Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

 Ja mam tylko nadzieję że naprawią (bo poprawa to za mało) opcje network... NIGDY NIE ZAGRALEM MECZU KTORY SIE NIE PRZYCIAL... nie wiem po co wrzucili taka opcje skoro nie nadawała się do użytku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wślizgi mnie faktycznie irytują, ale da się to zniwelować poprzez ustawienie kontroli zawodników na "ręczne" i ciągłe nadzoworowanie działań grajków.

Poprawiony tryb online byłby wystarczającym ulepszeniem i zachęcił do zakupu nowego PESa.

PS. oglądałem dziś na HYPER fragment prezentacji FIFki10 z GAMESCOM i stwierdzam z całym przekonaniem, że KONAM może być spokojne o swoją klientelę. EA ulepszyło, już i tak rewelacyjnych, bramkarzy, obrona może wybijać piłkę sprzed głowy wyskakującego (widziałem to na filmiku z targów) przeciwnika i nie kończy się to faulem, czy też przewrócić biegnącego po skrzydle pomocnika taranując go od tyłu i też nic "złego" ich nie spotyka. Kpina. Gra ułatwia nam rozgrywkę, bo piłkarze zrobią wszystko, zebyśmy ich dosztrzegli i wykorzstali wszystkie możliwości. Wybronią, strzelą, czy też wyłapią każdą piłkę, a przynajmniej będą się to starali zrobić. Reasumując, świetnie się bawię grając w FIFkę po sieci, ale jak będę chciał zagrać w piłkę na konsoli, to wybiorę PESika.

czy po demie Fify potwierdzasz swoją wypowiedź??

W Pesa gram od 5-tki i jeszcze nigdy tak nie mogłem się doczekać Fify jak w tym roku.

EA zmasakrowało konami. To jak zderzenie czołowe TIR'a z fiatem seicento (o dziwo niedawno byłem po stronie fiata).

Jestem wiecej niż pewien że PES 2010 to nic wiecej jak lepsza grafika i inna (nie koniecznie lepsza / gorsza) fizyka gry, która zaraz znajdzie wielu zwolenników i zostanie okrzyknięta rewelacyjną ze względu na sentyment do tytułu. Swoją drogą... Ciekawe czy wpadną na pomysł poprawienia serwerów... PES był rewelacyjny ale przestał się rozwijać.

Fifa oferuje wiele więcej, jak co roku i w końcu mnie przekonała do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po demie Fify potwierdzasz swoją wypowiedź??

W Pesa gram od 5-tki i jeszcze nigdy tak nie mogłem się doczekać Fify jak w tym roku.

EA zmasakrowało konami. To jak zderzenie czołowe TIR'a z fiatem seicento (o dziwo niedawno byłem po stronie fiata).

Jestem wiecej niż pewien że PES 2010 to nic wiecej jak lepsza grafika i inna (nie koniecznie lepsza / gorsza) fizyka gry, która zaraz znajdzie wielu zwolenników i zostanie okrzyknięta rewelacyjną ze względu na sentyment do tytułu. Swoją drogą... Ciekawe czy wpadną na pomysł poprawienia serwerów... PES był rewelacyjny ale przestał się rozwijać.

Fifa oferuje wiele więcej, jak co roku i w końcu mnie przekonała do siebie.

Zapomniales dodac "Moim zdaniem" na poczatku wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po demie stwierdzam, ze FIFA zmierza w dobrym kierunku i zaczyna, a raczej ma szansę zagrozić w przyszłości PESowi w kwestii symulacji/realizmu rozgrywki. Na tę chwilę jeszcze tego nie robi. Poczekajmy na demo PESa2010.

FIFka 10 jest pozornie znacznie lepsza od 09, ale podobnie było w zeszłym roku. Gra prezentuje ciekawe spojrzenie na grę w piłkę na konsoli, ale nie przesadzajmy, ze któraś gra gniecie inną, bo tak nie jest. Każda ma swoje dobre i złe strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co widzę, to PES sam siebie eliminuje z konkurencji dla FIFY, a jak wszyscy dobrze wiemy zaszkodzi to głównie graczom. Nie rozumiem jak można nie wydać demka w dacie zbliżonej do promocji demka FIFY. W zeszłym roku z tego co pamiętam Konami było szybsze o ok.1-2 tygodnie. A tu Fifka wyjdzie, wszyscy sobie kupią i niestety Konami pójdzie z torbami wydając demko pewnie w grudniu (chyba że jest już data?). Wszystko to przeważa szalę na korzyść FIFY, która jest bardzo dobra (trochę za bardzo wypasione są podania na wybieg, ale można odpowiednio się przed nimi bronić). W tym roku więc wybieram FIFĘ, a Konami odstawiam na boczny tor....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już? Nawet nie sprawdzając jak tegoroczna edycja sie prezentuje? :P

Co do demek, to w zeszłym roku też FIFA była szybsza. Termin ukazania się dema nie zmienia niczego, lub niewiele. Zainteresowani PESem i tak go kupię, podobnie jak zwolennicy dziecka EA. FIFA 10 miło mnie "rozczarowała", ale z ocenami wstrzymam się do demka PESa2010. A z zakupem nowej kopanki do przyszłorocznej edycji. Chyba, że KONAMI mnie zaskoczy równie miło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema PES'a długo nie zobaczymy bo pracownicy KONAMI teraz młucą w demo fify i sie biją o pady :D

Ale co by nie było poczekam na demo bo może faktycznie pes mnie zaskoczy w tym roku, ale wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema PES'a długo nie zobaczymy bo pracownicy KONAMI teraz młucą w demo fify i sie biją o pady :D

Taaa. Tak samo sie bija o pady jak ja mecze demo fify ktore odpalilem RAZ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Tak samo sie bija o pady jak ja mecze demo fify ktore odpalilem RAZ...

To na pewno masz pełen obraz gry....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno masz pełen obraz gry....

Mam dla mnie wystarczajacy.

Jutro demo PES!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAH !!!! Jutro demko. Fifka poprawiła kilka denerwujących błędów ale nie jest to dla mnie na tyle poprawiona gra żeby wydać 200 zł. Mam nadzieje natomiast że Konami nie zawiedzie mnie w tym roku. Jak tak to chyba wyśle im bombę :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro demo PES!

ekstra. w tamtym roku dłużej trzeba było czekać po demie fify 09.

Ciekaw jestem ogromnie. byc moze te wszystkie spory są nie potrzebne bo porównanie dem rozwieje wątpliwości.

Mam nadzieje natomiast że Konami nie zawiedzie mnie w tym roku. Jak tak to chyba wyśle im bombę :tongue:

wystarczy że nie kupisz ich gry. zaboli ich bardziej niz bomba :) swoja drogą przydałby sie konami taki kop w (_I_) zeby zrobili jeszcze lepszego pesa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema PES'a długo nie zobaczymy bo pracownicy KONAMI teraz młucą w demo fify i sie biją o pady biggrin.gif

Ale co by nie było poczekam na demo bo może faktycznie pes mnie zaskoczy w tym roku, ale wątpie.

Poczekaj z oceną do jutra. ;)

Liczę na pewne poprawki, ale obawiam się, że KONAMI będzie musiało się przyłożyć do stworzenia rewelacyjnej 11, bo ta pewnie dla fanów będzie git, ale może mieć kłopoty w pojedynku z FIFką. Liczę na was, panowie i panie z KONAMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir ciekawe jakie argumenty będziesz miał jak Konami wypuści to samo demo co na GamesCom ^^ Jesteś jednym wielki fanboy'em PESa i sam siebie okłamujesz wmawiając sobie, że FIFA jest nadal gorsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SzymuR>>> Każdy ma prawo do własnego zdania. Obie są na podobnym poziomie, każda na co innego kładzie nacisk. Zobaczymy jak na działania EA zareaguje KONAMI i tyle. W wojenki nie ma się co wdawać. Po kiego grzyba to komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir ciekawe jakie argumenty będziesz miał jak Konami wypuści to samo demo co na GamesCom ^^ Jesteś jednym wielki fanboy'em PESa i sam siebie okłamujesz wmawiając sobie, że FIFA jest nadal gorsza...

Co ty tu piszesz koles? Ciekawe co bedzie jak cos tam bedzie?? Po co ten wpis? Co on ma na celu?

Po pierwsze nie gralem w demo na GamesCom, po drugie jak na razie nie mam i nie przedstawialem zadnych argumentow odnosnie PES 2010 oprocz tego ze licze na to ze bedzie dobry bo najzwyczajniej w swiece w niego nie gralem, po trzecie jestem fanem PES i JA uwazam ze jest lepszy od fify i w dupie mam co ty uwazasz czy inni i nie bedziesz mi mowil chloptasiu czy sie oklamuje czy nie bo akurat tobie sie fifa podoba, mam swoje powody dla ktorych wole PESa i przy nim zostane, po czwarte prosilem cie juz zebys nie pisal do mnie nic wiecej bo wiesz co o tobie mysle wiec uszanuj to i mnie nie wqrwiaj.

To jest temat o PES i wszelakie porownania do Fify albo beda racjonalne, bezkonfliktowe i cos wnoszace, albo autorzy dostana tutaj bana. A ty chlopczyku jestes pierwszy na liscie bo twoje wypowiedzi nigdy nic nie wnosza oprocz tego ze sie szczypac zaczynasz. Idz stukaj posty gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir ciekawe jakie argumenty będziesz miał jak Konami wypuści to samo demo co na GamesCom ^^ Jesteś jednym wielki fanboy'em PESa i sam siebie okłamujesz wmawiając sobie, że FIFA jest nadal gorsza...

moze to nie miejsce ale ciekawi mnie kiedy wkoncu co poniektórzy zaczna sie stosowac do punktu regulaminu mowiacym o minimalnym wieku uzytkownikow tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty chlopczyku jestes pierwszy na liscie bo twoje wypowiedzi nigdy nic nie wnosza oprocz tego ze sie szczypac zaczynasz. Idz stukaj posty gdzie indziej.

Nawet nie wiesz jak sie z tym zgadzam...

Odnośnie tych sprzeczek fifa vs pes...

Zawsze jest tak że jak się jest fanem serii to nie można się pogodzić z myślą że dany tytuł w tym roku dał klapy.

Nawet nie wiedząc co Konami przygotowało jest się pewnym że jest lepsze ze względu na poprzednie części pes'a i nikt nie wytłumaczy fanowi że w tym roku jest inaczej, i odwrotnie. Ktoś kto jest z EA od fify soccer i jest zaślepiony tą grą będzie się tylko pienił jak ktoś mu napisze że pes lepszy. To kwestia każdego osobno. To tak jakby mi ktoś miał mówić że LPR jest lepszy od samoobrony, albo że w remisowym meczu Legia - Wisła, Legia była lepsza, albo że audi A6 jest lepsze od BMW M5, itd... Dlatego uważam że powinno się pisać o wadach i zaletach gry a nie która gra jest lepsza, bo to nikogo nie przekona a tylko doprowadzi do sprzeczek na forum. Dobrze że są chociażby 2 tytułu co tak potrafią ludzi poróżnić bo to świadczy o dobrej konkurencji a co za tym idzie, producenci nie kładą lachy i nie spoczywają na laurach i dzięki temu co roku mamy coraz większą radość z gry.

I tak pewnie jak rok temu kupie PES'a i Fife :|

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś wie jak mogę ściągnąć demko na PS3 ?? Szukam właśnie na Play Station Store lecz nie ma jeszcze. Jedyne co widzę, to demko fify 10. Kiedy pojawi się demko PESa 2010 w Play Station Network do ściągnięcia??

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie tak jak zwykle - po 18

Bo chodzi o to żeby wrócić z pracy, coś zjeść, ogarnąć się i zacząć grać / ściągać.

Jakby dali o 16 demo to byśmy grali na głodnego i by nam sie gra gorszą wydawała :D

A tak na poważnie to faktoza. późnym popołudniem ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zagrajcie w World Soccer Winning Eleven 2009.Rozgrywkowo jest kolosalna różnica między europejskim wydaniem,przypomina pes5.Praktycznie wszystko zostało poprawione względem 9-tki.Gramy w nią turnieje ze znajomymi już koło roku i jak w pes 10 znowu bedzie mozna jednym zawodnikem "wygrać mecz" to zostajemy przy japońskiej wersji na kolejny rok.Dodam że gra jest w całości w języku angielskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na demo, myślę że możemy się spodziewać po 18 a może wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na cud nie liczył bo wiem z historii że Japończycy za mało się uczą od konkurencji!!! Pewnie kolejny rok należeć będzie do EA Sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×