Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

PSX dał 8+ jeśli się nie mylę

afwi grałeś już, że wydajesz tak radykalną ocenę i jedziesz po grze? czy opierasz się na filmikach?

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne... To drugie?

btw. Tak psx dal 8+

Edytowane przez Skillz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem. mi sie nie podoba. nienawidze takich gier ze sztywna animacja. chociaz przyznam, ragdoll jest w grze zajefajny, jeden z lepszych jakie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniemam w jedynkę nie grałeś ? Bo mi się bardzo podobała, a że dwójka to ewolucja jedynki, więc może być tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę, trzeba zagrać! Produkcja Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupię to tylko aby właśnie wesprzeć Polaków w dobie kryzysu :P Ale mieć na półce dwa westerny to już przesada. Wolę sobie kupić Skate'a. No, ale zobaczy się. Może akurat...

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mniemam w jedynkę nie grałeś ? Bo mi się bardzo podobała, a że dwójka to ewolucja jedynki, więc może być tylko lepiej.

jezeli mi sie dwojka nie podoba to boje sie myslec co bym powiedzial o jedynce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadnie szpil na dniach w ręce więc napiszę jakąś reckę bo dawno nic nie nabazgrałem :) Osobiście liczę, że będzie grało się przyjemnie chociażby dlatego, że nie pamiętam żebym kiedykolwiek grał w konkretnego łesterna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: Wronator, IGN dało 7.7 wersji na Xboxa, a Eurogamer 7/10.

No a dla wersji na PS3 7.5 No i mamy bonusowe freezy ekaranu na 10 SEKUND!!!! i tak od 5 do 10 razy w każdej misji. Ręce po prostu opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a dla wersji na PS3 7.5 No i mamy bonusowe freezy ekaranu na 10 SEKUND!!!! i tak od 5 do 10 razy w każdej misji. Ręce po prostu opadają...

...

Teraz to już na pewno nie kupię. Czekam na Red Dead Redemption.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a dla wersji na PS3 7.5 No i mamy bonusowe freezy ekaranu na 10 SEKUND!!!! i tak od 5 do 10 razy w każdej misji. Ręce po prostu opadają...

Mi już opadły :sad: A liczyłem na to, że w końcu zagram w jakiegoś porządnego FPS-a bo od czasu gry w KZ2 w nic takiego nie szarpnąłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC zajelo mi przejscie niecale 6 godzin. nie pokusilbym sie o kupowanie na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na x-ie i gra się całkiem przyjemnie. A pewnie te "freezy" są w czasie zapisywania gry, czyli tak jak w KillZonie 2. W sumie moim zdaniem jak najbardziej opłaca się kupić, szczególnie, że ma się dwóch braci, można wybierać "ścieżkę", tak więc żeby wszystko obadać, trzeba przejść grę 2 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gram na x-ie i gra się całkiem przyjemnie. A pewnie te "freezy" są w czasie zapisywania gry, czyli tak jak w KillZonie 2. W sumie moim zdaniem jak najbardziej opłaca się kupić, szczególnie, że ma się dwóch braci, można wybierać "ścieżkę", tak więc żeby wszystko obadać, trzeba przejść grę 2 razy.

freezy są TYLKO w wersji na PS3! A w Killzone2 to trwają 1-2 sek. Niestety muszę to napisać: to są właśnie chwile, kiedy cieszę się, że mam też xklocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
freezy są TYLKO w wersji na PS3! A w Killzone2 to trwają 1-2 sek. Niestety muszę to napisać: to są właśnie chwile, kiedy cieszę się, że mam też xklocka.

Zdaję sobie sprawę, że są tylko w wersji na PS3. Na klocu są 2 sekundowe, ale zobacz ile wczytuje się marne trofeum (na x360 wyskakuja odrazu po ich zdobyciu, bez żadnych opóźnień), dlatego strzelam, że to właśnie w tych momentach. W takiej grze ew. mogłyby się nie doczytać gdzieś tekstury, ale nie spowodowało by to freeza w grze. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę, że są tylko w wersji na PS3. Na klocu są 2 sekundowe, ale zobacz ile wczytuje się marne trofeum (na x360 wyskakuja odrazu po ich zdobyciu, bez żadnych opóźnień), dlatego strzelam, że to właśnie w tych momentach. W takiej grze ew. mogłyby się nie doczytać gdzieś tekstury, ale nie spowodowało by to freeza w grze. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

A jak jest z multi ? Są lagi, idioci, glitche itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram właśnie w Call of Juarez na kompie. Gra się naprawdę przyjemnie jednak wątpie czy byłbym skłonny wydać ~200 zł za wersję na konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z multi ? Są lagi, idioci, glitche itp. ?

Najpierw singla przejdę, potem się wezmę za multi. Ale gra naprawdę jest świetna. I o ile robi się zadania poboczne, które są naprawdę ciekawe, to nie ma bata żeby przejść grę w 4 godziny, jak to pan na GT stwierdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać go, ale nie przeszkada aż tak bardzo. Ale rzeczywiście, jest go całkiem sporo, więcej niż w Assasin`s Creedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PC tez wcale malo go nie ma. co i rusz to sie z nim spotykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile godzin gry wystarczy Call of Juarez ? Bez specjalnego przedłużania w trofea itp.

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×