Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

też 3xA.

Dodam tylko, że na stronie PES2008 też miałem wszystko optymalnie w ich teście, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też 3xA.

Dodam tylko, że na stronie PES2008 też miałem wszystko optymalnie w ich teście, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna :pardon:

A ja po wczorajszym wieczorze juz wiem, ze PES nie sprawia problemow w graniu po sieci, jezeli gra sie z odpowiednimi ludzmi. Wczesniej tez przezywalem opoznienia pada, przycinki itd itp.

Ale wczoraj pogralem troche z jednym z uzytkownikow forum (niestety nie pamietam nicka, bo moglbym polecic tego gracza :) ). Mimo, ze gral Realem i dostawalem glownie baty, to musze przyznac ze gralo sie rewelacyjnie! Plynnosc rozgrywki IDEALNA, poziom gry super, zadnego gowniarstwa, i roznych denerwujacych kwiatkow jak np strzelanie 3 samobujow, zeby przerwac mecz... Dzieki!

Pozniej jeszcze do pierwszej w nocy gralem z kumplem z tego samego miasta i nadal polaczenie bylo rewelacyjne. Jedna (!!) zacinka na caly wieczor, a poza tym rewelacyjna zabawa i emocje nie z tej ziemii...

Konkluzja: warto wiedziec z kim sie gra, i ja raczej juz podziekuje za opcje "quick match" a raczej bede dobieral znajomych z dobrym laczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda co Chuck prawi,co do mojego polaczenia to konami wystawilo AAA zreguly mam zielone swiatlo,czasem zdarza sie ze na poczatku jest spowolnienie w pierwszych sekundach meczu a pozniej juz rozbujaja sie zawodnicy.

Proponuje wylaczyc tel.stacjonarny wczoraj grajac SEvilla przeciv Valenci w dogrywce przy 3:2 wywalilo mnie z gry ktos dzwonil na domowy i chyba sie poczta glosowa wlaczyla bo nie odbieralem tak wiec uwazac ....ja jak teraz gram to jestem odciety od swiata tylko ps3 ma polaczenie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, NIECH KTOSW NAPSIZE , NIE W DWÓCH TRzECH,ALE W 10 ZDANIACH WRAŻENIA z pełnej wersji pesa2010. ja nadal jestem zapatrzony w pesa6 jako prawie ideał, na pesa 2009 i demo 2010 nie mogłem patzrec i stało sie....kupiłem fife10. przy całym szacunku dla fify bo to fajna gra,ale ja sie wychowałem na bohan miziu, heddode szuto , heddode paso...fifa online jest idealna,gdyby nie to ze jest to FIFA. poczatkowo byłem zachwycony nową fifą.nadal w sumie jestem ,ale bardziej postępem.oczy moje zostały zasłoniete przez gameplay,online, polska liga...sam przyilej korzysci czy spalone,są realistyczne w 100%.zdarzyło mi sie ze liniowy podniósł a główny nie gwizdnął. ale lista bugów i niedozrecznośći powoli to wszzystko przebija cierpliowsc sie kończy,a zaczyna sie grawerka na kuli armatniej,wymierzonej w kanade, z napisem"for easports".niewykluczone ze fify nie sprzedam,ale proszę o kilka zdań nt pesa2010.czy (jak dal mnie nieudanych) wersjach 08,09, i demo 2010, warto zaryzykowac i kupic pełną wersję.dodam ze w pesa,iss-a,WE gram od ponad 10 lat...grałem,bo w tym roku dokonałem transferu do easports. zawsze moge walnąć patcha do pesa6 i grac dalej,ale po sieci jest udreka...po tym jak zamkneli serwery(gdzie tez nie bylo idealnie),na zagranicznych,prywatnych wciaz tak samo-połówka spoko,druga dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, NIECH KTOSW NAPSIZE , NIE W DWÓCH TRzECH,ALE W 10 ZDANIACH WRAŻENIA z pełnej wersji pesa2010. ja nadal jestem zapatrzony w pesa6 jako prawie ideał, na pesa 2009 i demo 2010 nie mogłem patzrec i stało sie....kupiłem fife10. przy całym szacunku dla fify bo to fajna gra,ale ja sie wychowałem na bohan miziu, heddode szuto , heddode paso...fifa online jest idealna,gdyby nie to ze jest to FIFA. poczatkowo byłem zachwycony nową fifą.nadal w sumie jestem ,ale bardziej postępem.oczy moje zostały zasłoniete przez gameplay,online, polska liga...sam przyilej korzysci czy spalone,są realistyczne w 100%.zdarzyło mi sie ze liniowy podniósł a główny nie gwizdnął. ale lista bugów i niedozrecznośći powoli to wszzystko przebija cierpliowsc sie kończy,a zaczyna sie grawerka na kuli armatniej,wymierzonej w kanade, z napisem"for easports".niewykluczone ze fify nie sprzedam,ale proszę o kilka zdań nt pesa2010.czy (jak dal mnie nieudanych) wersjach 08,09, i demo 2010, warto zaryzykowac i kupic pełną wersję.dodam ze w pesa,iss-a,WE gram od ponad 10 lat...grałem,bo w tym roku dokonałem transferu do easports. zawsze moge walnąć patcha do pesa6 i grac dalej,ale po sieci jest udreka...po tym jak zamkneli serwery(gdzie tez nie bylo idealnie),na zagranicznych,prywatnych wciaz tak samo-połówka spoko,druga dramat.

Franky 23PL -

Gram od PESa 5, tak jak ty nie mogłem patrzeć na PES 2008, PES 2009 i demo PES 2010, był to dla mnie dramat bo tylko dla tej gry kupiłem konsolę, przeleżała rok w szafie ale teraz nadszedł jej czas;) PES 2010 to po prostu bajka: super strzały a nie babole z fify, podania, drybling, ciężko to popisać ale gra się rewelacyjnie jak kiedyś W PES 5 i 6 z kumplami na kanapie;) Kupuj w ciemno na pewno będziesz zadowolony!! Pisałem o wersji na Pleya 3.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,wie ktoś może kiedy bedzie jakś łata do online w pes2010 zeby nie było lagów przez wifi?:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,wie ktoś może kiedy bedzie jakś łata do online w pes2010 zeby nie było lagów przez wifi?:confused:

A są takowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja czasami mam jak gram z pajacami z francji to mi najbardziej tnie ,najmniej z hiszpani,mam 1mb z neostrady ale mam router linksys i czasami mam lagi,a niemam i nie bede miał mozliwosci podłonczenia konsoli przez kabel dlatego pytam czy bedzie jakas łata do tego problemu:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja czasami mam jak gram z pajacami z francji to mi najbardziej tnie ,najmniej z hiszpani,mam 1mb z neostrady ale mam router linksys i czasami mam lagi,a niemam i nie bede miał mozliwosci podłonczenia konsoli przez kabel dlatego pytam czy bedzie jakas łata do tego problemu:confused:

No spoko, ktoś tam wcześniej też marudził, że ma lagi na WiFi... ja mam WiFi i jest git, także lagi na WiFi to nie reguła. Co do samych lagów to też je mam czasem, jak pewnie i każdy, bo dużo zależy właśnie od łącz ludzi, z którymi grasz. Ja polecam grać ze znajomymi, ostatnio sam ciąłem z kolesiem z forum i było zajebiście- FauPer pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lagów na wifi to potwierdzam, zależnie od łącza i z kim grasz.

Mam pytanie , czy manualne wrzutki z wysokości pola karnego tylko dzięki L1 + R można zrobić nie ma możliwośći robic tego tak jak kiedyś?

Jak by ktoś chciał pograć: valdi19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ktoś tam wcześniej też marudził, że ma lagi na WiFi... ja mam WiFi i jest git, także lagi na WiFi to nie reguła. Co do samych lagów to też je mam czasem, jak pewnie i każdy, bo dużo zależy właśnie od łącz ludzi, z którymi grasz. Ja polecam grać ze znajomymi, ostatnio sam ciąłem z kolesiem z forum i było zajebiście- FauPer pozdrawiam

pozdro szejk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, NIECH KTOSW NAPSIZE , NIE W DWÓCH TRzECH,ALE W 10 ZDANIACH WRAŻENIA z pełnej wersji pesa2010. ja nadal jestem zapatrzony w pesa6 jako prawie ideał, na pesa 2009 i demo 2010 nie mogłem patzrec i stało sie....kupiłem fife10. przy całym szacunku dla fify bo to fajna gra,ale ja sie wychowałem na bohan miziu, heddode szuto , heddode paso...fifa online jest idealna,gdyby nie to ze jest to FIFA. poczatkowo byłem zachwycony nową fifą.nadal w sumie jestem ,ale bardziej postępem.oczy moje zostały zasłoniete przez gameplay,online, polska liga...sam przyilej korzysci czy spalone,są realistyczne w 100%.zdarzyło mi sie ze liniowy podniósł a główny nie gwizdnął. ale lista bugów i niedozrecznośći powoli to wszzystko przebija cierpliowsc sie kończy,a zaczyna sie grawerka na kuli armatniej,wymierzonej w kanade, z napisem"for easports".niewykluczone ze fify nie sprzedam,ale proszę o kilka zdań nt pesa2010.czy (jak dal mnie nieudanych) wersjach 08,09, i demo 2010, warto zaryzykowac i kupic pełną wersję.dodam ze w pesa,iss-a,WE gram od ponad 10 lat...grałem,bo w tym roku dokonałem transferu do easports. zawsze moge walnąć patcha do pesa6 i grac dalej,ale po sieci jest udreka...po tym jak zamkneli serwery(gdzie tez nie bylo idealnie),na zagranicznych,prywatnych wciaz tak samo-połówka spoko,druga dramat.

PES 2010 to nie jest gra, która od samego początku rzuci Cie na kolana. to nie jest gra, która odkrywa od razu wszystkie zalety. Jeśli nie nauczysz się dobrze grać, panować nad sytuacją na boisku, to nie będziesz się dobrze bawić. Ale jesli to opanujesz to Ci rok szybko zleci :)

P.S. tez w pileczke od konami gram od edycji 98 i powiem szczerze z najnowsza edycja trudne mialem poczatki a teraz jestem pod coraz wiekszym razeniem i tak napewno zostanbie do konca ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy komus to pomoze ale u mnie zadziałalo. Zalożyłem sobie drugie konto ( PSNID R_O_M_A_N_PL dla zainteresowanych :) ) gdzie nie mam wogole znajomych. Właczylem pes'a i co?? gra się duzo lepiej, zadnych przycinek, opoznien nic. Moze mialem farta ale przez cztery mecze nie mialem zadnych zastrzezen. Na podstawowym koncie mam blisko 100 osob i co chwile jest ktos online, offline i gra mi przycinala. Takze mozecie to sprawdzic. Jak cos to dolacze do community, a usune sie z tamtego konta. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie gdzie gra Eto bo jak oglądałem filmiki to był on jeszcze w Barcelonie ?

(oczywiście chodzi mi o PES 2010)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie gdzie gra Eto bo jak oglądałem filmiki to był on jeszcze w Barcelonie ?

(oczywiście chodzi mi o PES 2010)

Raczej nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie gdzie gra Eto bo jak oglądałem filmiki to był on jeszcze w Barcelonie ?

(oczywiście chodzi mi o PES 2010)

Tak trudno wpisać w google SAMUEL ETO'O? Będziesz miał gdzie teraz gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie gdzie gra Eto bo jak oglądałem filmiki to był on jeszcze w Barcelonie ?

(oczywiście chodzi mi o PES 2010)

OMG !!! Inter Mediolan (wymienili się napastnikami : Eto do interu a Ibrakadabra do Barcy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jest moze jakis poradnik do pes 2010 jesli chodzi o zwody jak je wykonywac itp

dzieki

Poczytaj wczesniejsze lub zajrzyj do instrukcji , a najlepiej rozegraj 1000 meczy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem 20 meczy on-line i wsztystkie bez najmniejszegooo laga , jest idealnie wszytko , a grałem na każdym możliwym lobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG !!! Inter Mediolan (wymienili się napastnikami : Eto do interu a Ibrakadabra do Barcy )

brawo dla ciebie ;) widac ze jestes z pilka na bierzaco ;) a beckham to jeszcze gra w Man Utd jak cos ;P wystarczylo wejsc w edit i wpisac by wyszukalo ;) myslenie nie boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jest moze jakis poradnik do pes 2010 jesli chodzi o zwody jak je wykonywac itp

dzieki

youtube sie klania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×