Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że w ten piątek nie wychodzi FIFA bo już doczekać się nie mogę. Ej wiecie jak zrobić żeby zagrać w fife 09 z wybranym użytkownikiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w ten piątek nie wychodzi FIFA bo już doczekać się nie mogę. Ej wiecie jak zrobić żeby zagrać w fife 09 z wybranym użytkownikiem??

Tak.Trzeba wejść w fifie na profil gracza i tam masz książke adresową swoich przyjacieli z PSN i tam możesz zaprosić wybranego użytkownika (mam nadzieje że o to ci chodziło) :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tej pory na czas nieokreslony zabronione jest wspominanie o PES w tym temacie. Temat jest dla fanow gry FIFA i nie jest miejscem na porownywanie obu gier.

Za zlamanie powyzszej zasady warny i bany. Nie wspominajac juz o tym ze "wadliwe" posty beda znikac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie :) Jak jestem w danym temacie to chce słyszeć tylko i wyłącznie o danym tytule w tym wypadku FIFA 10!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydalyby sie zmiany pogodowe poniewaz daloby to wiekrzy realizm :P fajnie byloby grac pierwsza polowe w goracym sloncu :D a potem wychodzac na druga polowe jest taka ulewa ze grac sie nie da xD hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich zmian oczekuje w pełnej wersji w stosunku do dema? A więc tak:

  • więcej animacji (częstsze powtórki)
  • płynne powtórki
  • zmiana pogody w trakcie meczu
  • ORAZ ŻEBY BRAMKARZ NIE WPUSZCZAŁ NA TRENINGU 95% STRZAŁÓW PRZY POMOCY FINEZYJNEGO STRZAŁU!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie bramkarzy zostanie naprawione.

Obecnie mają ustawione "ustawianie" na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do listy bym dopisał żeby ogarneli Ribery'ego. Co wolny to strzela gola. A ja nawet wcelować nie umiem...

Może ktoś powie jak poprawnie wykonać "wolniaka"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do listy bym dopisał żeby ogarneli Ribery'ego. Co wolny to strzela gola. A ja nawet wcelować nie umiem...

Może ktoś powie jak poprawnie wykonać "wolniaka"?

kopnąć w piłkę tak żeby wpadła do bramki :)

Szczerze, to ja w fifie z wolnym zawsze na czuja :D

odnośnie zmian pogody to w sumie bym nie chciał żeby było jak kolega kilka postów wyżej napisał...

upał / oberwanie chmury. Miałbym wrażenie że gram dwa różne mecze. wolałbym łagodniejsze przejścia

zachmurzenie / deszcz, burza lub upał/ chmury i oczywiście zmiany pogodowe nie tylko w przerwie meczu.

Ciągle się waham z kupnem bo w zasadzie pewnie bede grał tylko w ligę Polską a tam nie zrobili za bardzo stadionów. Byłbym bardzo zadowolony jakbym już mógł grać na tych na euro itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopnąć w piłkę tak żeby wpadła do bramki :)

Szczerze, to ja w fifie z wolnym zawsze na czuja :D

odnośnie zmian pogody to w sumie bym nie chciał żeby było jak kolega kilka postów wyżej napisał...

upał / oberwanie chmury. Miałbym wrażenie że gram dwa różne mecze. wolałbym łagodniejsze przejścia

zachmurzenie / deszcz, burza lub upał/ chmury i oczywiście zmiany pogodowe nie tylko w przerwie meczu.

Ciągle się waham z kupnem bo w zasadzie pewnie bede grał tylko w ligę Polską a tam nie zrobili za bardzo stadionów. Byłbym bardzo zadowolony jakbym już mógł grać na tych na euro itp.

w poprzednich częsciach przy wolnych pad wibrował jak się celowało w słupek (przynajmniej na ps2 :>) wiec z wolnych mial wieksza skuteczność niż z karnych :> tutaj na szczęście tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Nie widzę większych zmian w stosunku do FIFY 09. Nie chcę mi się wydawać kolejnych 170 zł na coś co kupiłem rok temu. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Nie widzę większych zmian w stosunku do FIFY 09. Nie chcę mi się wydawać kolejnych 170 zł na coś co kupiłem rok temu. Dziękuję.

heh, czego sie spodziewales ? wieksze zmiany - moze zamiast pilki mieli zrobic krazek, tak to by bylo fajne:) a tak na powaznie, zostawili wszystko co bylo fajne w fifie09 , dodali kilka nowych elementow, wyeliminowali bledy poprzedniej czesci, mi to starczy, po co drastycznie zmieniac cos to bylo bardzo dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, czego sie spodziewales ? wieksze zmiany - moze zamiast pilki mieli zrobic krazek, tak to by bylo fajne:) a tak na powaznie, zostawili wszystko co bylo fajne w fifie09 , dodali kilka nowych elementow, wyeliminowali bledy poprzedniej czesci, mi to starczy, po co drastycznie zmieniac cos to bylo bardzo dobre

no tak, ale czy widzisz sens w wydawaniu kolejnych pieniędzy, za coś co praktycznie już masz? Moim zdaniem powinni wydać jakiś płatny patch, który będzie przemieniał Fifę 09 w 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale czy widzisz sens w wydawaniu kolejnych pieniędzy, za coś co praktycznie już masz? Moim zdaniem powinni wydać jakiś płatny patch, który będzie przemieniał Fifę 09 w 10.

to by bylo cos. albo mogliby wydawac gre co 2 lata z wieksza iloscia zmian itp. a nie co roku wolaja ponad 150 zl za nowe sklady i pare zmian w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byznes is byznes.

Cieszy powrót reprezentacji Holandii do Fify. To moja ulubiona drużyna i chętnie pogram nią w Fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na rok można wydać pieniądze na Fifę. Chociaż mam z niej fun przed długiii czas, a nie jak z niektórymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wcześniej przed 2 października może być FIFA w sklepach? 1 ? może 30 już? rok temu pamiętam było to z 3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wcześniej przed 2 października może być FIFA w sklepach? 1 ? może 30 już? rok temu pamiętam było to z 3 dni.

byłem w M M i sprzedawca mi powiedział, że około 2 dni przed premierą [koło środy] już będzie i cena też ma być promocyjna... także 30 jestem i kupuje:)

BTW. rok temu Fifa 09 parę dni po premierze była w M M za 159 zł + koszulka gratis...mam nadzieje, ze w tym roku będzie podobnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażnią samodzielne wyjścia bramkarzy ma przedpole, większosć kończy sie lobem i strata bramki... Powinno byc jak było, że tylko my decydujemy kiedy ma wyjść poprzez trójkąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażnią samodzielne wyjścia bramkarzy ma przedpole, większosć kończy sie lobem i strata bramki... Powinno byc jak było, że tylko my decydujemy kiedy ma wyjść poprzez trójkąt.

grales w demko ktore ma bledy, miedzy innymi statystyki bramkarzy sa.... w finalnej wersji raczej tego nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do listy bym dopisał żeby ogarneli Ribery'ego. Co wolny to strzela gola. A ja nawet wcelować nie umiem...

Może ktoś powie jak poprawnie wykonać "wolniaka"?

Mi 1 wolny wyszedł taki piękny. Celuj zawsze tam gdzie jest murek, naciskasz l1 czy r1, nie pamiętam, stawiam na l1 i dajesz lewy drążek do góry, to jest już kierunek, sam sobie wybierz. Za którymś razem wpadnie, mi poleciała nad murkiem i prosto w sam róg, nie do wybronienia. To jest przynajmniej mój sposób na wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam Gameplaye w pracy z FIFY 10 (demo) i mam wrażenie , że zawodnicy niemrawo biegają tak sztucznie , nie w miare realistycznie ale to bolączka tej gry. Oczywiście to moje zdanie jak wy to widzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do pelnej wersji orietuje sie ktos czy w fifie jest cos takiego jak w pro evo ze np po zimowym okienku transferowym jest aktualizacja skladow w grze ? A co do demka to bardziej mnie przekonuje niz nowe dziecko konami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do pelnej wersji orietuje sie ktos czy w fifie jest cos takiego jak w pro evo ze np po zimowym okienku transferowym jest aktualizacja skladow w grze ? A co do demka to bardziej mnie przekonuje niz nowe dziecko konami...

Jak wykupisz Adidas Season to będziesz miał aktualizację co tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×