Skocz do zawartości
ONE

The Last Guardian

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pojawi się oficjalne info na temat okładki, to wtedy będziemy płakać/zachwycać się. ;)

 

Projektów okładki TLG widziałem co najmniej 3 i żadna z nich nie musi być prawdziwa i ostateczna. Poczekajmy.

 

Poza tym, jaka okładka by nie była, polecę do sklepu z wywieszonym jęzorem w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 grudnia 2016?

E no to przynajmniej w tym roku wyjdzie. 

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba być Sony, by grę, której synonimem jest obsuwa i wieczna beka u graczy jeszcze przenosić... jeżeli po tylu latach działa jak gówno, to nie wróży dobrze. Jeżeli ją przekładają tylko i wyłącznie z powodu PS4 Pro, to są bardziej bezczelni niż się spodziewałem. 

 

Tak czy siak, rypać Sony maczetami 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze wierzy, że ten szajs wyjdzie i spełni pokładane w nim nadzieję? Będzie rozczarowanie jak z tym symulatorem nudy w kosmosie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś jeszcze wierzy, że ten szajs wyjdzie i spełni pokładane w nim nadzieję? Będzie rozczarowanie jak z tym symulatorem nudy w kosmosie...

Roznica jest taka ze TLG jest robione przez ludzi, ktorzy tworzyli juz genialne gry.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawiss napisał:

Roznica jest taka ze TLG jest robione przez ludzi, ktorzy tworzyli juz genialne gry.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Robili. Kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kloose napisał:

Robili. Kiedyś...

dokładnie robili kiedyś i se zapomnieli że przez 7 lat obsuwy gracze wrośli z piesków i kotków ... powinni zrobić Collosusa2, było by więcej pożytku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej. Ueda wraz z zespołem porzucili projekt, zwolnili się ze studia Sony i założyli własne studio. Sony narobiło w spodnie i zleciło im dokończenie projektu, ale z tego co czytałem, to są oni tylko doradcami. I to było chyba 5 lat temu...

Ta gra musi być zupełnie bez pomysłu na siebie, albo ma tak dziurawy kod, że nie sposób go załatać, bo z każdą poprawką psuje się coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci trolle :1_grinning: już kilka lat nas karmią takimi informacjami :1_grinning: Można powiedzieć, że to taki ewenement w skali światowej gier.

Ja nadal liczę, że grę wydadzą w pełnej krasie pozbawioną wielkich błędów, które uniemożliwią dalszą rozgrywkę. "Pozostaje czekać" XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd się przyznać, że chcę to łyknąć na premierę w pełnej pudełkowej cenie...

 

Brawo ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż wstyd się przyznać, że chcę to łyknąć na premierę w pełnej pudełkowej cenie...

 

Brawo ja.

Masz jeszcze czas na otrzeźwienie ;)

Ja liczę na jeszcze jedną obsuwę minimum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będzie w sam raz do Plusa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, kloose napisał:

Będzie w sam raz do Plusa...

 

Po czym to wnioskujesz? Po filmikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, _Matheo_ napisał:

Po czym to wnioskujesz? Po filmikach?

Nie wnioskuję, tylko komentuję to co widzę. Oczywiście prócz grafy, bo to po skompresowanych filmikach ciężko ocenić, chociaż design jest całkiem niezły (zwłaszcza stworka)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale postarzała się strasznie. To robiło wrażenie na PS3. Ale teraz? Może nie będą chcieli za nią pełnej ceny, ale jak wyskoczą z 239,00 to trochę przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clipboard02.jpg

 

Chyba już wyskoczyli z taką ceną na Storze ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, na PSS jest pełna cena. Rzadko kupuję gry na premierę, więc teraz mogę się porwać nawet za tyle. ;)

 

Jeżeli wrażenia z gry i jej zakończenia mam mieć takie, jak przy Kolosach, no to chyba nie ma się co zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×