Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

ale gdzie ty wyczytałeś w mojej wypowiedzi że sugeruję że na Xboxie 'hula' w idealnych 720?

zacytowalem twoja wypowiedz, ale nie chcialem Cie atakowac w zaden sposob :P ten post byl bardziej do Alu skierowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zacytowalem twoja wypowiedz, ale nie chcialem Cie atakowac w zaden sposob :P ten post byl bardziej do Alu skierowany :)

wow, mnie tu nawet nie bylo xD ...

Na xboxie jest natywne 720p (wiem bo widzialem na wlasne oczy dzis rano) gdzie na PS3 mamy ponoc sub-HD wiec na pudelku moze byc i nawet 1080i :).

PS. Co mnie cieszy to to:

"Red Dead Redemption is a feel good western at its absolute best and when the credits roll after about 30 hours (without anywhere near all the things you can do)"

Oraz sam fakt ze zadna recenzja nie kwiestionowala plynnosci fpsow - co jest imo w tej grze dla mnie najwazniejsze po klapie w GTA IV (jade motorem, 6 gwiazdek policyjnych a gra zmienia sie w pokaz slajdow <333 mmm uwielbiam!).

Wiec moze jednak pogramy grim ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, mnie tu nawet nie bylo xD ...

Na xboxie jest natywne 720p (wiem bo widzialem na wlasne oczy dzis rano) gdzie na PS3 mamy ponoc sub-HD wiec na pudelku moze byc i nawet 1080i :).

PS. Co mnie cieszy to to:

"Red Dead Redemption is a feel good western at its absolute best and when the credits roll after about 30 hours (without anywhere near all the things you can do)"

Oraz sam fakt ze zadna recenzja nie kwiestionowala plynnosci fpsow - co jest imo w tej grze dla mnie najwazniejsze po klapie w GTA IV (jade motorem, 6 gwiazdek policyjnych a gra zmienia sie w pokaz slajdow <333 mmm uwielbiam!).

Wiec moze jednak pogramy grim ;)

heheh czekam na to z niecierpliwoscia ;) najwyzej pozostanie nam pochwalenie sie naszymi osiagami na forum :P

ja jestem jak na razie zachwycony wykonaniem multi (filmiki w necie) :) widze, ze R* szybko sie uczy na bledach i w RDR dostajemy 2 gry w cenie jednej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I za to mam dac dyche wiecej? No thanks.. Juz pare razy kupowalem 'limitowana edycje' i nigdy nie byla tego warta (dodatki jak lezaly w pudle tak leza, soundtracka nigdy zadnego nie wyciagnalem z opakowania).. Tak ze zostane przy normalnej wersji za £34.93 :)

Jak dla mnie R* w swoich grach ma zawsze bezbłędny soundtrack, a RDR nie wydaje się odbiegać od tej reguły. Czyli dla samego OST już byłem kupiony, reszta to dodatki które można zobaczyć poniżej. Fakt, bez szału, ale ja tam zawszę lubię mieć coś 'extra' tym bardziej za taką cenę. :thumbsup:

Deadly Assasin Outfit

Golden Gun Pack

http://www.youtube.com/watch?v=AhQVdqi651c

The War Horse

http://www.youtube.com/watch?v=msKShqYzYrw&feature=related

Zapraszam na ten RDR Czat

Swoisty hub, gdzie będzie można pogadać o wszystkim co związane z RDR. Ustawki gangów etc.

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.youtube.com/watch?v=B9rf6gBjuLc&feature=player_embedded

10 min z RDR, polski komentarz (typ jest prostakiem) - 0 spoilerow, 2 random eventy oraz pojedynek 1 vs 1

edit: Jesli ktos jest chetny do dyskusji na temat gry na zywo, zapraszam:

http://webchat.quakenet.org/?nick=wpisz%20Swoj%20nick%20:P&channels=ps3siteRDR&prompt=1

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 9,7 na IGN  :biggrin: ....  

I co z tego ze sandbox? Hmmm... Bo jak do tej pory nikt nie stworzył takiej gry, która by miała tak wielką przestrzeń i tak świetną grafikę jak w U2,RE5 czy GoW III gdzie chodzi się od punktu A, do punktu B.

PS: U2 nie ma plastikowej grafiki tylko kolorową :).

przestrzeń? dwie ulice na krzyż, kilka wnętrz do spądrowania, dwa trzy widoczki do podziwiania to nazywasz przestrzeią? myśle ze podwórko będzie lepszym określeniem, bo w tych grach U2, Re5 i Gow3, poruszasz się własnie po takich obszarach, człowieku RDR ma 100km kwadratowych, kilka zer i razy więcej niż te gry ktore wymieniłeś, .. rozumiesz, cały pieprzony mikro świat, tekstury są realistyczne że wygląda tp jak na filmie, nie jak na animacji - Re5 U2 i God3 nie przypominają w niczym prawdziwych miejsc, dla mnie magia polega na tym własnie by dawać ciut złudzenia że jestem tam i że to miejsce jest podatne na moje działania, ... tytuły które wymieniłeś mają z góry założone działania gracza, zrobisz wszystko tak jak wymyślili sobie twórcy, .. dlatego te gry mają żywotnośc zero, .. zobacz sobie jaka rzesza ludzi pozbywa się tych kluczowych, reprezentacyjnych tytułów na ps3, ... jeden max 2 razy przejdą i sprzedaj

RDR daje czadu,  serwisy szaleją, będzie jedna z najlepiej ocenionych gier 2010 na konsole nowej generacji, no i będzie pretendent to nagród, w kilku kategoriach, czy komuś się to podoba czy się zgadza, czy nie ... tak będzie, i wcale się nie zdziwie jak zdobędzie w kilku w tym dla najlepszej gry roku, i dla najleszego online, czy grafiki ... 

p.s ... pod względem strzelania, sądze ze te pozycje U2 i Re5 również nie mają szans, zauważcie z jakiego dystansu się strzela w tamtych (25m od chłopa jak jest, to jest max!) a z jakiego w RDR! ...ta gra zamiata, na kilku płaszczyznach, stąd te wysokie oceny  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze nie ma sensu porownywac RDR do U2 :] to po prostu glupie jest.... jak bardzo chcecie to mozemy sie zabawic w porowniania do inFamous, GTA, Crackdown czy innego sandboxa :) nie oszukujmy sie - R* robi najlepsze "piaskownice" na swiecie (moze dlatego, ze robia prawie tylko to) i koniec :) to bedzie na 100% gra roku i Alan Wake moze sie przy niej schowac.... moze GoW3 cos skubnie dla siebie :) powinnismy sie cieszyc, ze i U2 i RDR sa na naszej konsoli

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9,7 na IGN :biggrin: ....

przestrzeń? dwie ulice na krzyż, kilka wnętrz do spądrowania, dwa trzy widoczki do podziwiania to nazywasz przestrzeią? myśle ze podwórko będzie lepszym określeniem, bo w tych grach U2, Re5 i Gow3, poruszasz się własnie po takich obszarach, człowieku RDR ma 100km kwadratowych, kilka zer i razy więcej niż te gry ktore wymieniłeś, .. rozumiesz, cały pieprzony mikro świat, tekstury są realistyczne że wygląda tp jak na filmie, nie jak na animacji - Re5 U2 i God3 nie przypominają w niczym prawdziwych miejsc, dla mnie magia polega na tym własnie by dawać ciut złudzenia że jestem tam i że to miejsce jest podatne na moje działania, ... tytuły które wymieniłeś mają z góry założone działania gracza, zrobisz wszystko tak jak wymyślili sobie twórcy, .. dlatego te gry mają żywotnośc zero, .. zobacz sobie jaka rzesza ludzi pozbywa się tych kluczowych, reprezentacyjnych tytułów na ps3, ... jeden max 2 razy przejdą i sprzedaj

RDR daje czadu, serwisy szaleją, będzie jedna z najlepiej ocenionych gier 2010 na konsole nowej generacji, no i będzie pretendent to nagród, w kilku kategoriach, czy komuś się to podoba czy się zgadza, czy nie ... tak będzie, i wcale się nie zdziwie jak zdobędzie w kilku w tym dla najlepszej gry roku, i dla najleszego online, czy grafiki ...

p.s ... pod względem strzelania, sądze ze te pozycje U2 i Re5 również nie mają szans, zauważcie z jakiego dystansu się strzela w tamtych (25m od chłopa jak jest, to jest max!) a z jakiego w RDR! ...ta gra zamiata, na kilku płaszczyznach, stąd te wysokie oceny :biggrin:

W jednym się z Tobą nie zgodzę, najlepszego online to raczej RDR nie zdobędzie. Gdybym ja miał wskazać grę do tego tytułu to moim faworytem jest BFBC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedni temat do tego typu pytan i rozmow. Od razu ostrzegam ze te pare dni przed premiera KAZDY post dotyczacy cen i sklepow w tym temacie bedzie znikal szybciej niz go zdazycie przeczytac. Predzej warna zauwazycie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnia ocena RDR na ps3 93.36% co daje 9 miejsce najlepiej ocenianych gier na czarną mambę kiedykolwiek, i najwyższą średnią ocen w tym roku na ps3, i 4 miejsce najlepiej ocenianych za gier 2010 na wszystkie platformy, ...

średnia na RDR x360 95.45% jest na 4 tym miejscu najlepiej ocenionych na xkloca kiedykolwiek, drugi wynik z najlepszą średnią na xkloca za 2010 po Mass Efect2, i drugie miejsce najlepiej ocenianych gier na multiplatformy za 2010rok, ... 

czy mamy do czynienia z multiplatformowym hitem?  :biggrin:

ahaha i taka ciekawostka, ... super hicior microsoftu Alan Wake ze średnią 84.31% i na 98 miejscu gier na kloca ;P ... chyba jdnak coś nie poszło, .. ojojoj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

średnia ocena RDR na ps3 93.36% co daje 9 miejsce najlepiej ocenianych gier na czarną mambę kiedykolwiek, i najwyższą średnią ocen w tym roku na ps3, i 4 miejsce najlepiej ocenianych za gier 2010 na wszystkie platformy, ...

średnia na RDR x360 95.45% jest na 4 tym miejscu najlepiej ocenionych na xkloca kiedykolwiek, drugi wynik z najlepszą średnią na xkloca za 2010 po Mass Efect2, i drugie miejsce najlepiej ocenianych gier na multiplatformy za 2010rok, ... 

czy mamy do czynienia z multiplatformowym hitem?  :biggrin:

ahaha i taka ciekawostka, ... super hicior microsoftu Alan Wake ze średnią 84.31% i na 98 miejscu gier na kloca ;P ... chyba jdnak coś nie poszło, .. ojojoj 

A co jest na pierwszym miejscu w rankingu chlebaka ? Czyzby U2 ktore to ponoc ssie kulki RDR :> ?

AW dosieglo to co dosiegnie GT5 - czyli koszmarnie dlugi czas tworzenia wraz z ktorym koszmarnie rosly oczekiwania, gra po prostu jest dobra i na swoj sposob wyjatkowa, ale nie tego sie kazdy spodziewal.

Swoja droga dziwi mnie ze te same portale daja rozne oceny RDR w wersji PS3/X360 bez podania sensownych przyczyn O.O

PS. Ponawiam zaproszenie na czat, mozna sie tutaj umawiac na multi/polowania i prowadzic luzne dyskusje na temat RDR czy czego tam chcecie - wczoraj w nocy byla niezla jazda, kiedy wyczerpal nam sie temat RDR to chwilami zaczelismy dywagacje na temat "skarpetki czy ponczoszki" :D.

http://webchat.quakenet.org/?nick=wpisz%20Swoj%20nick%20:P&channels=ps3siteRDR&prompt=1

EDIT: VIDEORECENZJA RDR - CHYBA PIERWSZA

http://www.gametrailers.com/video/review-red-dead/100285

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest na pierwszym miejscu w rankingu chlebaka ? Czyzby U2 ktore to ponoc ssie kulki RDR :> ?

AlucardMZ więc wygląda to tak, ... (będzie zdziwko  :rofl:)

All-Time Best .. PS3

1. Grand Theft Auto IV 97.19%

2. Uncharted 2: Among Thieves 96.13%

3. LittleBigPlanet: Game of the Year Edition 94.57%

4. LittleBigPlanet 94.51%

5. Call of Duty 4: Modern Warfare 93.54%

6. Call of Duty: Modern Warfare 2 93.52%

7. BioShock 93.49%

8. Street Fighter IV 93.36%

9. Red Dead Redemption 93.36%

10. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 93.16%

GTA4 wersja ps3 wciąż najwyżej ocenioną grą na konsole nowej generacji, ...  :biggrin:

ranking gier wszech czasów ... 

1.N64 The Legend of Zelda: Ocarina of Time Nintendo, 1998 97.66%

 2.WII Super Mario Galaxy Nintendo, 2007 97.28%

 

3.PS3 Grand Theft Auto IV Rockstar North/Rockstar Games, 2008 97.19%

4.SNES Super Mario World Nintendo, 1991 96.70%

5.GC Metroid Prime Retro Studios/Nintendo, 2002 96.26%

6.DC SoulCalibur Namco, 1999 96.26%

7.X360 The Orange Box Valve Software/EA Games, 2007 96.26%

8.X360 Grand Theft Auto IV Rockstar North/Rockstar Games, 2008 96.24%

9.PS3 Uncharted 2: Among Thieves Naughty Dog/SCEA, 2009 96.13%

10.SNES Super Metroid Intelligent Systems/Nintendo, 1994 96.00%

( .... )

19.X360 Red Dead Redemption Rockstar San Diego/Rockstar Games, 2010 95.45%

wersja na ps3, na drugiej stronie, nie wiem która pozycja, bo nie ma numeracji i jest bardzo ciasno ... http://www.gamerankings.com/browse.html?page=1 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was będzie grał na freeroamie jako MMO ? ( jeżeli tak to możecie mnie dodawać :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grę kupuję na 100%, ale widzę co raz więcej błedów. Super animacja koni i wypasiona fizyka na wielu filmikach pokazują się ze słabszej strony. Przenikanie obiektów, konie biegnące w powietrzu, lub po torach kolejowyh jak po równym terenie, wystrzeliwanie w powietrze przeciwnicy, itd. Gra zapowiada sie kozacko, ale wychodzi na to, że będzie cierpiała na wszystkie bolączki typowego "sandboxa".

Edit: oglądając filmik z zakonnicą zauważyłem 2 poważne usterki. Jakiś cywil widząc co się dzieje nawet nie zareagował, jedynie przeszedł nad głową ofiary. Powinien uciekać, wyciagnąć broń, lub cokolwiek innego, a tu takie rozczarowanie. Gra miała być żywa, a tu się okazuje, ze mamy bezmyślne ludziki. Druga sprawa to moment śmierci siostrzyczki. Pociąg przejechał po niej, a ona rozpękła się jak krwisty balon. Takie oś to było tolerowalne pod koniec lat 90, a teraz wygląda beznadziejnie...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu zawsze Polska musi k**a byc poszkodowana ! Wszyscy dookoła mają napisy tylko u nas nikomu się nie chce tyłka ruszyć... Zawsze jesteśmy w plecy. Taki tytuł z napisamy sprzedawałby się lepiej i przyjemniej by się grało. Nie zawsze wszystko się zrozumie, no chyba że język zna się perfect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas by Polska ruszyla swoja dupe i zaczela dobrze uczyc ludzi angielskiego, bo niestety poziom w szkolach jest zalosny ;) Myslisz, ze jak wyjdzie Wiedzmin 2 to powiedzmy japonczycy beda narzekac, bo Polacy nie wcisneli tam ich jezyka? Glupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nie interesuje co robią Japończycy? Niemcy, duży kraj, angielski pewnie na ogólnie wyższym poziomie niż w Polsce a nie znajdziesz tam filmu bez DUBBINGU (nie, nie napisów). Dlaczego blisko 40 milionów potencjalnych klientów nie może dostać gry z polskimi napisami? Nie chce się. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy,a Polska jaki tam jest rynek , a jaki jest u nas oczywiście w naszym kraju gry stają się coraz popularniejsze(mam na myśli rynek gier konsolowych),ale na razie żadnych złudzeń Panowie i Panie choć postępy widać np.polonizacja gier przez Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×