Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Hihihihi, to ja teraz zadam 'noobskie' pytanie. Jeśli będzie tylko język polski w tej grze, to czy mogę  płacić moją kartą kredytową, którą już zarejestrowałem na swoim koncie PSN, NA DRUGIM koncie, tym razem w UK? Te dodatki mogą mnie zainteresować...następnej karty wyrabiać nie zamierzam, aż tak dużo nie zarabiam :P  Czy będę też mógł grać na swoim koncie PL w tą gręrazem z dodatkami z UK?

BTW, do wszystkich Polaków rezydujących w Anglii....ależ ja wam czasami zazdroszczę :D  Takie cyrki, ehh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to przeciez ZYWY, motto na zycie "czepiam sie na sile bo lubie

Zes pier***na jak lysy warkoczem o kant kuli teraz... Framerate to akurat powod do "czepiania sie" :P Zobaczymy jak gra wyjdzie bo z tekstu mozna tylko sie domyslac jak to jest, czy non stop jest gorsza animacja od wersji na X360, czy momentami spada, a jesli tak to czy te momenty nie wystepuja zbyt czesto, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Endar

Nope, Anglia to taki wieśniacki kraj, który nie akceptuje polskich kart na PSN. Żeby Ci poprawić humor powiem, że mógłbyś grać na polskim koncie mając dodatki z UK  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zes pier***na jak lysy warkoczem o kant kuli teraz...

Hmm, sadzac po tym nie napisalem glupoty, bo niby jak lysy walnie warkoczem w kant kuli :> ?

I w recenzji pisze, ze CZASEM moze sie zdarzyc jakies trzesionko (jittery) - czyli spadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AlucardMZ - Walkthrough do RPGa? To psuje całą przyjemność z gry.

GameTrailers też zamieściło recenzję Dragon Age. Zastanawiam się czy ją oglądać, bo cepy z tego serwisu sa znane z walenia spoilerów.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ten poradnik przyda na pewno, na 100% bede zagladac ze wzgledu na niektore sub-Q o ktorych istnieniu moge nawet nie wiedziec - do fabuly oczywiscie mi sie nie przyda i sub-q ktore juz sam znajde :) ale ze celuje w platyne, dla mnie poradnik must have

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot dał ocenę 9.0 ;] ( wersja na Pc wyniosła 9.5, a na xboxa 8.5 - wersja na ps3 jest niby troche lepsza niz na X ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea dla Dragon Age zostały opublikowane.

@AlucardMZ - Może być. Ja osobiście nie dotykałbym poradnika, aż do... hmm... mojego szóstego podejścia do gry. Pierwsze i drugie przejście to tylko czysta rozrywka, robię to na co mam ochotę i poznaję fabułę. Trzecie, czwarte, piąte przejście to wyrabianie stu procent gry. Szóste przejście to przejście używając swojego ulubionego początku, "dream team" oraz wybierając najlepsze zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. czy ja się czepiam? Może tylko mi to przeszkadza..

Graliście np w Wiedźmina? Gra wg mnie świetna, spędziłem przy niej wiele godzin ale wśród wielu minusów najbardziej irytował mnie fakt, że nie mogłem przeskoczyć poł-metrowego płotka czy też zejść z pagórka swobodnie, tak jak to robisz chociażby w World of Warcraft.. nie, tu niestety również nie możesz skakać, ławeczkę musisz obejść, na pagórek możesz wejść i zejść tylko tą stroną, którą programiści ci pozwolą.. Wg Was - 'czepiam się'? ;)

c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Would have to agree. Im more then 10+ hours in and im absolutely loving it. Ive yet to run into any problems at all. I read last night the PS3 had frame rate issues. Ive found none. So far im having a awesome time playing and i think the most frustration ive had thus far has been in the Fade. **** i hate that place lol."

1 z wypowiedzi na oficjalnym forum DA, wyglada na to ze z tym spadkiem FR nie bedzie zle : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według recenzji Kotaku, której to stronie ufam najbardziej, problem z frameratem występuję w późniejszym etapie gry, kiedy mamy sporą drużynę i lokacje pełne ludzi. Nie polecają wtedy ruszać kamerą :P Dość znacznie uskarżali się również na bugi w grze. Mimo wszystko i tak jest lepiej niż u konkurencji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według recenzji Kotaku, której to stronie ufam najbardziej, problem z frameratem występuję w późniejszym etapie gry, kiedy mamy sporą drużynę i lokacje pełne ludzi. Nie polecają wtedy ruszać kamerą tongue.gif Dość znacznie uskarżali się również na bugi w grze. Mimo wszystko i tak jest lepiej niż u konkurencji tongue.gif

Wychodzi na to, że te błędy wcale nie są takie małe. Szczególnie jeżeli chodzi o animację. Mam nadzieję, że to nie będzie wyglądało w ten sposób, że cios mieczem zadany dwie długości postaci od moba będzie zaliczany jako hit. Obawiam się jednak najbardziej tego chrupania, liczę na to, że spadki poniżej 20 fps będą naprawdę rzadkie bo inaczej może to znacznie popsuć zabawę. Na razie jednak przekonuje się na siłę do polskiego dubbingu na wypadek gdyby EA nie dała nam szansy wyboru języka.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostal juz zapowiedziany patch (ktory notabene bedzie w dzien premiery LOOOOLLL XDD) - takze spokojna glowa, chyba.

Ja juz sie do polskiego dubbingu przekonalem, mimo wszystko :) - sprobuje polowac w empiku na edycje kolekcjonerska jeszcze przed 20-tym (oby bylo, bo empik to moja jedyna nadzieja obecnie [boze myslalem ze nigdy tak nie napisze o tym dziadowskim sklepie])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie do tego tryb multi player? NAjbardziej odpowiadałby mi na split screenie :biggrin:

Bo z tego co jest na gry on line to bedzie tylko single, zreszta jak niestety oblivion :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca miałem nadzieje, że będziemy mieć wybór języka -.- Czytałem plotki na temat tego, że dubbing jest zrobiony dosyć amatorsko.

Edit: Widocznie czytając temat przeoczyłem którąś stronę, sorry za dublowanie postów.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że skoro mamy tylko jeden język cena nie będzie niższa. Ograniczona ilość odbiorców to i licencja inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info

http://daforums.biow...forum=135&sp=15

Dragon Age: Origins

-------------------

Text languages - English, French, German, Italian, Spanish, Czech, Hungarian, Polish and Russian

Full VO languages - English, French, German, Polish and Russian

Italian, Spanish, Czech, Hungarian get English VO with subtitles.

PC

==

English - 1 disk

English/Spanish - 1 disk

English, French, German, Italian, Spanish, Czech, Hungarian and Polish - 2 disks

Russian - 1 disk

Xbox 360

========

English

English, Italian, Spanish

French

Polish

German

Russian

PS3

===

English

English, French, German, Italian, Spanish

Polish

Russian

Do końca miałem nadzieje, że będziemy mieć wybór języka -.- Czytałem plotki na temat tego, że dubbing jest zrobiony dosyć amatorsko.

Co do tego tekstu który wkleiłem, chodzi o to, że partia gry w danym regionie będzie mieć na płytce na raz wszystkie jezyki, ktore sa wypisane poziomo. Więc np. w Niemczech gra będzie posiadała 5 języków do wyboru, zas w Polsce bedzie tylko nasz język.

Chciałem zauważyć, że jest to wypowiedź z 5 października, a jej autor zastrzegł, że dane, które podał mogą ulec zmianie. Poczekajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Myron

Wklejalem wczesniej ten link :)

Mimo wszystko wszyscy dalej mieli nadzieje ze bedzie wybor a niestety dupa, i fakt, sam dubbing jest bardzo amatorski, ale nie wszystkie kwestie, najgorzej chyba wypadla morrigan na tle innych a najlepiej oczywiscie Fronczewski, chlop ma doswiadczenie w tego typu sprawach - mimo wszystko kupie polska wersje bo jest to najwiekszy pelne spolonizowanie w historii gier i jestem tego ciekaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wszyscy dalej mieli nadzieje ze bedzie wybor a niestety dupa, i fakt, sam dubbing jest bardzo amatorski, ale nie wszystkie kwestie, najgorzej chyba wypadla morrigan na tle innych a najlepiej oczywiscie Fronczewski, chlop ma doswiadczenie w tego typu sprawach - mimo wszystko kupie polska wersje bo jest to najwiekszy pelne spolonizowanie w historii gier i jestem tego ciekaw :)

Pozbądź sie wszystkich ostrych przedmiotów z pomieszczenia w którym będziesz grał. Fajny z Ciebie gość i nie chcę żebyś sie pochlastał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbądź sie wszystkich ostrych przedmiotów z pomieszczenia w którym będziesz grał. Fajny z Ciebie gość i nie chcę żebyś sie pochlastał :)

Hahaha, rozbawiles mnie :), mimo wszystko pojde na calosc, zawsze jak bedzie TRAGICZNIE pozostaje mi opcja sprzedania gry i kupna angielskiej wersji : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×