć takie filmy jak Kill Bill czy Pulp Fiction... No cóż, nowy film Quentina nie odstaje poziomem i stylem poprzednikom. Po raz kolejny mamy do czynienia z typowym tarantinowskim kinem. Jest brutalnie, jest strasznie wulgarnie a każdy aktor ma tak wykreowaną rolę w której się tak niesamowicie sprawdził, że głowa mała. Jak dla mnie ten film ma szanse na przynajmniej dwa Oscary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Waltz lepiej dopieszczony był w Bękartach. Tutaj mu też nie dużo brakowało, jednak tam był jeszcze bardziej wyrazisty. Co by nie mówić, Django to zajebisty obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dredd (nowa wersja) - Wielu narzeka na nowego Dredda, nie wiem w sumie dlaczego.

Właśnie jestem po seansie, oglądałem go na Blu-Ray w 2D.

Film bardzo mi się podobał, zrobiony w stylu starych filmów akcji.

Nie można się przecież spodziewać po tego typu filmach jakiegoś arcydzieła dla intelektualistów.

Ma to być prosty film akcji i taki jest, nic więcej i nic mniej. Ale narzekać jak zwykle trzeba...tak jakby w poprzednim Dreddzie było cokolwiek więcej poza samą akcją.

Bardzo dobrze, że po raz enty nie było jakieś czarnego oprycha w postaci gościa, który chce przejąć świat. Ma-Ma wypadła bardzo fajnie.

Efekty oraz cała ścieżka dźwiękowa wg nie na duży plus. Szkoda, że te efekty zrobione w slo-mo były tak rzadko, ale naprawdę mi się podobało. Latająca krew i kule w zwolnionym tempie wypadły ekstra.

Dwójka bohaterów, Urban i Olivia wypadli w moim odczuciu przyzwoicie. Dobrze odegrali swoje role jak należy. No i Olivia rzecz jasna bardzo miła dla oka :)

Polecam film jak najbardziej, ale dla kogoś kto nie oczekuje pożywienia dla umysłu tylko po prostu dobrego kina akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django: Unchained - 8.5/10

Tarantino po raz kolejny pokazał klasę. Chyba wszyscy pamiętają jego Bękartów i niezapomnianą rolę Waltza? Nieco starsi forumowicze natomiast powinni kojarzyć takie filmy jak Kill Bill czy Pulp Fiction... No cóż, nowy film Quentina nie odstaje poziomem i stylem poprzednikom. Po raz kolejny mamy do czynienia z typowym tarantinowskim kinem. Jest brutalnie, jest strasznie wulgarnie a każdy aktor ma tak wykreowaną rolę w której się tak niesamowicie sprawdził, że głowa mała. Jak dla mnie ten film ma szanse na przynajmniej dwa Oscary.

Typowe tarantinowskie kino? To najmniej "tarantinowski" film w jego karierze. Najbardziej razi chyba zrezygnowanie z charakterystycznej achronologii i prostota scenariusza. Próżno tu też szukać charakterystycznego dla reżysera synkretyzmu gatunkowego - mamy tu doczynienia z prostą, monolityczną historyjką. Kuleje też stopniowanie napięcia - do

śmierci Dr Shultz'a

jest jest nieźle, natomiast to co następuje potem to taki sflaczały balon. Aktorsko niby nieźle - Waltz znów wypadł świetnie, jednakże przez to że jego dialogi praktycznie jako jedyne niosą film przez jego pierwszą część to od pewnego momentu występuje efekt "przegadania". W drugiej połowie, kiedy to partneruje mu Dicaprio wypada to już zdecydowanie naturalniej . Do tego mała rólka Dona Johnsona bardzo sympatyczna, ale już główny czarny dysponuje binarnym zestawem min - jest bardzo zły, albo bardzo obojętny. W moim odczuciu zawiodła też muzyka - kolejne zaskoczenie bo na tym polu T. zawsze błyszczał, ale znów - jest to wynik zrezygnowania z pewnego eklektyzmu. Podsumowując - film jak najbardziej oglądalny - takie 6/10, ale jak na Tarantina zwyczajnie słaby.

Dredd za to kozacki film - może nie dzieło skończone jak twierdzą co poniektórzy, ale mega solidna pozycja i ogólnie powrót takiego kina akacji jakie najbardziej lubie. Nie moge się doczekać aż wreszcie sobie kupię dvd albo blu i obejrzę po bożemu w 2d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django: Unchained - 8/10

Polecam. Film naprawdę wciąga. Odbiega od typowych filmów Tarantino,

poza końcówką ;)

ale za to na plus. Dobre, męskie kino, kilka mocnych scen, niezła obsada a przez pierwszą godzinę sporo czarnego humoru, przy którym można się nieźle ubawić. Nie jest to typowy western, prędzej southern :) a ochrzczenie go mianem "Dobry, zły i czarny" to lekka przesada, ale obejrzeć naprawdę warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film nominowany do oskarow "Niemozliwe" film oparty na faktach polecam

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekka? ;)

Ciężko mi to w tonach wymierzyć, bo raczej nie w kilogramach :) ale faktycznie cudzysłów byłby na miejscu. Porównywanie nawet tak dobrego filmu jak Django do klasyka westernów jest poza dyskusją.

Jeśli ktoś chce obejrzeć dobry western ostatnich kilku lat to polecam 3:10 do Yumy. Nie jest to może powrót do korzeni, ale filmem warto się zainteresować.

Jak dla mnie również 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się obejrzeć Poważnego Człowieka braci Coen, jak dla mnie bardzo dobry film, 8/10, nie zawiodłem się.

Teraz w ramach nadrabiania zaległości mam zamiar obejrzeć To nie jest kraj dla starych ludzi, tych samych reżyserów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Django i dla mnie film rewelacyjny. Daje mu z czystym sumieniem 10/10.widziałem chyba wszystkie filmy Tarantino i Django jak dla mnie mogę spokojnie postawić na równi obok świetnego Pulp fiction. Może nawetzaryzykuje stwierdzenie ze podobał mi się bardziej Django.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JW. nie wiem czy bardziej mi się podobał od Pulp Fiction, ale film jest znakomity, jak zwykle cała masa smaczków. Dialogi tez kozak.

Np. scena w której Jamie Foxx literuje swoje imię, i mówi, że D jest nieme. Na co gość odpowiada, że wie. W momencie gdy się okazuje że to jest aktor który grał oryginalnego Django w 1966 roku, ta odpowiedź nabiera nowego znaczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietykalni !!

MEEGA FILM polecam każdemu

Podałbyś chociaż rok produkcji. Filmów o tym tytule jest pewnie kilka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałbyś chociaż rok produkcji. Filmów o tym tytule jest pewnie kilka...

Nietykalni (2011)

http://www.filmweb.p...lni-2011-583390

To i ja się dołączę do oceny :)

Rewelacyjny 10/10

Zresztą oceny widzów mówią same za siebie:

2 miejsce w rankingu najwyżej ocenianych filmów na kinomaniak.tv

3 miejsce w rankingu wszystkich filmów na filmweb.pl

Gorąco polecam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo Zemsty (2012) podajże super film polecam !!

A co do Nietykalnych tez dobry film godny polecenia !!

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni film jaki widziałem to "Poradnik pozytywnego myślenia" i szczerze mówiąc film do mnie całkowicie nie trafia. W połowie miałem już dość. Fabuła nie porywa.

Mało oryginalnie zgodzę się z przedmówcami zarówno w sprawie "Nietykalnych" oraz "Django". Ten ostatni to zdecydowanie jeden z lepszych filmów jakie ostatnimi czasy widziałem. Hobbit do pięt mu nie dorasta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietykalni (2011)

http://www.filmweb.p...lni-2011-583390

To i ja się dołączę do oceny :)

Rewelacyjny 10/10

Zresztą oceny widzów mówią same za siebie:

2 miejsce w rankingu najwyżej ocenianych filmów na kinomaniak.tv

3 miejsce w rankingu wszystkich filmów na filmweb.pl

Gorąco polecam!

Po obejrzeniu go w kinie byłem pod wrażeniem, może nie 10/10, ale takie mocne 8-9. Po obejrzeniu go po raz drugi zmieniłem zdanie - teraz daję mu w porywach 5/10... No nic już nie zaskakuje i trochę wieje nudą. To jeden z tych filmów, którego nie powinienem oglądać drugi raz.

Jak kolega Scott-PL napisał Nietykalni to od razu na myśl przyszło mi dzieło Brian`a De Palm`y (mistrz). I to dla mnie na pewno jest 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×