Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jechałem akurat zwykłym M3 E46 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w NFS Shift można grać we dwóch na jednym ekranie? w sensie dwa pady, dwóch graczy siedzących blisko siebie i rywalizujących ze sobą na jednym ekranie TV?

Bo nie mogę znaleźć info o tym.. z tego co się orietnuje to z gier wyścigowych tylko NFS Pro Street i Calin McRea DIRT (jedynka) mają opcje "split screen", prawda to? czy może są jeszcze jakieś gry z tą funkcją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w NFS Shift można grać we dwóch na jednym ekranie? w sensie dwa pady, dwóch graczy siedzących blisko siebie i rywalizujących ze sobą na jednym ekranie TV?

Bo nie mogę znaleźć info o tym.. z tego co się orietnuje to z gier wyścigowych tylko NFS Pro Street i Calin McRea DIRT (jedynka) mają opcje "split screen", prawda to? czy może są jeszcze jakieś gry z tą funkcją?

TEKKEN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest temat na wymienianie gier ze splitem, a co do samego SHIFT'a, to niestety nie można.

A jeśli już o tym gadamy, to nie rozumiem w ogóle dlaczego split jest tak sporadycznie w grach...

Daje dużo większą frajdę niż te całe multi...

Jeśli chodzi o split w grach wyścigowych to jeszcze MotorStorm Pacific Rift, oraz GT5 Prologue, ale tutaj trzeba pobrać najnowszego patcha, żeby móc pograć w dwójkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze pochwalic EA za DLC, rewelacyjne samochody moim zdaniem, w karierze drifty juz tylko supra, a wszystkie clean lapy gt500 z '67... tak psioczylem na ta gre a sie wciagnalem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzoza, ja właśnie tak samo narzekałem na tą grę.

Ale jak ustawiłem sobie odpowiednia pada + auto, to gra się naprawdę przyjemnie.

Jedynie denerwują mnie niektóre wyścigi w tych zawodach na zaproszenie "Invitational Events", szczególnie ten z Buggatti Veyronem...jakieś chore po prostu.

Ostatnio jednak niestety mam mało czasu na granie i dopiero ukończyłem Tier 1 w wyścigach. Śmigam jak na razie Audi TT, przerobione już na "Works" (nie wiem jak to w polskiej wersji nazwali).

Naprawdę autko świetnie się trzyma drogi. Gra się nim naprawdę fajnie.

Supra jako moje ukochane auto, dopiero co przerobiłem. Jeszcze nie miałem okazji nią grać wyścigów, ale już czułem z tego co jechałem, że dupcia jej ucieka.

Mimo wszystko do driftów będę starał się opanować AE86, jak na zapalonego fana Initial D przystało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dubel, ale chciałem o coś spytać tylko.

Na jakim poziomie przeciwników gracie? Bo jak niedawno zacząłem grę i grałem na Hard'dzie i nie było jakoś ciężko.

Teraz już mam sporo odkrytych Invitational Events, łącznie już z tymi eventami z furami jak Bugatti Veyron, Porsche Carrera GT, itd.

Na Hard tam jest niemożliwym wygrać. Rozpychają się wszyscy, obraca autem, na zakrętach oni jadą jak po sznurku z prękość 200km/h chyba.

Chyba będę musiał zniżyć poziom do Medium, bo robi się ciężko, a to nawet nie połowa gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ustawiłem sobie odpowiednia pada + auto, to gra się naprawdę przyjemnie.

Patricko ja dzis sobie sprawilem Shifta. Napisz jakie masz ustawienia sterowania. Jak cos to mam tez juz HS wiec bedzie mozna online pojezdzic kiedys.

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ustawienia Tidus wkleil strone wczesniej

-Martwa strefa 15%

-Martwa strefa przyspieszenia 10%

-Martwa strefa hamulca 10%

-Czułość kierowania 5%

-Czułość przyspieszenia 5%

-Czułość hamowania 5%

-Czułość układu kierowniczego 100%

ja jezdze na standardach, chyba sie juz przyzwyczailem bo nawet drifty na ktorzy wszyscy narzekaja ladnie wychodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych ustawieniach co Brzoza wkleił, tyle że:

-Czułość przyspieszenia 6%

-Czułość hamowania 6%

Bo mi non stop pad wibrował jak miałem na 5%, nie wiem czemu.

No i jak z tym poziomem trudności przeciwników? Na jakim gracie? :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem na hard, teraz tier4 gram na easy bo juz tylko platyne chce nic wiecej :P czas zaczac w inne gierki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych ustawieniach co Brzoza wkleił, tyle że[...]:

heh wpierw napisalem posta a dopiero pozniej przeczytalem strony wstecz :) Ustawienia dobre, przetestowane na Suprze - jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę, mógł by mi ktoś napisać jakie były części NSF? zaczynając na pierwsze kończąc na najnowszej. Chodzi mi o PS3

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę, mógł by mi ktoś napisać jakie były części NSF? zaczynając na pierwsze kończąc na najnowszej. Chodzi mi o PS3

z góry dzięki

NFS Carbon

NFS Pro Street

NFS Undercover

NFS SHift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Carbon

NFS Pro Street

NFS Undercover

NFS SHift

Tak od siebie dodam iż tylko ta ostatnia część jest godna uwagi, cała reszta to shit na który nie warto ani tracić czasu ani kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak od siebie dodam iż tylko ta ostatnia część jest godna uwagi, cała reszta to shit na który nie warto ani tracić czasu ani kasy.

W Carbona jeszcze mozna zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wszedłem w online i w tryb Driver Duel. Na początku wyglądało w miarę sensownie, doszedłem do Finału, nie było większego problemu, mimo że zawsze w drugiej rundzie dzieciaki starają się za wszelką cenę Cie staranować...

No, ale doszedłem do Finału i podczas Loadingu info, że jedziemy McLarenami. Myślę sobie, że spoko, jakoś dam rade.

Włącza się gra, a tutaj gość w Bugatti Veyronie, a ja w Lexusie LFA...no i pierwsza myśl "co jest do kur** nędzy"...już na drugim zakręcie zrobił przewagę 5 sekund.

Tak samo w drugiej rundzie, i cała drabinka poszła się paść, bo EA się nie chce zrobić nawet porządnie trybu online...

Zresztą podczas zwykłych wyścigów nie jest lepiej. Niektórzy już tak mają opanowane tory, że dokładnie wiedzą gdzie ściąć, że nawet kara 5 sekund nie robi problemu...

Takie coś psuje cholernie zabawę z gry, i jak już koniecznie chcecie z kimś pograć, to najlepiej ze znajomymi, bo przynajmniej wiecie, że normalnie pogracie.

O ile w singlu jakoś można znieść niektóre bugi, to online jest totalną porażką wg mnie i nie ma nawet najmniejszego porównania do online z GRID'a czy DIRT'a.

Także jak ktoś ma słabe nerwy, i liczy na tryb online, to odradzam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zakupiłem tą grę razem w zestawie z ps3, mam takie pytanko odnośnie sterowania. Czy można jakoś zmienić sterowanie, tak żeby móc skręcać strzałkami a nie analogiem? no i np. ustawić "gaz" w miejsce "x" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zakupiłem tą grę razem w zestawie z ps3, mam takie pytanko odnośnie sterowania. Czy można jakoś zmienić sterowanie, tak żeby móc skręcać strzałkami a nie analogiem? no i np. ustawić "gaz" w miejsce "x" ?

nie, nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaj się do takiego sterowania jak jest, bo takie już ma każda gra samochodowa, i jest ono dużo lepsze niż ta konfiguracja znana chociażby z PS2.

Na trigerach masz dużo większe wyczucie gazu i hamulca, niż na X i []. Jest to dużo wygodniejsze.

Nie mówię tutaj o shifcie, bo tutaj to już nic nie działa jak powinno :) Ale chociażby o takim GT5P czy Colin DIRT.

W tych grach wyczucie gazu jest bardzo ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowanie w Shifcie jest OK. Ustawic parametry takie jak koledzy podali pare postow wyzej, kupic autko z AWD i gitara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chce zdobyć odznakę "Idealny Start" nie wiecie może jak włącze wyścig wystartuję, a za sekundę po starcie powtórzę wyścig to czy nalicza mi te idealne starty do ogólnych statystyk??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chce zdobyć odznakę "Idealny Start" nie wiecie może jak włącze wyścig wystartuję, a za sekundę po starcie powtórzę wyścig to czy nalicza mi te idealne starty do ogólnych statystyk??

nie zalicza, wyscig musi byc ukonczony... od 30 chyba zalicza, w sensie wspanialy start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z save-mi ...

kupiłem nową konsole , nie umię zrobić load .. i gra zaczyna kariere od nowa !!!! czy jest jakiś sposób żęby odzyskać save-y ...

pozdrawiam

Edytowane przez qleeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to gra sama wczytuje save, przed wejściem do menu głównego... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×