Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie gra w porównaniu do GTA nudna a multiplayer skoany masakrycznie. Koncentracja i auto-aim w takiej grze to strzał w stopę. A tak poza tym to uważam, że jazdy na koniu nie można w grze oddać tak jak np. jazdy samochodem, który możemy poczuć, a żeby czuć, że jedziemy na koniu potrzebne by były efekty jak trząsąca się kamera, która nie mogłaby mieć miejsca w grze na taką skalę bo 5mln ludzi by wymiotowało po 15 min gry. Co do single to rzeczywiście zabrakło wyborów znanych z GTAIV, co namniej w dwóch momentach. Ale to co mogli, ludzie w R* zrobili najlepiej. Wielkie brawa.

EDIT: Wpadłem na pomysł, że powinny być challenge na dróżkach a'la te z Burnout Paradise, gdzie mierzy nam czas na poszczególnych ulicach. Dodać w tym trybie blura troche i zawze ciekawiej :pardon:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że legnę na pokerze w tej grze bo nigdy nie grałem. Zagrałem w Blackwater i wyeliminowałem wszystkich za jednym ruchem i zgarnąłem 4000 -$- żetonów :teehee:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  macie free roam zwykły gdzie każdy celuje jak ma ustawione i macie free roam hardcore gdzie niema  auto celowania  ,tak samo macie w grach ,macie 3 !!! tryby do wyboru, nikt wam nie karze grac z auto celowaniem to jest tylko dodatkowy tryb   , zmusza was ktoś do grania na casual?? wiec nie narzekajcie na multiplayer tylko grajcie na hard ,mogli byście narzekać jak by dali  tylko tryb casual, a tak to się zastanówcie co piszecie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  macie free roam zwykły gdzie każdy celuje jak ma ustawione i macie free roam hardcore gdzie niema  auto celowania  ,tak samo macie w grach ,macie 3 !!! tryby do wyboru, nikt wam nie karze grac z auto celowaniem to jest tylko dodatkowy tryb   , zmusza was ktoś do grania na casual?? wiec nie narzekajcie na multiplayer tylko grajcie na hard ,mogli byście narzekać jak by dali  tylko tryb casual, a tak to się zastanówcie co piszecie  

Kolego, kto wybiera casual? Biorę Quick matches, bo w innych zawsze mnie dołącza do pustych pokoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby zdobyć 0,1% za Blakcjacka muszę zdobyć trzykrotną stawkę wejściową czy jedynie wyjść gdy jestem na plusie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby zdobyć 0,1% za Blakcjacka muszę zdobyć trzykrotną stawkę wejściową czy jedynie wyjść gdy jestem na plusie?

Wystarczy wygrać pierwsze rozdanie i wyjść. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid ja jakoś nie mam pustych pokoi w trybie hardcor , musisz nauczyć się zmieniać pokoje  ,jak masz pusty, to zaraz zmiana na inny , możesz tez mieć problem z połączeniem , odblokuj porty to więcej gier znajdzie , i to nie wina R ze najwięcej ludzi chce grac na normalu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej czy ktoś wie ...

za co zabili/rozstrzelali Marstona na koniec gry? 

Edytowane przez Tomo
Nie psuj innym zabawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid ja jakoś nie mam pustych pokoi w trybie hardcor , musisz nauczyć się zmieniać pokoje  ,jak masz pusty, to zaraz zmiana na inny , możesz tez mieć problem z połączeniem , odblokuj porty to więcej gier znajdzie , i to nie wina R ze najwięcej ludzi chce grac na normalu 

Nie rozumiesz, ja w 95% przypadków mam puste free roamy. A multi i tak ssie, same campery i idioci, którzy zabijają swoich by zdobyć pkt za doniesienie skarbu. Teraz mi tylko powiedz, że na Hardcore nie można zabić swojego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, maskuj spoilery.

Po drugie, naucz się języka angielskiego. Cała gra jest o tym. Nawet tytuł sugeruje o co w tym wszystkim chodzi.

Marston to kawał sukinsyna, morderca, gwałciciel, złodziej. Porwano mu rodzinę i zmuszono do pomocy w ujęciu jego kompanów z gangu, co ma doprowadzić do odkupienia (REDEMPTION).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą fabułę gry i teraz zbieram dzianka, ale nie moge zrobić pierwszej misji z tym związanej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym trofeum dokladnie z tym co musze stworzyc druzyne 8 osobowa a jakos zawsze jedna osoba na servie nie chce dojsc tak wiec jakby ktos mial zamiar zagrac to jestem chetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym trofeum dokladnie z tym co musze stworzyc druzyne 8 osobowa a jakos zawsze jedna osoba na servie nie chce dojsc tak wiec jakby ktos mial zamiar zagrac to jestem chetny.

Ustawka była parę dni temu, więc musisz szukać na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma problemy z zadaniami bądź trofeami to polecam tą stronę :)

http://reddead.wikia.com

Jest ona po angielsku , pisze teraz by potem nie było pretensji . Angielskiego trzeba się uczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie będę szczęśliwym (tak myślę) posiadaczem RDR, nie wiem jak wytrzymałem tyle czasu, ale cóż, jak miałem kasę to nie było gdzie kupić, a potem ciężko było wygospodarować fundusz na gry. W każdym razie mimo, że jakimś wielkim fanem westernów nie jestem, już nie mogę się doczekać kiedy ruszę przed siebie na wiernym rumaku (przynajmniej wirtualnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę i powiem jest wyśmienita ;) . Ale bugów to się nie ustrzegła ta gra 100 % . Wiec zacząłem dobijać 100 % gry i zostało mi tylko herbalism rank 10 . Wszystko fajnie xd ale jest jedno ale :) . Mam zebrać po 2 sztuki z każdego rodzaju kwiatów i jest jeden gatunek

Violet Snowdrop Leaf

, który znika i się pojawia ( miga ) jak podchodzę i nie jestem w stanie go zerwać xD hehe i dupa . Nie wiem co zrobić .

Znalazłem jak na razie jedna sztukę tego kwiatka pomiędzy Tall trees a great plains przy płocie rancza .

Może gdzie indziej występują te kwiatki ?

Pozdrawiam PiwqU :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę i powiem jest wyśmienita ;) . Ale bugów to się nie ustrzegła ta gra 100 % . Wiec zacząłem dobijać 100 % gry i zostało mi tylko herbalism rank 10 . Wszystko fajnie xd ale jest jedno ale :) . Mam zebrać po 2 sztuki z każdego rodzaju kwiatów i jest jeden gatunek

Violet Snowdrop Leaf

, który znika i się pojawia ( miga ) jak podchodzę i nie jestem w stanie go zerwać xD hehe i dupa . Nie wiem co zrobić .

Znalazłem jak na razie jedna sztukę tego kwiatka pomiędzy Tall trees a great plains przy płocie rancza .

Może gdzie indziej występują te kwiatki ?

Pozdrawiam PiwqU :thumbsup:

Kup w General Store Survivalist map i po kłopocie.Najwięcej Violet Snowdrop jest w Tall Trees niedaleko takiego jeziorka ( obok jest chatka ^^ ).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki zrobione , ale jeszcze mam jedno pytanie odnośnie Bandytów . Wiec już sporo ich złapałem ale ciągle on mi się pokazują , można gdzieś to sprawdzić czy coś . Ilu się złapało czy coś.

Z góry dzięki za odpowiedź .

PiwqU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki zrobione , ale jeszcze mam jedno pytanie odnośnie Bandytów . Wiec już sporo ich złapałem ale ciągle on mi się pokazują , można gdzieś to sprawdzić czy coś . Ilu się złapało czy coś.

Z góry dzięki za odpowiedź .

PiwqU

Stats -> Score.Na samym dole masz ilu bandytów złapałeś/zabiłeś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na miasta. Jak złapiesz 2 w Blackwater to listy gończe nie przestaną się pojawiać, lecz kolejnych nie wliczy się już do 100%. Na stronie social clubu sprawdz jakich ci brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także przeszedłem RDR w 100% :smile: i mogę szczerze napisać, że jest to gra bardzo dobra i godna polecenia. Nie będę jednak ukrywał, że w głębi serca czuje mały niedosyt, ale w większości przypadków tak jest kiedy ma się dosyć wygórowane oczekiwania wobec danej produkcji. :wink: Niestety konsole podłącze z powrotem do internetu za miesiąc więc moja ocena bazuje tylko na single-player, ale zdaje sobie sprawę z tego, że multi jest tylko "dodatkiem" do RDR i nie wpłynie on znacząco na odbiór tego produktu(motorem napędowym tej produkcji miała być kapania dla pojedynczego gracza i klimat). Oczywiście nie wszyscy muszą podzielać moje zdanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy według was Red Dead Redemption jest lepsze od Gta 4 

Pytam się was, którzy mają tą gre 

Ja swoją będe zamawiał dopiero 14 ale już mnie korci z wrażenia :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest o wiele lepsza od GTA ;]

Ciekawsza, nie nudzi się tak, i jest co robić

Edytowane przez sebek1991
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest o wiele lepsza od GTA ;]

Ciekawsza, nie nudzi się tak, i jest co robić

Ok, dzięki za błyskawiczną odp. ale czemu ona w tej chwili na allegro kosztuje 200 zł ;/ 

OBY była warta tej ceny tak jak Call of duty 5 i 6 ; ) 

I jeszcze 10 zamawiam Boga wojny 3 będzie zarwanie nocki prawdopodobnie 

Ale wiecie co, w Gta 4 były takie "dresiarskie" zagrywki ( przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, ale to jest moja opinia )

Mimo iż nie przepadam za westernami to myśle że wciągnę się w to tak że zapomnę jeść i pić :D

Edytowane przez szaman999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×