Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no z kazdym filmikiem coraz bardziej chcialbym zasnac i obudzic sie z pelna wersja juz w psce :D masakra :>

PS.

Czy ktos wie czy bedzie mozliwosc zmiany (klawisza select) zaznaczania wroga, na jakis inny bo dla mnie ta opcja jest bardzo niewygodna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się kiedy sklep ps3site.pl zacznie rozsyłać pre-ordery?

Spytałem ale nie otrzymałem odpowiedzi, więc może ktoś z Was wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się kiedy sklep ps3site.pl zacznie rozsyłać pre-ordery?

Spytałem ale nie otrzymałem odpowiedzi, więc może ktoś z Was wie.

Miejmy nadzieje ze ja dostatne swoja edyjce w piatek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się kiedy sklep ps3site.pl zacznie rozsyłać pre-ordery?

Spytałem ale nie otrzymałem odpowiedzi, więc może ktoś z Was wie.

Zagadaj Tomka, ktorego gg jest na stronce sklepu, ja dostalem odpowiedz na wszystkie pytania. Ja akurat mam blisko i jade po swojego preordera juz w piatek osobiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj Tomka, ktorego gg jest na stronce sklepu, ja dostalem odpowiedz na wszystkie pytania. Ja akurat mam blisko i jade po swojego preordera juz w piatek osobiscie :)

o kurcze nawet nie widzialem ze sklep maja w katowicach blleeee, to ja tez sobie musze podjechac w piatek, chyba ze sama gra dotrze juz w dzien premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurcze nawet nie widzialem ze sklep maja w katowicach blleeee, to ja tez sobie musze podjechac w piatek, chyba ze sama gra dotrze juz w dzien premiery

Przy zamowieniu zaznaczylem, ze chce odebrac osobiscie, nawet zaplata jest mozliwa przy odbiorze, byleby mieli zamowienie zlozone. Uwazaj zeby Ci gry nie wyslali a ty sobie wczesniej odbierzesz osobiscie, jak nie zaznaczalas w zamowieniu ze przyjedziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta się już całkiem skończyła i nie ma szans pograć aż do premiery, czy jest jeszcze szansa??

nom, na PC :woot:

Nie ma szans, beta jak i demo się skończyły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zamowieniu zaznaczylem, ze chce odebrac osobiscie, nawet zaplata jest mozliwa przy odbiorze, byleby mieli zamowienie zlozone. Uwazaj zeby Ci gry nie wyslali a ty sobie wczesniej odbierzesz osobiscie, jak nie zaznaczalas w zamowieniu ze przyjedziesz ;)

spoko juz wszystko dogadane z Tomkiem ze sklepu na gg, bardzo milo i przyjemnie sie sprawe zalatwilo :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok na najnowszych trailerach pokazują datę 2 marca a premiera nie miała być dopiero 5??

A na następnym,że 3 marca?

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanko myślałem że zamówiłem limited edition jednak to nie bylo limited edtion tylko zwykła podstawowa wersja(zbyt uważnie nie czytałem, wiem wiem BIG LOL) i tu moje pytanie tez bede mial kod na te 2 darmowe mapki??

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok na najnowszych trailerach pokazują datę 2 marca a premiera nie miała być dopiero 5??

A na następnym,że 3 marca?

w usa 02.03 w europie 05.03 - sklepy pewno będą mieć 1-2 dni przed premierą żeby móc wysyłać w terminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera 5 marca jest w polsce, wiec jak znam zycie nasze kopie dostaniemy 6-7 marca :/

co do edycji limitowanej, to ci ktorzy zamowili beda mieli odblokowane kilka dodatkow na starcie (bronie, ekwipunek). co do map, to wszyscy dostana to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze daliscie linka ode mnie do newsa :D

Reklama jest kapitalna ;) kurcza.. nie moge sie doczekac gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwie dodatkowe mapy dostaną wszyscy którzy kupią BF, tak przynajmniej słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanko myślałem że zamówiłem limited edition jednak to nie bylo limited edtion tylko zwykła podstawowa wersja(zbyt uważnie nie czytałem, wiem wiem BIG LOL) i tu moje pytanie tez bede mial kod na te 2 darmowe mapki??

Kod do 2 dodatkowych map będzie zawierał każdy egzemplarz gry nie zależnie od wydania (standard czy limited edition). A tak nawiasem mówiąc te 2 mapy to wcale nie jest prezent od EA Tylko strategia marketingowa (strategia 10$). Po prostu każdy kto kupi używaną grę z wykorzystanym kodem za dodatkowe mapy będzie musiał zapłacić 15$

Edytowane przez skret_kiszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ULTIMA mnie poinformowali, że gra już jest do nich w drodze i spodziewają się jej 2 marca, w tym samym dniu postarają się gry wysyłać - to pewnie na 4 będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zamawiał ze sklepu PSX Extreme? Bo wybrałem odbiór osobisty w Katowicach i nie wiem czy w czwartek mógłbym już pojechać odebrać Battlefielda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Battlefield'a 1943 czytałem, że każdy posiadacz tejże gry w BC 2, dostanie na start jakieś bronie z 1943.. wiecie może jak będzie to wyglądać? Dostane jakiegoś maila z kodem na bronie czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1/10 :] Ani to nowatorskie ani zabawne

Wszystko z poprzednich serii BF (choinka - BF BC1 / noob w heli) a na serwerach nie raz widziałem jak ktoś próbował ujarzmić UAV (nawet kilka razy sam się skusiłem) :P

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało zabawny filmik :yucky: , chociaż gdyby żywa choinka ruszyła do boju i pozabijała paru kolesi to wtedy mogłoby być trochę śmiesznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest na stronie głównej ale nie każdy tam chyba zagląda więc postuje tutaj w temacie.

OSTRZEGAM!! Osoby które nie chcą psuć sobie zabawy - NIE OGLĄDAĆ!!!

Pierwsza misja w Bad Company 2(cz.1 i 2) :

http://www.youtube.c...h?v=h7NOcIJT8d8

http://www.youtube.c...h?v=YmehUJF248Y

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×