Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj trochę w demo BC:2, zdobyłem pierwsze 100000 punktów i naprawdę gra ma jedno z najlepszych multi na tą generacje konsol.

Według mnie czołgi są trochę za dobre (szczególnie ten największy) gdy masz dobrego kierowce i który jest z tobą w drużynie to punkty lecą jak szalone podczas killi, raz udało mi się zabić 30 z samego działka w czołgu :). Gra jest naprawdę świetna, prawie żadnej innej grze nie można znaleźć tak ogromnych mapek jak właśnie w Battlefield'dzie.

Ocena za demo: 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla ciupiących w demo:

Battlefield Bad Company 2 will be unavailable during 10am to 1pm GMT (2am and 5am PST) on Tuesday 16th February for EA server maintenance.

czyli jutro (wtorek) od 11 do 14 czasu polskiego serwery off.

źródło: http://twitter.com/OfficialBFBC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to już koniec przygody z wersją DEMO Battlefield'a. Trzeba będzie poczekać do premiery pełnej wersji. Gra już w wersji DEMO zrobiła na mnie duże wrażenie,w więc wysoka ocena tej gry mnie nie dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to już koniec przygody z wersją DEMO Battlefield'a.

Tam jest info ze w tych godzinach tylko serwery beda nieczynne. Po poludniu spowrotem mozna mielic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko będzie można katować do końca lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jak ustawiacie czulosc pada, sam podkrecam 6 razy w prawo, moze ktos zna lepsze ustawienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam na 8 (połowa bodajże, może ciut więcej) i gra mi się idealnie 

Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 10 i gra się przyjemnie. Może z czasem przejdę na maksa ale na razie trzeba szlifować te ustawienia. Na ten moment na maksie w stresujących sytuacjach (hehe) ciężko wycelować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiliście z tą wersją DEMO gry. Szkoda byłoby się już z nią rozstawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewne spostrzezenia:

Jesli gra sie ze znajomymi w skladzie, albo nawet w calej druzynie, jest ok, zdobywanie celow, zgrany atak czy obrona itp. Ale jesli zdarza mi sie zagrac poprzez standardowe dolaczenie do gry, to zazwyczaj jest to meczarnia. Nie wiem czy wynika to z tego ze demo jest za darmo, i ze jest pelne ludzi ktorzy tam byc nie powinni, czy poprostu ludzie przychodza poprzeszkadzac innym...... Nie wiem.

Ale widok kolesia ktory stoi we wlasnej bazie i macha sobie nozem bez sensu, w trakcie jak baza jest atakowana, lub koles ktory jedzie czolgiem w sam srodek bazy, zaczyna strzelac..... po chwili ja wysiadam zeby go naprawic, a on odjezdza i za chwile wieklie bum..... to sie poprostu odechciewa gry. Jak sie trafi na w miare zgrany sklad przeciwnej druzyny, to porazka nadchodzi natychmiastowo.

Po co grac w cos w co grac sie nie chce? Jest tyle innych fajnych gier. Np jakis single player. Zeby nikomu nie przeszkadzac......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewne spostrzezenia:

Jesli gra sie ze znajomymi w skladzie, albo nawet w calej druzynie, jest ok, zdobywanie celow, zgrany atak czy obrona itp. Ale jesli zdarza mi sie zagrac poprzez standardowe dolaczenie do gry, to zazwyczaj jest to meczarnia. Nie wiem czy wynika to z tego ze demo jest za darmo, i ze jest pelne ludzi ktorzy tam byc nie powinni, czy poprostu ludzie przychodza poprzeszkadzac innym...... Nie wiem.

Ale widok kolesia ktory stoi we wlasnej bazie i macha sobie nozem bez sensu, w trakcie jak baza jest atakowana, lub koles ktory jedzie czolgiem w sam srodek bazy, zaczyna strzelac..... po chwili ja wysiadam zeby go naprawic, a on odjezdza i za chwile wieklie bum..... to sie poprostu odechciewa gry. Jak sie trafi na w miare zgrany sklad przeciwnej druzyny, to porazka nadchodzi natychmiastowo.

Po co grac w cos w co grac sie nie chce? Jest tyle innych fajnych gier. Np jakis single player. Zeby nikomu nie przeszkadzac......

No wlasnie, bo jest darmowe to demko, sciagane bez zadnego wysilku. Staram sie dolaczyc do znajomych, by chociaz 1 osobe miec kumata w druzynie. Wtedy nawet idac we 2 wspolpraca uklada sie swietnie, jeden drugiego oslanie itd. Fakt ze dolaczajac losowo do jakiejs gry nie raz mialem tak ze jakiegos typka zabilem snajperka 8 razy a on ciagle czail sie w tym samym miejscu. Ot takie odstresowujace to ;) Jednak co prawda do prawda, zbieranina graczy ktory gra kazdy sobie przeciwko w miare zgranej druzynie nie ma zadnych szans. Nie raz mialem taka rozgrywke ze 1 bazy nie udalo sie zdobyc itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jakiś kretyn używał działka AA by strzelać w swój własny śmigłowiec. Bawił się tak parę minut póki nie zdjął go wróg.

Innym razem koleś ostrzeliwał swój czołg, a także komputer sterujący UAV, który obsługiwał jego kompan.

Członki opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewne spostrzezenia:

Jesli gra sie ze znajomymi w skladzie, albo nawet w calej druzynie, jest ok, zdobywanie celow, zgrany atak czy obrona itp. Ale jesli zdarza mi sie zagrac poprzez standardowe dolaczenie do gry, to zazwyczaj jest to meczarnia. Nie wiem czy wynika to z tego ze demo jest za darmo, i ze jest pelne ludzi ktorzy tam byc nie powinni, czy poprostu ludzie przychodza poprzeszkadzac innym...... Nie wiem.

Ale widok kolesia ktory stoi we wlasnej bazie i macha sobie nozem bez sensu, w trakcie jak baza jest atakowana, lub koles ktory jedzie czolgiem w sam srodek bazy, zaczyna strzelac..... po chwili ja wysiadam zeby go naprawic, a on odjezdza i za chwile wieklie bum..... to sie poprostu odechciewa gry. Jak sie trafi na w miare zgrany sklad przeciwnej druzyny, to porazka nadchodzi natychmiastowo.

Po co grac w cos w co grac sie nie chce? Jest tyle innych fajnych gier. Np jakis single player. Zeby nikomu nie przeszkadzac......

Musze Cie zmartwić, w pelnej wersji jest to samo. Przynajmkniej w BC1 tak mialem, nie wiem ale przy zadnej grze sie tak nie wkur**** I nie dla tego że ktoś mnie zabił czy coś tylko jak patrzałem jak gra mój team to szlag mnie trafiał ;) W bad comapny 2 nie ma Friendly Fire co jest niby na plus. Zobaczymy jak to bedzie w full wersji. Moze tryb hard bedzie mial FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie zmartwić, w pelnej wersji jest to samo. Przynajmkniej w BC1 tak mialem, nie wiem ale przy zadnej grze sie tak nie wkur**** I nie dla tego że ktoś mnie zabił czy coś tylko jak patrzałem jak gra mój team to szlag mnie trafiał ;) W bad comapny 2 nie ma Friendly Fire co jest niby na plus. Zobaczymy jak to bedzie w full wersji. Moze tryb hard bedzie mial FF.

Dlatego podstawa do grania w BC2 jest dobra ekipa i headsety. Brakowalo tego w BC1 (niby bylo ale zjechane na maxa). Mogli by jednak zwiekszyc max ilosc osob w squadzie. Chociaz teraz nawet w 4 jak gramy to liczymy tylko na siebie, jak cos trzeba zrobic to sami to robimy, jak niebieska reszta pomoze to spoko. A potem na koniec pierwsze 4 miejsca sa na zolto i komu zawdzieczamy zwyciestwo ?? :)

Ale oczywiscie przeciwko dobrej ekipie w 4 nie zwojujemy. Czasem sie trafi po naszej stronie banda nieudacznikow i chocbys na glowie stawal, nie poradzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym momecie wszystko z demem BC2 jest ok? Bo nie moge sie polaczyc, problem jest globalny czy tylko u mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym momecie wszystko z demem BC2 jest ok? Bo nie moge sie polaczyc, problem jest globalny czy tylko u mnie?

Info dla ciupiących w demo:

"Battlefield Bad Company 2 will be unavailable during 10am to 1pm GMT (2am and 5am PST) on Tuesday 16th February for EA server maintenance."

czyli jutro (wtorek) od 11 do 14 czasu polskiego serwery off.

źródło: http://twitter.com/OfficialBFBC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczmy na to,ze po prostu na razie graja w to Ci, dla których demo de facto zostało udostepnione - czyli poznający gre . Ot taki, co wlasnie sie musi pobawic karabinem , nauczyc latac smiglowcem ( szlag trafia, jak wsiadasz na dzialo a tym po 4 sekundach wali ogonem w skały ) , popatrzec o co w ogole chodzi .

Pocieszająca jest jednak większosc, ktora cos próbuje stworzyc, bronic/atakowac punktów , grac zespolowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze z tych 2mln grających w demo zrobi się 200k. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 mln, :unsure: ?! Nawet nie wiedziałem że tyle osób ściągnęło to demo. Jednak myślę że na początku będzie tak jak piszesz (ok. 200 k), ale z czasem będzie powoli rosnąć, do wyjścia kolejnej części ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla ciupiących w demo:

czyli jutro (wtorek) od 11 do 14 czasu polskiego serwery off.

źródło: http://twitter.com/OfficialBFBC2

Czyli o ile mój zegarek nie śpieszy jest 15 00 czyli już wszystko powinno być ok a tu nie można się zalogować :( zonk :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie to samo ,nie chce sie poloaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie cierpliwosci. Moze sie przedluzylo. Oby do wieczora to ogarneli.

A wczoraj wieczorem tez was wyrzucalo z gry? Bo mnie jak nigdy. A najbardziej wkurzajace, ze to tak po polowie meczu, gdzie bylem 1 na liscie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wiemy juz wszyscy ze nie chodzi. Wszystkim nie chodzi wiec prosze nie pisac "mi tez nie chodzi". Jak zacznie dzialac to ktos napisze i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wczoraj na wieczór tez wywaliło ze dwa razy tak po 23 , w połowie albo pod koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×