Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

najbliższy tytuł jaki zamierzam kupić :) to może być ciekawa odskocznia od typowego szoterskiego klimatu, no i oczywiście przyjemnie będzie zagrać w polską produkcję

szkoda, że nie miałem okazji zapoznać się z pierwszą częścią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najbliższy tytuł jaki zamierzam kupić :) to może być ciekawa odskocznia od typowego szoterskiego klimatu, no i oczywiście przyjemnie będzie zagrać w polską produkcję

szkoda, że nie miałem okazji zapoznać się z pierwszą częścią

No właśnie ja też wolałbym sobie odświeżyć poprzedniczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nie będzie roblemu z fabułą jesli nie zanmy poprzedniej czesci (to nie mgs :P ) no ale tak czy tak fajnie by było zobaczyc co bylo w jedynce takiego ze poszla w ilosci 1,5mln egzemplarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto czytał Karola Maya jak był mały przyznać się!! :biggrin: A tak serio skńczyłem jedynkę na X360 i powiem Wam, że będzie dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ciekawa z uwagi na niewyczerpany temat i klimat, mówię o westernie. Co do bazowaniu na jedynce to nie byłbym taki pewny czy odnosząc się do niej można dzięki temu rokować jak będzie w przypadku II części. Ale jedno jest świetne: rewolwery, strzelby, łuk i "kunie". Chętnie zagrałbym w coś na wzór s&d lub capture the train :-)) w scenerii westernowej.

A i jeszcze jedno, niech nasi Panowie się pospieszą, bo konkurencja nie śpi - RockStar pracuje nad Red Dead Redemption, a to bardzo zbliżona klimatem produkcja.

Po przeglądnięciu youtube'owych filmików widać, iż daleko posunięta będzie pomoc przy celowaniu, co mnie martwi. Nie przepadam za takim rozwiązaniem, ale mimo to czekam na tą grę z niecierpliwością.

Edytowane przez TToiletDucKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to czemu w skepach juz jest :whistling: Bo w Warszawie juz od reki widziałem :whistling:

A tak pozatym to gra wyglada przyjemnie, tylko jak poprzednik mowił, troche celowanie mi wadzi na gameplayach , ale moze to tylko zludzenie moje...

A tak to wsiadam na kunia i jedziem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm gra panów z Techlandu będzie chyba ostatnią jaką sobie kupie w tym roku. Wygląda naprawdę dobrze i mam nadzieje, że się nie zawiedziemy (Ocena w PSX Extreme - 8, o ile się nie myle) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po screen'ach i trailer'ach zapowiada się nieźle i chętnie bym w nią szarpnął... Tylko że po takich 'hitach' jak Assassin's Creed albo Far Cry 2 które teraz tylko zbierają kurz u mnie na półce, logo "Ubisoft" mnie jakoś kłuje w oczy... :whistling:

Pierwszy w kolejce po tą grę nie stanę napewno... Po premierze zobaczymy jakie będzie miała opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem jedynkę na X360 (cała noc grania, grę wziąłem "na raz") i powiem, że jest świetna. Gra jest bardzo hardcoreow`a, bez żadnych udziwnień i, przede wszystkim jest bardzo płynna (ładna grafika, praktycznie stałe 60fps). Kto nie grał, to polecam, bo rzadko się spotyka tak dobre, rodzime gry.

W dwójce pokładam ogromne nadzieje, bo już jedynka była świetna.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to nie będzie roblemu z fabułą jesli nie zanmy poprzedniej czesci (to nie mgs :P ) no ale tak czy tak fajnie by było zobaczyc co bylo w jedynce takiego ze poszla w ilosci 1,5mln egzemplarzy

W CDA dali pełną wersje COJ'a więc jeśli chcesz się zapoznać z tym tytułem musisz wydać te niecałe 15zł ale od razu mówię że warto jak za te pieniądze tak dobrą grę [bo o hicie tu nie ma mowy , a i gra ma swoje lata]

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo braku PL na konsoli to powtórzę, że to skandal :) No cóż, każdy Polak wie, że na Polaku porządnie nie zarobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzili z ta ocena na poly ;/

ja rozumiem ze robili ja polacy, i ze swojego sie chwali ale ta gra nie jest na 5-. 3+ (+ za to ze to polacy robili) to najwyzsza ocena jaka bym jej dal. grafika wcale az taka rewelacyjna nie jest, szczegolnie modele postaci sa fe. glosy sa absolutnie beznadziejne (angielskie), a animacja jest sztuczna jak cholera. do tego jest krociutka i nudna. piszac, ze to gra na najwyzszym swiatowym poziomie... recenzent albo lubi westerny ale po prostu jest slepym patriota, ktory nie widzi bledow jakie ta gra prezentuje na kazdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apropo braku PL na konsoli to powtórzę, że to skandal :) No cóż, każdy Polak wie, że na Polaku porządnie nie zarobi :)

Popieram. Nie żałowałbym gdyby chodziło o dubbing ale napisy ? Angielską wersję InFamous trudno gdziekolwiek dostać a oni polską grę wydają bez wersji PL :P

EDIT : Co ty afwi nie lubisz Tadzika ? :P Ja nie będę się wwpowiadał dopóki nie zobaczę ocen na IGN albo GT bo to tym serwisom bardziej ufam niż naszym recenzentom...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przesadzili z ta ocena na poly ;/

ja rozumiem ze robili ja polacy, i ze swojego sie chwali ale ta gra nie jest na 5-. 3+

Też uważam, że przesadzili, ale oceny zachodnich serwisów też się znacznie różnią, więc trudno stwierdzić, kto ma racje.

EDIT: Wronator, IGN dało 7.7 wersji na Xboxa, a Eurogamer 7/10.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bledow jakie ta gra prezentuje na kazdym kroku.

grałeś już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że przesadzili, ale oceny zachodnich serwisów też się znacznie różnią, więc trudno stwierdzić, kto ma racje.

EDIT: Wronator, IGN dało 7.7 wersji na Xboxa, a Eurogamer 7/10.

To moim zdaniem trochę słabiutko. Liczyłem na jakieś 8.8/10 czy coś takiego. No cóż ciekawe jak wypadnie dzieło R*...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GameRankings gra ma średnią na PS3 78,17% póki co. Myślałem, że będzie trochę lepiej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co naprawde powoduje ze chce sie zagrac w ta gre to tematyka. reszta jest srednia lub ponizej. mysle, ze polska prasa/serwisy grubo beda sztucznie podwyzszaly oceny gierki, bo jak juz wspomnialem - swojego sie chwali. warto kupic, ale tak jak jedynke, dopiero jak stanieje do poziomu 80 zl.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na GameRankings gra ma średnią na PS3 78,17% póki co. Myślałem, że będzie trochę lepiej :/

nie jest źle. Gra jest dobra i powinniśmy się z tego cieszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×