Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wykupisz Adidas Season to będziesz miał aktualizację co tydzień ;)

A jezeli nie ? nie bedzie nic? a czy w fifach mozna recznie edytowac druzyny zeby pozniej w szybkim meczu miec aktualne sklady? i czy istnieje jakas kombinacja zeby wypzedzic obronce podczas dosrodkowan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile PLN za tę przyjemność? :sweat:

Gdzieś czytałem , że 9,99 Euro. ale to takie moje przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to będzie pewnie za wykupienie aktualizacji wszystkich lepszych lig (EPL, BBVA, Serie A ...). Tak jak rok temu w pudełku z grą zapewne otrzymamy kod umożliwiający otrzymywanie bezpłatnych aktualizacji jednej wybranej ligi, a resztę będzie można sobie wedle uznania wykupić.

Co do wyprzedzania obrońców przy dośrodkowaniach - 3/4 zależy od tego, jakim sposobem się wrzuca piłkę (można zwyczajnie kwadratem; można dwa razy kwadrat = krótka wrzutka dobra jeżeli nasz piłkarz jest bliżej niż przeciwnik; można 3 x kwadrat = mocna wrzutka po ziemi; można L1 + kwadrat), reszta to umiejętne przełączenie na zawodnika w polu karnym i wybiegnięcie na dobrą pozycję. Dlatego też lepiej nauczyć się grać z manualnym przełączaniem zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie fajnie. Niedosc ze kupie gre to jeszcze bede musial do niej dopłacac. A co do edycji recznej jest cos takiego jak w Pro evo ze samemu mozna przenosic zawodnikow z klubu do klubu albo czy bylo cos takiego w 09 orietuje sie ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie taka opcja. W FIFA09 również możesz sobie przenieść Zlatana do Barcy, Ronaldo do Realu itp.

Co do dopłacania - PES wydał patcha z transferami długo po zakończeniu zimowego okienka transferowego. W FIFie dzięki wykupieniu Live Season dla danej ligi otrzymujesz COTYGODNIOWĄ aktualizację formy zawodników, kontuzji oraz transferów. Aktualizację jednej ligi masz za darmo. Za inne zapłacisz kilka złotych i cieszysz się z tego cały rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie taka opcja. W FIFA09 również możesz sobie przenieść Zlatana do Barcy, Ronaldo do Realu itp.

Co do dopłacania - PES wydał patcha z transferami długo po zakończeniu zimowego okienka transferowego. W FIFie dzięki wykupieniu Live Season dla danej ligi otrzymujesz COTYGODNIOWĄ aktualizację formy zawodników, kontuzji oraz transferów. Aktualizację jednej ligi masz za darmo. Za inne zapłacisz kilka złotych i cieszysz się z tego cały rok.

Aktualizacje składów, po zakończeniu okienka transferowego, masz za free.

Co do sezonu Live to ponoć tylko kilka spotkań będzie free reszta płatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie dokładnie o co będzie chodzić w tym LIVE SEASON. Tyle się o tym mówi. Ma być jakaś opcja , że ma współgrać z tabelą np: obecnego stanu rzeczy w SERIE A. Wyjaśni ktoś ?Nie podawajcie linków do stron EA bo to hu..a warte tylko niech ktoś wyjaśni jak zna sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie dokładnie o co będzie chodzić w tym LIVE SEASON. Tyle się o tym mówi. Ma być jakaś opcja , że ma współgrać z tabelą np: obecnego stanu rzeczy w SERIE A. Wyjaśni ktoś ?Nie podawajcie linków do stron EA bo to hu..a warte tylko niech ktoś wyjaśni jak zna sytuacje.

"[...] możliwość rozgrywania tych samych spotkań na takich samych warunkach co wybrana drużyna. Jeżeli ktoś jest kontuzjowany w 'realu', w grze również będzie niedostępny. W Live seasons jest tylko jedna szansa rozegrania danego meczu , a wynik trafia do bazy danych i wpływa na pozycję wirtualnej drużyny w tabeli wirtualnej ligi [...]"

cytacik z Neo+

No i jest to tryb sieciowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli mi nie zależy na grze sieciowej tylko po prostu na trybie menedżerskim, to mogę sobie to odpuścić i nie będzie problemów tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh..można to uznać za głupie ale w Fifach kręci mnie to że np są nowe buty tp : superfly.. nowe koszulki itp.

Z początku nie było tego ale jak teraz patrze na Zwiastuny to chętnie pogram w najnowszą odsłonę Fify..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli mi nie zależy na grze sieciowej tylko po prostu na trybie menedżerskim, to mogę sobie to odpuścić i nie będzie problemów tak?

Jak interesuje cię ten tryb managera, a raczej grającego managera i dyrektora sportowego, to aktualizacje Live seasons możesz sobie odpuścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xboxowcy już grają...

Zastanawiam się tylko jakim cudem większość gier EA zawsze wypływa przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie już ktoś może czy gdzieś w Katowicach można kupić nową FIFKĘ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie już ktoś może czy gdzieś w Katowicach można kupić nową FIFKĘ?

W Empiku można składać zamówienia. A i tak tam gry są zawsze pierwsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku można składać zamówienia. A i tak tam gry są zawsze pierwsze

Ciekawe kiedy dostepna gra bedzie w empiku a wiesz moze jaka cena? i ciekawe tez jakie ceny beda w SATURNIE i MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item754237939_fifa_10_2010_pl_ps3.html

Patrzcie jake fake! Jakiś złodziej zrobił konto (0 komentarzy) i sprzedaje FIFA 10 po 130zł (chyba najtaniej na świecie :sweat:)

I debile na Allegro nie zdają sobie sprawy że to oszust... heh! :unsure:

Cóż... kupujcie! :biggrin:

ciagle zmienia gg i nie chce zgodzic sie na odbior osobisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.p...010_pl_ps3.html

Patrzcie jake fake! Jakiś złodziej zrobił konto (0 komentarzy) i sprzedaje FIFA 10 po 130zł (chyba najtaniej na świecie :sweat:)

I debile na Allegro nie zdają sobie sprawy że to oszust... heh! :unsure:

Cóż... kupujcie! :biggrin:

Heh, widziałem to już i nawet chciałem zgłosić naruszenie zasad, ale nie było odpowiedniej kategorii :D

Ostatnio miałem śmieszny błąd w fifce. Mój napastnik dotknął ręką piłkę niedaleko pola karnego rywala. Powtórka ręki, sędzia gwizda, niby wszystko ok... ale po gwizdku rzut wolny podyktowany został dla mnie i to na mojej połowie ! :blink: Mieliście coś podobnego ?

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisalem dzisiaj bramke ktora strzelilem i wie ktos moze czemu jej nie mam na swoim koncie? na tym co mialem zarejestrowana fife 09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzwoniłem do empiku w Gdyni , do Saturna w Gdańsku i do Media Marktu. Wszędzie mówią , że FIFA 10 będzie po 2 lub równo drugiego. Ale albo coś ściemniają i już im na magazynie zalega albo poważnie towar na magazyn przyjmują po 1 października. Mam nadzięje , że będzie tak jak rok temu , wtedy było pare dni przed datą premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT nie wyjdzie w tym roku. To Fifa zagości na moim telewizorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwonilem w piatek do Empiku i powiedzieli mi ze prawdopodobnie FIFE beda mieli juz przed premiera, ok. 30 wrzesnia.

I jezeli dystrybutor czy ktos sie tam zgodzi to beda mogli sprzedawac przed premiera.

Spytalem sie o cene... 160zl!!! Pytam sie jeszcze raz czy to jest na PS3 - a on ze TAK, i sam jest zdziwiony ta cena.

Oby byla taka cena, no i ja dzwonie tego 30.09 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Polska raczej nie pójdzie na rękę Epikowi i nie pozwoli im sprzedawać gry wcześniej niż 2 października. To samo się tyczy innych sklepów. Wyjątkiem są preordery, zostaną one wysłane do ludzi zaraz po odebraniu przez sklep. Co do ceny, znając politykę cenową Empiku, zaopatrz się w większą ilość kasy niż 160zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×