Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co jeszcze nie dostali / nie kupili :turned:

finished16.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiedzcie mi coś:

Miałem problemy z dołączaniem się, i aby do mnie się dołączali ludzie - ale tylko w LOBBY przy tworzeniu squadu. Gra mi się dobrze, lag jakiś raz na 5 minut wyskoczy.

W instrukcji gry jest napisane, aby odblokować porty w routerze itp.

Ja za bardzo się na tym nie znam, więc pytam: Czy jeśli gra mi działa płynnie, a nie mogę się dołączyć w lobby do kogoś to znaczy, że mam jakieś porty poblokowane czy, że po prostu wina internetu/gry/serwerów (w BECIE i DEMIE wszystko było ok) ??

P.S. Jak będę do was wysyłął invita to dołączajcie. Zawsze patrze czy jest slot wolny w squadzie więc nie opuścicie swojej gry na marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umoczylem troche singla, no fajny, fajny. Ale pewnie go nie skoncze, bo poszedlem onlajn iii te mapy sa przecudne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale wam zazdroszcze :P Nie moge się doczekać kiedy dopadnę swoją kopię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zauważyłem że nie dodaje mi czasem zdobytych punktów w grze:/ zarzyna mnie to wkurzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitowana 10zł droższa, ja właśnie taka kupiłem :) a gra jest świetna ! :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno małe pytanko: na Allegro zamówiłem LE i gościu powiedział, że kod na AKS-74U będzie w pudełku. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno małe pytanko: na Allegro zamówiłem LE i gościu powiedział, że kod na AKS-74U będzie w pudełku. Co o tym sądzicie?

Coś kręci. Ja miałem z Ultimy i wysłali mi na maila KOD. W pudełku był kod na MAPY a nie na BROŃ.

A pudełko przecież jest zafoliowane...

Albo gość sie nie zna, i myśli, że to ten sam KOD.

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem szczęśliwym właścicielem Limited Edition, ale w mojej 2 i pół letniej konsoli (dokładnie ma 27 miesięcy) popsuł się napęd i jest aktualnie w naprawie :mad: . Miała wyczucie czasu...

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilem z ultimy i dalej czekam a zamowilem w piątek;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w razie gdybym kodu nie dostał, to czy się o niego kłócić: czy ta broń jest wogóle warta świeczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć bardzo dobra i celna broń. Pogadaj z nim i porusz delikatnie ten temat, może skmini o co chodzi i sprawa się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w razie gdybym kodu nie dostał, to czy się o niego kłócić: czy ta broń jest wogóle warta świeczki?

Jak grasz inżynierem to warta. Ale po maksymalnie 3 godzinach grania i tak ją odblokujesz więc nie opłaca się o nią zawzięcie walczyć z gościem.

Sama broń jest dobra ale jak zdobędziesz dodatkowy celownik to dopiero poznasz jej moc. A na celownik i tak trzeba trochę pograć. Myślę, że max 4 godzinki. A około 2,5 godziny wystarczy pewnie i tak :P

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak w edycji limitowanej dostajemy mapki które potem i tak będą za darmo dla zwykłej edycji i tak samo z bronia? bo zastanawiam się nad zwykła a limitowana tzn limitowanej nie widziałem i chyba zostanie mi kupić zwykła a nie wiem ile na tym strace ;)

Broń prędzej czy później i tak odkryjesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście tą zapowiedź BBC2? Genialna muzyka :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Et Tu, Brute?

Online: knife 5 friends

ktoś już oblokował te trophy? czy wie jak je chociaż zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z Battlefield 1943 też ?

Tak, wszystkie bronie bedziesz mogl odblokowac.

Co do gry to jest po prostu przekozacka, ale nie musze tego mowic bo kazdy to wie :D. Multi Mnie totalnie pochlonelo i obawiam sie ze predko nie przejde singla, ktory po 4-5 misjach uwazam za bardzo dobry. Tryb "Conquest" jeszcze bardziej oddaje klimat pola walki, ale wydaje mi sie ze moglo by byc jednak troche wiecej graczy. Tak jak na PC mysle ze by bylo idealnie. Wiecej graczy = wieksza zadyma.

Jesli chodzi o grafike to szalu nie ma (w singlu bywaja ladne widoki), ale grafika nie jest najwazniejsza ;) Gameplay jest tak genialny, ze grafika schodzi na drugi plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Et Tu, Brute?

Online: knife 5 friends

ktoś już oblokował te trophy? czy wie jak je chociaż zdobyć?

Zabić nożem 5 friendsów z PS3, muszą grać w przeciwnej drużynie. Niekoniecznie wszystkich w jednym meczu.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki bzykacz za wyjasnienie, jeszcze jedno, gdzie sie wpisuje tag swojego klanu? bo szukałem tej opcji i chyba ślepy jestem bo nie znalazłem jej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do play with friends i bodaj start naciskasz. Na dole masz pod lista przyjaciol masz wypisane.

Ps: co to sa te kwadraty przy nickach na scoreboard ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki bzykacz za wyjasnienie, jeszcze jedno, gdzie sie wpisuje tag swojego klanu? bo szukałem tej opcji i chyba ślepy jestem bo nie znalazłem jej...

dajesz play online i wciskasz start lub select :P i wyskoczy klawiaturka zebys mogl wpisac swoj tag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies w necie moze spis calego ekwipunku? co, kiedy, jakie parametry, jak dziala i blablabla?

Edytowane przez izlam_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa z veteranem? Zalicza jedynkę i poprzednie publikacje z serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe drobne pytanko - czy jak już wpisałem kod na dodatkowe mapy z limitowanej edycji to będę je mógł potem zassać?

Rembix - tak, Bad Company jedynka, jak i jej demo można wpisać do Veterana. Nie wiem jak z 1943 - kiedy ja wpisywałem, był jeszcze niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×