Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Obława - nie taki super jak go reklamowali ale spokojnie można obejrzeć, po prostu dobry film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes (2013r) - 4/10

"nigdy nie sugeruj się tytułem" autor tego czegoś posiłkował się zerżnięciem tytułu z jednego z najlepszych seriali, a co tu mamy:

zero fabuły, zero gry aktorskiej, efekty - szkoda pisać, zdecydowanie nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Being John Malkovich" film tak genialnie napisany z tak genialnymi postaciami, że byłem pewien, że to Coeni po paru jointach... Lekki, zakręcony film z bardzo dobrą rolą Malkovicha. 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avatar wiekszego crapu dawno nie widzialem te pokemony,mutanty chyba nikt nie mogl wymyslic czegos rownie bylejakiego,bajka dla dzieci w 3d,spodziewalem sie czegos innego.

avatar wiekszego crapu dawno nie widzialem te pokemony,mutanty chyba nikt nie mogl wymyslic czegos rownie bylejakiego,bajka dla dzieci w 3d,spodziewalem sie czegos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooohooo! Nie ma to jak argumentacja! Jak nie stać cię na post na wyższym poziomie, to nie zaśmiecaj tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar był słaby, a jak widzę po avatarze Pawel_VIP to lubi Scareface'a z Pacino :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś sobie ściągnął marnego DVD-Ripa to może i słaby.

Avatar w 3D na odpowiednim sprzęcie, w odpowiednich warunkach robi naprawdę ogromne wrażenie. To jest swego rodzaju benchmark wśród filmów. Nawet Panasonic wykupił wyłączność edycji Blu Ray 3D dla swoich TV i to na bardzo długi okres czasu. Na szczęście niektórzy odsprzedawali później zafoliowany film. Owszem, może nie ma tam oszałamiającej fabuły, jednak Avatar nigdy nie aspirował do bycia wybitnym w tej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie same efekty i kolorki nie interesuja,ten film to zbieraniana wszystkiego od latajacych myszy do mutantow ludzi,wszystko wymieszane tak nieskladnie ze az mdli,mozna usnac po pierwszych 30 minutach,ogladnelem do konca z czystej ciekawosci jak pisalem wyzej malo ambitne i ciekawe kino.Bardziej mi to pasuje na bajke niz na film.Wczoraj ogladnelem za to Benkarty Wojny i powiem ze jestem pozytywnie zaskoczony choc spodziewalem sie wojennego filmu to ta lekko przesmiewcza koncepcja tarantiono byla ciekawa forma a gra aktorska byla na najwyzszym poziomie zwlaszcza ten niemiec general czy pulkownik.Bardzo dobry film polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"" Nasza klasa "" 7/10

Film na faktach, warto obejrzeć. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undisputed

Undisputed II

Undisputed III

Yuri koksu jakich mało. :aggressive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill Revelation - 5,5/10

tyle czekania, a niestety zawodzi jak ostatni Resident, fabuła słaba, naciągana (może za dużo wymagam od filmu na podstawie gry, ale można się było troszkę bardziej przyłożyć), film nie straszy, nie zaskakuje,

stare postacie cieszą oko i to wszystko, dźwięk w dts - parę razy cieszy ucho :thumbsup: , generalnie zmarnowany potencjał tej serii

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 psychopatów ,7/10 całkiem niezły film z dobrą obsadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie odświeżyłem "Cenę Strachu" (Sorcerer)

Mega mocny film, Kto nie widział polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Flight - Lot - 2012 7/10

Dobry film, jak większość Zemeckis`a. Denzel Washington w świetnej formie. Po pierwszej scenie, w której występuje John Goodman (w tle leci Time is on my side) odświeżyłem sobie inny kozacki film z obu panami.

Fallen - W sieci zła - 1998 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitchcock- 2012 - 8/10

Bardzo dobry film biograficzny o największym dziele mistrza suspensu,Psychozie. Hopkins jak zwykle rewelacyjny, Mirren również podołała zadaniu. Raczej typowy obyczaj niż cokolwiek innego, ale jeżeli ktoś lubi samą postać Hitchcocka oraz jego twórczość i chciałby się dowiedzieć trochę więcej na ten temat- polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norwegia, początek XX wieku. Odizolowana od świata wyspa Bastøy, na której działa ośrodek poprawczy dla nastoletnich chłopców. Bastøy to istne piekło i obóz pracy, gdzie panuje sadystyczny reżim i nie obowiązuje żaden kodeks praw. Metody wychowawcze stosowane przez opiekunów polegają na psychicznej i fizycznej przemocy. W ramach resocjalizacji chłopcy zmuszani są także do wykonywania ciężkiej fizycznej pracy w nieludzkich warunkach.

Bardzo dobry film, polecam!!!

http://www.youtube.com/watch?v=RqVi-X92Z3E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taken 2 - nie tak dobry jak pierwsza część ale oglądnąć można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z natury i założenia wychodzę...że filmy polskie sa przeważnie kiepskie, dlatego bardzo się zdziwiłem kiedy obejrzałem "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego...film wg. mnie bardzo dobry któremu z całym sercem mogę dac solidne 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarantanna 2: Terminal 7/10

Film przyzwoity, ale na pewno nie wybitny. Trzymał w napieciu, jednak niczym nie wyróżniał się od innych tego typu ([REC], pierwsza część Kwarantanny, w sumie remake RECA). Mocna siódemka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w końcu Skyfall. Niby dobry reżyser. Niby dobrzy aktorzy. Niby powrót do korzeni. Jednak dawno się już tak na 007 nie wynudziłem. Zabrakło mi tutaj chyba odpowiedniego wyważenia pomiędzy scenami akcji a tymi ukazującymi cierpienie młodego shootera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po raz setny Ojciec Chrzestny I-III... Arcydzieło. Szkoda, że druga i trzecia część trochę odbiegły ''światem'' od ''jedynki''... Nie zmienia to faktu, że również TGF I i TGF II to świetne filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norwegia, początek XX wieku. Odizolowana od świata wyspa Bastøy, na której działa ośrodek poprawczy dla nastoletnich chłopców. Bastøy to istne piekło i obóz pracy, gdzie panuje sadystyczny reżim i nie obowiązuje żaden kodeks praw. Metody wychowawcze stosowane przez opiekunów polegają na psychicznej i fizycznej przemocy. W ramach resocjalizacji chłopcy zmuszani są także do wykonywania ciężkiej fizycznej pracy w nieludzkich warunkach.

Bardzo dobry film, polecam!!!

http://www.youtube.com/watch?v=RqVi-X92Z3E

Niesamowity film... Tylko nie zrozumiałem za bardzo tej wstawki na końcu, jak ktoś budzil Olav'a... W tej scenie Olav jechał z wyspy na wolność, czy cała ta akcja z tym ośrodkiem poprawczym to jeden wielki SEN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash (2004)

Widziałem już kilka filmów opartych na tym samym motywie, ale ten oglądało się bardzo dobrze. Do tego "w szlachetnej sprawie". 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×