Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Zacina się jeszcze komuś gra w 4 tierze? Jak chcę odpalić ten wyścig na Nurburgringu to podczas wczytywania konsola 2x mi się zawiesiła...

Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacina się jeszcze komuś gra w 4 tierze? Jak chcę odpalić ten wyścig na Nurburgringu to podczas wczytywania konsola 2x mi się zawiesiła...

Miał ktoś podobny problem?

Mi wszystko okej śmigało :D

Za to totalnie rozwaliła mnie reklama "36i6 BEZENDU" na jednym z torów do driftu. To już chyba przesada :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na mojego NFS:Shifta . Kupiłem jakieś NFS:Shift Special Edition . Zobaczymy co to :P . Moje pytanie brzmi czy można w czasie jazdy ustawić tak żeby słuchać tylko muzyki (nie chcę żadnego nawet najmniejszego odgłosu silnika :) ) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na mojego NFS:Shifta . Kupiłem jakieś NFS:Shift Special Edition . Zobaczymy co to :P . Moje pytanie brzmi czy można w czasie jazdy ustawić tak żeby słuchać tylko muzyki (nie chcę żadnego nawet najmniejszego odgłosu silnika :) ) ??

hmm, wiem że można ustawiać głośność efektów, odgłosów silnika, muzyki itd. ale czy można wszystko zupełnie wyciszyć na zero oprócz muzyki to nie wiem. Ale mysle ze tak :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na mojego NFS:Shifta . Kupiłem jakieś NFS:Shift Special Edition . Zobaczymy co to :P . Moje pytanie brzmi czy można w czasie jazdy ustawić tak żeby słuchać tylko muzyki (nie chcę żadnego nawet najmniejszego odgłosu silnika :) ) ??

Jutro Ci powiem. Ale raczej jak się nie mylę, to da się w ustawieniach wyciszyć grę, ale obawiam się, że jak wycisz efekty gry, to również zniknie muzyka. Jutro Ci powiem, bo będę miał dostęp do PS3. Leży w pokoju, gdzie rodzicie śpią i nie chcę ich budzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na mojego NFS:Shifta . Kupiłem jakieś NFS:Shift Special Edition . Zobaczymy co to :P . Moje pytanie brzmi czy można w czasie jazdy ustawić tak żeby słuchać tylko muzyki (nie chcę żadnego nawet najmniejszego odgłosu silnika :) ) ??

Można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest tutaj ktoś, kto ma DLC do Shifta ? Chciałbym pożyczyć bądź odkupić, oczywiście zapłacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. W karierze niedługo zbliżam się do mistrzostw NFS Live co wybrać Pagani Zonde czy Bugatti Veyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani to ani to .... Zmodyfikuj lamborghini murcielago ;) Dla mnie najszybszy samochód w całej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Zonde, nią śmigniesz wszystkich za pierwszym razem jeżeli znasz trasę :) Nią skończyłem mistrzostwa i nie było ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę, odpowiednio przerobione Lamborghini Murcielago LP640 (o ile dobrze kojarzę) biło wszystko na głowę.

W sieci znajdziesz odpowiednie ustawienia do tego autka.

Jeździłem potem tylko tym, chyba że wymogi były inne.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam i Murcielago i Zonde na razie Zondą fajnie mi się jechało ale Lamborghini też było dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra aż tak bardzo mnie nie zainteresowała ale może dlatego że w tym samym czasie ogrywałem dirta2 więc jeszcze raz sobie ją sprawię bo kariera była dość fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobyciem chociażby jednej odznaki za 'dobry start' (czy coś w tym stylu, w każdym razie wpada kiedy poprawie wystartuję). Nie mogę wyczuć momentu kiedy ruszyć razem ze światłami. Jakieś porady ułatwiające zdobycie tych odznaczeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do koncowki shifta to wez Nissan-a GTR i zrob mu upgrade na maxa, wtedy jedzie jak po szynach i bierze wszystko co jest na torze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobyciem chociażby jednej odznaki za 'dobry start' (czy coś w tym stylu, w każdym razie wpada kiedy poprawie wystartuję). Nie mogę wyczuć momentu kiedy ruszyć razem ze światłami. Jakieś porady ułatwiające zdobycie tych odznaczeń?

Jak razem ze światłami? Odpowiedni start to musisz ruszać z odpowiednich obrotów silnika. Na liczniku będzie się na zielono paliło coś (nie pamiętam już), to wtedy masz odpowiednie obroty.

Startujesz z takimi i wpadają Ci punkty za dobry start. Światła nie mają tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O już rozumiem, po prostu źle się wyraziłem. Dziękuję za poradę, popróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomoże mi ktoś w wyścigach online, mój nick PSN: antur69

mam HS jak coś ;)

Edytowane przez ogien82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to i tak za dużo... :P

Wczoraj ubiłem platyne i kilka refleksji...

Może zacznę od zalet:

1. Grafika bardzo miła dla oka (momentami dramatyczne spadki FPSów, ale da się przeżyć)

2. Plus za Spa i Lagune Sece

3. Duży wybór samochodów

4. Jedno darmowe DLC

Wady:

1. Zakręt "Karussel" którego nie umiem przejechać :P (widzę, że dużo osób ma też z tym problem)

2. Niedopracowane multi - koleś we mnie wjeżdża i jedzie dalej, a pownien przynajmniej dostać jakieś pare sekund kary.

3. Arcadowy styl jazdy ale biore poprawke, że to przecież NFS a nie rFactor :) (zakręt bokiem szybciej niż optymalnym torem jazdy)

4. Miło się jeździło samochodami wolniejszymi, ale coraz szybsze auto to coraz większy chaos na torze.

5. Zadania typu "obróć 4 rywali"

6. Taranowanie przeciwników wjeżdżadniem im w tyłek co skutkuje przejeżdżaniem pod nimi... :P

7. DLC z Ferrari które zostało wydane tylko na X360

Podsumowując:

Platyna wypadła... jestem usatysfakcjonowany, czekam na drugą część i mam nadzieje, że kolejna odsłona pójdzie bardziej w strone symulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą grafiką to poleciałeś. idzie sie przyzwyczaić ale w porównaniu do pc to lekka padaka jak na 8 rdzeni + gpu. moim zdaniem to problem produkcji multiplatformowych i specyficznej architektury ps3. zobaczymy jak to będzie przy gt5.

co do arkadowego stylu jazdy też się nie zgodze. ociera się z lekka o symulator i tu polecam moją ulubioną e46 na północnej pętli ;) + kierownice oczywiście z wyłączonymi wspomagaczami.

co do grania online to spychanie a przede wszystkim uciekanie z gry jest powszechnym mankamentem multi na ps3 (na pc nie doświadczyłem tego w takim stopniu) i nie rozumiem dlaczego nie jest karane ( shift, a przede wszystkim fifa **#*#$* ).

a tak poza tym gra mnie mega pozytywnie zaskoczyła stanowiąc odskocznie od masowych bubli pokroju most wanted i częsci w których głównym wyzwaniem jest ciągłe ciśniecie gazu... chyba sie starzeje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkadowy styl jazdy można zaobserwować przede wszystkim przy szybszych samochodach gdzie wpadasz w poślizg przy 200 paru kilometrach na godzine i wychodzisz z niego bez większego problemu :P (grałem bez jakichkolwiek wspomagaczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, napisze jakie są moje odczucia po skończeniu gry na platynę xD.

Otóż gra jest prosta ale czasochłonna, niektóre odznaki zabierają kupę czasu np: idealne starty które były dla mnie ostatnie.

Napisze jakie ja robiłem by ułatwić sobie robotę i polecam tym co są w trakcie grania:

- 3x czysty przejazd

-1x zakręty( w Japonii bo mało tras i są one dość proste)

-Nieczyste i czyste wyprzedzanie

-Przepychanki

-Drafting

-Idealny Start

-Poziom Trudności

-Człowiek z żelaza

-Wytrzymałość

-Trasa Mieszana

-Seria

-Pokonaj Rywali

-3x 160 km trzema autami

-Sieciowy Mistrz Driftu

-Sieciowy Mistrz Japonii.

Są to proste odznaki, nie miałem z nimi problemu, najtrudniejsza z nich to z zakrętami w Japonii bo jeden z nich robiłem 3 godziny !!!(nie wiem dlaczego xD)

Podsumowując jest to prosta playna,lecz czasochłonna, niestety na dłuższą metę bardzo nudna,więc jak zrobisz platyne to jestem na 99% pewny że już nie zagrasz x.Ogólnie fajnie sie grało, polecam jęsli ktoś szuka gry długiej gry,dużo konkurencji,duży wybór aut,dopasowanie sobie ustawień by grało sie jak najlepiej, no ale nie ma idealnej gry.Wady to tak jak kolega wyżej, walniesz lekko w auto przeciwnika a on w powietrze nagle wylatuje(LOL),trasa Nordschleife(36 zakrętów zaliczonych na 37 poza tym jednym najtrudniejszym w grze).

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×