Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie, zrobiłem sobie swoją gwiazdę i zacząłem grać ,,sezon gwiazdą,, (czy jakoś tak) i sezon menadżera, grałem tym swoim zawodnieniem już parę naście meczów ale ani nie rosną umiejętności ani tam w ,,statystyki gwiazdy,, piszę że wszytko zero (tzn rozegrane mecze:0, zdobyte gole:0 itd...) jedyne co odsłoniło się parę wyzwań, np za podbijanie piłki i takie tam????

jak to zrobić czy gdzie to się gra tym zawodnikiem żeby szły te statystyki i żeby rosły umiejętności ????????????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, zrobiłem sobie swoją gwiazdę i zacząłem grać ,,sezon gwiazdą,, (czy jakoś tak) i sezon menadżera, grałem tym swoim zawodnieniem już parę naście meczów ale ani nie rosną umiejętności ani tam w ,,statystyki gwiazdy,, piszę że wszytko zero (tzn rozegrane mecze:0, zdobyte gole:0 itd...) jedyne co odsłoniło się parę wyzwań, np za podbijanie piłki i takie tam????

jak to zrobić czy gdzie to się gra tym zawodnikiem żeby szły te statystyki i żeby rosły umiejętności ????????????/

Narazie grasz w rezerwach swojego klubu, a statystyki muszą być pod inną zakładką. Jeżeli chesz, żeby Twoja gwiazda szybko awansowała musisz od nowa zacząć grać, prawdziwym zawodnikiem, albo stworzoną na początku gwiazdą ( nie wirtualną ). A do do wirtualnej gwiazdy właśnie, to w wyzwaniach masz opisane co i jak zrobić żeby awansować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze czy EA zamierza poprawic gre bramkarzy? Juz kurw** na lewo i prawo, bo szlag mnie trafia jak widze tych idiotow wychodzacych z bramki do polowy. 2x trojkat w ogole nie dziala, bo co mi z tego, ze bramkarz wyjdzie i nagle sie zacznie cofac, lob i tak padnie. Dodatkowo jak trzymamy trojkat to dlaczego bramkarzem mozna tylko wychodzic, ale cofac swobodnie sie juz nie da? No i b. czesto jest tak, ze chlopaki skacza do pilki juz po tym jak znajduje sie za ich plecami. Rozumiem gdyby pijani wychodzili na boisko, ale tak...

Dodatkowo podnosza sie wolniej niz Golota na ringu. W 09 facet wstawal i dalej bronil a tu chlop musi sprawdzic czy sie jeszcze nie pobrudzil przypadkiem.

Mam takie wrazenie, ze EA spieprzylo ten element celowo. W 09 dzialalo to prawidlowo, ale plan jest pewnie taki by potem w fifie 11 chwalic sie co poprawiono w kolejnej edycji. Za co oczywiscie dziekuja graczom, bo to oni zaalarmowali, iz taki problem istnieje...

A co do obroncow, to dalej twierdze, ze gra glowkami nie istnieje. Czesciej pilke na klate po naciscnieciu x/o przyjmuja niz ja wybijaja.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x trojkat w ogole nie dziala, bo co mi z tego, ze bramkarz wyjdzie i nagle sie zacznie cofac, lob i tak padnie.

Naduś 2x trójkąt zanim jeszcze napastnik przeciwnika dojdzie do Twojego pola karnego (nawet jeżeli jeszcze bramkarza nie widać na ekranie). W większości przypadków bramkarz wtedy zostaje na linii. U mnie to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie grasz w rezerwach swojego klubu, a statystyki muszą być pod inną zakładką. Jeżeli chesz, żeby Twoja gwiazda szybko awansowała musisz od nowa zacząć grać, prawdziwym zawodnikiem, albo stworzoną na początku gwiazdą ( nie wirtualną ). A do do wirtualnej gwiazdy właśnie, to w wyzwaniach masz opisane co i jak zrobić żeby awansować.

jak w rezerwach??? zrobiłem sobie zawodnika (siebie) dałem go do Manchesteru United i dałem w trybie gry ,,nowy sezon ,,zostań gwaizdą,, ,, i tam miałem wybierz zawodnika którym będziesz grał. dałem siebie i od początku gram w 1 składzie!!!!

tak samo zacząłem grać senom menadżerski i też był 1 składzie!!! rozegrałem nim już parenaście meczy, i strzeliłem fest goli i nic...

a co masz na myślie pisząć ,,albo stworzoną na początku gwiazdą ( nie wirtualną ),,??????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy można ustalić swój terminarz grając turniej z kumplami przy jednej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, zrobiłem sobie swoją gwiazdę i zacząłem grać ,,sezon gwiazdą,, (czy jakoś tak) i sezon menadżera, grałem tym swoim zawodnieniem już parę naście meczów ale ani nie rosną umiejętności ani tam w ,,statystyki gwiazdy,, piszę że wszytko zero (tzn rozegrane mecze:0, zdobyte gole:0 itd...) jedyne co odsłoniło się parę wyzwań, np za podbijanie piłki i takie tam????

jak to zrobić czy gdzie to się gra tym zawodnikiem żeby szły te statystyki i żeby rosły umiejętności ????????????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz robic wyzwania gwiazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% chodzi o to, że masz nieodblokowane porty.

Masz kabel podłączony do routera ? Jeśli tak to manualnie przekieruj porty lub włącz funkcję DMZ na dany adres IP.

Jeżeli na natomiast nie masz zew. IP to jesteś w tzw. czarnej dup** smile.gif

Można trochę jaśniej. Jestem amatorem i nie wiem jak to zrobić, a żeby zagrać czasem Twarzą w Twarz wchodzę 15 razy i dopiero chula. To męczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Na dniach chcę zakupić sobie konsole PS3 z grą Fifa10 i mam małe pytanko co pokolei zrobić by grać z kimś twarzą w twarz, bo zapewne lepsza rozrywka jak się gra z żywym przeciwnikiem niż komputerem :) z góry dzieki za odp :D Aaaa... i jakie gry polecacie prócz fifki ??wink.gif PZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz konsole do netu, ściąg najnowszy update i odpal grę. Dalej już sama radocha.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od 2 dni mam problem z moja fifa, gdyz podczas praktycznie kazdej gry ,czasami w 1 szej polowie ale w wiekszosci przypadkow w 2,podczas gry online wywala mnie calkowicie z serwerow ea a czasami pisze ze nie wykonuje zadnych ruchow zawodnikiem i tak samo wywala.konsole mam od ok 2 tygodni i faktycznie czasami sie zdarzylo ze mnie wywalilo ,ale teraz to sie dzieje w kazdym meczu.Nie wiem czy to wina serwerow czy z moja konsola jest cos nie tak.Pomozcie bo nie mam pomysłów(moze jest jakas latka ktora trzeba zainstalowac? jezeli tak to jak to zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jest to moj 1 post to pozdrawiam wszystkich, przewazne czytam forum zawsze znajdywalem odpowiedzi nie spamujac ale ten czas wkoncu nadszedl aby cos napisac a wiec:

mam fife 10 i czy wie ktos jak wyslac filmik na server EA, wiem ze na powtorce mamy taka opcje jak " screenshot" i upload wiec tak sie zastanawiam czy ktos juz z tej opcji uzytkowal.

Prosze o jakis feedback :)

BTW. Czy znacie jakies ligi online w fifie - prosze w pw albo w poscie zalacznik do lig ( nieobchodzi mnie ta liga co byla nie dawno w news'ie a jej nazwa to "console"

dziekuje za odpowiedzi :)

PS. > PSN : Veezo_

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktos chetny na rozegranie ligii ale tylko i wylacznie na sterowaniu recznym

ewentualnie czy jest mozliwosc narzucenia w lidze sterowania recznego bo takowego nie znalazlem no chyba ze indywidualnie przed kazdym meczem

chetni pisac gg 1519009 lub psid kaufman666

p.s.

dlaczego 95% gra na wspomagaczach? czy jest w tym jakas przyjemnosc z gry jak za komputer za nas wszystko robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jest to moj 1 post to pozdrawiam wszystkich, przewazne czytam forum zawsze znajdywalem odpowiedzi nie spamujac ale ten czas wkoncu nadszedl aby cos napisac a wiec:

mam fife 10 i czy wie ktos jak wyslac filmik na server EA, wiem ze na powtorce mamy taka opcje jak " screenshot" i upload wiec tak sie zastanawiam czy ktos juz z tej opcji uzytkowal.

Powtórkę możesz na serwer wysłać, wystarczy kliknąć na upload.

Tylko wcześniej się zarejestruj na stronie football world, adres poniżej:

http://www.easportsfootball.co.uk/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema w lutym 2010 roku wychodzi Fifa 10 ultimate team za 18 zł na konsole co sądzicie o tym dodatku graliście w ubiegło roczny dodatek?? Narazie wiadomo że " Producenci w tym roku położyli nacisk m.in. nad większym polem manewru przy wyborze taktyki czy na amtosferze panującej w drużynie. Duże znaczenie będzie miało już odpowiednio wybranie narodowości: włoska defensywa, hiszpańska linia pomocy czy brzylijski atak - już takie niuanse będą wpływać na naszą drużynę." Mi osobiście to przeszkadza ponieważ jak miało się mało chemistry to zespół słabo grał nawet jak były same gwiazdy to nic nie dawało a było tylko tak że obrońca z obrońcą i bramkarzem, pomocnicy ze sobą i napastnicy ze sobą, a teraz będzie tak że jeśli chce się mieć dobre chemistry to każdy będzie musiał mieć taką samą narodowość czyli tak napastnik z napastnikami i pomocnikami, pomocnicy z pomocnikami, obrońcami i napastnikami, obrońcy z obrońcami, bramkarzemi i pomocnikami. Czy wam też to przeszkadza??Według mnie lepiej już grać reprezentacją i nie wiem czy warto w ogóle ten dodatek kupować. Chociaż tak piszę to sądzę że kupie ten dodatek i będę grał bo jest to bardzo wciągające i raz niechcący wydałem na karty 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam rozpoczynam rekrutacje do nowego klubu WolvesTeam moj klub bedzie bral udzial w prestizowych rozgrywkach esl (csl).

Rozgrywki rusza niebawem ale juz teraz chce stworzyc zgrana druzyne która bedzie rywalizowac z najlepszymi klanami w polsce.

Mam troche doswiadczenia w rozgrywkach esl poniewaz gralem przez okolo 3 lata w klanie Wolves na pc.

Prawdopodonie bedziemy dywizja Fifa 10 ps3 klanu Wolves który jest na scenie fify od 2005 roku.Oczywiscie zachecam do poznania strony esl jak i klanu Wolves linki podam na prv lub szukajcie w google.Jezeli macie jakies pytania chetnie odpowiem.Tak wiec zapraszam do dolaczania do klubu WolvesTeam moj psid:marcelcivic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zepsul mi sie HDD.Jak to teraz bedzie z moim graczem, bede go mial dalej czy bede musial od nowa utworzyc i znowu go wytrenowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam poważny problem mam konsole Slim 120 gb, kupiłem Fife 10 podłączyłem pod net, sciągnąłem ver. 1.02 ( zeby działała w mp ), i dupa z single we dwoje. Pojechałem do kuzyna zrobic mu to samo, sciągnelismy najpierw system update na najnowszy, pozniej do fify ver. 1.02(zeby mogl grac w sieci) i niestety ale gra sie wiesza podczas grania za sprawa drugiego pada, ten pad ktory swieci jako drugi, gdy sie nim ruszy to zawiesza cala gre i trzeba wyjsc do xmb. . Nie idzie nic zrobic tylko wyjsc z gry. I tak caly czas, usunąłem wszelkie pliki z dysku zwiazane (tzn.patch)z Fifa 10 i dziala bezblednie ale wiadomo ze bez ver. 1.02 nie pogramy sobie na sieci:( niech mi ktos powie Whattaahellll???!!! co jest grane przecież wszystko jest orginalne!!!!proszę o szybką odpowiedź (on ma versje konsloi Fat 40 gb).to juz drugi raz zadaje to pytanie.please help me!mamy turniej w sobote potrzebuje zeby to dzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

otóż chce kupić fife 10 która jest z niemiec. ale wole się upewnić. czy ona sie niczym kompletnie nie różni od wersji zakupionej w polsce??po prostu nie chce się potem rozczarować. napiszcie na gg 7624431 z odpowiedzią. bede wdzieczny bardzo. a jak komuś sie nie chce to tutaj:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×