Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mógłby ktoś podać jakiś namiar na "EKSTRAKLASA OPTION FILE PES 2010" bo linki które są na forum nie działają, z góry dziękuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam wszystkich chętnych do udziału w TURNIEJU "PUCHAR ŚWIATA W RPA 2010". Brakuje nam kilku graczy a chcemy zagrać for fun. Wiadomo, że ekipy zgodne z biorącymi udzial w mistrzostwach. :rolleyes:

Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze moj Ids czy jak to sie nazywa: Cisawy

Witam, zapraszam wszystkich chętnych do udziału w TURNIEJU "PUCHAR ŚWIATA W RPA 2010". Brakuje nam kilku graczy a chcemy zagrać for fun. Wiadomo, że ekipy zgodne z biorącymi udzial w mistrzostwach. :rolleyes:

Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już po raz który zadaję to pytanie, może teraz mi ktoś odpowie...

Otóż kiedy gram online i wchodzę w quick match nie mogę zmienić ustawień typu formy zawodników, długości trwania meczu, czy ewentualnej dogrywki lub karnych. OPTIONS są nie aktywne, nie mogę w nie wejść.

Grałem na PESie 2009 i ta opcja w tym trybie rozgrywki była dostępna, czy w 2010 trzeba utworzyć pokój żeby móc ingerować w te opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już po raz który zadaję to pytanie, może teraz mi ktoś odpowie...

Otóż kiedy gram online i wchodzę w quick match nie mogę zmienić ustawień typu formy zawodników, długości trwania meczu, czy ewentualnej dogrywki lub karnych. OPTIONS są nie aktywne, nie mogę w nie wejść.

Grałem na PESie 2009 i ta opcja w tym trybie rozgrywki była dostępna, czy w 2010 trzeba utworzyć pokój żeby móc ingerować w te opcje?

Istotnie w 2009 była ta opcja dostępna. Wydaje mi się, że w quick match formy zawodników dobierane są losowo a czas meczu na stałe ustawiony jest na 10 min. Jedyne co możesz zrobić w tym trybie to wybrać pogodę, stadion i takie tam popierdólki jak jesteś gospodarzem. Napewno wszystko inne może ustawić jak zrobisz swój pokój w lobby.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotnie w 2009 była ta opcja dostępna. Wydaje mi się, że w quick match formy zawodników dobierane są losowo a czas meczu na stałe ustawiony jest na 10 min. Jedyne co możesz zrobić w tym trybie to wybrać pogodę, stadion i takie tam popierdólki jak jesteś gospodarzem. Napewno wszystko inne może ustawić jak zrobisz swój pokój w lobby.

Pozdrawiam.

O to mi chodziło właśnie. Przez jakiś czas myślałem już, że mam skopaną wersję mojego PESa. Dzięki wielkie za odpowiedź.

Mam jeszcze pytanko, jak zmienić serwer w grze? Czy gra przypisuje domyślnie serwer po pierwszym wyborze? Nie mogę sam wybrać sobie serweru na którym chcę grać, w PES2009 podczas logowania do trybu online gierka sama się pytała na jaki chcę wejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z kolegą wyżej . Mozna zmienac wszytko o co Ci chodzi tylko musisz wejść w match lobby a nie w quick match i tam właśnie wchodzisz na jakiś serwer wybierasz sobie i żeby to ustwic muszisz sobie stworzyć swój pokuj i wybierasz sobie wszytko co napisałeś ile ma trwać mecz forma itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z kolegą wyżej . Mozna zmienac wszytko o co Ci chodzi tylko musisz wejść w match lobby a nie w quick match i tam właśnie wchodzisz na jakiś serwer wybierasz sobie i żeby to ustwic muszisz sobie stworzyć swój pokuj i wybierasz sobie wszytko co napisałeś ile ma trwać mecz forma itp wink.gif

Przecież napisałem w swoim poscie, że można zmieniać wszystko w lobby. Więc z czym się tu nie zgadzasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszsytkich. Mam do was pytanie czy jest mozliwosc resetu rankingu w online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak ustawić sobie pogodę zima śnieg oczywiście w PES 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Przeglądałem to forum, i znalazłem sporo interesujących mnie wiadomości, jednak gdy pojawiły się komplikacje postanowiłem się zalogować z nadzieją, że znajdę pomoc. A mianowicie. Posiadam PS3 i PES2010. Zainteresowałem się patchami, gdyż (podobnie jak większość) irytowały mnie bynajmniej dziwne nazwy drużyn, zmyślone nazwiska i inne, równie wymyślne "głupoty". W momencie skopiowania patcha od Rosh'a w wersji 1.2 FULL, większość elementów gry wyglądała zadowalająco. Jedyne co mnie (na pierwszy rzut oka) zdenerwowało, to zamiana " save data" na tego z patcha, przez co szlag trafił mój postęp i trofea. Przy okazji spytam czy jest jakaś możliwość odzyskania tych informacji, czy jedyną metodą będzie zainstalowanie świeżej kopii PES-a? Ale wracając do tematu... Niekompletna Bundesliga (a raczej jej brak), podobnie CocaCola cup, klasyczne drużyny i zawodnicy sprawiły, że zacząłem poszukiwać kolejnych patchy. I znalazłem. Tylko po skopiowaniu wersji 1.3 update a później 2.0 FULL (który zresztą znalazłem na tym forum), wszystko się pomieszało, dostałem komunikat (i tu niestety nie zacytuję) o niezgodności wersji jakichś plików. Teraz moja gra wygląda tak, że nic nie mam odblokowane, trofea się nie liczą a nazwy drużyn i nazwiska pozostają takie jak były na początku - czyli radosną niekiedy, twórczością nieznanego jegomościa. Czy znajdzie się tu ktoś kto mi wyjaśni jak te patche działać powinny, albo jak to poinstalować, tudzież jak zrobić porządek bym mógł cieszyć się pełnią PES2010? Dodam tylko że mam swoje lata, nie jestem mega muzgiem komputerowym, dlatego z pozoru banalne problemu, dla mnie są często nie do przeskoczenia. proszę o pomoc kogoś wyrozumiałego. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Przeglądałem to forum, i znalazłem sporo interesujących mnie wiadomości, jednak gdy pojawiły się komplikacje postanowiłem się zalogować z nadzieją, że znajdę pomoc. A mianowicie. Posiadam PS3 i PES2010. Zainteresowałem się patchami, gdyż (podobnie jak większość) irytowały mnie bynajmniej dziwne nazwy drużyn, zmyślone nazwiska i inne, równie wymyślne "głupoty". W momencie skopiowania patcha od Rosh'a w wersji 1.2 FULL, większość elementów gry wyglądała zadowalająco. Jedyne co mnie (na pierwszy rzut oka) zdenerwowało, to zamiana " save data" na tego z patcha, przez co szlag trafił mój postęp i trofea. Przy okazji spytam czy jest jakaś możliwość odzyskania tych informacji, czy jedyną metodą będzie zainstalowanie świeżej kopii PES-a? Ale wracając do tematu... Niekompletna Bundesliga (a raczej jej brak), podobnie CocaCola cup, klasyczne drużyny i zawodnicy sprawiły, że zacząłem poszukiwać kolejnych patchy. I znalazłem. Tylko po skopiowaniu wersji 1.3 update a później 2.0 FULL (który zresztą znalazłem na tym forum), wszystko się pomieszało, dostałem komunikat (i tu niestety nie zacytuję) o niezgodności wersji jakichś plików. Teraz moja gra wygląda tak, że nic nie mam odblokowane, trofea się nie liczą a nazwy drużyn i nazwiska pozostają takie jak były na początku - czyli radosną niekiedy, twórczością nieznanego jegomościa. Czy znajdzie się tu ktoś kto mi wyjaśni jak te patche działać powinny, albo jak to poinstalować, tudzież jak zrobić porządek bym mógł cieszyć się pełnią PES2010? Dodam tylko że mam swoje lata, nie jestem mega muzgiem komputerowym, dlatego z pozoru banalne problemu, dla mnie są często nie do przeskoczenia. proszę o pomoc kogoś wyrozumiałego. pozdrawiam

A jaką masz wersję Pro Evo? Bo OF Rosha jest zgodny z wersją 1.3... Musisz ściągnąć łatkę i pewnie to rozwiąże problem

LEGALIZE! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wersję Pro Evo? Bo OF Rosha jest zgodny z wersją 1.3... Musisz ściągnąć łatkę i pewnie to rozwiąże problem

LEGALIZE! :ninja:

Dziękuję za zainteresowanie i podpowiedź...

Żeby nie zaśmiecać forum trywialnymi postami od razu spytam o kilka spraw. A mianowicie: Jak sprawdzić wersję gry? Co to jest za łatka, skąd ją wziąć i jak ją zainstalować? No, i chyba najistotniejsze pytanie - jakie (poza oczywistymi) zmiany wprowadza patch? czy z łatką i patchami jest możliwość grania po sieci, czy trofea się gromadzą? Proszę o odpowiedzi, z góry dziękując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź w ustawienia w grze i masz zakładkę Downloads o ile się nie mylę. Pobierz najnowsze uaktualnienie składów stamtąd. Patche wprowadzają różne zmiany, głównie poprawiają błędy. Z patchami i uaktualnieniami (bo łatka i patch to to samo) wszystko można robić w sieci i zdobywać puchary.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wejdź w ustawienia w grze i masz zakładkę Downloads o ile się nie mylę. Pobierz najnowsze uaktualnienie składów stamtąd. Patche wprowadzają różne zmiany, głównie poprawiają błędy. Z patchami i uaktualnieniami (bo łatka i patch to to samo) wszystko można robić w sieci i zdobywać puchary.

hmmm... bardzo precyzyjnie i trafnie sformułowana odpowiedź :ninja:

Ej bez kitu, aż dam Ci plusa...

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wejdź w ustawienia w grze i masz zakładkę Downloads o ile się nie mylę. Pobierz najnowsze uaktualnienie składów stamtąd. Patche wprowadzają różne zmiany, głównie poprawiają błędy. Z patchami i uaktualnieniami (bo łatka i patch to to samo) wszystko można robić w sieci i zdobywać puchary.

Dziękuję. :)

Spytam jeszcze czy te patche Rosh'a trzeba instalować począwszy od pierwszego, później drugiego i dalej update-y ?? Czy wystarczy po prostu ostatni - tzn najnowszy - tylko skopiować? Wersja najnowsza patcha zawiera poprzenie w sobie czy jest tylko dodatkiem ??

Edytowane przez kola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. :)

Spytam jeszcze czy te patche Rosh'a trzeba instalować począwszy od pierwszego, później drugiego i dalej update-y ?? Czy wystarczy po prostu ostatni - tzn najnowszy - tylko skopiować? Wersja najnowsza patcha zawiera poprzenie w sobie czy jest tylko dodatkiem ??

Ma wszystko :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma wszystko :ninja:

Otóż... ściągnąłem patcha (podążając za radą) bezpośrednio poprzez grę. Zainstalowałem. Skopiowałem wszystkie pliki z patcha Rosh'a OF v2.0 FULL. Ominąłem SYSTEM DATA ponieważ dostałem kominukat że jest to cudzy save i korzystanie z niego sprawi, że zdobywane trofea nie będą się gromadzić na moim koncie oraz coś na temat grania w sieci. Jedyne zmiany jakie wprowadziła łatka dotyczą jedynie Premiership i sa to: oryginalne nazwiska, nazwy i ładne herby drużyn. W opisie tego OF było znacznie więcej ciekawych propozycji. Mógłby mi ktoś wyjaśnić co jeszcze należałoby zrobić?

I jeszcze jedna "techniczna" zagwozdka. Jak podłączyć do Play Station 3 pady od PS2 razem z karta pamięci? Ewentualnie pod jaką nazwą szukać takowego urządzenia??

Edytowane przez kola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja może trochę zmienię temat. Otóż moja frustracja grą online w PESA i tym co wyprawia Konami w tym trybie sięga już granic wytrzymałości. Przykłady:

- zaczyna się mecz, pełna gotowość, pierwsze kopnięcie gały a tu znowu niespodzianka ..... wrrrrrr jakieś dejavu .... opóźnienia przycisków o około 3 sek. Gość mnie punktuje jak chce i co trochę krzyczy "GOAL" a moje pajace cuda wyczyniają. No coż kolejna wtopa i raiting w dół. Łącze mam 2 Mb/s myslę sobie co mogę zrobić - środkowy palec dla Konami.

- kolejny meczyk, gram z gościem, który raiting ma dużo wyższy, bronię swojej bramy jak Częstochowy, udaje mi się cudem remis do końca utrzymać, remis z przeciwnikiem dużo silniejszym ... jest dobrze będzie awans, wrrrrrr ... shok.gif dwa oczka w dół. Kolejny palec dla Konami.

- kolejny meczyk, jest bardzo dobrze, mega koncentracja, przecież w końcu prowadzę 3-0 i są duże szanse na upragnione zwycięstwo, wrrrrrr .....rofl.gif a tu komunikat "nastąpił nieoczekiwany błąd sra..ta..ta, zostałeś odłączony od usługi PSNetwork" fool.gif . Sprawdzam wynik ostatniego meczu ... 0-3 w plecy. Trzeci palec dla Konami sick.gif

Czy Wy jak gracie online to też macie tego typu atrakcje?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam podobny problem z wgrywaniem patchy. Wgrywałem ich naprawdę sporo, według instrukcji.Za każdym razem, po zainstalowaniu , oczekiwałem na poprawną wersję,jednak występowały błędy-zazwyczaj przekręcone i enigmatyczne nazwiska zawodników,.Może ktoś dałby mi radę jak zainstalować patcha tak, by w pełni był wiarygodny z opisem danego wykonawcy?Wersja gry -00688.Z góry dziękuje za zainteresowanie- pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam podobny problem z wgrywaniem patchy. Wgrywałem ich naprawdę sporo, według instrukcji.Za każdym razem, po zainstalowaniu , oczekiwałem na poprawną wersję,jednak występowały błędy-zazwyczaj przekręcone i enigmatyczne nazwiska zawodników,.Może ktoś dałby mi radę jak zainstalować patcha tak, by w pełni był wiarygodny z opisem danego wykonawcy?Wersja gry -00688.Z góry dziękuje za zainteresowanie- pozdro.

Jak sprawdzić wersję gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Pesa 2010 można grać online 2 na 2? Tzn. ja z kumplem przy jednej konsoli (w tym samym zespole) kontra 2 graczy przez sieć? Pamiętam że jeszcze w Pesa 6 na PS2 można było tak grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram ML w PES2010 i czy tak jak w PES09 po meczu zawodnicy dostają exp. ? tutaj tego chyba nie ma ? Jeżeli tak to ja dostaję tylko kase po wygranym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram ML w PES2010 i czy tak jak w PES09 po meczu zawodnicy dostają exp. ? tutaj tego chyba nie ma ? Jeżeli tak to ja dostaję tylko kase po wygranym meczu.

Jest jak w 09, statystyki wzrastają przy dobrej grze...

:ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×