Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam do was takie pytanie.

Nie mogę się połączyć z kolegą w grze z przyjacielem przez neta. Mogę go zaprosić ale jak dochodzi do wyboru klubów to odrzuca sesję. Dziwne jest to, że mogę grać bez problemu z obcymi ludzmi z neta, a z nim nie. Wie może ktoś gdzie jest problem?

Dzięki za odp.

mam to samo, nie wiem o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z kolega z "pancerną" głową z forum i powiedział mi, że w pierwszej kolejności należy sprawdzić NAT`y na routerze...powinno być wartość 2.

Dzisiaj jak wrócę z roboty będę dostosowywał się do jego wskazówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie.

Czy w Fifa 10 jest możliwa gra 2 vs 2 online na 2 konsolach?

4 graczy, 2 konsole, klasyczna rozgrywka, tyle że przez Internet.

Wydaję mi się, że w poprzednich wersjach było to możliwe.

Pytałem wujka googla ale nie ma wyczerpującej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie.

Czy w Fifa 10 jest możliwa gra 2 vs 2 online na 2 konsolach?

4 graczy, 2 konsole, klasyczna rozgrywka, tyle że przez Internet.

Wydaję mi się, że w poprzednich wersjach było to możliwe.

Pytałem wujka googla ale nie ma wyczerpującej odpowiedzi.

W Fifie10 również jest to możliwe, wystarczy wybrać "drużynowa gra po sieci" i zmienić kamerę.

Koledzy mam do was takie pytanie.

Nie mogę się połączyć z kolegą w grze z przyjacielem przez neta. Mogę go zaprosić ale jak dochodzi do wyboru klubów to odrzuca sesję. Dziwne jest to, że mogę grać bez problemu z obcymi ludzmi z neta, a z nim nie. Wie może ktoś gdzie jest problem?

Dzięki za odp.

spróbuj przez salony sieciowe - czasem pomaga. Jak nie da rady i tak to jeszcze jest możliwość :drużynowa gra po sieci" i zmiana kamery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie , czy jak zrobie sobie polskie konto to czy bedzie mi wyszukiwało graczy z PL , czy nei ma roznicy i zawsze jest losowe bez wzgeldu czy sie jest z PL , UK , USA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wpływu. Przeciwnika dobiera Ci na podstawie Twojego poziomu, a nie narodowości. Przykładowo: masz 5 lvl, gra szuka przeciwnika na piątym lvl lub podobnym (ale nie większym/mniejszym o 3 lvl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem początkującym graczem mającym podłączoną konsolkę do internetu dlatego mam takie pytanie:

Czy można ściągną więcej oryginalnych butów do Fify 10???

Proszę od razu o wytłumaczenie jak to zrobić(oczywiście jeśli jest to możliwe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem początkującym graczem mającym podłączoną konsolkę do internetu dlatego mam takie pytanie:

Czy można ściągną więcej oryginalnych butów do Fify 10???

Proszę od razu o wytłumaczenie jak to zrobić(oczywiście jeśli jest to możliwe)

Wszystkie dodatki znajdziesz w sklepiku FIFY 10, jeżeli tam nie ma - to znaczy że w ogóle nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wejść do tego sklepiku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głównym menu masz - Sklep Fifa 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , może ktoś napisac jak wykonywać triki , jestem poczatkujacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , może ktoś napisac jak wykonywać triki , jestem poczatkujacy.

Podstawowe tricki: Trzymasz przycisk L2 i wychylasz prawą gałkę. Więcej tricków znajdziesz w grze w dziale pomoc oraz w książeczce gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe tricki: Trzymasz przycisk L2 i wychylasz prawą gałkę. Więcej tricków znajdziesz w grze w dziale pomoc oraz w książeczce gry.

oraz na youtube ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak mogę sprawdzić jaki mam PSN ID dla mojej Fify 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak mogę sprawdzić jaki mam PSN ID dla mojej Fify 10?

W każdej grze masz ten sam PSN ID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy mogę zagrać z kolegą posiadający x360 oraz FIFĘ 10 przez sieć ? ... Czy to jest raczej niemożliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany, jak odblokować rękawiczki dla wirtualnej gwiazdy. Trzeba rozegrać 10 meczy w śniegu a nigdy mi sie to nie przytrafia. gram 2 sezony w wirtualną gwiazde i nadal mam 0 .-.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy też od ligi w jakiej Twój zawodnik gra, ja np. grałem w Barcelonie ligę hiszpańską to oczywiście nie miałem ani razu śniegu. Ale za to w Ekstarklasie śnieg bardzo często się zdarza  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy pytanie do was odnosnie jednego wyzwania dla wirtualnej gwiazdy. Podanie wyzwanie 17. pozycja. "Set up a goal with a lobbed pass in 2 consecutive match". O jakie podanie chodzi, bo robie wysokie podania, a wogole mi nie nalicza tego. Musze byc pomocnikiem czy co? Jakis przycisk dodac do podania jakas specyficzna poyzcja zawodnika musi byc? Mam 90% ukonczonych wyzwan, a czuje sie jak glupek, bo za nic tak(z pozoru) prostego wyzwania nie moge wyknac.

PS.

Wlasnie wpadlo wyzwanie za 2 przewrotki :) Teraz strzela z nich jak szalony :D

http://www.youtube.com/watch?v=_iLtNZI9l1I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja.

Mam pytanie odnośnie sterowania. To moja pierwsza FIFA więc czasem ciężko się przestawić ale jakoś idzie. Grać na ustawieniach "ręcznych" czy "automatycznych"? Jak bardziej się opłaca i czy ciężko przestawić się na "ręczne" bo jednak mi jest dość trudno :-/

Gram sezon i niestety zawodnicy nie chcą przedłużać kontraktów mimo iż moja drużyna wygrywa, mam wykupionego agenta od transferów na maxa i daje najwyższe stawki opcjonalne i najniższy wymiar lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie , czy jest ktos chetny do rezegrania ligi ale tylko i wylacznie na sterowaniu recznym ??? chyba ze ktos wie jak narzucic-ustawic ( o ile sie da ) takowe sterowanie dla wszystkich przed rozpoczeciem rozgrywki ? czy da sie to robic tylko przed danym meczem jako gospodarz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wróciłem do Fify po kilkumiesięcznej przerwie i widzę, że mecze rankingowe wyglądają tak samo. Jeśli przegrywam, mecz trwa do ostatniego gwizdka, jeśli wygrywam przeciwnik wychodzi w 89 min. Jeśli ktoś dostaje więcej niż 2:0 ucieka nawet wcześniej. Odkładam grę bo szkoda mi na to czasu, ograniczę się do grania z kumplami.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj online w trybie nierankingowym. Tam ucieczki prawie się nie zdarzają bo ludzie grają dla zabawy a nie bicia poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×