Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.... ja głupi pomyliłem to z KM mojego auta, akurat ładnie sie cyferki zgrały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy jest w shifcie mozliwosc gry na 1 konsoli w dwie osoby - podział ekranu na 2 czesci i jazda na 2 pady ?? W jakich innych grach jest taka mozliwośc? dzięki za odp.

J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz osobny temat z tytułami w które można grać razem na jednym ekranie.

Ale jeśli chodzi Ci stricte o NFS'y to wiem, że w Pro Street jest opcja gry w dwójkę, sam nawet grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy jest w shifcie mozliwosc gry na 1 konsoli w dwie osoby - podział ekranu na 2 czesci i jazda na 2 pady ?? W jakich innych grach jest taka mozliwośc? dzięki za odp.

J

Nie niestety nie da się pograć na 2 pady :down:. Bardzo nad tym ubolewam, tak samo jak to że nie da się mieć 2 karier na jednym koncie (:sad:) Głupio robi EA bo fajna nie jest tylko gra samemu lub przez neta, fajnie jest też popykać z ziomkami i pokazać kto jest lepszy. Jeżeli kolejny NFS też taki będzie to nie zamierzam go kupować. A chce dodać że od Undergrounda 2 przez Most Wanted i Carbona po Shifta wszystkie części NFS mam i wyczekiwałem niecierpliwie na nie. Niestety widzę że seria ta się psuje i EA idzie w złym kierunku :ermm:. Na pożądną wyścigówkę trzeba będzie poczekać do września na produkt od Codemasters czyli F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat Shift to byl krok w dobrym kierunku dla EA, a brak Split Screenu, ogranicza juz moc PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc w ten temat chciałem zbluzgać EA za tego Shifta i ponarzekać na sterowanie w tej grze.

Jednakże dobrzy ludzie podali kilka stron wcześniej ustawienia pada i gra nabrała rumieńców. Nareszcie nie muszę się męczyć kręcąc kolejne kółka.

A sama gra ba standardowych ustawieniach na pewno nie zasługuję na notę wyższą niż 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc w ten temat chciałem zbluzgać EA za tego Shifta i ponarzekać na sterowanie w tej grze.

Jednakże dobrzy ludzie podali kilka stron wcześniej ustawienia pada i gra nabrała rumieńców. Nareszcie nie muszę się męczyć kręcąc kolejne kółka.

A sama gra ba standardowych ustawieniach na pewno nie zasługuję na notę wyższą niż 6/10.

??? Jakie sterowanie? Przecież praktycznie w każdych wyścigówkach jest takie sterowanie... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? Jakie sterowanie? Przecież praktycznie w każdych wyścigówkach jest takie sterowanie... :confused:

no niestety nie w każdych wyścigach jest tak że auto prawie wszystkie zakręty pokonuje bokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie w każdych wyścigach jest tak że auto prawie wszystkie zakręty pokonuje bokiem.

to nie wina sterowania... sterowanie jest ok... tylko takie auta wybierasz.... jak zahamujesz na zakręcie i dasz opór w gaz to nie dziwne.... ;P Płynnej jazdy w tej grze po prostu trzeba się nauczyć :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wina sterowania... sterowanie jest ok... tylko takie auta wybierasz.... jak zahamujesz na zakręcie i dasz opór w gaz to nie dziwne.... ;P Płynnej jazdy w tej grze po prostu trzeba się nauczyć :teehee:

nie, grałem już w kilka gier wyścigowych takich jak Forza Motorsport, Gran Turismo, Supercars Challenge i w żadnej z tych gier nie było takich akcji jak w NFS gdzie auto na standardowych ustawieniach pada jeździ bokami przez zakręty, nawet i auta z napędem na przednią oś :o.

Dopiero po odpowiednim ustawieniu pada (kilka stron wcześniej ktoś podawał jak należy ustawić), model jazdy nabiera charakteru i da się przyjemnie pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo standartowe nastawy są za czułe i dostosowane do kierownicy.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo standartowe nastawy są za czułe i dostosowane do kierownicy.

CO ??? Kur ostatni osobie tak pomyślałem by podłączyć kierownicę (nie była przeznaczona do ps3) i zagrać w SHIFTA. I tak pierwszy wyścig daje sobie jedno okrążenie i zero przeciwników, wybieram auto. Start zaczynam jechać (było na Dakota Tri-Oval) i patrze że wogóle nie mogę skręcić. Daję na maksa kierownicę w lewo, a tu delikatny skręt i odrazu banda. Więc śmieszy mnie to kiedy mi mówisz że ustawienia są na kierownicę, może ja poprostu miałem złą ale raczej to na wszystkich tak działało. Dopiero kiedy zmniejszyłem sobie martwą strefę i zwiększyłem czujność kierowania to mogłem sobie pojeździć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w Shifcie robić drift? próbowałem już ze 20 razy i zawsze kończę na bandzie. Jest gdzieś jakiś poradnik driftu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jak ? Normalnie, stawiasz bokiem przed zakretem i siuuuuu. Tu skill jest potrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w Shifcie robić drift? próbowałem już ze 20 razy i zawsze kończę na bandzie. Jest gdzieś jakiś poradnik driftu?

ustaw sobie czułość sterowania w taki sposób:

-Martwa strefa 15%

-Martwa strefa przyspieszenia 10%

-Martwa strefa hamulca 10%

-Czułość kierowania 5%

-Czułość przyspieszenia 5%

-Czułość hamowania 5%

-Czułość układu kierowniczego 100%

Jeżeli przy tych ustawieniach pad zacznie Ci cały czas wibrować to zmień wartości "czułość kierowania", "czułość hamowania" i "czułość przyspieszania" na 6 i powinno być ok.

Zobaczysz że auta zaczną jeździć bardziej realistycznie i drift łatwiej na tych ustawieniach opanować. Po za tym dodawaj delikatnie gazu, podstawa to wejście z odpowiednią prędkością w zakręt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie sie jezdzi, lekko analoga nacisne, to już kierownica w grze na maxa skręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie sie jezdzi, lekko analoga nacisne, to już kierownica w grze na maxa skręca.

Może coś źle ustawiłeś. Ja ustawiłem tak jak radził i bardzo dobrze jeździ nawet lepiej niż domyślne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat jest najbardziej wkurzający motyw w grze. Ja to olałem, szkoda nerwów. Generalnie startowanie do wszystkich gwiazdek jest utopijnym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak obrócić 4 rywali w jednym wyścigu? :D

ja podjeżdżałem z dużą prędkością w tyłek auta przede mną .. wtedy je tak jakby podrzuca (taka fizyka w grze) i zazwyczaj obraca na tyle ze zalicza ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie sie jezdzi, lekko analoga nacisne, to już kierownica w grze na maxa skręca.

to sobie ustaw. Człowieku.kupiłem sobie wczoraj shift'a i tam można tyle rzeczy ustawić że mozna naprawdę szybko dopasować sobie sterowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sobie ustaw. Człowieku.kupiłem sobie wczoraj shift'a i tam można tyle rzeczy ustawić że mozna naprawdę szybko dopasować sobie sterowanie

Dokładnie, każdy może sobie ustawić pod siebie. Najwyżej jeśli ktoś nie wie co to znaczy martwa strefa itp. to trzeba poeksperymentować.

To jest akurat jest najbardziej wkurzający motyw w grze. Ja to olałem, szkoda nerwów. Generalnie startowanie do wszystkich gwiazdek jest utopijnym pomysłem.

Ja tam niektórymi gwiazdkami wogóle nie zajmowałem sobie głowy. Szkoda czasu. Stracone gwiazdki można przecież szybko nadrobić zawodami na zaproszenie, tj. Eliminacje itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×