Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Wyspa skazańców to jeden z tych filmów, które pozostają w pamięci chyba na zawsze Genialny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokłosie ;-) kolejny świetny film Pasikowskiego :-D 9/10 za trzymanie w napięciu i prawdę historyczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Wyspa skazańców to jeden z tych filmów, które pozostają w pamięci chyba na zawsze Genialny.

szczerze mówiąc bez fajerwerków jak dla mnie. Ja polecam serię Wallander która jest na podstawie książek Mankella nagrana

Pokłosie ;-) kolejny świetny film Pasikowskiego :-D 9/10 za trzymanie w napięciu i prawdę historyczną

zaraz biorę się za oglądanie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagten - rewelacyjny film, polecam fanom skandynawskiego kina, moim zdaniem lepszy od Wyspy skazańców, którą również polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trespass - kolejny denny film z Nicolasem Cagem i Nicole Kidman.. scenariusz napisany na prędce, wogóle nie trzyma w napięciu. Jednym słowym hollywoodzka bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trespass - kolejny denny film z Nicolasem Cagem i Nicole Kidman.. scenariusz napisany na prędce, wogóle nie trzyma w napięciu. Jednym słowym hollywoodzka bieda.

tak samo Drive Angry, dno i trzy metry mułu. Osobiście uważam że najlepszy film z Cage'em to Next

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Dwie Twarze ;-) ogólnie te jego starsze filmy.. dostawał bardzo dobre role.. a teraz wybiera takie kasztany, że szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pan życia i śmierci" z Nicolasem też był bardzo dobry... Ale ogólnie to beznadziejny aktor jest...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinister - 7/10

horror, fabuła i pomysły tu użyte to nic nowego, ale oglądałem ten film w nocy i przyznam napięcie budowane jest co najmniej dobrze

Mój rower - 7/10

film akurat na Święta, parę życiowych prawd, przemyśleń, humoru, niech Was nie odstraszy Żmijewski :thumbsup: (nie jest to komedia romantyczna), można obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cabin in the Woods"- świetny film, pastisz w najlepszym wydaniu. Obnażył wszelkie schematy horroru wyśmiewając je przy tym niemiłosiernie. Każdy kto lubi horrory i ma w sobie krztę dystansu powinien bawić się wyśmienicie.

"Walc z Baszirem"- świetna, ambitna produkcja animowana o wojnie i traumie z niej wyniesionej. Niezwykła podróż w głąb psychiki człowieka zniszczonego przez wojnę, nie siląca się na obiektywizm, szczera, brutalna, z mocnym anty-wojennym przekazem. Jeden z bardziej wartościowych filmów jakie kiedykolwiek widziałem i ulubiony obok "Czasu Apokalipsy" film wojenny w ogóle. 10/10

Edytowane przez plan_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo odczekałem z oblukaniem tej pozycji czekając na wersję godną mistrza, no i w moim subiektywnym odczuciu: warto było

Django Unchained - 8,5/10

opinii, ocen, recenzji i komentarzy w prasie i necie wystarczająco dużo, więc ja skromny laik powiem jedynie, że jak dla mnie jest O.K.. Stary mistrz mnie osobiście nie zawiódł. Tego oczekuję i tego się spodziewałem po Tarantino - więc się nie zawiodłem. Proszę o jeszcze!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo odczekałem z oblukaniem tej pozycji czekając na wersję godną mistrza, no i w moim subiektywnym odczuciu: warto było

Czyli uhonorowałeś "mistrza" podpierd@lając jego film z sieci? :yes: Tarantino musi czuć się zaszczycony.

Ja właśnie wróciłem z seansu nowego "Evil Dead". Film słabuje na większości płaszczyzn, z wyjątkiem bardzo przyzwoitego gore. Rzekłbym że film jest rozkraczony pomiędzy odwoływaniem się do oryginalnej fraszki Raimiego, w wysypem współczesnego horroru o piłach i egzorcyzmach co zdecydowanie nie wychodzi mu na dobre - mam wrażenie że i tak okaże się zbyt "fantastyczny" dla widza gustującego w "Saw" a zbyt wyraźnie nadstawiający tyłka współczesnym trendom dla fanów oryginału.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli uhonorowałeś "mistrza" podpierd@lając jego film z sieci? :yes: Tarantino musi czuć się zaszczycony.

:pinch: nie mogłem doczekać się pudełkowej wersji na blu-ray, ale obiecuję Quentinowi, że znajdzie się miejsce na nią po premierze obok innych jego dzieł :P

Shadow Dancer – 6,5/10

krótko: kobiety w IRA, zemsta, propozycja nie do odrzucenia, zdrada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:pinch: nie mogłem doczekać się pudełkowej wersji na blu-ray, ale obiecuję Quentinowi, że znajdzie się miejsce na nią po premierze obok innych jego dzieł :P

A to jak tak to zwracam honor ;) Skłamałbym mówiąc że sam, pomimo posiadania sporej kolekcji dvd/blu nie oglądam piraconych filmów - po prostu zawsze jestem trochę cięty na tych fanów filmu/muzyki/gier/komiksów etc. którzy nigdy w życiu nie wydali na swoje "hobby" nawet złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogowie ulicy ( End of Watch) - lubię takie filmy, fajny klimacik, dobrze poprowadzona akcja, zaskakująca końcówka, fajne nagrania z kamery widziane oczami głównych bohaterów :) 8/10

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

End of Watch - świetny film o policjantach, którzy muszą się zmierzyć z groźnym gangiem, nagrania z kamer, które używają policjanci nadają filmowi realizmu, wciągający film i ciekawy finał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sunshine (2007) 7/10

Film mniej więcej w podobnej konwencji co Armageddon (Ziemi grozi zagłada), lecz inny budżet, inny klimat, produkcja brytyjska. Łamie ogólne zasady kina s-f, więc fantaści zwracający uwagę na detale świata fizyki będą zawiedzeni. Pozostałym widzom film może się spodobać. Sam tytuł zdradza, iż głównym motywem jest Słońce. Genialny soundtrack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In time (2011) - 7/10

Film dobry, nie zraźcie się, że główną rolę odgrywa ''Justin Timberlake'' na prawdę film warty obejrzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangster Squad - film z doborową obsadą na podstawie prawdziwych historii. Brolin, Pean, Gosling i nic więcej do szczęścia nie potrzeba ;-) 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drive - 8/10

Dość osobliwy film, jeśli ktoś liczy na samochodowe kino akcji, to się zawiedzie. Ryan Gosling trochę dziwnie tu zagrał, cały czas chodził z jedną miną i odpowiadał półsłówkami - możliwe że takie było zamierzenie reżysera. Muzyka i sceny są zajebiście zrobione, cały film ma taki trudny do opisania, ale interesujący klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez smyczy - dobra komedia :) można się świetnie pobawić i pośmiać na niej. Polecam 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzałem (0choć trochę wstyd się przyznać :P) całą trylogię Hannibala Lectera, w sensie: Milczenie Owiec, Hannibal, Czerwony Smok i Hannibal po drugiej stronie maski. Jak dla mnie to genialne filmy i narobiłem sobie ochoty na książkę. Jak ktoś jeszcze nie nadrobił tej zaległości to gorąco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy trylogia to nie 3 filmy ?XD a ty podałeś cztery ;D

Tak czy siak filmy kozackie :) też polecam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×