Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktos to przyklejal bo ostatnio nie sledze topica ale ten film poprostu trzeba zobaczyc!

Doswiadczony gracz na pewno sie troche usmieje a poczatkujacy dowie sie sporo ciekawych rzeczy. Na prawde warto ten filmik zobaczyc, swiat stanie sie wtedy prostrzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos to przyklejal bo ostatnio nie sledze topica ale ten film poprostu trzeba zobaczyc!

Doswiadczony gracz na pewno sie troche usmieje a poczatkujacy dowie sie sporo ciekawych rzeczy. Na prawde warto ten filmik zobaczyc, swiat stanie sie wtedy prostrzy!

Zajebisty filmik :). Jak ktos ma jeszcze problemy z ogarnieciem gry to ogladac!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze znowu nie można się połączyć też tak macie czy to tylko u mnie coś nawala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa. Jak sie otwiera spadochron?? Widzialem jak kolesie skacza np z dachu albo helikoptera i otwieraja spadochron, ale na razie nie mam pojecia jak to zrobic. Czasem odrodze sie na pierwszym etapie z nieotwartym spadochronem i od razu -10 pkt, a tak bym se otworzyl :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa. Jak sie otwiera spadochron?? Widzialem jak kolesie skacza np z dachu albo helikoptera i otwieraja spadochron, ale na razie nie mam pojecia jak to zrobic. Czasem odrodze sie na pierwszym etapie z nieotwartym spadochronem i od razu -10 pkt, a tak bym se otworzyl :biggrin:

Naciskaj X to się otworzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze znowu nie można się połączyć też tak macie czy to tylko u mnie coś nawala.

Tez mi nie dziala, ale generalnie z PSN jakies problemy chyba sa. Na jednym koncie w ogole nie moge sie zalogowac, na drugim z kolei trwa to troche czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzykacz, gdzie ty tak dobrze nauczyłeś się grać :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir - mielismy wczoraj przyjemnosc przez dluższą czesc wieczoru , szkoda,ze jako przeciwnicy . Moj nick : szpadliszi - dajesz rade chłopaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia mojego najnowszego filmiku, naprawdę bardzo fajnie wyszedł!

60 klipów, ~100 zabić, głównie piechota, double/triple kille, super jakość jak na EasyCapa, ładnie obcięty filmik - jak na grę na kablu SCART wyszedł super!

No i dla fanów BF dołączyłem tym razem muzyczkę charakterystyczną z Battlefield: Bad Company 2. Filmik trwa niecałe 9 minut, mnóstwo akcji!

Link do filmiku:

Link do mojego kanału na YouTube: http://www.youtube.com/user/PSNToniak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nawet pare moich killi jest na filmiku :laugh: Naprawde podziw :thumbsup: Fajna akcja na filmiku to atak na drugą baze i twój double kill jednym magazynkiem i to w bliskiej odległości :)

Edytowane przez Ronni_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko filmik.

widze, ze w opanowaniu pada to jestem 10 lat za murzynami :(

dlugo juz grasz na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od listopada mam PlayStation 3  a wcześniej przez pół roku grałem na Xboxie 360 :)

A za młodziaka PSX i PS2 ;)

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja lepiej ide potrenowac. Mi tez podobne akcje wychodza, ale chyba tobie czesciej :P pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że to będzie super gra, bo dla niej kupuję PS3 (mam nadzieję ... :rolleyes:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega DaraS wspomniał o prostych zasadach.. Czy jest coś takiego jak "instrukcja do gry"? Nie pytam złośliwie, ale serio chciałbym wiedzieć kim są "żółci", "niebiescy" i skąd ten podział, jakie ma znaczenie itp... Jak się steruje dużym helikopterem (małym latałem, ale do dużego nie wsiadam bo może zrobię więcej złego niż dobrego), jak podnieść amunicję, skąd brać pociski do wyrzutni rakiet RPG itp.. Chodzi o to, że nie grałem nigdy w tą serię i nie wiem, a w Q3 i UT nie było takich problemów ;) Czytam temat na bieżąco, uczę się teorii, ale o podstawach mało kto pisze. Może ktoś ma jakieś "how to" chociaż w języku angielskim.. Dodam tylko, wracając do mojego wcześniejszego posta, że do chodzenia i strzelania się przyzwyczaiłem, a na grafikę prawie ;) przestałem zwracać uwagę.. Raz idzie lepiej, raz gorzej, ale do własnych skrzyń nie strzelam.

Podstawy o których napisałeś powinieneś załapać bez jakiejkolwiek instrukcji, jeśli rzeczywiście masz z tym problem pomocne mogą być dla Ciebie stronki tematyczne traktujące o BF :) Co do apteczek/amunicji w BF wystarczy koło nich stanąć aby się uzdrowić/uzbroić, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir - mielismy wczoraj przyjemnosc przez dluższą czesc wieczoru , szkoda,ze jako przeciwnicy . Moj nick : szpadliszi - dajesz rade chłopaku :)

Kojarze cos ten nick. Wczoraj akurat gorszy dzien mielismy :). Wyslij friend request to bedziemy grac po tej samej stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stupid question - namierzanie działa też dla czołgów ?

wczorajsza akcja: pierwsza baza, atakujacy czołg stoi w pkt respawnu i napieprza do A (skutecznie) - tam gdzie stał nie ma możliwości żeby widział budynek w ogóle

pomijając kwestię że czołg w tym miejscu jest praktycznie niezniszczalny (z inżynierami) - ale jak oni to robili ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stupid question - namierzanie działa też dla czołgów ?

wczorajsza akcja: pierwsza baza, atakujacy czołg stoi w pkt respawnu i napieprza do A (skutecznie) - tam gdzie stał nie ma możliwości żeby widział budynek w ogóle

pomijając kwestię że czołg w tym miejscu jest praktycznie niezniszczalny (z inżynierami) - ale jak oni to robili ? :)

Caly czas widac przeciez ikone A i B dokladnie w miejscu w ktorym sie znajduje, nawet jak cos je zaslania...

A czolg jest zniszczalny - trzeba tylko przejac quada, obsadzic go C4, rozpedzic sie w kierunku czolgu i zeskoczyc z niego odpowiednio wczesniej i wcisnac wiadomo co... Kolega Pilot__PL jest ekspertem tego manewru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czołg zniszczyć można też tą wyrzutnią rakiet nieopodal bazy "A" kierując się na budynek spawnu Defenderów (pomiędzy) przy drodze w pierwszej "fazie" gry, kilka razy mi się udało ;)

...Mam nadzieję że jasno określiłem położenie tej wyrzutni ;p

Edytowane przez Traitor23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a wlasnie , czy oblozony quad nie piardynie sam ladunkami, od uderzenia ?

czy trzeba go detonowac ?

manewr jest przedni, widzialem go ostatnio ( nie wiem, kto go robil, byc moze byl to Pilot ) - czołg nie ma szans , a atak mozna przeprowadzic od frontu

my juz nawet probowalismy czloweik oblepic kilkoma c4 i go puscic przez łąki , przez pola , ale sie nie da smile.gif

Edytowane przez chudej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas widac przeciez ikone A i B dokladnie w miejscu w ktorym sie znajduje, nawet jak cos je zaslania...

A czolg jest zniszczalny - trzeba tylko przejac quada, obsadzic go C4, rozpedzic sie w kierunku czolgu i zeskoczyc z niego odpowiednio wczesniej i wcisnac wiadomo co... Kolega Pilot__PL jest ekspertem tego manewru :)

kłócić się nie będę, ikonke widać - ale A z tej pozycji zasłania górka, budynek przed A no i strzelać trzeba ala moździerz - goście walili idealnie w każdym razie...

chyba że im jakiś snajper wyżej/niżej podpowiadał :)

tak, quada - tylko trzeba go jeszcze mieć :-) to był początek rozgrywki, goście właściwie sie nie ruszyli tylko na samym początku rozwalili czolgiem właśnie A

i dopiero poszli na B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kłócić się nie będę, ikonke widać - ale A z tej pozycji zasłania górka, budynek przed A no i strzelać trzeba ala moździerz - goście walili idealnie w każdym razie...

chyba że im jakiś snajper wyżej/niżej podpowiadał :)

tak, quada - tylko trzeba go jeszcze mieć :-) to był początek rozgrywki, goście właściwie sie nie ruszyli tylko na samym początku rozwalili czolgiem właśnie A

i dopiero poszli na B

To jedyne rozwiazanie to przedrzec trzech inzynierow na gorke i na raz loic z RPG. Wtedy nie zdaza naprawic. A jak nie to skupic sie na B :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyne rozwiazanie to przedrzec trzech inzynierow na gorke i na raz loic z RPG. Wtedy nie zdaza naprawic. A jak nie to skupic sie na B :)

:)

mi głównie właściwie chodziło o odpowiedź na pytanie jak oni to robią a mniej jak to zneutralizować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy u was w niektórych momentach występuja takie delikatne zniekształcenia obrazu np: na lini niebo,chmury itp. zaznaczam że nie jest to cały czas i zaobserwowałem to na tej demówce. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

mi głównie właściwie chodziło o odpowiedź na pytanie jak oni to robią a mniej jak to zneutralizować :)

Nastepnym razem jak bedziesz atakowal wez czolg i sam sprawdz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×