Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na cud nie liczył bo wiem z historii że Japończycy za mało się uczą od konkurencji!!! Pewnie kolejny rok należeć będzie do EA Sport.

No pewnie że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo już jest, wystarczy wpisać w wyszukiwarce PSS "PES" :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielcie się wrażeniami jak wypada najnowsza odsłona PES.

Bo niestety sam nie jestem w stanie teraz nic pobierać, także pozostaje mi czekać na komentarze innych.

PES zawsze dla mnie był lepszy od FIFY, podobno wersja 2010 ma mieć sporo zmian w stosunku do poprzednich wersji.

No, ale piszcie od razu jak pogracie jak się prezentuje giera. Teraz Liga Mistrzów jeszcze bardziej podsyca chęć zagrania w dobrą piłkę kopaną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak sie z tym zgadzam...

Odnośnie tych sprzeczek fifa vs pes...

Zawsze jest tak że jak się jest fanem serii to nie można się pogodzić z myślą że dany tytuł w tym roku dał klapy.

Nawet nie wiedząc co Konami przygotowało jest się pewnym że jest lepsze ze względu na poprzednie części pes'a i nikt nie wytłumaczy fanowi że w tym roku jest inaczej, i odwrotnie. Ktoś kto jest z EA od fify soccer i jest zaślepiony tą grą będzie się tylko pienił jak ktoś mu napisze że pes lepszy. To kwestia każdego osobno. To tak jakby mi ktoś miał mówić że LPR jest lepszy od samoobrony, albo że w remisowym meczu Legia - Wisła, Legia była lepsza, albo że audi A6 jest lepsze od BMW M5, itd... Dlatego uważam że powinno się pisać o wadach i zaletach gry a nie która gra jest lepsza, bo to nikogo nie przekona a tylko doprowadzi do sprzeczek na forum. Dobrze że są chociażby 2 tytułu co tak potrafią ludzi poróżnić bo to świadczy o dobrej konkurencji a co za tym idzie, producenci nie kładą lachy i nie spoczywają na laurach i dzięki temu co roku mamy coraz większą radość z gry.

I tak pewnie jak rok temu kupie PES'a i Fife :|

Zgadzam się całkowicie, ale sam wiesz, ze niejednokrotnie spokojna argumentacja niczego nie rozwiązuje. Wzbudza agresję sam fakt pojawienia się kogoś o odmiennym zdaniu.

Ja bym na cud nie liczył bo wiem z historii że Japończycy za mało się uczą od konkurencji!!! Pewnie kolejny rok należeć będzie do EA Sport.

Jakieś argumenty potwierdzające ten wyświechtany tekścik?

Zacząłem właśnie zasysać demko. Zobaczymy co też ciekawego zmajstrowali Japończycy w tegorocznej edycji.

PS. Może ktoś w skrocie opisać róznice między naszym PESem2009, a japonskim WE2009?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, i ja również właśnie ściągam demko na ps3 ;) Grałem już na PC i jestem pod dużym wrażeniem jednak gra na konsoli bardziej mi odpowiada. Tym bardziej zachęcający jest fakt, że będzie ruch 360 stopni czego na pc rzecz jasna nie da rady przetestować z racji klawiaturki ;)

Mam pytanko do kompetentnych... Czy to prawda, że w PES 2010 będą wszystkie zespoły w Lidze Europejskiej??? Ponieważ któryś z twórców gry zapewniał jakoś w lipcu, że na pewno będą wszystkie licencjonowane zespoły LE, które się zakwalifikują do niej. W związku z tym, że znamy już grupy LE, ba, nawet dziś grają pierwsze mecze, wiecie coś więcej odnośnie tego?? A jak będzie z zespołami LM?? Choć licencje nie grają u mnie pierwszych skrzypiec to jednak pragnąłbym zobaczyć w najnowszym PESie kompletną chociaż LE tym bardziej, że były zapewnienia, że co jak co, ale zespoły LE będą wszystkie.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak Panowie? macie już to demko? ja ściągnąłem, zagrałem i powiem, że wypadło lepiej od demka FIFY - ale to tylko moja laicka opinia ;) PES w porownaniu z FIFA wydaje się być taki...hmm szybszy, płynniejszy (nie chodzi o grafikę), podania są takie bardziej naturnalne, wszystko właśnie wydaje się takie naturalniejsze. A grafika swoją drogą jest bardzo ładna - ehh tylko dlaczego dali stadion w dzień? kto gra w nogę przy świetle słonecznym? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi się zrobiło jak grałem w tą edycję PESa. Gdzie się podział poziom tych gier z PS2?

Teraz naprawdę, jedynym aspektem w którym PES wyprzedza Fifę to...murawa. Naprawdę ładnie zrobiona. A reszta? Aż żal patrzeć.

Zero feelingu, zawodnicy znowu biegają jakby połknęli kije, bramkarze zachowują się jak nierozgarnięte roboty.

Badziewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest lepiej niż w 2009, ale szału niestety nie ma. Średnio wypadają niektóre animacje, jakby się zbyt długo przełączały, przez co gracz przyjmuje piłkę i w ułamku obraca się o 360* i oddaje do kogoś innego. Zawodnicy wciąż haniebnie pudłują nawet na pustą bramkę, trochę chaosu jest na murawie. Jeśli online będzie bezlagowy to pomyślę, ale jeśli będą jakieś w nim niedoskonałości to podziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi się zrobiło jak grałem w tą edycję PESa. Gdzie się podział poziom tych gier z PS2?

Teraz naprawdę, jedynym aspektem w którym PES wyprzedza Fifę to...murawa. Naprawdę ładnie zrobiona. A reszta? Aż żal patrzeć.

Zero feelingu, zawodnicy znowu biegają jakby połknęli kije, bramkarze zachowują się jak nierozgarnięte roboty.

Badziewie.

Murawa i dodalbym jeszcze twarze grajkow...masakra! No i te fajowe powtorki, ktorych w fifie nie ma.

Z reszta niestety pozostaje mi sie pogodzic z zacytowana opinia.

Rozgrywka nawet na chwile mnie nie wciagnela.

ps. nie jestem fanem ani Fify, ani PES...poprostu co roku porownuje oba tytuly i kupuje lepszy. W tym roku bedzie to Fifa.

Edytowane przez alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy to demo widzicie oO?

Tak jak kolega wyżej napisał, wpisz w szukajce Store PES i będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, wpisz w szukajce Store PES i będzie.

Ale głupio, dlaczego tak?

Juz miałem pisać że nie ma dema a jednak skitrali je na pss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a beda trophy ?? juz demko sie sciaga

Każda gra wydana po 01.01.2009 musi mieć trophy. Odpowiedź masz jasną.

Edytowane przez GoTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba im serwer padł bo jest 22 a u nich nie można normalnie wybrać ani pesa ani nba live. tylko przez opcje szukaj jest dostępny. a poza tym demko jak stanęło mi na 43 procentach o 21 tak stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba im serwer padł bo jest 22 a u nich nie można normalnie wybrać ani pesa ani nba live. tylko przez opcje szukaj jest dostępny. a poza tym demko jak stanęło mi na 43 procentach o 21 tak stoi.

Chyba musisz anulować i jeszcze raz ściągnąć, wcześniej sprawdzając miejsce na dysku. ja 25min temu demo znalazłem dzięki postowi powyżej i już mam 65%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOJE zdanie na temat dema PESa 2010

Nie będę porównywał pesa do Fify 10 .:)

Pes 10 ma fajną grafikę , murawka wygląda przyzwoicie . I na tym koniec plusów.

Co mi się nie podoba? Nie wiem czy coś poprawili od edycji 09 ( zaznaczam iż mam egzemplarz pesa 09) ruchy kopaczy są dziwnie sztuczne , parady bramkarzy do bani ( jak i ustawianie samych goalkeeperów) . Samo rozgrywanie akcji jest wręcz arcadowe .

Lipa panowie lipa .

Aaaa i bardzo wnerwiający dźwięk gwizdka sędziego ;o

Edytowane przez Lin the Wizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku meczykach. Cóż ja mogę rzec. Papa fifoki, w tym roku kupuje PESa :)

Jak zwykle zarządził grubo. Ten sam wspaniały gameplay, ta walka o piłkę, w obronie, w ataku. Walka motherfuckers! Zawsze tak było i teraz też tak będzie. Miód gameplayowy. 10/10 po demku. Na pochybel!

P.S. Mam gdzieś realizm. Szukacie realizmu to sio na Tuskowe boiska ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie daruje piłki w tym roku, od zawsze grywałem w PES, nawet ostatnia Fifa mnie też nie przekonała. Dobija mnie wydawanie tych gier co rok, wiem , że to ma sens z punktu widzenia nowego sezou, składów, ale gry nie różnią się od sibie na tyle by je co rok kupować.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche i jak dla mnie bomba. Owszem sa niedociagniecia ale ogolnie jest jeszcze lepiej niz w 2009 :). Graficznie jest zajebiscie, murawa miod, pilkarze w niektorych ujeciach wygaldaja jak zywi. Animacje sa ok jak dla mnie. Gra sie inaczej, bardziej trzeba akcje rozegrac, nie ma rajdow i ucieczek (przynajmniej mi sie nie trafily). Ogolnie jest wolniej troche. Strzaly wydaja sie ciezsze. Co do pudlowania jak to ktos wyzej napisal to sie nie moge zgodzic bo u mnie w 5 meczach 80% strzalow bylo w swiatlo bramki, a pierwsze 4 w ogole to byly bramki co mnie troche przerazilo ale faktycznie byly sytuacje idealne no i potem juz nie wchodzilo tak gladko. Bramkarze czasami wpuszczali straszne szmaty, jakichs heroicznych obron jeszcze nie widzialem. AI komputera jest super, obrona sie dobrze ustawia i pilkarze mi sie dobrze rozbiegali przy kontrze czy przy ataku. Kiwanie jest trudniejsze choc to pewnie kwestia wprawy jak co roku.

Dziwnie natomiast oslabili podawanie trojkatem. Nie czaje tego. Moze faktycznie wczesniej bylo to dosc przegiete bo za czesto wychodzily podania cudo, ale teraz jest ganc w druga strone. Klepka trzeba chyba opanowac bo duzo wolniejsza jest i podania sa slabe, choc czasami nie wiedziec czemu wychodzila zajebiscie. To samo z podaniem L1+trojkat. Raz ledwo kopnie przed siebie a raz kopie loba az za bardzo. Musze jeszcze pograc i obczaic czy to od ustawienia sie zalezy, kierunku podania czy czegos.

Czytalem tez dzis wczesniej opinie kolesi co grali w demo na PC i narzekali na opoznione sterowanie i reakcje. Na konsoli az tak tego nie widac choc czasami mi nie kopalo z pierwszej pily jak za pozno kwadrat wcisnalem, a w poprzedniej czesci tak pozno wciskane spokojnie siadalo.

Grafika ogolnie jest miodzio ale nie czaje kompletnie po co dali tych kamerzystow za bramkami i tych porzadkowych stojacych plecami do murawy. Wygladaja jak obrazki JPG z kompresja na 20% :). Juz lepiej by bylo bez nich. Mam nadzieje ze to tylko w demie, choc z drugiej strony takie detale u mnie kompletnie nie wplywaja na przyjemnosc z samej gry ktora to jest najwazniejsza, a pot tym wzgledem jest i tak zajebisty git. Niechaj teraz miesiac minie jak z bata strzelil (albo bata wypalil) i loimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×