Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym, że z plejakiem gram w ML i to niezbyt często, a większość meczy jednak z ludźmi...

LEGALIZE!!!

A dla szymuRa jeszcze raz:

LE-GA-LI-ZE I HUJ!!! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy gracie w jakie tryby najczęściej w PES 2010? Master League? League / Cup ? a może ONLINE? :) Powiecie mi ? ;D

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio skupiłem się na offline i Master League - nie ma lagów i jednak jest lepszy klimat grania średnią drużyną i walki o ligowe punkty, a nie co chwila Real vs Barcelona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też katuję ML no i online 1 vs 1 (mój główny przeciwniki- FauPeR z tegoż forum :biggrin: ) i jak jest więcej ludzi na serwerach to w Legends.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja ML, za mną już 10 sezon. W sieci niewiele za to gram i mam takie pytanie, co oznaczają kolorowe kropki obok 1,2. Zielony, zółty, czerwony i szary. Od dłuższego czasu szary mi się pali i niezbyt przyjemnie się gra, opóznienia i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie Master League to jakimi klubami gracie i na jakim poziomie? :) Ja gram lige Angielską Manchesterem City na poziomie PROFFESIONAL. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne , że masz szarą kropke. To jest nowość wraz z wersją 1.3.

Ok, ale ona coś oznacza, też taką masz? Wcześniej myślałem, że kolor kropki oznacza połączenie z siecią czy coś.

Ja grałem Auxerre liga francuska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Player, West Ham United, 4 sezon- 85mln na koncie, FA Cup x1, Mistrz kraju x1, 1/4 Ligi europejskiej, 1/16 Ligi Mistrzów w tym sezonie jak narazie i dwu mecz z Romą mnie czeka, C. Cole- best 11 x 2, best footballer of the year x1

LEGALIZE! CFC!!! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC Toulouse na top player. Narazie jestem około w lutym pierwszego sezonu. W lidze przewodzę z przewagą 3 punktów, w pucharze jestem w 1/2 finału z Lyonem, niestety odpadłem z ligi europejskiej z Aston Villą (2:3, 0:0). No cóż...liczę, że za rok będzie lepiej...może w Champions League :thumbsup: Tylko trzeba utrzymać formę, bo rywale wykorzystają każdy najmniejszy błąd, a z najlepszymi już grałem.

Co ciekawe z drużynami z ogona gra mi się ciężej niż mecze na szczycie. Z Lyonem ma 3:1 i 2:0 zwycięstwa, z Marsylią 3:0 i 3:1, z Bordeaux raz grałem i 3:0. Za to przed chwilą męczyłem się z ósmym Rennes (dwa gole w końcówce jednak dały mi 3 punkty), a wcześniej wtopiłem z osiemnastym Bolougne 0:2 u siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe z drużynami z ogona gra mi się ciężej niż mecze na szczycie. Z Lyonem ma 3:1 i 2:0 zwycięstwa, z Marsylią 3:0 i 3:1, z Bordeaux raz grałem i 3:0. Za to przed chwilą męczyłem się z ósmym Rennes (dwa gole w końcówce jednak dały mi 3 punkty), a wcześniej wtopiłem z osiemnastym Bolougne 0:2 u siebie...

Mam to samo! Często zdarzają się maratony z najlepszymi drużynami z Big Four/Six gdzie często wygrywam lub remisuje, a potem jak już teoretycznie powinno być z górki przegrywam z Newcastle, czy Boltonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było w każdej części serii. Co ciekawe, w PREMIER LEAGUE tak teraz jest. Każdy z wielkich jest w stanie wtopić ze średniakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam PES 10 , ale głownie chodzi mi o online mam 25mb z UPC i straszne lagi ze grc sie nie da , czy ktos z PESowcow posiada rowniez FIFE 10 , jak w porownaniu do PES FIFA radzi sobei z online na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam PES 10 , ale głownie chodzi mi o online mam 25mb z UPC i straszne lagi ze grc sie nie da , czy ktos z PESowcow posiada rowniez FIFE 10 , jak w porownaniu do PES FIFA radzi sobei z online na PS3 ?

Siemasz. Też mam 25 MB UPC i u mnie PES 2010 tak nielaguje , raz na jakiś czas jest mecz z lagami. Ale jeżeli chodzi o ONLINE w FIFA 10 to rzeczywiście w FIFA 10 o wiele lepiej wypada ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza "Solary" slowo w trybie become a legend jak kluby skladaja Ci oferte przejscia to jest takie cos jak Solary wie ktos co dokladnie to oznacza

Edytowane przez Cisawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak myslalem ale chodzilo m iraczej o informacje co to daje i jak wplywa na rozwój kariery czy lepiej grac w lepszej druzynie za mniejsze wynagrodzenie czy w gorszej za wieksze

Salary to wynagrodzenie/pensja.

Edytowane przez Cisawy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz satysfakcji, że Twoje wirtualne "ja" zarabia dużo to nie zauważyłem, żeby były z tego jakieś inne korzyści... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W edycji 2009 zauważyłem, że niektóre kluby nie kupują zawodników z niskimi dochodami. Dziwne, ale tak było w wypadku mojego grajka w BAL. W nowym PESie też może taka zależność wystąpić. Oczywiście, na logikę, im droższy gracz tym mniej klubów zaoferuje mu kontrakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofert nigdy nie brakuje, z tego co zauważyłem to słabsze kluby więcej płacą. Ale nie powinien nikt się kierować wynagrodzeniem, w słabszym klubie wolniej umiejętności rosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁAPCIE NAJLEPSZY OPTION FILE DO PRO EVO JAKI JEST W SIECI

OF Rosha: http://www.mediafire.com/?mz4dmxtw2zz

All EPL emblems completely redone, HQ flat emblems

All EPL kits - Home, Away and GK done to perfect standard with logos

All Squad Numbers, formations tweaked

All Konami DLC problems fixed, transfers corrected/made

All La Liga emblems done in HQ

All La Liga kits - Home, Away and GK done to perfect standard with logos

EVERY SINGLE international fake player corrected (1,000+)

All European National kits completed

95% Hidden players unlocked and renamed

All Classic Nations unlocked,renamed and Classic retro kits done

8 Major Bundesliga teams (see below) with all emblems and kits completed

18 Coca Cola Championship teams with created players and all kits completed

Updated Denmark, Norway, Russia, Romania, Switzerland kits

Updated Werder Bremen and Tenerife kits to new sponsors

Trabzonspor, CSKA Moscow and Panionios kits completed

Cameroon, Egypt, Mexico and South Africa kits completed

Transfers completed up to 29th January

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mam wgranego innego patcha to te savy zastapia wszystkie wprowadzone wczesniej zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×