Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sprawdź, ja w multi grałem i gram nadal wiele godzin, z tym że przygotuj się że na początku nie będziesz jakimś koksem i inni będą Cię na początku często częstować headshotami. Ale poza tym bardzo fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę ACR to planuję przejść jeszcze raz singla :)

Na multi też wciąż sporo grywam.

Dla mnie nie było lepszej gry niż ta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi jeszcze na multi gra?

Edytowane przez Jarvis
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK, god dammit :). Czasami ciężko się co prawda połączyć ale tak jest w każdej grze, częściej lub rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi jeszcze na multi gra?

glupie pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem. Napisałem w dziale pomoc, ale niekt nie odpowiedział. Liczę na was! Mam problem z undeadem. Po zrobieniu Missing Souls (uratowaniu tej dziewczyny z rąk zombiaków) i zerwaniu kwiatków i przyniesieniu czegośtam Dickensowi powinienem dostać tą misję - http://reddead.wikia...can_Imperialism, a ja jej nie mam. Pisało, że dostanie jej może potrwać kilka dni więc wzięłem się za ratowanie miast i ludzi, a po każdej akcji robiłem sejwa, który mi przewijał czas o 6 godzin, a ja ciągle nie mam zadania. W Journalu pokazuje, że wszystko pokończone, więc tutaj się rodzi pytanie - co robić? Czekać dalej, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porób wszystkie misje poboczne jakie masz - złap zielonego zombie dla reżysera, przynieś dynamit Ricketts'owi i ogólnie wszystko co masz zaznaczone na mapie jako misja. Jeśli się nie pojawi ikonka to cóż, powinieneś czekać. Ja też długo czekałem i chyba do kupy to były 2 tygodnie w grze. Najpierw spróbuj jednak poczekać metodą sejwowania :D

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czasem w RDR dzieją sie takie rzeczy :)

Ale na bank się coś ruszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad RDR goty i zwykłym RDR

Jak dobrze myśle dodatki są w postaci kodów na DLC do pobrania.

Ile zajmuje samo RDR na dysku tzn. ile gra potrzebuje miejsca na hdd by działać?

Ile zajmują wszystkie te dodatki miejsca?

No i czy ma sens płacić ~60zł za dodatki które dają głównie nowe misje i trophy? (jak za te 60zł można wyrwać przykładowo gta4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............No i czy ma sens płacić ~60zł za dodatki które dają głównie nowe misje i trophy? (jak za te 60zł można wyrwać przykładowo gta4)

W zasadzie taka jest rola każdego DLC by dawała nowe misje :)

Co do samej RDR uważam że jest to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, dlatego polecam byś kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobno dylemat co kolega powyżej, nie wiem czy opłaca się płacić praktycznie 2 razy wiecej za gre GOTY. Za zaoszczedzone pieniądze można wyhaczyć całkiem przyzwoitą gre:) więc ja jak bedę kupował to biorę zwykłą edycje i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak to jest w tej edycji GOTY? Jest podstawowa gra RDR, a te wszystkie dodatki jak stroje, misje, kryjówki, mapy itp. są w wersji kodów. A jak jest w takim razie z RDR: Undead Nightmare? Jest w wersji kodu, czy jako osobna, dostępna normalnie gra w menu głównym? A tak po za tym, na allegro były takie GOTY za 109 zł, więc wydaje mi się, że się opłacało. Biorąc pod uwagę, że RDR i RDR:UN chodzą w granicach 60 zł więc zawsze to te parę złotych w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :D Dużo jeszcze gra Polaków ? Kupie sobie chyba tą grę, ale nie wiem czy nie będę się czuł samotnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz randomowo, tzn. od razu wbijasz na pierwszy lepszy DM to oczywiste że głównie masz tam francuzików bądź naszych przyjacieli z zachodu. Ale generalnie to mamy także swoją liczbę graczy, wystarczy się umówić - tutaj lub na jakimś innym forum poświęconym konsolom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak może dopiero na Święta sobie kupie grę, ale dzięki za zaproszenie :) Wyśle Wam wiadomość to sobie zagramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niebywaly problem z Undead Nightmare.

Otoz odpalilem pierwszy raz gre i - pierwszy filmik - nie widze zobiakow - po rozpoczeciu gry zamiast Uncle'a biega puma, po chwili zamiast Jacka przychodzi Abigail :rolleyes:.

Co to za cyrki? Plytka ma kilka malych rys, ale czy to przez to? Raczej niemozliwe bo wczytuje sie normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niebywaly problem z Undead Nightmare.

Otoz odpalilem pierwszy raz gre i - pierwszy filmik - nie widze zobiakow - po rozpoczeciu gry zamiast Uncle'a biega puma, po chwili zamiast Jacka przychodzi Abigail :rolleyes:.

Co to za cyrki? Plytka ma kilka malych rys, ale czy to przez to? Raczej niemozliwe bo wczytuje sie normalnie...

Wyłącz grę - i włącz ją ponownie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

red dead redeption co o niej powiecie podoba sie jaka jest wasza opinia moze macie jakieś problemy piszcie co chcecie o tej grze jak dam rade to pomoge;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

red dead redeption co o niej powiecie podoba sie jaka jest wasza opinia moze macie jakieś problemy piszcie co chcecie o tej grze jak dam rade to pomoge;)

Czy ktoś rozumie to zdanie ? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz grę - i włącz ją ponownie :)

Nic to nie dalo, ale usuniecie danych zapisanych na dysku pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

red dead redeption co o niej powiecie podoba sie jaka jest wasza opinia moze macie jakieś problemy piszcie co chcecie o tej grze jak dam rade to pomoge;)

Czy ktoś rozumie to zdanie ? :)

Chyba nawet sam autor miałby z nim problem, baltyk95 zapewne w swoim krótkim życiu nie słyszał jeszcze o interpunkcji. Co gorsza, jego rozpaczliwy post był przez chwilę nieudaną próbą otwarcia nowego tematu. Korzystając z okazji przypomnę więc jeden z punktów regulaminu; "Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad netykiety oraz poprawności języka polskiego, czyli poprawnego formułowana zdań, przestrzegania zasad interpunkcji oraz ortografii."

A żeby nie generować OT to i ja coś powiem o RDR; mnie ta gra nie wciągnęła :( Niestety 3 podejścia zakończone porażką, może kiedyś ... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jesteś, Tomo, wyjątkiem :). Mnie chyba żadna gra tak nie ruszyła (chodzi mi o emocje). Co by tu nie spoilerować to napiszę tylko, że zakończenie oglądałem ze łzami w oczach i nawet moja żona (bardzo anty-growa) powiedziała, że to było piękne. Teraz właśnie wracam do tytułu i będę 2 raz przechodził - zobaczyłem RDR + UN za 89 pln to sobie prezent wczoraj zrobiłem :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jesteś, Tomo, wyjątkiem :). Mnie chyba żadna gra tak nie ruszyła (chodzi mi o emocje). Co by tu nie spoilerować to napiszę tylko, że zakończenie oglądałem ze łzami w oczach i nawet moja żona (bardzo anty-growa) powiedziała, że to było piękne. Teraz właśnie wracam do tytułu i będę 2 raz przechodził - zobaczyłem RDR + UN za 89 pln to sobie prezent wczoraj zrobiłem :)

Widze, że nie jestem sam :) Malo jest takich gier przy ktorych wzruszam sie, naprawde. Akurat gry rockstara bardzo wplywaja na czlowieka... tutaj przez cale gra bardzo dobrze poznalismy bohatera, jego rodzine i bylismy poprostu ciagle przy nim. Tak samo bylo w Max Paynie i Vice City chociaz tu spotęgowane :P

A tak swoją drogą to beczalem jeszcze przy pierwszej Mafii... to bylo coś, totalnie niespodziewanego. I ten tekst Tommego na koncu... oh i ah :) Ostatnio tez przy MW3, kto gra to wie w jakim momencie. Bylem w szoku normalnie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy odbiłem się jak od ściany. Potwornie nudna i nijaka. Duży świat w którym absolutnie nic się nie dzieje. Główny bohater to jakieś nieporozumienie a koniec gry przewidywalny.

Jeśli ktoś pisze że zakończenie było super, emocjonujące i wzruszające to albo to jego pierwsza gra albo mało filmów na oczy widział. Polecam zakończenia do Leona Zawodowca, Złego Porucznika, pierwszy sezon 24 i czwarty Dextera. To przykładu pierwsze lepsze z brzegu.

Nie miejcie mi za złe, szanuję wasze zdanie ale RDR to mega przehajpowany tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×