Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego, że to beta. Pewnie to jeszcze naprawią.

To chyba normalne, że musisz mieć więcej kill niż death... takie proste słówka z ang. przetłumaczy 3 klasista...

Czemu normalne? Jak sie ma "mniej kill od death" to i tak nalicza statystyki i rosna rangi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie dlaczego usuneli caly zdobyty ekwipunek ? Dorobilem sie 3 z rzedu snajperki z duzo lepszym celownikiem, loguje sie dzisiaj i podstawowe wyposazenie, lvl 1 (a mialem wczoraj lvl 12) i gram od poczatku. Tylko suma pkt w leaderboards jest taka jak byla wczesniej. Wszystko inne wykasowane.

Tak ma sie odbywac codzien ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie dlaczego usuneli caly zdobyty ekwipunek ? Dorobilem sie 3 z rzedu snajperki z duzo lepszym celownikiem, loguje sie dzisiaj i podstawowe wyposazenie, lvl 1 (a mialem wczoraj lvl 12) i gram od poczatku. Tylko suma pkt w leaderboards jest taka jak byla wczesniej. Wszystko inne wykasowane.

Tak ma sie odbywac codzien ?

Może ma to związek z uruchmonieniem w dniu dzisiejszym bety dla US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie dlaczego usuneli caly zdobyty ekwipunek ? Dorobilem sie 3 z rzedu snajperki z duzo lepszym celownikiem, loguje sie dzisiaj i podstawowe wyposazenie, lvl 1 (a mialem wczoraj lvl 12) i gram od poczatku. Tylko suma pkt w leaderboards jest taka jak byla wczesniej. Wszystko inne wykasowane.

Tak ma sie odbywac codzien ?

Bo Ekwipunek Trzeba Archiwizowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Ekwipunek Trzeba Archiwizowac...

Wiem ze beta, jednak kazdego dnia bedziemy zaczynac od zera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na jakim PS.Store lezy ta BETA bo szukam jej a nie moge znależć. A juz kodzik dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na jakim PS.Store lezy ta BETA bo szukam jej a nie moge znależć. A juz kodzik dostałem

Playstation Network -> Account Management -> Redeem Code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany to Gamespot ma wolne klucze do bety

Edytowane przez K4mpain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany to Gamespot ma wolne klucze do bety

Gamespot ma na amerykanskie konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze troche ponarzekam :]

Gra sie super extra ale... czemu statystyki sa ujemne ? ponad 10tys pkt na minusie mialem, 2 gry by wyjsc na zero. Zadne "perki" sie nie laduja, odznaczen nie dostaje jak wczoraj. Oj cos skaszanili na serwerach, grac sie odechciewa ;)

Na oficjalnym forum EA wyczytalem ze moze byc to zwiazane z dopracowywaniem kolejnych broni itd. No w sumie do pelnej wersji jeszcze 4 miesiace ponad. Ta gra stala sie moim must have, bez watpienia.

Edytowane przez alieen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nietylko u mnie nie rosnie ranga i ulepszenia broni?!czy ktos moze powiedziec kiedy to ruszy aby byly naliczane pkt i wogole nowe bronie i ulepszenia?Bo jesli tego nie zmienia to po co giercowac w bete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nietylko u mnie nie rosnie ranga i ulepszenia broni?!czy ktos moze powiedziec kiedy to ruszy aby byly naliczane pkt i wogole nowe bronie i ulepszenia?Bo jesli tego nie zmienia to po co giercowac w bete?

Po to zeby testowac gre i ja usprawniac na podstawie tych testow. Po to jest wlasnie BETA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta nie jest po to żeby się fajnie grało... Chodzi o przetestowanie gry przez graczy aby wyłapywali różne błędy itp. dzięki czemu nie ujrzymy ich w marcu.

Dzięki za przesłanie sposobu na zdobycie klucza do bety za pomocą stronki ninjacloak.com ;) Złożyłem pre-ordera w sklepie psxextreme za co też powinienem dostać klucz i chętnie go komuś później odstąpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to zeby testowac gre i ja usprawniac na podstawie tych testow. Po to jest wlasnie BETA...

Ale jak mamy testować skoro za te punkty co sie zdobywa to można odblokować broń, skoro nie ma punktów to i broni nie ma, a chciałbym przetestować wszystkie bronie i ulepszenia jakie są dostepne, a tak to lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bug raczej na dniach poprawią, ale co do testów to chodzi o testowanie gry pod kątem bugów (jeden duży już mamy), a nie testowanie broni w których większość błędów już zapewne wyeliminowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa rangi ? Jeszcze wczoraj byly, a juz dzisiaj nie ma ;/ Dlaczego Mnie dosyc czesto z gry wyrzuca i nie moge dokonczyc meczu ? WTF ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, a mianowicie jak dodawać ulepszenia do broni, gdy jest się w dziale gadżety i medale(chyba tak się to nazywa) i wybierzesz którąś broń to nad nią są obiekty, czy to są dodatki? Wiadomo coś kiedy wrócą statystki i czy będą odzyskane te stracone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, zaczyna się.

Przecież to jest beta! Macie za darmo, a jeszcze marudzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy was tez wyrzuca podczas gry czy tylko Ja mam takie szczescie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gra rewelacja...gejmplej, graficzka, udźwiękowanie i sterowanie na najwyższym poziomie!!

Tylko irytuje troche to, iż jak się gra snajperem to tą pierwszą snajperką trzeba nawet 4 razy strzelić w medyka by go zabić bo cały czas się ulecza...

Dla mnie must have!!!!!11111oneoneone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze europejskiej bety mogą grać z graczami posiadającymi amerykańską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz powroce ;)

Na twitterach wyczytalem ze zaloga pracuje nad problemem statystyk. Ktos sprawdzil i zobaczyl ze statystyki z BC1 rowniez nie dzialaja, co by moglo wygladac na jakies problemy z serwerem. Swoja droga Leaderboards byly aktualne, jednak nie sprawdzilem czy po dzisiejszych grach ilosc pkt mi wzrosla.

Mozna by wnioskowac, ze gdy uporaja sie z problemem to i nasze zdobycze wroca na swoje miejsce. Nie ukrywam ze bardzo by mnie to satysfakcjonowalo. JEDNAK to sa tylko moje przypuszczenia :)

edytka:

Znalezione na forum EA, Bazajaytee - czlonek DICE

There are an increasing number of reports regarding stats issues within the Beta so will take this time to explain what is happening.

During the beta we are spending a lot of time analyzing stats, player behaviour and our systems handling of all that information. While this is happening the team is making on the fly changes to the systems to ensure things run smoothly when the game comes out.

Unfortunately for the players affected this means your stats may not report or be stored long term during this time of analyzing and developing the stats back end.

So we are aware of the issues you are facing but is caused by ongoing improvements as the beta progresses.

Thanks for playing.

Edytowane przez alieen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze europejskiej bety mogą grać z graczami posiadającymi amerykańską?

Wydaje mi sie, ze tak. Gralem dzis z dwoma Amerykanami w squadzie, wiec wyglada na to, ze tak. Chyba, ze grali z europejskich kont, o to nie pytalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze pytanie raz jeszcze bo nikt nie raczyl na nie odpowiedziec.

Czy was tez wyrzuca podczas gry czy tylko Ja mam takie szczescie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×