Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego niektórzy tak mają. Gram w sieci przez kabel (co prawda marnie mi idzie :P), ale nie mam żadnych opóźnień. Nie rozumiem dlaczego odradzasz kupno gry innym. Ponieważ Ty masz opóźnienia? To ja doradzam wszystkim kupno:tongue:

Jutro ma pojawić się jakiś patch. Drużyny, stroje itp. Ale czy online poprawią to nie wiem.

Jakieś info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2010 ja też nie mam problemów z online. Nawet w żółtopomarańczowymi rywalami laga ciężko znaleźć :thumbsup: :wink: Więc to raczej wina Twojego łącza any, a nie samej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno wina twojego łącza chłopie , ja nie mialem ani jednego laga ani opóźnien w ponad juz 60 meczach. I nie buzwersuj sie tak tylko Zainwestuj w lepszego neta, bo wychodzisz tu tymi rykami na fana fify tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam opóźnienia na 1mb są prawie zawsze...jakoś u konkurencji śmiga elegancko ale nie trawie jakoś...dla mnie PES tylko z żywym przeciwnikiem obok niestety!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

no niestety ja tez mam opoznienia w czasie gry nie da sie grac internet 1MB netia a szkoda

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno wina twojego łącza chłopie , ja nie mialem ani jednego laga ani opóźnien w ponad juz 60 meczach. I nie buzwersuj sie tak tylko Zainwestuj w lepszego neta, bo wychodzisz tu tymi rykami na fana fify tylko

Człowieku idź do terapeuty jakiegoś bo wystarczy że ktoś napisze że ma lagi online i już uważasz go za fana fify.

Ja mam net 2mega i też mam lagi. Gram przesz router ale po kablu a nie wireless i nie zamierzam specjalnie przełączać kabli bezpośrednio bo to nie na tym chyba rzecz powinna polegać. Może w edycji 2011 będę musiał stanąć na jednej nodze na kanapie, zrobić jaskółkę a ręką trzymać się za wacka żebym nie miał lagów?

Btw w nocy mam 4 mega i też są lagi chociaż mniejsze. Fajnie że konami zrobiło grę która dobrze działa tylko dla wybranych. Nice work :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno wina twojego łącza chłopie , ja nie mialem ani jednego laga ani opóźnien w ponad juz 60 meczach. I nie buzwersuj sie tak tylko Zainwestuj w lepszego neta, bo wychodzisz tu tymi rykami na fana fify tylko

Ja tu nikogo nie obrażam, może troszkę nieudolne konami,

w fifę nigdy nie grałem i przedstawianie mnie jako fana tej gry jest dla mnie obraza!

Z tego co widać nie jestem jedyny, który ma problemy z gra w sieci, brawo konami, tak się zdobywa serca graczy :rofl:

a może wszyscy zachwalający granie w sieci (bezlagowe) to dystrybutorzy gry, którzy nie mogą się jej teraz pozbyć ?

powiem szczerze, że lepiej mi się grało 9-kę, tam od razu wiedziałem że mecz rozegram bezlagowo, lub połączenie było tak ch...e, że nie dało się grać.

W 10-ce moja gra w sieci sprowadza sie głównie do koncentracji nad padem, które z kolei naciśnięcie przycisku spowoduje reakcję zawodnika ( pewno pada mam uszkodzonego :D)

Takich opóźnień w reakcjach nie miałem nawet w poprzedniej części. Mój internet (1Mb) i tryb połączenia z konsolą był i jest taki sam,

To jest poprawiona gra w sieci ?, a może o to chodzi aby grało jak najmniej osób, serwery będą mniej obciążone a GRA W SIECI TYLKO DLA WYBRANYCH !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4MB, rozegrałem na razie 12 meczy, w pierwszej minucie pierwszej połowy trochę cięło, ale trwało tylko chwilę, jak dotąd jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadam się z przedmówcami którzy narzekają na online. W 2009 lagi miałem praktycznie zawsze mimo neta 15 mega a teraz to jedynie opóźnienia ale tylko z "czerwonymi" (po h... z nimi grałem):laugh:. Poza tym gra znowu sprawia przyjemność tak jak np. w pes05 (no może prawie):wink:. Ogólnie moim zdaniem jest duża poprawa w stosunku do poprzedniej części, która była raczej h....a:confused:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu pomimo bycia królem strzelców, asyst oraz czołowym graczem reprezentacji i klubu zgłaszają się do mnie kluby tylko z jednej ligi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, zaczynam nienawidzić tego PESa. Gram w BAL. Od jakichś 10-15 meczów moja drużyna ciągle traci gole z główki i tylko z główki, po dośrodkowaniach. Komputer ciągle zagrywa na skrzydło i ciągle wrzuca. Właśnie przegrałem 4:0 z Atletico, oczywiście wszystkie gole po wrzutkach. Odechciało mi się grać, dokładnie tak samo jak odechciało mi się rok temu w PES 2009 na PC.

Wyszło szydło z worka. Wymieniam tego PESa przy najbliższej okazji. Przepraszam wszystkich, którym doradzałem zakup tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram juz 4 sezon w BAL i jest wszytko super , to sie czasem wróc na skrzydło to moze nie bedziesz tyle brtamek tak tracic i druzyny beda inaczej atakowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko do wszystkich, którym tak wspaniale gra się on-line.

Skoro jest tak zajeb....cie i bez opóźnień, to jak wytłumaczyć, że teraz na najbardziej popularnych lobby (EN, FR, IT,ES) jest po 200-300 osób ???????????? (pojemność lobby1000 osóB),

a grając jeszcze na PS2 w PES6, ciężko było się dostać gdziekolwiek, bo wszystko było pozajmowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko do wszystkich, którym tak wspaniale gra się on-line.

Skoro jest tak zajeb....cie i bez opóźnień, to jak wytłumaczyć, że teraz na najbardziej popularnych lobby (EN, FR, IT,ES) jest po 200-300 osób ???????????? (pojemność lobby1000 osóB),

a grając jeszcze na PS2 w PES6, ciężko było się dostać gdziekolwiek, bo wszystko było pozajmowane.

a i le ludzi ma ps2 !! a ile ps3 ??

a o kwestji piractwa i paczowania gier nie wspone co by wszystko ladnie gralo ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko do wszystkich, którym tak wspaniale gra się on-line.

Skoro jest tak zajeb....cie i bez opóźnień, to jak wytłumaczyć, że teraz na najbardziej popularnych lobby (EN, FR, IT,ES) jest po 200-300 osób ???????????? (pojemność lobby1000 osóB),

a grając jeszcze na PS2 w PES6, ciężko było się dostać gdziekolwiek, bo wszystko było pozajmowane.

a grales moze kiedys po 22 ??? albo jak sie np zaczynają Turnieje ??? wtedy na kazdym z tych serwerów jest minimum 800 ,a ty mi tu podajesz jakies głupoty które zaobserwowałes o 10 rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co musze zrobic zeby miec dywizje?

W kazdy wtore pisze ze jestem w dywizji a i tak nic nie mam i nie jestem w rankingu.

A druga rzecz jak sa przyznawane punkty, bo jesli gram z kims kto ma - 100 pkt do mnie i wygrywam dostaje 2-3 pkt a jesli gram z kims kto ma +100 do mnie i przegrywam to trace 10 pkt?

Na jakiej zasadzie jest to liczone, szukalem wszedzie ale nigdzie nic na ten temat nie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co musze zrobic zeby miec dywizje?

W kazdy wtore pisze ze jestem w dywizji a i tak nic nie mam i nie jestem w rankingu.

A druga rzecz jak sa przyznawane punkty, bo jesli gram z kims kto ma - 100 pkt do mnie i wygrywam dostaje 2-3 pkt a jesli gram z kims kto ma +100 do mnie i przegrywam to trace 10 pkt?

Na jakiej zasadzie jest to liczone, szukalem wszedzie ale nigdzie nic na ten temat nie pisze.

Musisz grac online, liczba punktów decyduje o dywizji. Masz tyle co ja, czyli coś około 400 to jesteś w najniższej:biggrin: A co do dodawnych lub odejmowanych pkt: jeśli jesteś w Division 2 (są takie bo nie zwracam uwagi na górną półkę:tongue:?) i przegrasz ze mną to ja uzyskam a Ty stracisz sporo pkt. Natomiast jeśli grasz z graczem z tej samej dywizji i przegrasz to stracisz tych punktów niewiele.

PS. No nie potrafię grać w tego PESA, podoba mi się, ale baty za batami:unsure:.

Tylko szkoda, że każdy jedzie Realem lub Brazylią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktoś mi może powiedzieć czy w pes 2010 można sobie pozapisywać taktyki i składy tak aby się łądowały automatycznie jak to miało miejsce w 2009? bo jakoś szlag mnie trafia siedziałem sobie ustawiałem skład i taktyki ARSENALU (główna i pomocnicza) chyba z godzine zapisałem normalnie w stock data, zagrałem jeden mecz inną drużyną i wróciłem do arsenalu a tu stara taktyka ta oryginalna, zrobiłem recznie lodat taktyki ze stocka i jedeyne co mi załadował to ustawienie taktyczne (i to tylko te głowne) a w szystkie pozostałe ziany szlag trafił (tak napewno sapisywałem) anie składu ktory se udtaliłem ani wykonawców stałych fragmentow itp,

w poprzedneij wersji jak sobie to zapisałem i załądowałem raz po włączeniu gry to mi łądowało normalnie automatycznie taktyki i składy drużyn które se wcześniej ustawiłem a tu kicha

wie ktoś jak na to mozna zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a grales moze kiedys po 22 ??? albo jak sie np zaczynają Turnieje ??? wtedy na kazdym z tych serwerów jest minimum 800 ,a ty mi tu podajesz jakies głupoty które zaobserwowałes o 10 rano.

o 10 rano chłoptasiu to jestem w pracy, a 800 to jest, jak się wszystkich zbierze do kupy :biggrin:

Wczoraj grałem w 2 turniejach między 23 a 2 w nocy i było razem ok. 1500 osob ( 2 lobby po 400 osób, 1- 300 i niewielkie ilości poniżej 100 osób na pozostałych) są to śmieszne ilości w porównaniu do PES6 jeszcze na PS2. Myślisz, że na zachodzie ludzie mają problem z zakupem PS3 (wydatek ok.300 euro) co innego w Polsce. Zresztą tak słabe obciążenie serwerów i opóźnienia w grze świadczą tylko na niekorzyść PES-10.

Po miesiącu testowania gry w sieci, mam prawo twierdzić że tryb gry online ponownie został zjeb...ny!!!!!!!!!!!. Ja mogę grać bez opóźnień tylko w turniejach, poza tym zaczyna mnie nudzić granie przeciwko Realowi i Barcelonie, no i gonienie za zawodnikami, których da się dogonić jedynie "na rowerze" super symulacja :D:D:down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. No nie potrafię grać w tego PESA, podoba mi się, ale baty za batami:unsure:.

Tylko szkoda, że każdy jedzie Realem lub Brazylią

no dokladnie online smiga super z malymi wpadkami ale ze ciagle kazdy gra REALEM ( dzieci neostrady) nie mam nic do realu jedna z najsilniejszysz ekip , ale nudne w kolko grac MU vs RM to po jakiego h**** narzekacie na licencje jak i tak jeden team wybieracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wywala mnie podczas meczu? Zdarzyło się tak w około 5-10% meczów? Zdarzają się tez opóźnienia na przyciskach i to czasem ponad 1sekundowe, ale to jest rzadsze niż wywalanie w meczach. Mam neta z UPC 1 mega, ps3 mam podpięte prosto do modemu po kablu z Xboxa360, ten kabel jest nieskrosowany. Grałem w uncharted trochę i tam problemów nie było raczej, ale grałem sporo mniej. Wiek ktoś czy to może być wina tego kabla ethernetowego od 360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś odpowiedziec na nastepujace pytania?:

1. czemu mi nie wpadło trophy za strzelenie 5 rzutów wolnych choc strzelilem ich conajmniej 7 (najlepiej wchodza rzaly po ziemi) =)

2. gdy zaczynam grac online- to po pierwszym gwizdku sedziego i przeprowadzeniu akcji mnie wywala, jest jakis komunikat po angielsku calego nie przytocze ale pada słowko worsened czy cos  wtym stylu

3. jakiej używacie taktyki

4. co jest w tej grze z rzutami karnymi, graem chyba ze 40godzin i narazie strzelalem jednego karnego, ba powiem wiecej grajac z komplem , zostalem sfaulowany ze 100razy i co ? nic, ostatnio gralem z kumplem ide sam na sam a on za mna biegnie i mi kose daje, decyzja sedziego? gramy dalej! myslalem ze zwariuje byla 90minuta meczu!!!!

5. mam wszystkie aktualne sklady, herby, stroje, a mam pytanko czy sa dostepne jakies przyspiewki, pilki, buty? i jezeli tak to skad je sciagnac?

Edytowane przez gajes20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś odpowiedziec na nastepujace pytania?:

3. jakiej używacie taktyki

4. co jest w tej grze z rzutami karnymi, graem chyba ze 40godzin i narazie strzelalem jednego karnego, ba powiem wiecej grajac z komplem , zostalem sfaulowany ze 100razy i co ? nic, ostatnio gralem z kumplem ide sam na sam a on za mna biegnie i mi kose daje, decyzja sedziego? gramy dalej! myslalem ze zwariuje byla 90minuta meczu!!!!

Ad. 3 Głupie pytanie... ustaw taktykę taką jaka Ci pasuje dla drużyny, którą grasz... ja nad Chelsea siedziałem trochę, żeby dopasować jej grę pode mnie

Ad. 4 Nie wiem o co wam chodzi ludzie, kolejny raz słyszę, że karne dyktowane są zbyt rzadko. Jak w 2009 karne leciały ostro, tak teraz za mało. IMO teraz jest dobrze, grając z żywym (trochę mniej z PS3- fakt) przeciwnikiem sędzia daje "11" w sam raz.

BTW. Bym zapomniał... LEGALIZE! BLUE IS THE COLOUR!

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×