Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

jak zrobiłeś to przy pomocy dół+O to może gra tego nie uznała za strzał.

hmm, wlasnie dokladnie tak strzelalem, moze faktycznie ma to jakies znaczenie, zobacze po jakims czasie, wszak faule w okolicach pola karnego to rzadkosc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Ludzie!!! Jestem szczęśliwym posiadaczem ps3 i zamierzam kupic sobie pesa 2010 tylko problem jest w tym ze jest tam tylko jedna polska drużyna weźcie poszukajcie albo jak macie to dajcie link z patch z ekstraklasa i najlepiej unibet I ligą i napiszcie jak to wgrac na playa Dzienki nara!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Ludzie!!! Jestem szczęśliwym posiadaczem ps3 i zamierzam kupic sobie pesa 2010 tylko problem jest w tym ze jest tam tylko jedna polska drużyna weźcie poszukajcie albo jak macie to dajcie link z patch z ekstraklasa i najlepiej unibet I ligą i napiszcie jak to wgrac na playa Dzienki nara!!!!

szczerze to za bardzo nie wierze w taki patch ale pożyjemy zobaczymy, ściągnij sobie path WENB albo GTM PES 2010 OPTION FILE 1.0 chyba najlepsze obecnie Of na czarnym rynku.pozdro

Edytowane przez greenboi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Zaczynam swoją karierę z PS3 i PES 2010 i chciałbym prosić o pomoc. Zacząłem grać tryb become a legend w lidze angielskiej i jakież było moje zdziwienie kiedy oprócz paru drużyn nie znałem żadnej. W lidze hiszpańskiej też jest dużo nieznanych ekip, czy istnieje cos takiego jak patch zamieniający te "podróbki" na oryginalne nazwy,loga, stroje i jak go zainstalować?? Bardzo proszę o pomoc z jakiej strony moge to pobrac. Zapewne cos takiego bylo poruszane w tym temacie ale nie moge tego znalezc. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Zaczynam swoją karierę z PS3 i PES 2010 i chciałbym prosić o pomoc. Zacząłem grać tryb become a legend w lidze angielskiej i jakież było moje zdziwienie kiedy oprócz paru drużyn nie znałem żadnej. W lidze hiszpańskiej też jest dużo nieznanych ekip, czy istnieje cos takiego jak patch zamieniający te "podróbki" na oryginalne nazwy,loga, stroje i jak go zainstalować?? Bardzo proszę o pomoc z jakiej strony moge to pobrac. Zapewne cos takiego bylo poruszane w tym temacie ale nie moge tego znalezc. Pozdrawiam wszystkich

nie mozesz znalesc czy Ci sie nie chce, raptem kilka stron wczesniej masz napisane jak wgrac nowy option file

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Zaczynam swoją karierę z PS3 i PES 2010 i chciałbym prosić o pomoc. Zacząłem grać tryb become a legend w lidze angielskiej i jakież było moje zdziwienie kiedy oprócz paru drużyn nie znałem żadnej. W lidze hiszpańskiej też jest dużo nieznanych ekip, czy istnieje cos takiego jak patch zamieniający te "podróbki" na oryginalne nazwy,loga, stroje i jak go zainstalować?? Bardzo proszę o pomoc z jakiej strony moge to pobrac. Zapewne cos takiego bylo poruszane w tym temacie ale nie moge tego znalezc. Pozdrawiam wszystkich

To install:

* Download files.

* Create folder named ‘PS3′ on a usb stick.

* Create folder inside ‘PS3′ folder called ‘SAVEDATA’.

* Copy all downloaded files into ‘SAVEDATA’ folder.

* Start PS3.

* Copy all data from usb stick to PS3 hdd.

WENB patch http://rapidshare.com/files/303792589/WENB_Option_File_v10.2.rar

Edytowane przez greenboi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem ze jest juz dostepne spolszczenie na kompa... czy ktos wie kiedy i czy wogole pojawi sie spolszczenie na ps3?rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dzięki bardzo za ten link rozumiem żę tam wszystkie kluby(jak np.zamiast Chelsea jest London FC) będą poprawione i jeszcze jedno pytanie czy moge zgrać ten patch na czytnik kart bo aktualnie nie mam penadrivapardon.gif

i czy zeby to wgrac trzeba miec zainstalowanego pesa na twardym dysku i jak trzeba to jak to zrobic pomuzcie!!!!!no.gifwink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dzięki bardzo za ten link rozumiem żę tam wszystkie kluby(jak np.zamiast Chelsea jest London FC) będą poprawione i jeszcze jedno pytanie czy moge zgrać ten patch na czytnik kart bo aktualnie nie mam penadrivapardon.gif

i czy zeby to wgrac trzeba miec zainstalowanego pesa na twardym dysku i jak trzeba to jak to zrobic pomuzcie!!!!!no.gifwink.gif

Tak trzeba mieć zainstalowanego PES-a . Kopiujesz na USB wszystko , później wchodzisz do folderu w ps3 (Narzędzia zapisanych danych) pojawi Ci się urządzenie USB wchodzisz w nie i kopiujesz wszystko . Powodzenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a propo online mianowicie chciałbym grac na necie ale musze miec połączenie z netem mozna miec przewodowe aktualnie posiadam i bezprzewodowo przez router ja mam tylko USB z playa(sieć komórkowa nie nasze ukochane ps3) w laptopie a chciałbym ściągać neta z tego usb przez router mozecie mi powiedziec czy muze kupic router za 500zł(za tyle są na allegro) czy mozna wziąć router z playa a i czy trzeba miec jakies kody zeby zeba ta sieć playa nie byla zabezpieczona pomóżcie!!!! ciekawostka jak sie wchodzi w stadiony to tam jest san siro i stadio giussepe meazza tam sa jako dwa różne stadiony a to jest jeden i ten sam jak mozecie to wrzćcie patche z nowymi strojami butami itd.

jak zainstalować na twardy dysk please pomóżcie!!!scare.gif

a i jak chce kupic drugiego pada ale na orginala nie hce mi sie bulic(wole kupic sobie jakas gre) to chcialem kupic tkiego jak oryginalny ale vakkos orientujecie sie w jakiej cenie on jest?? wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w system setings i install

A donośnie pada kumpel kiedyś wpadł do mnie i miał takiego pada pod PC miał złącze usb i takie jak byly w poprzednich konsolach i co z naszego zdumienia działał pykaliśmy w pesa i wszytko było Git :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy po wgraniu patcha nie ma problemów ze zdobywaniem trophy? bo ponoć parę osób ma takie problemy... dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie właściwie dwa 1.Czy w ML można mieć swój klub z własnym herbem nazwą i barwami i jak tak to jak to zrobic 2.jak zainstalowac poniewaz ktos napisal ze system settings i instal ale tam jest tylko instal other OS i nic nie wyszukuje podajcie dobra instrukcje pleaseee zebym mogl wgrac OF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy po wgraniu patcha nie ma problemów ze zdobywaniem trophy? bo ponoć parę osób ma takie problemy... dzięki.

bez jaj, poczytaj sobie forum ile razy mozna odpowiadac na ten sam temat... kilka stron wczesniej sam o to pytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, poczytaj sobie forum ile razy mozna odpowiadac na ten sam temat... kilka stron wczesniej sam o to pytalem

Czasami nie chce się czytać kilkudziesięciu stron. Szybciej ktoś odpisze na nowy post:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wylądował patch 1.03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wylądował patch 1.03

Generalnie dodaje jedynie buty i piłki. Największą zmianę można odnotować na PC. Naprawiono błąd uniemożliwiający grę ludziom z różnymi procesorami choć oficjalnie Konami tego nie podało :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym patchu ikonka informująca o jakości połączenia jest szara tez tak macie?

Przedtem świeciła na zielono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym patchu ikonka informująca o jakości połączenia jest szara tez tak macie?

Przedtem świeciła na zielono.

tak kumpel tez tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! wgralem patcha GTM PES 2010 i dziwnie sie gra bo przechodze zawodnikiem z pilka przez pol boiska a komputer mi jej nie odbiera (oczywiscie na Top Player ) przedtem tak nie bylo. Moze ktos poleci mi innego patcha ktory zmienia tylko nazwy i stroje na oryginalne a nie zmienia stylu gry.

Dzieki z gory !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! wgralem patcha GTM PES 2010 i dziwnie sie gra bo przechodze zawodnikiem z pilka przez pol boiska a komputer mi jej nie odbiera (oczywiscie na Top Player ) przedtem tak nie bylo. Moze ktos poleci mi innego patcha ktory zmienia tylko nazwy i stroje na oryginalne a nie zmienia stylu gry.

Dzieki z gory !!!

Możesz mi wierzyć, to nie przez patcha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko grałem wczesniej online i kółeczka zawsze miałem zielone (razem z włączonym laptopem i kompem) teraz zainstalowałem jakieś uaktualnienie (po zalogowaniu pes zapytał mnie o aktualizacje) i teraz jak włączam mecz to mam kółeczko szare !!! o co chodzi ktoś wie dlaczego. Oprócz tego gram normalnie prawie bez lagow. Please help me!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chciałem po raz kolejny sie zapytac czy w ML mozna grac druzyna z włanym herbem i nazwą? i co jest w patchu(jakie poprawki) GTM PES 2010 oplaca sie go wgrywac? Moze byście napisali jak sie wykonuje fajniesze triki DZIENKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×