Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może zainteresuje to kogoś ale wiem jak zdobyć kilka Kart w BALu.

Sam szukałem informacji na ten temat ale ciężko było coś znaleźć. Podzielę się z wami tym co wiem.

A więc:

Reaction – Response – 75

Quick Turn – Dribble Accuracy – 75

1 on 1 – Shot Accuracy – 85, Shot Technique – 85

PK Taker – Shot Accuracy 90

Outside Curve – Swerve – 85

Marseille Roulette – Dribble Speed – 88

... takie karty posiadam w moim BALu. Oprócz oczywiście Balanced, którą posiada każdy od początku. Gram 5 sezon na Top Playerze od samego początku. Jestem 1 sezon w Realu M. a mój gracz ma średnią ocenę 92. Co do karty z marsylską ruletką to zdziwiłem się bardzo że ją otrzymałem! Przyznam szczerze że nie spodziewałem się że można otrzymywać również takie tricki specjalne. Gram na kompie na klawie :confused:, więc i tak raczej sobie nie użyje tego tricku :wink:... ale sam fakt :happy:

Co do innych kart, to wyczytałem gdzieś, że możliwe jest również otrzymanie karty Passer za Long i Short Pass Accuracy na poziomie 85. Niestety nie posiadam jej jeszcze, ale gdybym takową otrzymał dam znać czy to prawda. :smile:

Co do kart które posiadam - dają one jakieś efekty. Najbardziej przydatne dla mnie są Quick Turn, 1 on 1 i Outside Curve. Co do reszty dają one mniej wyczuwalny efekt.

Sama gra jest w miare trudna. Chociaż zdarzył mi sie mecz w którym strzeliłem 4 bramki grając jako pomocnik. :thumbsup: Niemniej jednak PES2010 bywa dosyć często bardzo irytujący i wku*****.! :verymad: Bramkarze wychodzą bezmyślnie do piłek. Gra czasami sama przejmuje kontrole nad zawodnikiem (w BALu). Podania kolegów z drużyny jak i ich zachowanie są beznadziejne! A co do sędziowania... to lepiej sie nie wypowiadać! :pinch::angry:

...co nie zmienia faktu, że jakoś ciągnie żeby sobie pograć! :tongue:

Czekam na wasze odpowiedzi co do innych kart. Pozdrawiam wszystkich graczy i "połamania padów" czy na czym tam gracie. :tongue:

'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chciałem po raz kolejny sie zapytac czy w ML mozna grac druzyna z włanym herbem i nazwą? i co jest w patchu(jakie poprawki) GTM PES 2010 oplaca sie go wgrywac? Moze byście napisali jak sie wykonuje fajniesze triki DZIENKI

1. Nie wiem, ale pewnie jeśli taką drużynę stworzysz to czemu nie

2. 1.03 warto ściągnąć, sporo zmian w gameplayu, gra się trudniej (znacznie poprawiona gra drużyny sterowanej przez PS3), bramkarze i reszta ekipy popełniają mniej baboli... na WENB jest więcej o tym

3. Proszę Cie... nie załamuj mnie

LEGALIZE! BLUE IS THE COLOUR!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś dzisiaj od rana w PESa online? Nie wiem czy coś grzebią na serwerach bo nie mogę wejść. Macie też takie problemy?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

mam pytanie czy jest oficjalny patch na ps3 v1.03? jeśli tak to proszę o jakiegoś linka. Szukam od wczoraj i jak do tej pory znalazłem tylko wersje na pc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

mam pytanie czy jest oficjalny patch na ps3 v1.03? jeśli tak to proszę o jakiegoś linka. Szukam od wczoraj i jak do tej pory znalazłem tylko wersje na pc.

Pozdrawiam

A po co ci skoro możesz ściągnąć to na konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom własnie nie bardzo bo nie mam podłączonej konsoli do neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gówno prawda można nie kłam ludzi jak nie wiesz ja ściągnełem na kompa ptem podłączyłem pendriva nagrałem potem do konsoli i juz kilka stron wczesniej jest to scislej opisane pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie widziałem jak to sie robi tylko że nigdzie nie mogę znaleść tego patch do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kudż tu masz link do WENB http://rapidshare.com/files/303792589/WENB_Option_File_v10.2.rar naprawde pomaga to jesli nie tylko chce sie pgrac ale zna sie na drużynach piłkarzach i chce miec oryginalne nazwy,koszulki bo np. niektórzy piłkarze mają złe nazwiska(zamiast Błaszczykowski jest Braszczykowski a zamiast na koszulce J.S PARK jest JI SUNG) pozdrawiam życze miłego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko poprzez podlaczenie konsoli do neta mozesz patcha do pes'a wgrac

Kolega ma racje.

gówno prawda można nie kłam ludzi jak nie wiesz ja ściągnełem na kompa ptem podłączyłem pendriva nagrałem potem do konsoli i juz kilka stron wczesniej jest to scislej opisane pozdrawiam

Spokojnie. Chodziło mu o oficjalny patch a nie o fanowski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Its here now! The WENB Option File for PES 2010 exclusive to the PlayStation 3 courtesy of our very own 01SRAINEY. Below are a whole host of download links. The installation procedure is pretty simple.

To install:

Download files.

Create folder named ‘PS3′ on a usb stick.

Create folder inside ‘PS3′ folder called ‘SAVEDATA’.

Copy all downloaded files into ‘SAVEDATA’ folder.

Start PS3.

Copy all data from usb stick to PS3 hdd.

Link 1: http://www.mediafire...php?otmojemvyyn

Link 4: http://www.megaupload.com/?d=D2VNPL83

POLECam!!!!!!

Mozecie mi pomoc? Mam problem ze zgraniem na konsole powyzszych plikow... Wykonuje wszystki instrukcje tak samo jak sa podane w instrukcji, na samym koncu w SYSTEM DATA pojawia sie informacja : DATA CORRUPTED, nic wtedy nie moge zrobic... POMOZCIE please !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie jak sie zdobywa karty umiejętności w BALU?

musisz podnosic swoje stasty i z czasem cos ci sie pojawi. wyzej ToMi31 napisal przyklady.

a ja mam takie pytanko: czy w tej czesci pesa w ML trzeba grac normalnymi pilkarzami? wlaczylem sobie ML Wisla Krakow i wskladzie mam Pawelka, Brozkow itd. a tych defaultowych co byli zawsze, czyli Castolo, Minanda itd sa w youth academy. mozna jakos ustawic, aby byli oni w pierwszym skladzie? bo jakbym tak zaczal kariere taka Barca, czy Juve, to od razu bym wszystko wygrywal. Wisla tez mi nie bedzie trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka moja luźna myśl:

http://www.youtube.com/watch?v=4Bv8_maT2kc&feature=player_embedded#

Po obejrzeniu tego filmiku przypomniało mi się marudzenie MASY ludzi na temat umiejętności niektórych zawodników w Pro- że za szybcy, że nie można im zabrać piłki... obczajcie co robi Ronaldo vs Barca...

LEGALIZE! BLUE IS THE COLOUR! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz podnosic swoje stasty i z czasem cos ci sie pojawi. wyzej ToMi31 napisal przyklady.

a ja mam takie pytanko: czy w tej czesci pesa w ML trzeba grac normalnymi pilkarzami? wlaczylem sobie ML Wisla Krakow i wskladzie mam Pawelka, Brozkow itd. a tych defaultowych co byli zawsze, czyli Castolo, Minanda itd sa w youth academy. mozna jakos ustawic, aby byli oni w pierwszym skladzie? bo jakbym tak zaczal kariere taka Barca, czy Juve, to od razu bym wszystko wygrywal. Wisla tez mi nie bedzie trudno...

co do LM to akurat zawsze miałeś wybór(nie licząc issa na psx'a) czy chcesz grać zawodnikami oryginalnymi znajdującymi się w zespole czytaj tak jak piszesz że w wisła to pawełek albo grasz piłkarzami ze stajni konami minanda=zidane costalo=ronaldo i cala reszta która potrafi cuda, tymi zawodnikami człowiek uczy się grać w pesa potem bierzesz lepszy zespół i nawet przeciętni piłkarze grają jak ze skrzydłami

Edytowane przez greenboi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka moja luźna myśl:

http://www.youtube.com/watch?v=4Bv8_maT2kc&feature=player_embedded#

Po obejrzeniu tego filmiku przypomniało mi się marudzenie MASY ludzi na temat umiejętności niektórych zawodników w Pro- że za szybcy, że nie można im zabrać piłki... obczajcie co robi Ronaldo vs Barca...

LEGALIZE! BLUE IS THE COLOUR! :ninja:

tak, ale trzeba rozróżnić prawdziwe życie, gdzie można docenić umiejętności i pracę włożoną w ich zdobywanie przez najlepszych piłkarzy świata, a grę, gdzie gracze bez skilla biorą Real i liczą, że przedryblują całe boisko Ronaldo poruszając się po linii prostej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie mam ta gre od paru dni i mi sie bardzo podoba ale mam pytanie nie ma umnie bundesligi nie wie ktos czemu? bede bardzo wdzieczny za odpowiedz,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie mam ta gre od paru dni i mi sie bardzo podoba ale mam pytanie nie ma umnie bundesligi nie wie ktos czemu? bede bardzo wdzieczny za odpowiedz,pozdrawiam

W tej grze nie ma ligi niemieckiej! Jest tylko reprezentacja Niemiec. W grze znajdziesz ligę angielską (nielicenjowaną jest tylko M.U. i Liverpool), włoską, holenderską, francuską i hiszpańską (licencje są na ponad połowe tych lepszych drużyn).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie ma ligi niemieckiej! Jest tylko reprezentacja Niemiec. W grze znajdziesz ligę angielską (nielicenjowaną jest tylko M.U. i Liverpool), włoską, holenderską, francuską i hiszpańską (licencje są na ponad połowe tych lepszych drużyn).

szkoda wielka ale nie rozumiem jak mogli nie zrobic ligi niemieckiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do LM to akurat zawsze miałeś wybór(nie licząc issa na psx'a) czy chcesz grać zawodnikami oryginalnymi znajdującymi się w zespole czytaj tak jak piszesz że w wisła to pawełek albo grasz piłkarzami ze stajni konami minanda=zidane costalo=ronaldo i cala reszta która potrafi cuda, tymi zawodnikami człowiek uczy się grać w pesa potem bierzesz lepszy zespół i nawet przeciętni piłkarze grają jak ze skrzydłami

tak tak, ale chodzilo mi o to jak to zrobic :P bo nie moglem znalezc tej opcji jakimi chce grac zawodnikami. ale udalo mi sie to po chwili znalezc. wystarczylo kliknac trojkat przy wyborze druzyny heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak, ale chodzilo mi o to jak to zrobic :P bo nie moglem znalezc tej opcji jakimi chce grac zawodnikami. ale udalo mi sie to po chwili znalezc. wystarczylo kliknac trojkat przy wyborze druzyny heh

aha to sie nie zrozumieliśmy, ważne że doszedłeś to tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaam , pytanie mam odnośnie trybu Master League. Przy rozpoczynaniu gry jest do wyboru opcja "Classic Players"  myslałem że to jest cos w stylu tego że bedzie szło sobie kupic do druzyny Zidana Nedveda Czy Rivaldo :P ale jakos nie widze takich mozliwosci podczas gry , rozgryzł już ktos z was o co chodzi z tym Classic Players?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesza się komuś czasem gra? Mi się zdarza, gdy rozpoczynam mecz, od razu cisnę START żeby mi się wyłączyły filmiki, zawodnicy stoją w tunelu i zwiecha. Mam wrażenie że dzieje się to od momentu patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesza się komuś czasem gra? Mi się zdarza, gdy rozpoczynam mecz, od razu cisnę START żeby mi się wyłączyły filmiki, zawodnicy stoją w tunelu i zwiecha. Mam wrażenie że dzieje się to od momentu patcha...

mi sie takie cos jeszcze nie zdarzylo a gram w ta gre bardzo duzo,moze plyte masz porysowana? a jaka masz wersje gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×