Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli mam wgranego innego patcha to te savy zastapia wszystkie wprowadzone wczesniej zmiany?

Jeżeli masz inny OF to nie będą ze sobą współgrać. Musisz usunąć stare pliki (chyba że nie trzeba) i wgrać nowe

A crash5 miał prawo się spytać, bo dopiero po jego poście zrobiłem edycje

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chętny na granie online?

mój psn: grenboii dodawać mnie i sie ustawimy, najlepiej dziś albo jutro

Edytowane przez greenboi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz inny OF to nie będą ze sobą współgrać. Musisz usunąć stare pliki (chyba że nie trzeba) i wgrać nowe

może ktoś potwierdzić czy trzeba wyrzucać stare pliki OF żeby działało?

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kopiowaniu zapyta sie ciebie czy zastapic ten plik stary potwierdz <ta> i wszystko powinno byc git

może ktoś potwierdzić czy trzeba wyrzucać stare pliki OF żeby działało?

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś tego OF ? Powiedźcie który lepszy ? ten (Rosh's OF v2.0 FULL) czy tamten stary (WENB Option File v10.2) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś tego OF ? Powiedźcie który lepszy ? ten (Rosh's OF v2.0 FULL) czy tamten stary (WENB Option File v10.2) ?

Witam, jeden i drugi jest dla wersji UK BLES 00688. Różnią się tym że WENB ma całą Bundesligę, jakieś zespoły brazylijskie, a Rosh'a tylko część Bundesligi i większość zespołów Coca-Cola Championship. Ja sam mam Rosh'a i jest ok, w Master League gra się o wiele przyjemniej.

Żeby działały trofea nie kopiować System Data, tylko Edit Data i pozostałe pliki (niektórzy przed kopiowaniem usuwają jeżeli mieli swój Edit Data i dopiero wtedy kopiują po kolei pliki z OF).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak można w trybie on-line wejść w ustawienia i zmienić np. formę zawodników lub pogodę? Za każdym razem kiedy gram w sieci w menu głównym tuż przed meczem opcje są niepodświetlone i nie można w nie wejść.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Prośba o pomoc. Jestem od niedawna posiadaczem PS 3, ale długoletnim fanem PES-a. Obecnie oczywiście "katuję" 2010. Konsolę mam podłączoną do internetu. I teraz moje pytanie: Skąd i jak ściągnąć tak opisywane tu przez Was patche (aktualizacje) oraz jak go potem zainstalować?? Zaznaczam, że zależy mi przede wszystkim na aktualnych składach drużyn, takie rzeczy jak: twarze zawodnikow, nowe piłki, buty itd. mają dla mnie znikome znaczenie. Z góry dzięki za pomoc.

Człowiek, ten temat był tyle razy omawiany w tym dziale, że wystarczy poszukać trochę jak się owe "patche" wgrywa. Wyżej zamieściłem link do Option File

LE_GA_LI_ZE! CFC- ARSENAL DZI DZI DZIFKO!!!

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkreśliłem słowo, że od niedawna posiadam ps3. Może był byś na tyle łasaw i napisał na której stronie forum jest to opisane? Dzięki.

A co ma okres posiadania Plejaka do wykrzesania z siebie trochę energii i CieRpliwości, i poszukania w tym temacie odpowiedzi :)

Blakka Blakka! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można w trybie on-line wejść w ustawienia i zmienić np. formę zawodników lub pogodę? Za każdym razem kiedy gram w sieci w menu głównym tuż przed meczem opcje są niepodświetlone i nie można w nie wejść.

Żebyś cokolwiek mógł zmienić przed meczem musisz być gospodarzem spotkania czyli graczem nr "1". Jeżeli jesteś "2" nic w ustawieniach nie możesz zmieniać bo te opcje dla Ciebie są nieaktywne.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś cokolwiek mógł zmienić przed meczem musisz być gospodarzem spotkania czyli graczem nr "1". Jeżeli jesteś "2" nic w ustawieniach nie możesz zmieniać bo te opcje dla Ciebie są nieaktywne.

Pzdr.

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale grając on-line nawet kiedy jestem gospodarzem to nie mogę nic zrobić, a rozegrałem już ponad 30 meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LE_GA_LI_ZE! CFC- ARSENAL DZI DZI DZIFKO!!!

sorry za offtop ale wszystko z tobą kolego w porządku? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop ale wszystko z tobą kolego w porządku? :>

hmmm... niezabałdzo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki, ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy mogę takiego patcha ściągnąć przez neta bezposrednio na konsolę? Czy muszę koniecznie na PC, potem nagrać na USB i z USB zrzucić na konsolę?

musisz ściągnąć na komórkę, potem przegrać bluetooth'em do pralki, a następnie przez wifi do kompa i na konsolę, wtedy dopiero będzie działać. ;ooooo

Czy nie potrafisz kolego przeczytać tematu? nie chce się przewertować 20 stron co zajmie ci 10 minut i będziesz wiedział? sorry za sarkazm ale naprawdę jest to trochę męczące jak wchodzisz na forum, a tu ciągle to samo pytanie 10 raz z kolei.

jeszcze raz sorry za sarkazm, nie chcę cie urazić w żaden sposób ale trochę samokontroli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może łatwiej by Ci było w jednym zdaniu odpowiedzieć!? Nie pomyślałeś o tym???

Przepraszam za offtop

A czy twój poziom inteligencji nie jest na tyle rozwinięty żeby poszukać, a nie czekać na gotowe? ja wiem, że lenistwo jest fajne ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... Kłótnie tu niczego nie załatwia :wink: Na Usb trzeba nagrać kolego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIGDZIE, ALE TO NIGDZIE na tym forum nie ma napisane czy można patcha ściągnąć bezpośrednio na konsole, czy tez trzeba najpierw na pc!! Więc się nie mądrzyj i nie wyjeżdzaj mi tu z inteligencją!

a czy na konsoli można rozpakować plik? nie wydaje mi się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ze znafcuf na tym forum odpowie na moje pytanie zadane 2 dni temu, czy mam napisać list do Konami?

I tak, kiedy gram online w PESa, za każdym razem OPTIONS mam nieaktywne (niezależnie od tego, czy jestem gospodarzem, czy gościem). Nie mogę zmieniać ustawień zawartych właśnie w tym, tym, tego, tego, np. formy zawodników, czy ewentualnej dogrywki.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ze znafcuf na tym forum odpowie na moje pytanie zadane 2 dni temu, czy mam napisać list do Konami?

I tak, kiedy gram online w PESa, za każdym razem OPTIONS mam nieaktywne (niezależnie od tego, czy jestem gospodarzem, czy gościem). Nie mogę zmieniać ustawień zawartych właśnie w tym, tym, tego, tego, np. formy zawodników, czy ewentualnej dogrywki.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Napisz do Konami. My mozemy zmieniac opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Neo gdybyś czytal uwaznie, to zaznaczylem na wstępie, ze konsole mam od niedawna, więc nie muszę wszystkiego wiedzieć. I pamiętaj, ktoś mądry kiedyś powiedział: "nie ma glupich pytań, takie mogą być tylko odpowiedzi" mtz 1992 dzięki, będę miał jeszcze jedno pytanie, ale to już jutro, bo nie mam czasu się teraz rozpisywać, liczę na Twoją pomoc, pozdro.

a internet i używanie forum od kiedy masz/znasz?

Mr. Garrison w South Parku powiedział "Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie" i ta wersja bardziej mi się podoba ;)

Edytowane przez n e o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"south park" no rewelacja kolego hahahahaha, rzeczywiście film ktory "poszerza horyzonty" hahahahahah

Czy poszerza czy nie to już sprawa indywidualna, ale przynajmniej nie wypytuje się na forum o "pierdoły" które mogę przeczytać w pliku readme który jest w zipie z danym OF'em. dziękuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no konami tego nie robi :cool: Jak napisałeś zapaleńcy :D Ale statystyki zawodników nie ulegają zmianie patch daje Ci tylko Herby drużyn koszulki itp A statystyki zawodników masz takie jakie dało konami :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty z pytaniami o odpowiedziami przeniesione do dzialu Pomoc

PS: Jak Ci South Park horyzontow nie poszerza to go po prostu nie czaisz :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty jesteś autorytet w interpretacji filmów???

A co Ty jestes? Ze sie smiejesz z goscia co South Park cytuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty jesteś od oceniania czy czaje czy nie czaje, skoro mnie nie znasz? Dla mnie jest "mało ambitny" dla Ciebie może być "rewelacją", ale nie wyjeżdżaj mi tu z "nie czajeniem"...bo równie dobrze ja to mogę napisać o Tobie!

Moge sobie oceniac co mi sie podoba. Jest to moje wlasne zdanie. Dla Ciebie South Park jest malo ambitny, a moim zdaniem go nie czaisz. Przeciez nie musze miec racji, bo jak napisales, nie znam Cie. Po prostu ktos kto wysmiewa South Park w taki sposob jak Ty, w/g mnie go nie czai, kropka. Masz prawo sobie go wysmiewac, ja mam prawo tak uwazac.

Koniec offtopu. Chcesz kontynuowac to na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×