Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz. Jestem fanem Mortal Kombat.

Dla mnie problemem jest, że PES stoi od kilku lat w miejscu. Możesz mi mówić, że PES to dobra gra i pewnie tak jest, ale nie zmienia to mojego odczucia, że nie chce mi się jej włączać.

Podsumowując: bardzo chciałbym, żeby PES znów mnie zachwycił, tylko tym razem nastawiam się negatywnie. Spodziewam się PESa 2008++ z masą zbędnych pierdółek, suwaków i opcji, ale z tym samym od kilku lat gameplayem. Wszystko w ładnej, mydlącej oczy grafice. Obym się mylił.

Troche w tym racji , bo musze przyznac że jedynie grając z kumplem obok przy jednym telewizorze szło pograć w pesa długo długo długo i jeszcze dłużej , to wciągało. Ale On Line, i reszta troche zawodzi. Ale dalej twierze że grywalność lepsza niz w fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieciowa gra sprawia zawód, ale tryby dla pojedyńczego gracza, lub "przytulańce" są niesamowite.

Gra stoi w miejscu? Nie wydaje mi sie. To, że nie ma wielkich rewolucji, nie znaczy, że się nie zmienia. To samo można, a raczek należy, powiedzieć o FIFie, której nikt się z tego tytułu nie czepia.

Postanowiłęm, że następnego PESa zakupię dopiero po przejściu na emeryturę mojego pikarza w trybie become a legend, a do tego czasu nie mam zamiaru się nad tym głowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb online champions league w pes 2010 wydaje sie byc potwierdzony

screen8w.jpg

screen7p.jpg

oby dalo sie pograc bez lagow ; ]

edit:

i dla tych co plakali ze sklady nie aktualne:

wqx64g.jpg

a i jeszcze jedno wazne info, mam nadzieje ze sie potwierdzi bo oficjalnie od konami nie wyplynelo:

"360-degree control will be available on both the PLAYSTATION 3, Xbox 360 and PC-DVD versions of the game via the analogue sticks on the respective controllers. "

Edytowane przez FauPeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi. Chyba jednak się skuszę na PESika 2010. Jeśli mozna grać turnieje LM po sieci, to będzie bajerancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I może będzie 360 stopniowy system :) Coraz lepiej PESik wygląda xD Do tego te ustawienia taktyki, aktualne składy i miodny online na serwerach Sony. To nie może się nie udać, a na Gamescom będzie pokaz demka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam także, że serwery do gry online postawi Sony! Robimy 'pa pa' konami id i wszystkim innym wymysłom. Widział ktoś laga w takim np Killzone2?

Powrót króla??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlansnie sobie zagralem w pesa 09 musze przyznac ze gralem we wszystkie czesci ale ta jest najgorsza...normalnie drewno i kwadratowo... ten bieg te kopniecia ,podanie... juz chyba na automatach to lepiej wygladalo niz w tej wersji 09 pesa...cikaw jestem czy bedzie jakas roznica w pes10...oby oby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam także, że serwery do gry online postawi Sony! Robimy 'pa pa' konami id i wszystkim innym wymysłom. Widział ktoś laga w takim np Killzone2?

Powrót króla??

Nie widziałem.

Jaki powrót? Musiał skądś wracać? Ciągle króluje w dziedzinie symulacji, ale jako gra piłkarska jest na tej samej pozycji co, skąd inąd świetna, FIFka.

wlansnie sobie zagralem w pesa 09 musze przyznac ze gralem we wszystkie czesci ale ta jest najgorsza...normalnie drewno i kwadratowo... ten bieg te kopniecia ,podanie... juz chyba na automatach to lepiej wygladalo niz w tej wersji 09 pesa...cikaw jestem czy bedzie jakas roznica w pes10...oby oby

Grałeś kiedyś w piłkę na żywo? Oglądałeś kiedyś mecz na żywo? Przypatrz się dobrze tym kopnięciom i podaniom. Są diablo realistyczne.

"Drewo"? Jeśli oni są drewniani, to Ci z FIFy są, za przeproszeniem, "rozluźnieni", żeby nie napisać, że "rzadcy". :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamaru sie tu z nikim klucic ok :wink: ...tylko wyrazilem swoja wlasne opinie... no ale chyba raczej tak w tv nie wyglada kopniecie pilki przez zawodnika...no i ten bieg irytujacy...tez chyba to tak nie wyglada w tv :cool: ja mam nadzieje ze to sie zmieni w 10 i bedzie git :biggrin:

a gralem i gram w pilke od 12 lat i nie jest to 1 liga ale 4 wiec "troszke" sie znam i orientuje:] takze takiego drewna na naszym poziomie nawet nie ma,moze grales w jakas inna wersje;p

nie pamietam juz 08 ale wydaje mi sie ze byla chyba lepsza...

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś osbą znającą się "troszkę" na piłce, to nie rozumiem dlaczego uważasz, że zagrania w PESie są sztuczne. Nie wnikam jak gracie, ale techniczne kopnięcia tak wyglądają.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale pozwolę sobie się z Twoim nie zgodzić. wink.gif

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś osbą znającą się "troszkę" na piłce, to nie rozumiem dlaczego uważasz, że zagrania w PESie są sztuczne. Nie wnikam jak gracie, ale techniczne kopnięcia tak wyglądają.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale pozwolę sobie się z Twoim nie zgodzić. wink.gif

nie sztuczne....tylko drewniane....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pokazały sie gameplaye z nowego Pesa 2010

http://www.gamersyde.com/stream_pro_evolution_soccer_2010_gamescom_gameplay_part_1-12435_en.html

Niewiem co wy o tym sądzicie, ale dla mnie to konami sobie chyba jaja robi z ludzi . Chca nam zamydlić oczy jakimis bajerami w formacjach a fizyka gry jest identyczna jak w pesie 2009 :/ kolejny odgrzewany kotlet :/. grafiki nie moge dokładnie ocenić bo filmy nie sa w dobrej jakosci :/ ale tez nie powala :/, zachowanie zawodników w wielku sytuacjach takkie samo jak w pesie 2009 , wpadaja na siebie , bramkarze stoja jak kolki , messi zapierdziela 300km/h. Dramat , ja takiego czegos po tak chucznych zapowiedziach sie nie spodziewałem :/ Zauważcie że na tym filmiku pierwszym Henry nawet nie dotknoł piłki przy strzeleniu bramki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrona nie wyglada na bardzie rozgarnieta ale - mam nadzieje ze skoro dali mozliwosc wiekszej ingerencji w taktyke, formacje obrony bedzie mozna udoskonalic.

Podejrzewam ze filmiki z gameplayu sa na defaultowych ustawieniach.

+trailer

Edytowane przez FauPeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay z tego co widać będzie praktycznie identyczny. Ale to przestanie mieć znaczenie, jeśli online będzie wolny od lagów - bo z żywym przeciwnikiem błędy AI i niedoróbki w mechanice gry schodzą na drugi plan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , tu jest racja , byle nie było lagów. No ale mogli chociaz te animacje zmienic :/ bo to juz sie troche przejadło przez 3 lata. w 2009 gameplay był dobry z małymi błedami , mam nadzieje że troche go jeszcze poprawia. bo nie mowie mi ze konami przez rok uaktualniało skłądy i usuwało lagi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze ktoś zarzuci coś FIFCE to go wyśmieję. Kolejny PES, który nawet nie może lizać butów grze EA. Animacja słabiutka, piłkarze kołki, dynamizmu brak czyli to samo co w 09, a szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede mial w pierwsze dni istnienia,to sie pochwale i wyraze opinie,bo wiadomo co wkurza w2009 i co obiecuja,ale poki nie wcisne plyty do chlebaka i nie pykne z 5ciu meczy to sie nie przekonam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj bardziej konkretniejszy GamePlay jezeli chodzi o grafike

http://multiplayer.i...mescom-2009.hi/

*Po tym filmiku mozna przyznac ze grafike jednak poprawili , fizyka gry troche tez inna, jak by troche plynniej to idzie, zobaczymy czy zmiana na plus czy na minus , ale to dopiero jak wyjdzie demko.

*kurde piłkarze biegaja troche nie naturalnie moim zdaniem :/

*nie słychac trybun wic nie ocenimy czy poprawili przyśpiewki :/ bo wiadomo tragedia to byla w 2009 :/

*dalej to wszystko wyglada nienaturalnie sztywno :/ , ale dodali jak widac kilka nowych zagrywek czy rodzajów podan , byle tylko gra wciagała i miala dobry on line na tych serwerach sony

Ehh wydaje mi sie że przez jeden rok nie da sie zrobic dobrego symulatora piłki nożnej :/ jak dla mnie mogą robic nowe czesci nawet przez 2 lata , kto powiedzial żę fify i pesy muszą wychodzić co roku :/ i potem wychodzą takie niedoróbki :/ przeeciez mogą aktualizowac sieciowo składy , wypuszczać patche z nowymi składami  i to mi starczy , a nowe czesci nie muszą wychodzic co rok

Edytowane przez winiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze ktoś zarzuci coś FIFCE to go wyśmieję. Kolejny PES, który nawet nie może lizać butów grze EA. Animacja słabiutka, piłkarze kołki, dynamizmu brak czyli to samo co w 09, a szkoda :(

wg mnie nie jestes jakims a powiedzial bym nawet zadnym autorytetem do stawiania takich twierdzen.

Edytowane przez FauPeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze ktoś zarzuci coś FIFCE to go wyśmieję. Kolejny PES, który nawet nie może lizać butów grze EA. Animacja słabiutka, piłkarze kołki, dynamizmu brak czyli to samo co w 09, a szkoda sad.gif

Ja się ośmielę. Widziałem rozgrywkę FIFki 10 i PESa 2010 i uważam, ze PES wypada znacznie lepiej. FIFA dalej wygląda i działa tak samo jak poprzedniczka, KONAMI wprowadziło spore zmiany w animacji i grafice, dodała także nowe bajery taktyczne. Każdy kupi to co bardziej go przekonuje, ale przestańcie robić z dziecka EA SPORTS Bóg wie czego, bo ta gra wcale nie pobiła PESa i nie zanosi sie na to. Sa to gry o piłce, ale skupiają sie na zupełnie innych aspektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz FIFA znokautowała PESa. Konami nic nie wprowadziło do nowego PESa. Ciekawe jak możesz mówić o grafice skoro nie ma żadnych gameplay'i w dobrej jakości, a nowych animacji nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz FIFA znokautowała PESa. Konami nic nie wprowadziło do nowego PESa. Ciekawe jak możesz mówić o grafice skoro nie ma żadnych gameplay'i w dobrej jakości, a nowych animacji nie widać.

Oj wybacz , na zamieszczonym przezemnie ostatnim Gameplayu widac poprawe grafiki , a animacjach bardzo w samej grze mniej ale tez jest róznica. Poprawili kilka rzeczy o których mowil kopacz wiec chłopie nie przesadzac tylko poogladaj wiecej niż jeden Gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz FIFA znokautowała PESa. Konami nic nie wprowadziło do nowego PESa. Ciekawe jak możesz mówić o grafice skoro nie ma żadnych gameplay'i w dobrej jakości, a nowych animacji nie widać.

Wez chloptasiu sie nie wypowiadaj lepiej bo fifoklepki masz na oczach i pojecie blade. Nie grales ani w nowa fife ani w nowego pesa wiec ewidentnie piszesz to subiektywnie i zeby ludzi podqrwic. Idz stukaj posty gdzie indziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×