Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

edit: miałem jakieś zawirowania z działaniem forum ;)

żeby nie robic offtopa - demko po ograniu przypadło mi do gustu, pełną wersję kupuję na pewno, już zresztą zamówiona ;)

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik Toniak, pełen szacun. Jak udało Ci się na tym wyciągnąć 720p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik

Kolega miał fajny pomysł

Więcej obróbki video niż treść ale wyszło fajnie... Muza z Modern Warfare 2, dźwięki gunnera z Call of Duty 4 no i gameplay z Bad Company 2 - zapraszam, tym razem AH-64 Apache w akcji! ;)

Świetnie się to zgrało z dźwiękami z MW2. Fajny efekt blura przy przewijaniu. Przydałoby się dodać jakiś wstęp i zakończenie. Ogólnie super się to ogląda i już czekam na kolejne Twoje produkcje. Dobra robota! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Świetny filmik Toniak, pełen szacun. Jak udało Ci się na tym wyciągnąć 720p?

To jest 'naciągane' do 720p kodekowo przez DivX ;-) Poprzednie filmiki są zrobione podobnie.

A co do zakończenia to może i by było gdyby ktoś mnie zestrzelił z RPG ale średnio ogarniali jeśli nie udało im się 'przejść' dalej ;-)

Powoli wchodzę do wprawy, niedługo moje filmiki będą miały początek i zakończenie :P

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do zakończenia to może i by było gdyby ktoś mnie zestrzelił z RPG ale średnio ogarniali jeśli nie udało im się 'przejść' dalej ;-)

Eh jeśli chcesz zeby ktoś cię zestrzelił to nie ma problemu wystarczy że umieszcze na twoim AH-64 target darts i juz po tobie :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na takiej wysokości trudno to uczynić ;-) Jedyna szansa to kiedy startuje albo się naprawiam :P

Wczoraj ktoś mnie właśnie tak namierzył i z dobre 20 sekund mi bębnił ALERT że jestem namierzony. Latałem wokół portu bardzo nisko (tuż nad wodą) poszło kilka rur ale nikt mnie nie trafił i ostatecznie wygraliśmy bo to była ostatnia baza do przejęcia (skrobnąłem helke obrońcom) :P

Czasami jak trajektoria 'RPG' wystrzelonego przez przeciwnika koliduje z 'przewidywalnym' torem lotu twojej helki (co mogłoby się skończyć KABOOM) to też jest dźwięk ostrzegawczy ale nie ALERT że jesteś namierzony.

 

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na takiej wysokości trudno to uczynić ;-) Jedyna szansa to kiedy startuje albo się naprawiam :P

Wczoraj ktoś mnie właśnie tak namierzył i z dobre 20 sekund mi bębnił ALERT że jestem namierzony. Latałem wokół portu bardzo nisko (tuż nad wodą) poszło kilka rur ale nikt mnie nie trafił i ostatecznie wygraliśmy bo to była ostatnia baza do przejęcia (skrobnąłem helke obrońcom) :P

Czasami jak trajektoria 'RPG' wystrzelonego przez przeciwnika koliduje z 'przewidywalnym' torem lotu twojej helki (co mogłoby się skończyć KABOOM) to też jest dźwięk ostrzegawczy ale nie ALERT że jesteś namierzony.

 

Nie ma takiej opcji gdy ktoś cie trafi target darts i namierzy to nie masz szans uciec przed RPG przynajmniej w moim przypadku 100 wystrzałów na 100 trafia helikopter i go niszczy nawet gdy rakieta nie trafi za pierwszym razem bedzie nawracała by trafic miałem ostatnio taka akcje ze rakieta chybiła 2 razy i dopiero za 3 nawrotem go trafila jak cos to mozemy to sprawdzic. Natomiast to prawda że jest trudno trafic dartsem w powietrzu ale na twoim filmiku widzialem kilka razy chwile w której mogłbym cie trafic dartsem btw bardzo fajny filmik

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Nikt nigdy nie ściągnął mi właśnie heli z tracera ale namierzało mnie i ALERT był identyczny jak kiedyś grałem w czołgu i mnie ktoś zaznaczył (wtedy zginąłem) więc nie wiem czemu te rury tym razem po prostu nie trafiły - wpadły do wody?

Trzeba by było to sprawdzić, będę ok. 22 na PSN dzisiaj.

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nikt nigdy nie ściągnął mi właśnie heli z tracera ale namierzało mnie i ALERT był identyczny jak kiedyś grałem w czołgu i mnie ktoś zaznaczył (wtedy zginąłem) więc nie wiem czemu te rury tym razem po prostu nie trafiły - wpadły do wody?

Trzeba by było to sprawdzić, będę ok. 22 na PSN dzisiaj.

Spoko o 22 będe punktualnie i spawdzimy :) lecz moim zdaniem to że ci pisało że jesteś namierzony to nic innego ze ktoś poprostu w ciebie trafił dartsem i tyle, nie wystrzeliwał rakiet bo może był medykiem albo kimś innym chodz nie wiem po co ci pistolet z dartsami jeśli nie masz RPG. Rakiety raczej nie wpadły do wody lecz uderzyły w budynek który był na ich drodze do celu.Zawsze trzeba strzelać RPG w góre żeby rakieta spokojnie mogła nabrać troche wysokości a potem "opaść" na cel jeśli chodzi o pojazdy na ziemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brrr, jak mnie to ograniczone pole gry irytuje. W 1 bazie jako obronca w ogole nie idzie podejsc od prawej strony atakujacych. A czasami az sie prosi by obrona przejela role atakujacych. Zdaje sobie sprawe, ze wtedy kazdy by atakowal tych co sie respawnuja, ale i tak jest to troche irtyujace ;)

Podobnie jest z helikopterem, szczegolnie jak jakis niedoswiadczony sie za niego wezmie. Moze w 20sekund to by go wyprowadzil a tak trzeba skakac czesto. Teraz jeden gosci na serwerze sie ustawial i czekal jak glupi na helikopter zamiast walczyc. Wszystkie zniszczone w mniej niz 15s. Czasami szkoda, ze FF nie dziala w tej grze ;)

No i nie idzie poplywac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh jeśli chcesz zeby ktoś cię zestrzelił to nie ma problemu wystarczy że umieszcze na twoim AH-64 target darts i juz po tobie :)))

Ej dizzy. Mieliśmy dobry skład to sobie poszedłeś ;P

Zdobyłem w sumie już ponad 130 dog tagów. Szkoda że statystyki z demo się skasują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się grać na przeciwko siebie, abym był w Def i latał helką. Ale za to mam Twojego dogtaga DizzY-WolF :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej dizzy. Mieliśmy dobry skład to sobie poszedłeś ;P

Zdobyłem w sumie już ponad 130 dog tagów. Szkoda że statystyki z demo się skasują...

Wiem ale dostałem invite od przyjacielskiego clanu z którym gram i musiałem iść ale jeszcze mamy kilka dni to możemy pograć , czasami wkurwia mnie to że my w dwóch musimy biegać za całą drużyne ale jak dobrze pamietam to zapraszałem cie do squadu?? Myslałem że ci wysłałem invite.

PS. Toniak nie ma sprawy mam jeszcze kilka dni ale zdobęde twojego dogtaga to jest wyzwanie :D Może jutro uda nam się to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale dostałem invite od przyjacielskiego clanu z którym gram i musiałem iść ale jeszcze mamy kilka dni to możemy pograć , czasami wkurwia mnie to że my w dwóch musimy biegać za całą drużyne ale jak dobrze pamietam to zapraszałem cie do squadu?? Myslałem że ci wysłałem invite.

PS. Toniak nie ma sprawy mam jeszcze kilka dni ale zdobęde twojego dogtaga to jest wyzwanie :D Może jutro uda nam się to sprawdzić.

Dostałem, ale nie chciałem opuszczać ekipy którą zebrałem. Ja liczę że pogramy trochę już na pełnej wersji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem, ale nie chciałem opuszczać ekipy którą zebrałem. Ja liczę że pogramy trochę już na pełnej wersji ;)

Na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości, czy ten pierwszy budynek ze skrzynią w ostatniej bazie da się zniszczyć ? Pograłem już trochę i nie widziałem żeby się rozwalał do końca, ale może ktoś z forumowiczów brał udział w takiej potyczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości, czy ten pierwszy budynek ze skrzynią w ostatniej bazie da się zniszczyć ? Pograłem już trochę i nie widziałem żeby się rozwalał do końca, ale może ktoś z forumowiczów brał udział w takiej potyczce.

mowisz o A ? W sumie w ostaniej bazie nie mozna zniszczyc budynkow z A i B trzeba oba podlozyc :> I kaboommm !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam a ja mam takie pytanie odnośnie grania w 1 teamie. Zbieram skład czyli 4 osoby i szukam gre, wchodzimy do gry i 2 jest w jednej drużynie a 2 w przeciwnej, totalny bezsens. Czy jest na to jakaś rada zebysmy ZAWSZE grali w 4 w 1 teamie? Wczoraj miałem tak chyba z 5 razy, po to chyba jest ten team żeby można było grać razem a nie takie cuda wianiki :/

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brrr, jak mnie to ograniczone pole gry irytuje. W 1 bazie jako obronca w ogole nie idzie podejsc od prawej strony atakujacych. A czasami az sie prosi by obrona przejela role atakujacych. Zdaje sobie sprawe, ze wtedy kazdy by atakowal tych co sie respawnuja, ale i tak jest to troche irtyujace ;)

Podobnie jest z helikopterem, szczegolnie jak jakis niedoswiadczony sie za niego wezmie. Moze w 20sekund to by go wyprowadzil a tak trzeba skakac czesto. Teraz jeden gosci na serwerze sie ustawial i czekal jak glupi na helikopter zamiast walczyc. Wszystkie zniszczone w mniej niz 15s. Czasami szkoda, ze FF nie dziala w tej grze ;)

No i nie idzie poplywac :]

Działa na hardcore mode :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam a ja mam takie pytanie odnośnie grania w 1 teamie. Zbieram skład czyli 4 osoby i szukam gre, wchodzimy do gry i 2 jest w jednej drużynie a 2 w przeciwnej, totalny bezsens. Czy jest na to jakaś rada zebysmy ZAWSZE grali w 4 w 1 teamie? Wczoraj miałem tak chyba z 5 razy, po to chyba jest ten team żeby można było grać razem a nie takie cuda wianiki :/

To niestety zależy od serwera jeśli są wolne dwa sloty po obu stronach to właśnie tak was rozrzuci, musi byc przynajmniej po jedniej stronie wolne cztery sloty i wtedy powiniście być w jednym team'ie. Nie ma na to rady. Natomiast jeśli jest was 2 w jednym teamie i macie jeszcze wolne sloty a twoi kumple sa po tamtej stronie wystarczy dać start/squad/invite friend's to squad wysyłasz mu zaproszenie on tylko go przyjmuje (jeśli sie zrespałnował to nastąpi suicied) i go przerzucic do twojego squadu.Mam nadzieje że jakoś to wyjaśniłem.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos wam powie ze MW2 jest lepsze od bad company to mu wklejcie tego linka:

http://www.glitcher.net/news.php?news_id=124

Modern Warfare 2 is over!!!

Lista modow [juz jest na x boxie, ciekawe kiedy bedzie na ps3;p]

1. God Mode (Don't Die)

2. Wall Hack (See People Through Walls)

3. Jump Height (Jump Higher)

4. Default Weapon (New Weapon)

5. Gold Desert Eagle (COD4 Gold Desert Eagle)

6. No Recoil (Gun Does Not Have Any Kickback)

7. Unlimited Ammo (Never Run Out Of Ammo)

8. Spawn With AC-130

9. Every Perk (All Perks)

10. Other People Have NO PERKS

11. Other People Can Not Jump

12. Text On Screen (Messages At Beginning)

MAm nadzieje ze to nigdy nie spotka battlefielda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW2 to glitch fest, to już nawet nie jest żenujące, IW nawet nie myśli tego patchować bo gra się sprzedała w takich ilościach że muszą już nic robić pewnie już dłubią przy MW3.

Sam jeszcze nie kupiłem MW2, ale po obejrzeniu filmiku z gościem który miał granatnik z nieskończoną amunicją zwątpiłem. Kupią ta grę kiedyś na jeden dzień dla singla jak będzie super tania.

trzymam kciuki za BC2 żeby nie było takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez mi sie pieknie ulożą najblizsze ( prawie ) 2 tygodnie :P

do 25.02 gram w kazdej wolnej chwili ( czyli nocami )

25.02 koniec dema

26.02 - wyjezdzam na dechy

07.03 wracam i juz jest full wersja :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety zależy od serwera jeśli są wolne dwa sloty po obu stronach to właśnie tak was rozrzuci, musi byc przynajmniej po jedniej stronie wolne cztery sloty i wtedy powiniście być w jednym team'ie. Nie ma na to rady. Natomiast jeśli jest was 2 w jednym teamie i macie jeszcze wolne sloty a twoi kumple sa po tamtej stronie wystarczy dać start/squad/invite friend's to squad wysyłasz mu zaproszenie on tylko go przyjmuje (jeśli sie zrespałnował to nastąpi suicied) i go przerzucic do twojego squadu.Mam nadzieje że jakoś to wyjaśniłem.

jasne ze wyjasniles, dzieki :) Tylko i tak to głupio troche zrobili, w MW2 nie było takiej opcji żeby rozdzielał skład. Powinno to być tak że jeśli znalazł jakąś gre że są np tylko 2 wolne sloty po obu stronach to nie powinien wogóle dołączać do tej gry tylko szukać następnej w której sa wolne te 4 sloty. Troche to będzie uciążliwe jak nie poprawią tego w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś próbował na gamefaqs zdobyć platynową gwiazdę z SCAR-L i XM8. Miał 9 złotych gwiazdek z obu broni (1000 killów), i pisało mu że brakuje 1000 do następnej gwiazdy ale niestety nie liczyło mu w dół. Więc prościej mówiąc, z każdej normalnej broni trzeba będzie wyczesać 2000 killów żeby mieć platynową. Co do gadżetów i pojazdów to inna bajka. Oczywiście platynowe gwiazdy to tylko w full :)

Edytowane przez Kohtaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×