Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

8-10h tak mówili na polycorner. Kupił już ktoś nowego CoJa? Jak się gra, opłaca się wydać 200zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8-10h tak mówili na polycorner. Kupił już ktoś nowego CoJa? Jak się gra, opłaca się wydać 200zł?

Gram w COJ na PC i osobiście gra mi się podoba, ale czy wydałbym na nią 200 zł? Raczej nie... chociaż patrząc na inne gry w tej cenie to można by się zastanowić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż stanieje (a stanieje bardzo szybko) do jakiegoś adekwatnego poziomu do tego co ten tytuł oferuje, a mam nadzieję że oferuje dużo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co poczekać, aż zejdzie do powiedzmy 150 i kupić? Bo szczerze napaliłem się na tą gierę, mam do wyboru inFamous lub właśnie CoJa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zacznij od inFamous, ja tak zrobiłem i nie żałuję, tym bardziej że na allegro bardzo potaniała ta gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabyłem ową gre i musze powiedzieć iż jestem pod ogromnym wrażeniem.Chciałbym zaznaczyć że jestem wielkim fanem dzikiego zachodu i wychowałem sie na Bonanzie i na (bodażje) wtorkowych wieczornych spotkaniach z Tvp2 z cyklu " Jak zdobywano dziki zachod". Więc moja opinia nie jest obiektywna, jednakże jeśli choć troche lubicie te klimaty to moim zdaniem gra must have. I to nie tylko dla tego iż na rynku nie ma nic innego, moim zdaniem ona naprawde jest dobra. "QTE" sa wyśmienite jednak nie wiem czy to co jest w grze moge tak nazwać jest to bardziej slow bulet time niz QTE jednakze sa genialne;p. A Duele wyśmienicie zrobie.

Na przystanku do Red Dead Redemption cudowny wybór, gra nie jest idealna ale bardzo porządznie zrobiona.

Poza tymi checkpointami przy których jest wczytanie (chyba bo co innego zapisuje dopiero po checkpoincie) które sa okropnie długie aż 3-4 sekundy. Na szczęście przynajmniej ja przyzwyczaiłem się do nich po 3 akcie i jest SI.

No i multiplayer, jest naprawde zabawny napad na bank jest bezcenny=] któż jako mały smyk nie chciał być kowbojem i obrabować jeden znich.

Gierke gorąco polecam, moim zdaniem warta wydanych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na hardzie, jestem pod koniec i mam 7h 40min na liczniku. Z czymże wszystkie znajdźki są dziwnie poukrywane (strasznie nietypowo) i powiem, że sprawiało mi nie lada trudność ich szukanie, więc odpuściłem po pierwszej misji. Dajmy przykład. Masz rozwidlenie korytarza. Możesz iść w lewo albo wprawo, po obu stronach masz drzwi. Z jednej strony są uchylone, czyli wiadomo - tam trzeba iść, aby kontynuować misję. No dobra, ale zobaczmy co jest w drzwiach w drugim korytarzu. Wbijasz, patrzysz łóżko i takie tam badziewia no i upragniona skrzynia. Otwierasz ją, a tam leżą świece i jakieś tam książki. I teraz pomyśl, że ten korytarz jest mega długi, no i po prostu nie ma bata, że skoro ktoś się natrudził robiąc długi korytarz, w dodatku zrobił pokój, do którego da się wejść i wręcz postawił tam skrzynię, to do cholery dlaczego nie ma tam "znajdźki"? Na logikę powinna się tam znajdować. I w dodatku w pokoju nie ma totalnie nic co mógłbyś wykorzystać. Więc znajdźki tylko dla ludzi upartych. Boże, ale tu żale swoje wylewam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda multiplayer ? Jakie są "tryby" (?) poza napadem na bank :D

Wpisz w google Call of Juarez: Bound in Blood - Six Chambers Multiplayer Trailer -nie da sie wiecej opisac od tego co pokaze ten trailer;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie COJ na PC i według statystyk końcowych zajęło mi to o ile się nie myle 5H i 54 minuty. Dodam, że grałem na łatwym i nie szukałem żadnych sekretów tak więc długość gry może być większa w zależności od tego jak podejdziemy do gry. Trzeba również pamiętać, że do wyboru mamy dwie postacie - teraz przeszedłem fabułe rayem i mogę to zrobić ponownie tyle, że thomasem - takie urozmaicenie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś w multi?? jeśli tak to powiedzcie mi czy warto kupić grę chociaż by głównie dla multi. z góry dziękuję  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skończyłem właśnie COJ na PC i według statystyk końcowych zajęło mi to o ile się nie myle 5H i 54 minuty. Dodam, że grałem na łatwym i nie szukałem żadnych sekretów tak więc długość gry może być większa w zależności od tego jak podejdziemy do gry. Trzeba również pamiętać, że do wyboru mamy dwie postacie - teraz przeszedłem fabułe rayem i mogę to zrobić ponownie tyle, że thomasem - takie urozmaicenie,

7h 54min grając na hardzie i pominięciu jednej misji pobocznej (czyli na + ok 20 min). Bez szukania niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7h 54min grając na hardzie i pominięciu jednej misji pobocznej (czyli na + ok 20 min). Bez szukania niczego.

Zapomniałem dodać, że ja również ominąłem tylko jedną misję poboczną. Tak więc jak widzimy długość gry jest zależna od poziomu trudności. Na hardzie 8h za jedno przejście dajmy na to Rayem, potem przechodzimy grę Thomasem i mamy 16h zabawy + multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze znajdźki, ja zebrałem bodajże 18 :x

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o multi,to jak dla mnie bardzo fajna odskocznia,od battlefild,killzone 2,resistance i tym podobnych,naprawde fajna zabawa,no i zmusza do kooperacji drużyn,żeby chronić np. wszystkie wejścia do budynku,okna itp,pojedynki na rewolwery to je to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące znajdźków. Ile ich jest w grze i jaką mają postać (w jedynce to były bodajże listy gończe twórców gry). Z góry thx za odpowiedź :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dotyczące znajdźków. Ile ich jest w grze i jaką mają postać (w jedynce to były bodajże listy gończe twórców gry). Z góry thx za odpowiedź :teehee:

W tej równierz są to listy. Dokładniej, zwinięte rolki papieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z wersjami językowymi na PS3 ? Jest jakakolwiek polska lokalizacja? ;o

To jest akurat największa bolączka. Bo jest wersja kinowa ale... tylko na PC. My jesteśmy skazani na brak napisów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie śmiech na sali... Obejrzyjcie filmik poniżej a sami zrozumiecie o co chodzi. Ubisoft nas wydymał - tyle powiem! Polonizacja jest już zawarta w grze, tylko Ubi nie pozwoliło na jej wykorzystanie (oczywiście chodzi o wersję na konsole)! A Techland bronił się, że nie było to możliwe... Dobre! :verymad:

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo to wszystko rozumiem. Czyli ta polonizacja jest zawarta w grze tylko "ukryta" ? I dlaczego Ubisoft zabronił jej ? No i skąd ci goście z filmu mają wszystko po polsku ? Sami przetłumaczyli ? xD

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ukryta, tylko Ci goście wsadzili do wersji na XBOX 360 (pirat) plik polonizujący grę na kompa. ŚMIECH NA SALI BRAWO TECHLAND ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry to muszę powiedzieć, że jest dobra aczkolwiek nie jest żadną rewelacją. Da się pograć całkiem przyjemnie ale to gra na jeden, góra dwa razy. Poczekam do jakiejś ciekawej premiery i wymienię CoJ na coś innego.

Dla zainteresowanych powiem tak: gra warta zagrania i zatrzymania o ile kupicie ją za mniej niż 100 zł, 190 jakie mnie kosztowała to na nią za dużo jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam aż spadnie do ~100zł, jestem strasznie napalony na CoJ, a jak narazie nie zapowiada się żeby spadła z ceny tak szybko :(

Używana rzecz jasna.

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×