Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi troszeczkę poniżej 8 godzin na hardzie. Potem odblokowuje się najwyższy poziom i można przejść grę 2 raz, drugim bratem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle do wypłaty i napewno zagości u mnie na półce ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlanie wrogów jak się na nich najedzie kursorkiem nawet z iluś tam set metrów trochę to dla mnie zbyt "arcade", ale w sumie w KZ2 też to jest :-((( Ponadto strzelanie z łuku na odległość bez uwzględnienia chociażby wysokości (brak kompletnie balistyki strzały) - no to już przesada, kulę z karabinu no nawet pistoletu bym zrozumiał, ale strzały nie nie proszę Państwa - za to na prawdę dziękujemy Ubi i Tech. Niemniej, jak już wspomniałem brak co-op'a / splita BÓOOOOLLLLL - w tych czasach trochę już nie wypada.

TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi troszeczkę poniżej 8 godzin na hardzie. Potem odblokowuje się najwyższy poziom i można przejść grę 2 raz, drugim bratem.

Na hardzie 8 godzin? troche lipnie, bo z tego co wyczytalem to 2 godziny = scenki filmowe wszystkie, czyli wychodzi lite 6h gry, chyba jednak poczekam az cena zejdzie do 120 zl ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można wyrwać na allegro za 160zł z przesyłką (za pobraniem), a na giełdzie w Katowicach nie ma więc się zawsze po dobrej cenie sprzeda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można wyrwać na allegro za 160zł z przesyłką (za pobraniem), a na giełdzie w Katowicach nie ma więc się zawsze po dobrej cenie sprzeda :D

W te sobote juz byl, u typa po lewej stronie co z dziewczyna stoi ^^ ale nie pytalem o cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od niego kupiłem

190 w folii była, angielskie pudełko

w Polsce wtedy jeszcze nie było w żadnym sklepie

więc jak dla mnie całkiem ok bo obecnie w sklepach idzie 199-229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie jest kolo co stoi z kobietą to u niego zawsze cos kupię (jestem stały klient), a obok niego stoi taki starszy koles z wąsikiem i tylko on miał ostatnio CoJa ale chciał 80zł + inFAMOUS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra! Potrafi Polak! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby była po polsku chociaż ;)

oczywiście kinówka bo przecież to by dziwnie brzmiało (pamiętacie Indian gadających po niemiecku w Winnetou?)

Ale brak polskiego w grze nie ujmuje jej wielkości.

Myślę, że trafili z CoJ w dziesiątkę z datą premiery.

Obecnie panuje na rynku taka posucha, że do października CoJ jest jednym z lepszych tytułów nowych. I dzięki temu powinni sprzedać dużo egzemplarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom czekam na jakies oficjalne wyniki sprzedaży, bo jestem ciekawy jak to wygląda jesli w USA gierka została wykupiona xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucho to fakt jest, ale gra z dwom bohaterami bez co-op'a / splita uuuu boli!!!! Nawet mimo to, że tworzyli grę Polacy. RockStarGames z Red Dead Redemption w IV kwartale br. podejrzewam, że totalnie pojedzie COJ'a.

TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś początkujący. Nie grałeś CoJ, nic nie wiesz. :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba grać i nie być tak zwanym przez Ciebie "początkującym", aby stwierdzić, że gra nie ma "co-op'a / split'a"?

Edytowane przez TToiletDucKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma co-op ani split. Trochę szkoda. Normaln, takie życie. Warto spróbować i zagrać! Cudowna gra!

Red Dead Redemption dopiero premiera 2010r. Po co mi czekać?

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TD to ty sobie czekaj na RDR, a ja jutro zacznę sobie pykać w CoJa :D Szkoda, że nie ma Co-Op'a, ale ja i tak bym nie miał z kim grać więc mi to wisi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zawsze można pograć w normalne multi.

To jest o wiele lepsze niż w K2, brakuje mi wielkich bitew na 64 osoby (idealnie by pasowała mapka z okopami z wojny secesyjnej) ale 12 osobowe pojedynki rewolwerowców ze stróżami prawa też złe nie są a część trybów jest naprawdę bardzo miodna.

Może CoJ nie zapisze się w pamięci graczy na świecie złotymi zgłoskami jak te największe hity ale u nas pamięć o CoJu zostanie i nie pozostanie nic innego jak czekać na trzecią część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super. I multi i single. Polecam.

Czy też mieliście wrażenie, że pierwsza misja była żywcem wyjęta z "Dobrego, Złego i Brzydkiego" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w multi nie ma lagów? Bo ja niestety na 2MB miewam dość często lagi w innych grach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w multi nie ma lagów? Bo ja niestety na 2MB miewam dość często lagi w innych grach...

Mam 512 radiowy i lagi miewam w CoJ baaaaadzo rzadko. Dlatego myślę, że na twoim 2 MB będzie żyleta pod tym względem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w multi nie ma lagów? Bo ja niestety na 2MB miewam dość często lagi w innych grach...

to ze ty masz 2mb nie ma znaczenia, wejdzie na serwer osiol co sciaga w tym czasie torrenty i na 10mb internecie nie pograsz bez lagow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś listonosz przyniósł mi paczuszkę. Grałem od 11 do 16 i muszę przyznać, że niesamowicie miodna jest ta gra. Coś wspaniałego! Jeden z lepszych FPSów w jakie grałem do tych czas :) Polecam wszystkim

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś listonosz przyniósł mi paczuszkę. Grałem od 11 do 16 i muszę przyznać, że niesamowicie miodna jest ta gra. Coś wspaniałego! Jeden z lepszych FPSów w jakie grałem do tych czas :) Polecam wszystkim

Zgodzę się z hypem przedmówcy. Niestety po przejściu gry nie poczułem większej ochoty do powrócenia do niej. Tryb multi, który jest 'taki sobie' też mnie nie przekonał. Wypożyczyłem tą grę na tydzień i po 5 dniach oddałem. Patrząc jednak przez pryzmat gracza patrioty - to jestem dumny, że nasi rodacy potrafią takie gry klecić, niemniej jednak zaserwowali nam kawał solidnego softu. Tylko, że się nudzi... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soul nie wydaje mi się, że gra będzie się nudzić po jednym razie! Napewno jeszcze na Very Hard odpale, a w multi trochę pograć, bo jest bardzo miodne, dziś trochę pograłem i było nadspodziewanie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh miałem obawy przed kupnem tej gry ale niesłusznie. Gra się miodnie, już przeszedłem na Hard teraz zabrałem się na easy Thomasem.

Dawno nie bawiłem się tak dobrze - ten klimat, aktorstwo, ale głównie KLIMAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×