Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Gdyni ,ale dzwoniłem do Saturna w Gdańsku i już mają. Więc po robocie jade po gierce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa

no to w takim razie ja dziś skocze do Saturna po robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Łódź... Game over będzie miało grę 1.10., Komtech prawdopodobnie dopiero w poniedziałek (aczkolwiek MOŻE wcześniej). W empiku jeszcze nie było... Nie wiem jak media markt. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze już dzwoniłem do Saturna i MM (Katowice) i mówią, że grę będą mieli 2 października w niewiadomej cenie :( Nie wiem co robić czy zamawiać przez neta czy może czekać do piątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymuR93 sprobuj sie dodzwonic do PSXExtreme w Katowicahc , podobno juz maja (tak mi powiedzieli w Warszawie) , ja sie nie moge do nich dodzwonic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos czy w krakowie juz gdzies mozna dostac :) ? bede wdzieczny za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gadałem na GG z kolesiem z PSXEXTREME i powiedział, że w Katowicach gra już jest :) Jutro jadę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Saturnie w Wawie pełne półki z FIFA10 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Zabrze - jeszcze nie mają, cena nie jest znana. Jeśli zaś chodzi o PC to cena na 100% będzie 79zł.

Saturn Katowice - jest możliwość, że wystawią wcześniej, cena prawdopodobnie 169zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSXEXTREME gra jest również za 199zł. Nie wiem czy jechać jutro czy może poczekać do 2 października, może będzie się dało kupić za +/- 170zł w jakimś sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z urlopu zassałem demo i jestem bardzo zadowolony. Wygląda na to, że 10-ka będzie trudniejsza od poprzedniczki. Cieszą naturalne zachowania zawodników i poprawiona fizyka gry. Wielkich zmian nie ma ale na pewno jest to krok do przodu. Zdecydowanie kupuję w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak napalony na tą grę, że się zastanawiam czy by jutro do Wawy nie jechać ;) Albo do Katowic bo tam na bank jest :) Dawno czegoś takiego nie czułem... Młody nie jestem, a się czuję jak gówniarz przed gwiazdką (z całym szacunkiem) :) Paliwo? **uj z paliwem... Auto służbowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no a w wawie jak zwykle jaja;)

MadGames- 13.00 mówią że będzie za dwie godziny w cenie 179 zł

15.00 jeszcze nie ma prosze dzwonic po 16

15.20 byłem w okolicy to zajechałem, pytam osobiście czy mają tak owszem mamy w cenie 189 zł (już zdrożała 10 zł jak ktoś jest osobiście), podziękowałem niech spadają jak tak podwyższają cenę (ale w sumie co roku tak robią)

15.21 postanowiłem zadzownić do nich co mi przez tyelefon powiedza jaką cenę, wyszedłem od nich ze sklepu biore telefon i dzwonie czy jest fifa i słyszę że nie ma;) hahaha

Świat gier - 13.00 dostaję informację że mam dzwonić po 18

17.30 wystawili aukcję na allegro z napisem 175 zł JUŻ JEST, w aukcji że można osobiście odebrac, ale myślę zadzwonie i zapytam dla pewności bo z nimi też miałem już jazdy, dzwonie i mowie że wylicytowałem gre i że chciałbym odberać dziś osbiście 9 przyp[omne że w aukcji napisane że już mają) a oni do mnie że " proszę Pana premiera oficjalna jest jutro 29.09 i jutro Pan może odebrać, to ja do niego że premiera to jest oficjalna ale 2 Października, a facet do mnie z mordą może i tak ale odebrać może Pan jutro. bez komentarza

ale 3 minuty później dzwonię jeszcze raz i pytam czy jest fifa 10 a oni mi móią tak, pytam czy można dzisiaj odebrać? oni móią że tak, pytam a jaka cena? a oni 189 zł!!

ŻENADA;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markt zabrze oraz saturn katowice jeszcze nie mają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam numer paczki już:D Więc od jutra zaczyna się ostre granie S.S. Lazio Roma:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja spokojnie poczekam do piątku zajde do empika i weekend będę miał z głowy a póki co pomęcze jeszcze troche batmana :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://xbox360.ign.com/articles/102/1028164p1.html

Recka na IGN.

"

8.5 Presentation

It's got the typical EA shine, though it can sometimes leave the player feeling a little distanced from the action.

8.5 Graphics

A slight overhaul means better character models for the high-profile players - but some of the unknowns still look like Neanderthals.

9.0 Sound

Martin Tyler and Andy Gray are, as ever, an engaging double act, and they're supported by hearty crowd chants and a slick licensed soundtrack.

9.5 Gameplay

FIFA 10 retroactively makes the admittedly excellent 09 seem like a halfway house, such is its brilliance in depicting the game of football.

9.5 Lasting Appeal

Manager Mode is now worth sticking with, My Virtual Pro an inspired addition and improved matchmaking means online is better than ever.

9.3

Outstanding OVERALL

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×