Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na stronie głównej ale nie każdy tam chyba zagląda więc postuje tutaj w temacie.

OSTRZEGAM!! Osoby które nie chcą psuć sobie zabawy - NIE OGLĄDAĆ!!!

Pierwsza misja w Bad Company 2(cz.1 i 2) jeszcze osadzona w czasach WWII:

http://www.youtube.c...h?v=h7NOcIJT8d8

http://www.youtube.c...h?v=YmehUJF248Y

Mówiłeś żeby nie oglądać lecz nie napisałeś żeby też nie czytać :/. W sumie mnie i tak zabardzo singleplayer nie interesuje jak dostane swoją kopie to włączam multi i tylko multi.

BTW. Toniak (wyleciało mi z głowy i nie spytałem się w pierwszych komentarzach) na filmiku gdzie jesteś w AH-64 dlaczego twój gunner nie wystrzeliwuje dartsów na ciężkie pojazdy?? Wtedy ty tylko jako pilot wciskasz R1 i niszczycie pojazd za pomocna jednej rakiety (wkoncu od tego jest ta rakieta pod R1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Toniak (wyleciało mi z głowy i nie spytałem się w pierwszych komentarzach) na filmiku gdzie jesteś w AH-64 dlaczego twój gunner nie wystrzeliwuje dartsów na ciężkie pojazdy?? Wtedy ty tylko jako pilot wciskasz R1 i niszczycie pojazd za pomocna jednej rakiety (wkoncu od tego jest ta rakieta pod R1).

Tak z ciekawości spytam. Pod którym przyciskiem są wystrzeliwane, jestem zielony w tym, bo na strzelcu siedziałem góra 2 razy :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości spytam. Pod którym przyciskiem są wystrzeliwane, jestem zielony w tym, bo na strzelcu siedziałem góra 2 razy :tongue: .

Strzelec musi tylko serie z dzialka wpakowac w pojazd i automatycznie zostanie zaznaczony, potem wystarczy odpalic tylko hellfire'a i czolgowi mowimy papa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Strzelec musi tylko serie z dzialka wpakowac w pojazd i automatycznie zostanie zaznaczony, potem wystarczy odpalic tylko hellfire'a i czolgowi mowimy papa :)

Thx.

Nie zgadzam się z werdyktem na tej stronie w 2 sprawach.

Pierwsza gameplay, podniósł bym do 10, bo multi gra się znakomicie i nie nudzi się ani na jotę przez dobre kilkadziesiąt godzin ;) (lub nawet kilkaset, niestety tyle nie grałem :P ) .

Druga Sound, takiego dobrego dźwięku, tak świetnie nagranego, wkomponowanego i tworzącego klimat dawno nie słyszałem, zwłaszcza jeśli ktoś ma podłączone kino domowe i mógł puścić trochę głośniej niż normalnie to wie o czym piszę. Odgłosy i zagłuszające dźwięki wybuchów, helikopter który zagłusza inne dźwięki, świst kul i opadających łusek (które różnią się zależnie od podłożą), dźwięki inne w pomieszczeniach i na zewnątrz. Naprawdę świetna robota B) . Tutaj również dałbym 10, z resztą się zgadzam.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx.

Nie zgadzam się z werdyktem na tej stronie w 2 sprawach.

Pierwsza gameplay, podniósł bym do 10, bo multi gra się znakomicie i nie nudzi się ani na jotę przez dobre kilkadziesiąt godzin ;) (lub nawet kilkaset, niestety tyle nie grałem :P ) .

Druga Sound, takiego dobrego dźwięku, tak świetnie nagranego, wkomponowanego i tworzącego klimat dawno nie słyszałem, zwłaszcza jeśli ktoś ma podłączone kino domowe i mógł puścić trochę głośniej niż normalnie to wie o czym piszę. Odgłosy i zagłuszające dźwięki wybuchów, helikopter który zagłusza inne dźwięki, świst kul i opadających łusek (które różnią się zależnie od podłożą), dźwięki inne w pomieszczeniach i na zewnątrz. Naprawdę świetna robota B) . Tutaj również dałbym 10, z resztą się zgadzam.

:) Każdy ma inny gust, a ja akurat po demie uważam że odgłosy broni są cienkie. Ale gameplay jest genialny. na 1 mapie,w 1 trybie grałem bardzo dużo, i ani troche mi się nie nudziła. Do tej pory gdy właśnie miałem rozbroić ładunek rozwalił się cały dom... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podbijam- oprawa dźwiękowa w BC2 to miszcz... powinna być przynajmniej 9.5 IMHO... Dźwięk w pomieszczeniach, dźwięki broni nie są przesadzone, wszelkie wybuchy, do tego genialnie dobrane głosy żołnierzy (Granata paszla!!!) i wszystko to jak się na siebie nakłada, przeplata... MIÓD... :ninja:

тактический робот...

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Mam nadzieję że chociaż garstka osób wypróbowała profil dźwiękowy w Bad Company 2 - 'War Tapes'?

Zaznaczcie sobie ten typ dźwięków i podłączcie 5.1. Żadna gra nie ma takiego kopa!

(standardowo profil dźwięku jest ustawiony na TV)

War Tapes wydobywa i nadaje brzmienia wszystkim dźwiękom... Jest głośniej a same dźwięki otrzymują 'brutalny' charakter. Sama nazwa - WAR TAPES mówi za siebie ;-)

A i radze używać tego profilu jak jesteście sami w domu bo wtedy gra robi spore zamieszanie ;-)

Tu znalazłem jakieś porównanie:

ale nie odzwierciedla tego co usłyszycie sami Edytowane przez Toniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wiadomość od sklepu w którym zamówiłem gre.

"Miło nam poinformować, że gra Bad Company 2 jest w drodze do nas.

Dostawy spodziewamy się ok. 02.03. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienia zrealizować tego samego dnia."

3 powinno dojsc,a wtedy 2 dni nasingle player i tyle mnie widzieli od 5;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wiadomość od sklepu w którym zamówiłem gre.

"Miło nam poinformować, że gra Bad Company 2 jest w drodze do nas.

Dostawy spodziewamy się ok. 02.03. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienia zrealizować tego samego dnia."

3 powinno dojsc,a wtedy 2 dni nasingle player i tyle mnie widzieli od 5;p

napisz mi na priv jaki to sklep jak możesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś z obecnych tutaj tęgich głów napisac jak projekt 10 dolarów będzie zastosowany w BC2? Czytałem że ma to byc wykorzystane do tego by odblokowac sobie sklepik w którym będą umieszczane też darmowe rzeczy, czytałem też że sam sklepik ma kosztowac 15 dolarów więc i tak trzeba będzie cos dołożyc od siebie. Jest to dla mnie ważne bo zamierzam kupic FF XIII a później BC2 używkę ale jeśli ten sklepik będzie taki ważny (i nie trzeba będzie od siebie jeszcze dokładac) to lista zakupów może się odwrócic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Przesadzacie z tym dźwiękiem. Jest świetny, ALE Killzone 2 zjada Battlefielda na śniadanie! Mój kumpel - totalny audiofil, jak odpaliłem na jego mega sprzęcie Killzona pokiwał z uznaniem głową i powiedział: "jak na komercyjny produkt to rewelacja!  :pardon: "

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że BF 2 tak jak jedynka będzie w DTS-ie :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie aparat słuchowy macie na uszach żadna inna gra jak dotąd nie ma tak realistycznie odzwierciedlonych odgłosów to prawdziwy majstersztyk .

Jak dla mnie to ocena 9,5 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska mam kolejne pytanie bo przy zamówieniu BFBC2 w ps3site sklepie chyba podałem zły adres email a reszte czyli adres zamieszkania itp jest git. Moje pytanie brzmi czy jak podałem zły adres email to wyślą mi gre?? Bo nie wiem czy tu trzeba potwierdzić zamówinie przez emaila czy nie bo na ultimie zawsze trzeba??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ultima wyczerpała już swój nakład limited edition (która dalej do końca nie wiem czym się różni od zwykłej) także ja po prostu przelecę się w piątek do centrum i tam spróbuję grę wyhaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ultima wyczerpała już swój nakład limited edition (która dalej do końca nie wiem czym się różni od zwykłej) także ja po prostu przelecę się w piątek do centrum i tam spróbuję grę wyhaczyć.

Limited Edition masz poprostu kilka odblokowanych bajerów masz pistolet: colt 1911,thompsona,pistolet darts,perk na dzialko w pojazdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Demko już nie działa ale można jeszcze sobie właczyc gre i zmienić ustawienia audio i dałem własnie War tapes nio mam głośniczki Z-5500 i szkoda ze tego wcześniej nie zauważyłem, smigałem na ust. home cinema, a co do Killzone 2 który jest w DTS-ie i nagrany na zestaw 7.1 a BC2 Dolby Sorund :thumbsup:, a wiec jest miedzny nimi różnica, teraz tylko czekać do 5 Marca, z tego co mi wiadomo o BC1 jest w Dolby Prologic a nie w DTS-ie

Pozdrawiam M2641936

Edytowane przez mcroki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Limited Edition masz poprostu kilka odblokowanych bajerów masz pistolet: colt 1911,thompsona,pistolet darts,perk na dzialko w pojazdach

Zapomniałeś o najważniejszym, mianowicie o karabinie AKS-74U

bc2bron.jpg

Dodam jeszcze że Limitowana edycja kosztuje tyle samo co zwykła, a w multi będzie grało nam się znacznie lepiej :).

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×