Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja am pytanie czy ktoś ma zwykłą wersje i czy ma kod na Mapy bo wyczytałem że jednak (niby) tylko limitowane będą miały ten kod ,a zwykłe będą musiałby dopłacać za coś co jest na płycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według książeczki mapy Laguna alta i Zatoka Nelskona są czasowymi ekskluzywami edycji limitowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według książeczki mapy Laguna alta i Zatoka Nelskona są czasowymi ekskluzywami edycji limitowanej.

Hmm ja nie zamawialem edycji limitowanej a kody mam.

A gierka sie rozkreca a razem z nia i grafa :D Skoncze singla i zabieram sie za multi w weekend albo moze troche wczesniej :]

Edytowane przez Bombel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, ze nie zlozylem preordera ! Dzis kupilem w Saturnie (K-ce) Limited Edition (zwyklej wersji nie bylo).

Zaraz siadam do grania, najpierw singiel potem zaczynamy ostro w multi.

Dodawac do znajomych i do zobaczenia na polu walki ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według książeczki mapy Laguna alta i Zatoka Nelskona są czasowymi ekskluzywami edycji limitowanej.

to jakis zart :|?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupi pomysł że inżynier na początku nie ma "wiertarki", a medyk apteczek i defibrylatora ;p Poza tym zabicie snajpera z wyższym levelem niż twój na większy dystans to trudne zadanie (bardzo dobra broń np. GOL + 12 x zoom).

Nie podoba mi się mapa w dżungli. Ciemna, mało dynamiczna, z wieloma miejscami do kamperki. Reszta nowych też nie powala, na razie najlepsze to Africa Harbour i Port Valdez (a jakże ;p).

Single jeszcze nie odpalane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki byłem rozochocony i pewny siebie robiąc miesiąc temu pre-order, a jestem w mniejszości, która nie gra. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki byłem rozochocony i pewny siebie robiąc miesiąc temu pre-order, a jestem w mniejszości, która nie gra. ;]

gra sie nie podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - Ultima wysłała dziś paczki, jutro będzie kurier.PSN: Toniak47 - gram od 17, headset mam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy bedzie mozna sciagnac dodatkowe mapki ?

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sie nie podoba?

raczej chodzi o to, że gra nie dotarła jeszcze :)

a tak poza, to na mapach 50% luda biega ze snajperkami. Rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bardzo snajperów lubię.jak sie patrzą daleko to nie widzą blisko:) i wtedy ja mam dużo niezbędników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej chodzi o to, że gra nie dotarła jeszcze :)

a tak poza, to na mapach 50% luda biega ze snajperkami. Rewelacja!

w demie tez tak bylo nic nowego.. potwierdzone jest ze gdy kupie normalna wersje moge zapomniec o tych 2 mapkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacei, nic takiego nie ma w książeczce. Jest tylko odnotowane, że wyżej wymienione mapy dostaniemy po wpisaniu kodu, który mamy w pudełku. To jest ten projekt 10$ EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juuupi!!! do mnie tez wyslali dzisiaj. jutro powinno byc :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie czuje pokrzywdzony ze na ps3 nie ma gry po polsku, mógłbym to jakoś przeboleć kiedy cena byłą by niższa niż pozostałe, ponieważ wynajęcie polskich aktorów tez kosztuje a ceny wersji angielskiej i polskiej są identyczne. Więc poczekam aż zejdą z ceny. A kasę wydam na inna gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porówmaniu do wersji PC wygląda koszmarnie zawiodłem się.Nie wiem jak mogli to tak spartolić. Jak ktoś nie widział na PC to może się będzie podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok kilka spostrzezen na temat gry po 10 h grania. Do grafiki nie przywiazuje zbyt wielkiej roli takze dla mnie jak najbardziej pozytywnie. Mapa sa tak pomyslane ze na kazdej trzeba inaczej grac, innym sposobem atakowac, sa lokacje w ktorych 80 % czasu siedzimy w pojazdach (walki 1vs1 w helikopterach apacz kontra mi), a sa rowniez takie w ktorych zobaczymy jednego klada :D Mapy dla mnie to majstersztyk, nie znudza sie przez dlugi okres gry. Gameplay hmmmm oszalamiajacy ?? :> napewno !! Jedyne co mnie martwi to poziom pkt, ktrore trzena zdobyc aby odblokowac nastepna bron, dodatek. To co w becie zdobywalo sie 2 tygodnie. teraz zrobimy w ok. 10 h (np. aug) Najwiekszy minus jak dla mnie to zbyt czeste wywalanie z serwa :/ na 10 h grane przytrafilo mi sie z dobre 5-6 razy, a jak wiadomo po wykopie z serwa pkt ktore uzbieralismy ida papa :[, no ale oficjalna premiera dopiero w piatek takze pozyjemy zobaczymy.

Ogolnie gra wymiata !! i na pewno ma ten sam urok co w becie i demku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy minus jak dla mnie to zbyt czeste wywalanie z serwa :/ na 10 h grane przytrafilo mi sie z dobre 5-6 razy, a jak wiadomo po wykopie z serwa pkt ktore uzbieralismy ida papa :[, no ale oficjalna premiera dopiero w piatek takze pozyjemy zobaczymy.

jestes pewny ze punkty uzbierane do czasu wykopki z serwera znikaja? bo ja bym powiedzial (na podstawie dema) ze sie jednak zapisuja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewny ze punkty uzbierane do czasu wykopki z serwera znikaja? bo ja bym powiedzial (na podstawie dema) ze sie jednak zapisuja..

100 % sie nie zapisuja :// wczoraj grajac zobywalem bronie i dodatki po kilka razy :) stad jestem pewny

zapisuja sie po kazdej pelnej misiji, czyli zmiany mapy, strony na atak, obrone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 % sie nie zapisuja :// wczoraj grajac zobywalem bronie i dodatki po kilka razy :) stad jestem pewny

zapisuja sie po kazdej pelnej misiji, czyli zmiany mapy, strony na atak, obrone

to w takim razie stracilem wieeeele punktow podczas gry w demo :/... jak mnie od piatku bedzie tak samo wyrzucac jak w demie to sie za przeproszeniem wqrwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile podczas takiej 1 rundki mozna stracic? spokojnie zagra sie 2 kolejne i bedzie wiecej punktow ;) Pozatym polecam grac dla fanu nie dla punktow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×