Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Ok już wiem gdzie się wpisuje kody... wpisałem kody które odblokowują mi nowe BMW i Porshe... ale nie mam tych samochodów!!! muszę je pobrać czy co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu jest maly haczyk B) samochodow nie bd mial w karierze w swoim garazu... tylko pojawia sie w quick race

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh to nie fajnie ;/ i jeszcze jedno ;P Jak można przełożyć naklejki z prawego boku auta na lewy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do odbicia naklejki na drugi bok to nie znalazłem nic ;| a co do samochodów - czyli porsche mam tylko na szybki wyścig ? szkoda ;| a wracając do naklejek - jest jakiś sposób na zrobienie naklejek na masce i klapie od bagażnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do odbicia naklejki na drugi bok to nie znalazłem nic ;| a co do samochodów - czyli porsche mam tylko na szybki wyścig ? szkoda ;| a wracając do naklejek - jest jakiś sposób na zrobienie naklejek na masce i klapie od bagażnika ?

Tak da się robić naklejki na masce i klapie bagażnika ;P Jak robisz naklejki na dachu to po prostu przesuwasz na maskę i już xD

PS: Zaproś mnie (luki98_pl) to sobie pogramy Też jakiś czas temu zacząłem przygodę z NFS-em ;P

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alekabanpl

Tak, jest kompatybilny. I z G25 i ze skrzynią biegów w trybie H i ze sprzęgłem, z tym, że jak nie wciśniesz sprzęgła to i tak bieg się zmieni, tylko przez chwilę przed zmianą będzie takie "wycie" jakbyś np. z 3 zbił na 1 bieg, tj. b. wysokie obroty :) Poza tym 900stopni też można chyba ustawić, ale to raczej do Shifta nie pasuje, ja wolę grać na 360 :thumbsup:

Pozdrawiam

Witam,

Napisałeś że NFS SHIFT jest kompatybilny z G25 skrzynią biegów w trybie H i ze sprzęgłem...

Więc albo ja niewiem gdzie to się ustawia, albo jednak nie ma tam możliwości ustawienia biegów dla H i sprzęgła...

Czy mógłby ktoś to potwierdzić, i ew. napisać gdzie to się ustawia?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb H działa bez żadnego ustawiania, a sprzęgło włącza się chyba w OPCJE>GRA>KIEROWANIE>SPRZĘGŁO AUTOMATYCZNE i wybierasz nie ;)

Tak jak pisałem wcześniej, nawet jak sprzęgło jest włączone, a ty go nie użyjesz to bieg i tak się zmieni, ale przez chwile będzie "wycie" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam takie pytanko jak wrzucić własną muzę i słuchać jej podczas grania mp3 przypuśćmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam takie pytanko jak wrzucić własną muzę i słuchać jej podczas grania mp3 przypuśćmy ?

taka opcja była tylko w wersji SHIFT'a na PSP

tutaj się nie dokopałem do czegoś podobnego a szkoda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis ja dostalem, ale doznalem szoku, na tych dogodnieniach (wspomagaczach) i tak mi nie za dobrze idzie :(

zreszta wg. mnie zjebali z tym ze dali kontrole samochodu na gałke :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis ja dostalem, ale doznalem szoku, na tych dogodnieniach (wspomagaczach) i tak mi nie za dobrze idzie :(

zreszta wg. mnie zjebali z tym ze dali kontrole samochodu na gałke :(

CO!? :fool: Bardzo dobrze że jest kontrola gałką... ta gra podchodzi lekko pod symulator i na niektórych zakrętach trzeba stopniowo skręcać... ;P Jeśli nie dajesz rady na początku tej gry to nie masz co się męczyć bo później tym bardziej nie dasz rady :confused: a wspomagacze można wyłączyć (moim zdanie m po wyłączeniu wspomagaczy jeździ się znacznie łatwiej i wygodniej) oczywiście nie miałem zamiaru w tym poście cię jakoś obrazić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolałbym żeby były dwie opcje sterowania gałką i krzyżykiem. Czemu nie dali możliwości ustawienia własnej opcji. Ciężko było nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może ktoś porównać pełna wersje shifta z demem i powiedzieć mi czy grafika w obu przypadkach jest taka sama ? bardzo irytują mnie te efekty świetlne słońca, czy zostało to może zmienione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może ktoś porównać pełna wersje shifta z demem i powiedzieć mi czy grafika w obu przypadkach jest taka sama ? bardzo irytują mnie te efekty świetlne słońca, czy zostało to może zmienione ?

Witam niedawno zrobiłem Platynę w NFS SHIFT i miałem okazje grać wcześniej w demo . Grafika jest bardziej dopracowana w pełnej wersji gry lepiej prezentują się samochody i trasy. Jeżeli chodzi o słońce jest chyba bez zmian , bardzo oślepia i nie widać dokładnie mierzonego czasu ani na której jest się pozycji . Mi osobiści to nie przeszkadza można to przeżyć , gra prezentuje się ładnie i świetnie się gra ze znajomymi w trybie online :thumbsup: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem w końcu shifta, ale mam pewne wrażenie ze na niektórych trasach w stałych momentach gra przycina, zauważył ktos cos podobnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze sie wtroncam z pozornie prostym pytaniem ale nie wie co oznaczasilver earner

silver hunter

silver collector

silver master

chce nabić platyne a nie wiem co one oznaczają wiem ze to sa jakieś czyste okrążenia perfekcyjne zakrety... czy tam cos był bym wdzieczny za rozszyfrowanie tych trofeów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz fajny poradnik co do trofeów:

http://www.ps3trophies.com/forums/trophy-guides/10350-need-speed-shift-trophy-guide.html

Poza tym wejdź sobie do profilu w grze, i potem masz zakładkę ze zdobytymi odznakami (badge).

Tam będziesz miał ile potrzebujesz na kolejną.

I odnosi się to do wszystkiego, czyli nie tylko czyste przejazdy, zakręty, ale też idealne starty, wyprzedzania, itd.

Wszystko za co dostaję się punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz włąsnie o to chodzi ze niem wiem co oznaczaja te trofea co mi pomorze instrukcja po angielsku jak nie znam angielskiego w tym jest cały probrlm ... sprwa jest taka ze nie wiem co te trofea oznaczaja !!! a nie

jakies poradniki czytałem pare...

Prosze pomoc w rozszyfrowaniu tych trofeów za co sa one przyznawane

silver earner

silver hunter

silver collector

silver master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałeś kiedyś o czymś takim jak słownik?

zresztą zwrot Earn x "rodzaj" Badges nie jest trudny, earn - zdobyć, badges - odznaki, X to liczba odznak, a rodzaj, to rodzaj, bronze, silver, gold...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W need for speed grałem od samego początku, a raczej by być precyzyjnym do NFS Porsche, którą to część uważam za ostatnią i naprawdę udaną.. Do momentu w którym zagrałem w NFS: Shift! Gra niesamowicie mi się podoba, chociaż obcowanie z demkiem nie było takie pozytywne - ale to może wina ustawień, które olałem i dziwnej grafiki - poprawionej w pełnej wersji. Po krótkim teście u kumpla na xboxie, skusiłem sie, kupiłem i nie żałuję. Z ciekawości ustawiłem sobie sterowanie tak jak to zaproponował któryś z piszących, kilka stron wcześniej i jeździ się doskonale. Kolejne plusy za ciekawie prowadzoną,nawet rozbudowaną karierę, dużo samochodów i emocjonujące wyścigi. Cudownie mi to umila czas w oczekiwaniu na GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy każdym uruchomieniu Shfita trzeba wybierać język ?? nie można tego gdzieś na stale wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy każdym uruchomieniu Shfita trzeba wybierać język ?? nie można tego gdzieś na stale wybrać ?

według mnie każdorazowo - niestety nie znalazłem opcji automatycznego wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silver Earner

Zdobądź pięć srebrnych odznak.

Trudność: 1/10

Silver Hunter

Zdobądź dziesięć srebrnych odznak.

Trudność: 2/10

Silver Collector

Zdobądź 15 srebrnych odznak.

Silver Master

Zdobądź 20 srebrnych odznak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzić przebieg fury ? tylko w czasie gry na liczniku fury można to zobaczyć ? niektóre sa tak rozmazane ze nie widać, a w menu nie mogę tego nigdzie znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do garażu i najedź na swój samochód.

W tej tabelce w prawym dolnym rogu będziesz miał przebieg w kilometrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×