Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

a ja właśnie zamówiłem swój egzemplarz PS3 Limited Edition na ebay'u za 150pln.... teraz tylko czekać na przesyłkę..... poprzednie zamowienie dostalem w 10 dni wiec luzik, tyle jestem w stanie poczekać, a po informacji o braku języka PL w wersji na ps3 obiecałem sobie, że PL oddział EA nie zarobi na mnie przy tym tytule.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba właśnie się skończyła zabawa - failed to connect to ea online - od jakiejś 11

swoją drogą to mogli to do premiery zostawić działające, ci co mieli zamówić już zamówili tak czy tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo chyba zamkniete. Jeszcze dosłownie 2 minuty temu grałem sobie na luziku i wywaliło mnie z servera, już nie mogę się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie zamówiłem swój egzemplarz PS3 Limited Edition na ebay'u za 150pln.... teraz tylko czekać na przesyłkę..... poprzednie zamowienie dostalem w 10 dni wiec luzik, tyle jestem w stanie poczekać, a po informacji o braku języka PL w wersji na ps3 obiecałem sobie, że PL oddział EA nie zarobi na mnie przy tym tytule.... ;)

No i betka sie skonczyła bezczelnie mnie wywaliło jak mi tak dobrze szło hehe :P

Ja chyba tez zamówie gre spoza naszego kraju bo to jak nas potraktowali jesli chodzi o lokalizacje to czysta kpina niedosc ze niema piractwa tak jak na innych platformach ( które akurat ta lokalizacje dostana :/ ) to jeszcze mamy byc gorsi.

Juz par szesc jak wyglada ta lokalizacja bo moze byc kiepska ale sam fakt jak traktują w tym przypadku posiadaczy ps3 to woła o pomste do nieba normalnie mnie szlak trafia jak takie rzeczy sie dziaja :/ wiec na mnie polski oddział tez niezarobi niech mnie w 4 litery pocałuja :) a i przynajmniej troche taniej sie wyrwie wiec zawsze jakis plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie !!!! 5-ty marca juz nie dlugo xD nie moge sie doczekac juz tego dnia hihi !!!! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda kolejna mapka w multi :) Ja już nie mogę się doczekać :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrze że nie ma już demo- nie muszę nosić pada do pracy żeby ładować :rolleyes:

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co, mam wrócic do domu dzis i co ..... ?

Panowie !!! czas wrócic na wyspy - BT 1943 czeka na nas ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze jest to, ze okrojona wersja na ps3 kosztuje tyle samo co na xboxa...

Kupie i tak, ale cena powinna byc nizsza. Jednak w biznesie o uczciwosci mowic nie mozna niestety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co, mam wrócic do domu dzis i co ..... ?

Panowie !!! czas wrócic na wyspy - BT 1943 czeka na nas ! :)

I jeszcze oczywiście BF BC :whistling:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mamy tylko dubbingu (którego i tak pewnie bym (ja) nie słuchał, bo polski w takiej grze popsuje trochę klimat, Amerykanie/Ruscy mówiący po polsku dla mnie coś tu jest nie na miejscu, znając życie trochę po premierze odkryją cudowny sposób robienia spolszczeń na PS3 i dostaniemy kinówkę, ah ta biurokracja... :dry: ) , graficznie różnią się ostrością tekstur, które na naszej maszynce są odrobinę gorsze (różnicę są nieznaczne ;) ), ale i tak podczas gry nie zwracasz uwagi (wiem, bo grałem w obie wersje :cool: ), reszta jest taka sama. Azifrael, z czego jesteśmy okrojeni, bo może jednak coś mi umknęło, albo o czymś nie wiem :o .

Pozdrawiam, długo mnie nie było... :tongue: .

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś obiło mi się o uszy że niby mają byc tylko 2 tryby na początku w bc2? to prawda? czy dadzą odrazu wszystkie 4 czyli sq deathmatch,conq,rush i sq rush?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzykacz: mam tu na mysli glownie język pl. Nie narzekam, bo sam bede grał z angielskim podkladem (dla pewnosci z napisami o ile beda), ale produkt jak nie patrzec jest ubozszy i bawi mnie ta sama cena na obie konsole :] Ciekaw jestem tylko czy to sprzedawcy sa tacy cwani czy cena wyjsciowa gry byla taka sama na obie platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzykacz: mam tu na mysli glownie język pl. Nie narzekam, bo sam bede grał z angielskim podkladem (dla pewnosci z napisami o ile beda), ale produkt jak nie patrzec jest ubozszy i bawi mnie ta sama cena na obie konsole :] Ciekaw jestem tylko czy to sprzedawcy sa tacy cwani czy cena wyjsciowa gry byla taka sama na obie platformy.

Płyta BR jest droższa, lepsza więc się równoważy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tymi płytami BR to jest trochę dziwnie, X nie używa BR, a dostaje ten sam produkt, więc po co na PS3 używać BR, Skoro na X wchodzi na DVD to i na PS3 powinna wejść, również DVD jest tańsze, więc i produkcja stanieje. Są tytuły takie jak Rage (ta nowa gra od twórców Doom i Quake) gdzie PS3 dostanie lepsze tekstury, bo na X zabraknie miejsca na DVD, nowy Final w którym jest podobnie tylko że tam jeszcze mamy też wyższą jakość dźwięku i filmików ;) (oczywiście mamy też wygodę w postaci niezmieniania płyty, choć i tak pewnie nikt by tego nie zauważył).

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ ta a chciałbyś God of War albo Heavy Rain na 4 płytach? zresztą ps3 pewnie byłoby już złamane przez dvd, a tego nikt nie chce

ps. przynajmniej tutaj

pps. przynajmniej tak myślę :P

Przy każdym filmiku biegać zmienić płytę, nie dziękuje :) Dobra ucinamy temat złego BR. DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś obiło mi się o uszy że niby mają byc tylko 2 tryby na początku w bc2? to prawda? czy dadzą odrazu wszystkie 4 czyli sq deathmatch,conq,rush i sq rush?

Tego chyba nikt nie wie ale jezeli tak zrobia to bede zdeczka 'zly' bo wypuszcza okrojona gre w takim razie.

No ja niestety gre kupie pozniej mam nadzieje ze jakos wytrzymam :D dzis gdy wylaczyli demo to nie mialem w co grac bo tak to tylko bf bf bf :)

No i mam nadzieje ze szybko poprawia bledy bo na mapce w demie troche ich widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ogladalem filmik bardzo fajny lecz mam pytanie poco oni wydają darmowe DLC do gry jak jeszcze nie wyszła nie lepiej odrazu to dać do pełnej wersji a nie kitrać się żeby to ściągnać. Dobrze ze zamówłem swoją Limted Edition miejmy nadzieje ze dojdzie w środe :D:)

BTW Nelson Bay to bedzie raj dla lampiacych sie snajperow, bardzo fajnie ze mapka grana pod wieczór. A tak pozatym będąc medykiem miał G3 hmm jak fajnie że medyk nie będzie miał tylko cieżkich giwer (widac to w 40 sekundzie).

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mapka nocą :)) słodko

Ogladalem filmik bardzo fajny lecz mam pytanie poco oni wydają darmowe DLC do gry jak jeszcze nie wyszła nie lepiej odrazu to dać do pełnej wersji a nie kitrać się żeby to ściągnać.

(...)

Po to by zachęcić maksymalną liczbę ludzi dokupienia nowej gry z nie używki, bo mapy będą na kod, używka = płacenie za mapy.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka nocą :)) słodko

Po to by zachęcić maksymalną liczbę ludzi dokupienia nowej gry z nie używki, bo mapy będą na kod, używka = płacenie za mapy.

No i po co pytałem? -.- , dzieki za odpowiedz. Ludzie z branży gier znajdują coraz to nowsze sposoby na klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem filmik bardzo fajny lecz mam pytanie poco oni wydają darmowe DLC do gry jak jeszcze nie wyszła nie lepiej odrazu to dać do pełnej wersji a nie kitrać się żeby to ściągnać. Dobrze ze zamówłem swoją Limted Edition miejmy nadzieje ze dojdzie w środe :D:)

Czytalem, ze te darmowe DLC bedzie do pobrania po wpisaniu kodu zawartego w opakowaniu z gra, ma to niby byc swego rodzaju "zabezpieczenie" , zeby ludzie nie kupywali uzywek tylko woleli pojsc do sklempu po nowke, wlasnei ze wzgledu na darmowe mapki. Ile w tym prawdy nie wiem.

A tak pozatym będąc medykiem miał G3 hmm jak fajnie że medyk nie będzie miał tylko cieżkich giwer (widac to w 40 sekundzie).

G3 jest bronia uniwersalna, czyli kazda klasa bedzie mogla sobie ja wybrac, tak jak np. shotguny, M14, czy Thompsona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta się już całkiem skończyła i nie ma szans pograć aż do premiery, czy jest jeszcze szansa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×