Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Front jest tam gdzie są literki A i B ;p

Jeśli czegoś jeszcze nie wiesz to pisz bo raczej nikt tutoriali nie pisał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się już ktoś z przypadkiem, że po ściągnięciu dema, przy instalacji wyskakuje błąd 80029564 ? (gra nie może być zainstalowana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie demo wciąga na zabój :)

Efekty wybuchów są świetne i zabicia quadem poezja ;d

Na konsoli jedynym fpsem w jaki pograłem to K2, a tą grę muszę mieć :)

Snajperzy lekko wkurzają, ale jak ktoś wcześniej mówił, zabicie ich kosą daje satysfakcję :)

Hit na maxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta jest fajna... :) Koleś raz mnie zestrzelił jak leciałem ze spadochronem ;d Wiecie może czym jest taka kulka, którą medyk może rzucać? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta jest fajna... :) Koleś raz mnie zestrzelił jak leciałem ze spadochronem ;d Wiecie może czym jest taka kulka, którą medyk może rzucać? ;]

hmmm chyba raczej chodzi ci o czujnikk ruchu, ktory ma snajper :D

snajper po rzuceniu tego urzadzanka daje mozliwosc zobaczenia calej druzynie przeciwnikow w obrebie zielonego okregu pulsujacego na mapce :D bardzo przydatna rzecz tak apropos :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po spędzeniu kilku godzin na serwerach muszę przyznać, że moje wrażenia są co raz lepsze. Trochę tylko rozczarowuje grafa bo na trailerach wyglądała nieziemsko, a wyszło jak zawsze. Najwspanialszy jest brak chaosu. Tutaj nawet samemu można grać taktycznie. Za to jak już uda nam się dorwać dobry skład to gra to czysty miód. Można marudzić, że są dobre warunki do kampienia ale w takim trybie jak rush snajper się raczej nie nachapie. Zajmowanie i bronienie pozycji wymusza raczej walkę na krótki dystans. Poza tym kampienie jest nie tylko lamerskie ale i nudne. Przy czym nie mówię tu o ludziach, którzy naprawdę potrafią grać snajperem, a Ci nie kampią a wręcz co chwila szukają dogodnej pozycji i wykorzystują zdolności specjalne - na przykład niszczenie pojazdów za pomocą C4. Mam nadzieję, że na forum zbierze się pokaźna ekipa i będziemy prać tyłki. Tutaj nawet nie trzeba mieć jakiegoś niesamowitego skill'a, wystarczy trochę pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tylko rozczarowuje grafa bo na trailerach wyglądała nieziemsko, a wyszło jak zawsze.

Czyli jak?? Nie wiem co ty chcesz od grafiki.. Moim zdaniem jest na wypasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak?? Nie wiem co ty chcesz od grafiki.. Moim zdaniem jest na wypasie.

Jest bardzo dobrze, tyle, że na trailerach moim skromnym zdaniem gra wyglądała lepiej. Niemniej jednak oprawa wizualna trzyma bardzo wysoki poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was problem z logowaniem ??

Pisałem o tym na poprzedniej stronie i dalej sobie nie poradziłem, ale po założeniu innego konta już działa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem kilkadziesiąt godzin grając w BF 1943. Demko BC2 całkowicie mną zawładnęło. Obowiązkowa pozycja na liście zakupów. Sterowanie świetne, grafika bardzo ładna, efekty super. Nie skusiłem się dotąd na MW2. Jak wg Was wypada porównanie obu tych gier w trybie multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czasami mi sie sterowanie z MW myli ale powoli sie przyzwyczajam :P

niech ktoś mi powie czy mozna sie połozyc albo biegać jak w MW??? i czy mozna odrzucic granat? :P

najbardziej zawsze wyciagniecie noza mi sie myli ;]

ale gra bardzo fajna duzo bardziej mi sie podoba od MW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby biec - L3 (klik)

położyć nie, ale kucnąć - R3 (klik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja sie zawiodlem.. :( Gram na monitorku full hd i po dopalenia gry 1 rzecz jaka zuca sie w oczy... PIXELOZA!! To jest masakra :o Ta gra wyglada jakby dzialala w rozdzialce 800x600 i kompletnie nie miala wygladzania krawedzi.. To co zobaczylem to istna tragedia.. Wylaczylem po paru minutach bo myslalem ze oczoplasu dostane.. Kwadrat na kwadracie.... na pc to 100x lepiej wyglada.... A moze ja cos nie mam wlaczone, jakiejs opcji w ustawieniach ps3? ;/ Nie wiem..

PS. Da sie jakos wymusic 1080i? Moze wtefy bedzie lepiej ;/

Edytowane przez Maciek26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty piszesz serio?

Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale to kpina mówiąc o grafice BF2, że jest kiepska... Może ja faktycznie mam obniżone wymagania pod tym względem, ale ludzie.. bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że grafika będzie lepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zawiodlem.. :( Gram na monitorku full hd i po dopalenia gry 1 rzecz jaka zuca sie w oczy... PIXELOZA!! To jest masakra :o Ta gra wyglada jakby dzialala w rozdzialce 800x600 i kompletnie nie miala wygladzania krawedzi.. To co zobaczylem to istna tragedia.. Wylaczylem po paru minutach bo myslalem ze oczoplasu dostane.. Kwadrat na kwadracie.... na pc to 100x lepiej wyglada.... A moze ja cos nie mam wlaczone, jakiejs opcji w ustawieniach ps3? ;/ Nie wiem..

PS. Da sie jakos wymusic 1080i? Moze wtefy bedzie lepiej ;/

Grasz na "monitorku full hd"? A ile ten twoj monitorek ma cali? 15? Albo bzdury totalne gadasz albo masz cos niepoustawiane. Gram na 40 calowej Bravii z 2 metrow i gra wyglada zajebiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez grafika jest super i jak na nowicjusza w bc2 całkiem niezle mi idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łeee... ja mam problem. Za każdym razem gry gra właśnie ma się zakończyć bład informujący o wypisaniu z usługi PSN... :( mam to tylko w BF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiadomo coś na temat BF BC 2 po POLSKU ?

coś znalazłem na serwisie

(będzie dubbing PL?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiadomo coś na temat BF BC 2 po POLSKU ?

coś znalazłem na serwisie

(będzie dubbing PL?)

Naprawdę nie umiesz z tego wywnioskować że będzie dubbing PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiadomo coś na temat BF BC 2 po POLSKU ?

coś znalazłem na serwisie

(będzie dubbing PL?)

jak widać będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zawiodlem.. :( Gram na monitorku full hd i po dopalenia gry 1 rzecz jaka zuca sie w oczy... PIXELOZA!! To jest masakra :o Ta gra wyglada jakby dzialala w rozdzialce 800x600 i kompletnie nie miala wygladzania krawedzi.. To co zobaczylem to istna tragedia.. Wylaczylem po paru minutach bo myslalem ze oczoplasu dostane.. Kwadrat na kwadracie.... na pc to 100x lepiej wyglada.... A moze ja cos nie mam wlaczone, jakiejs opcji w ustawieniach ps3? ;/ Nie wiem..

PS. Da sie jakos wymusic 1080i? Moze wtefy bedzie lepiej ;/

to raczej masz cos nie ustawione ;) a wersja pc grafika zbytnio sie nie rozni tylko ze gorzej chodzi i sa spore opoznienia.

Mam nadzieje ze bedzie mozna wybrac jezyk w grze ;p bo chyba bede wolal angielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko.

Jedyna gra przy której szczęka opada. Więcej nie będę pisał bo trzeba zagrać i nie potrafię opisać wrażeń, a i must have !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja przyznam szczerze że rozczarowałem się grafiką, jak tutaj już ktoś napisał są straszne ząbki! Nie da się patrzeć. Pewnie to przez mój 4 letni LCD którego nienawidzę chociaż jest HD Ready i powinno być w miarę dobrze. Nie wiem dlaczego widzę te poszarpane krawędzie. Szkoda że nie mam internetu w drugim pokoju to wypróbował bym grę na Samsungu LED. :/

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×