Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień kupię nówkę :) Jestem bardzoooo napalony na nią i jest podobno miodne multi więc będzie hardcore :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem właśnie w MM i oczywiście gry brak.....

A na PC edycja kolekcjonerska kosztuje taniej niż będzie kosztować edycja zwykła (bo o kolekcjonerskiej nawet nie marze) na konsolę... Smutno być olewanym :)

I jedno pytanie- czy multi w CoJ pozwoli na długie godziny grania czy raczej jest kiepski ?

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto co lubi. Jest kilka ciekawych trybów. Niektórym powinno przypaść do gustu.

Jak dla mnie multi jest całkiem dobre, może CS czy Restistance to to nie jest ale Killzone'a 2 bije na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojego CoJ'a na stronie wirtualnypunkt.pl, szedł 4 dni (była promocja - wysyłka Pocztą Polską za free). Ogólnie kosztowało mnie to 189zł i gorąco polecam taki rodzaj zakupu, bo z tego co słyszę (braki w sklepach) to jedyne oraz najlepsze rozwiązanie :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wieczorze grania w Więzy Krwi i wielkie ukłony dla Techlandu. Świetna gra, klimat, akcja akcja i jeszcze raz akcja. Sympatyczni bohaterowie, dobra oprawa muzyczna, świetne bronie. Kupiłem wersję na PC i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Jak widać Polska też potrafi zrobić świetną grę :)

Brawo Techland !

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozbawiła mnie taka sytuacja: Mam pojedynek na środku pustyni i słyszę gong rozpoczynający walkę. Ciekaw jestem skąd na środku pustyni mógł zabrzmieć gong  :biggrin: . O tym chyba nie pomyśleli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może był to gong przenośny :D

Wrzucili Rayowi na mp3 :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej rozbawiła mnie taka sytuacja: Mam pojedynek na środku pustyni i słyszę gong rozpoczynający walkę. Ciekaw jestem skąd na środku pustyni mógł zabrzmieć gong  :biggrin: . O tym chyba nie pomyśleli...

W grze Fuel brakuje wszystkim paliwa na świecie, a pojazd gracza transportuje na start wyścigu helikopter!!!

Moja rada: "Połóżmy lachę" na takie szczególy, bo jak nie to w ogóle nie warto grać w gry video. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloozowałem sobię tą grę - brak co-opa / split'a powala, aż się prosi o niego. Pewnie chcieli być szybsi od RockStar'a z Red Dead Redemption. Ale świetna odskocznia - polecam miłośnikom dzikiego zachodu.

TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Polacy wydają tą grę i nie jest po polsku ????? Ktoś wie czy w ogóle będzie język PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wydawcą jest Ubisfot i jakoś to tak zje*** niestety ;/ Najprawdopodobniej nie będzie żadnego patch'a polonizującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niech spi**** kupować grę w tych czasach bez ojczystego języka jeszcze 200PLN płacić. szit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba płacić 200zł :P Można już kupić za 140 używkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nadzieja na patcha, więc cicho. Osobiście w niegą wątpię, ale zawsze szansa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nadzieja na patcha, więc cicho. Osobiście w niegą wątpię, ale zawsze szansa jest.

Jakieś konkretne info z konkretnej strony czy to wiadomość od babci z USA ?

Edytowane przez ultimatume

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkretne info z konkretnej strony czy to wiadomość od babci z USA ?

Tak, to jest info od babci z USA. Jakbyś czytał jakiekolwiek serwisy z grami to byś wiedział np., że wersja na X360 dostanie patcha, który zlokalizuję CoJ'a. Może i jest nadzieja, ale co to za nadzieja skoro o patchu na PS3 milczą... Ogólnie ta cała sytuacja jest chora, Techland czy Ubisoft, nieważne kto, ale dali ciała po prostu. W plikach tej gry na PC, są pliki, które zmieniają wersję językową na polską w Call of Juarez na x360 ( po nagraniu pirata), fail... Z niecałe dwa tygodnie temu ludzie już to odkryli, a teraz nagle odwidziało im się i jest zapowiedziany patch z lokalizacją na X'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest info od babci z USA. Jakbyś czytał jakiekolwiek serwisy z grami to byś wiedział np., że wersja na X360 dostanie patcha, który zlokalizuję CoJ'a. Może i jest nadzieja, ale co to za nadzieja skoro o patchu na PS3 milczą... Ogólnie ta cała sytuacja jest chora, Techland czy Ubisoft, nieważne kto, ale dali ciała po prostu. W plikach tej gry na PC, są pliki, które zmieniają wersję językową na polską w Call of Juarez na x360 ( po nagraniu pirata), fail... Z niecałe dwa tygodnie temu ludzie już to odkryli, a teraz nagle odwidziało im się i jest zapowiedziany patch z lokalizacją na X'a...

No fajnie opisałeś ale 0 linków i nie czytam żadnych serwisów o grach , tylko czytam ps3site :fool:

Czyli jednym słowem będę czekał aż gra spadnie w okolice 90-100PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest info od babci z USA. Jakbyś czytał jakiekolwiek serwisy z grami to byś wiedział np., że wersja na X360 dostanie patcha, który zlokalizuję CoJ'a. Może i jest nadzieja, ale co to za nadzieja skoro o patchu na PS3 milczą... Ogólnie ta cała sytuacja jest chora, Techland czy Ubisoft, nieważne kto, ale dali ciała po prostu. W plikach tej gry na PC, są pliki, które zmieniają wersję językową na polską w Call of Juarez na x360 ( po nagraniu pirata), fail... Z niecałe dwa tygodnie temu ludzie już to odkryli, a teraz nagle odwidziało im się i jest zapowiedziany patch z lokalizacją na X'a...

Może masz babcię w USA, ja niestety nie posiadam. Była mowa o patchu, ale dopiero teraz jest oficjalne stanowisko i dopiero teraz wiadomo, że będzie tylko na X`a. A pliki na PC, to spolonizowana wersja wszystkich platform, w tym również PS3.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie opisałeś ale 0 linków i nie czytam żadnych serwisów o grach , tylko czytam ps3site :fool:

Czyli jednym słowem będę czekał aż gra spadnie w okolice 90-100PLN

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6856605,Informacja_prasowa__Call_of_Juarez__Wiezy_Krwi_po.html

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6854756,Call_of_Juarez__Wiezy_Krwi_jednak_po_polsku.html

Czytaj dalej ps3site

Może masz babcię w USA, ja niestety nie posiadam. Była mowa o patchu, ale dopiero teraz jest oficjalne stanowisko i dopiero teraz wiadomo, że będzie tylko na X`a. A pliki na PC, to spolonizowana wersja wszystkich platform, w tym również PS3.

Nie miałem na myśli twojej babci jezu >< Odpisałem mu tak, bo informacja o patchu na X360 już wyszła...

Była mowa o patchu, ale dopiero teraz jest oficjalne stanowisko i dopiero teraz wiadomo, że będzie tylko na X`a

Może i jest nadzieja, ale co to za nadzieja skoro o patchu na PS3 milczą...

To chyba to samo co: O PS3 nic nie wiadomo, czy dostanie patcha, a to, że będzie tylko na X'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, mnie tylko zastanawia jak Polscy producenci mogli tak kopnac w dupe Polakow posiadajacych konsole, oh well.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że gra jest naprawdę bardzo dobra :D

Nie licząc z trzech wkurzających fragmentów, które musiałem kilka razy powtarzać grało mi się naprawdę świetnie.

Rayem produkcję zaliczyłem, teraz pora na Thomasa ale może się wstrzymam jakiś czas, a nóż wydadzą spolszczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety narazie patch ma zostać wydany tylko na XSHITa :( To pokazuje, że Ubisfot i Techalnd ma w dupie polskich użytkowników PS3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma nas w dupie, bo nie jesteśmy piratami.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, do osob ktore skonczyly gre, mianowicie, ile czasu zajmuje singiel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×