Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje się ktoś jak jest z aukcjami na allegro?? Czeka się do premiery, czy również wysyłają wcześniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Opolu w MM będzie dzisiaj ale cena zabija! 219zł :down: chyba się do Wrocka wybiorę albo poszukam gdzieś w mniejszych sklepikach ;)

Edytowane przez tomek_fcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Opolu w MM będzie dzisiaj ale cena zabija! 219zł :down: chyba się do Wrocka wybiorę albo poszukam gdzieś w mniejszych sklepikach ;)

W TESCO będzie po 169 ZŁ od 1.10.09 ale już można jutro szukać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TESCO będzie po 169 ZŁ od 1.10.09 ale już można jutro szukać :D

jesteś pewien? właśnie się zastanawiałem czy i po ile tam będą mieć ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien? właśnie się zastanawiałem czy i po ile tam będą mieć ? ;)

podobno już mają w niektórych tesco zaraz będę dzwonił ... i jestem na 1000% że za 169zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno już mają w niektórych tesco zaraz będę dzwonił ... i jestem na 1000% że za 169zł

to daj znać jak się dodzwonisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby które będą miały niedługo fifę 10 i chcą wziąć udział w turnieju online z innymi polakami - piszcie na PSN ID Perejro16x.

Bardzo zachęcam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pykam, gierka jest świetna. Jak ktoś chce pograć to zapraszam do dodawania mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz gram ale online nie dziala, jesli ktos chce sie zapisac do mojego klubu to pisac na psn id szyszunia14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie niech ktos napisze wrazenia ? o wiele inna od dema ? jak real madryt jak man city :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie niech ktos napisze wrazenia ? o wiele inna od dema ? jak real madryt jak man city :) 

Przecież demo to z reguły jest wycinek z skończonego fragmentu gry, wątpię, że tu jest inaczej, ale np. przy Motorstormie nowym tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem:D Szkolna wycieczka do Warszawy była cudem:D Poszliśmy do złotych tarasów - czas wolny. Wchodzimy do empiku patrzymy Fifa 10 cena 149zł!!! Tak to na pewno był empik w złotych tarasach!!! Tak więc pozostało kupić :D Radzę się pospieszyć bo mają zwiększać cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem:D Szkolna wycieczka do Warszawy była cudem:D Poszliśmy do złotych tarasów - czas wolny. Wchodzimy do empiku patrzymy Fifa 10 cena 149zł!!! Tak to na pewno był empik w złotych tarasach!!! Tak więc pozostało kupić :D Radzę się pospieszyć bo mają zwiększać cenę.

wow nieźle jutro zajdę do empiku w Gdańsku i mam nadzieję, że równierz będzie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zagrałem kilka meczy i powiem jedno: FIFA10 WYMIATA!!! Jest lepsza od dema, trudniej strzelić bramkę i stworzyć dogodną sytuacje ponieważ dopiero w pełnej wersji widać jak obrońcy walczą przepychają się i blokują piłki. Gra jest płynna, nic się nie tnie (poza filmikami wstępu i powtórkami :/ ) akcje wyglądają realistycznie no i w końcu można posłać dokładnego crossa oraz wrzucić dokładnie w pole karne. Jestem fanem serii PES ale grając w Fife musze przyznać że EA odwaliło kawał świetnej roboty. Pierwsze co się rzuca w oczy przy kilku akcjach to to, że łatwiej jest strzelić efektowną bramkę np. w pierwszym meczy po dokładnej wrzutce zawodnik żółcił się na szczupaka... niestety poprzeczka :) . NAprawde warto wydać kasę na ten tytuł. Dobra lecę dalej delektować się nową piłeczką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie jak to jest z tymi "cieszynkami"? ja sam wybieram/decyduje jak zawodnik bedzie sie cieszyl postrzeleniu gola?

w menu z cieszynkami mamy np. trojkat - obie rece w gorze.

czyli co - strzelam gola i wtedy wciskam trojkat? probowalem i nic nie wyszlo.. zawodnik strzelil gola i jak zwykle biegl przed siebie, zaklinowal sie o bramke i zaczal biec w miejscu... :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazior, po strzeleniu bramki Ty masz kontrolę nad zawodnikiem. Wychyl gałkę w prawo a on pobiegnie w tę stronę. Podobnie jest z cieszynkami. Też mnie to w demie wkurzało, ale wybadałem, że po bramce to Ty masz kontrolę nad piłkarzem. W pełną jeszcze nie grałem chociaż już mam (brak dostępu do tv):P

Pozdrawiam.

Napisz czy dobrze powiedziałem :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem:D Szkolna wycieczka do Warszawy była cudem:D Poszliśmy do złotych tarasów - czas wolny. Wchodzimy do empiku patrzymy Fifa 10 cena 149zł!!! Tak to na pewno był empik w złotych tarasach!!! Tak więc pozostało kupić :D Radzę się pospieszyć bo mają zwiększać cenę.

Bez jaj, az mi sie wierzyc nie chce :D

Taki zjazd cenowy? Przeciez tam cena zawsze z 2 z przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem kilka meczy i jest naprawdę świetnie. W porównaniu do poprzedniej odsłony o wiele trudniej strzelić bramkę, obrońcy walczą na każdym centymetrze boiska. Motion Capture w tym roku jeszcze bardziej rozwinięty, niektóre animacje oglądam na powtórkach, taką sprawiają radochę. Strzały, podania, parady bramkarzy - wszystko zachwyca. Nowa odsłona Fify na pewno warta jest swojej ceny, śmiało mogę ją zarekomendować każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Łódź w Galerii - 169zł

ktoś się pytał o nowe cieszynki , oczywiście że są (później wrzucę kombinacje) , jest też duzo do odblokowania dla swojego grajka w virtual pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×