Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już w Battlefielda 1 misje grałem, u kuzyna na X'e, i gra się bardzo przyjemnie ;) B. ładna grafika, całkiem niezły polski dub, i ogólnie dobre wykonanie. ;)

PS. Z Empiku, trzeba się ponoć spytać czy jest.

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyhamujcie konie :D Premiera jest 3-go więc przed tą data serwery pewnie nie ruszą. Co najwyżej możemy pograć w singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel w tej grze jest tylko dla trofeów...Nic po za tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy w BC2 będzie friendly fire? Bo w demku jakoś nie ma. A to się, moim skromnym zdaniem, z celem gier wojennych niestety mija.

Edytowane przez bart161180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ale w trybie Hardcore

Niestety serii tej , oprócz sieciowego demo BC2, na oczy nie widziałem. Chodzi mi o FF grając w sieci. Więc ponawiam pytanie, czy friendy fire jest, jest opcjonalny, czy go po prostu i najzwyczajniej w świecie nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wam odpowiedziałem. Friendly Fire będzie tylko w Hardcore mode! W demku tego nie było. Hardcore usuwa również HUD oraz zwiększa DMG broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wymieniania się informacjami na temat sklepów w których gry są dostępne służy temat Gdzie kupić, za ile?. Wszystkie posty na ten temat zostaną tam przeniesione, każde kolejne zostaną usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem grę,żeby ściągnąć te dodatkowe mapy i wszedłem z ciekawości do statystyk.

I okazało się,że zapisały mi się DOG TAGS z dema.

Jednak map chyba nie da się ściągnąć przed premierą,albo coś źle robię bo MULTI DZIAŁA !! i nici z singla ;)

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem grę,żeby ściągnąć te dodatkowe mapy i wszedłem z ciekawości do statystyk.

I okazało się,że zapisały mi się DOG TAGS z dema.

Jednak map chyba nie da się ściągnąć przed premierą,albo coś źle robię bo MULTI DZIAŁA !! i nici z singla ;)

Duzo jest ludzi? Ranga jest wyzerowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo jest ludzi? Ranga jest wyzerowana?

Tak rangi,statystyki wyzerowane tylko te tagi zostały.W statystykach najlepszy ma 18 lvl i 19h grania niezły kocur ;)

Na razie w statystykach jest 8461 ludzi.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranga jest wyzerowana?

U mnie tak :/ Co do singla, fantastisz i już, szkoda że ta misja z IIWŚ taka krótka. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Cwir poruszył b. istotną sprawę. Czy statystyki, levele zostały wyzerowane?? Nigdy nie zapomnę tych idiotów z Infinity Ward, którzy swoją grę mieli w dupie od samej premiery. Wchodziło się na serwery a tam połowa kolesi grała już 2 tygodnie, a druga połowa miała zglitchowane 10 prestiże. Ale fakt, bardzo ciężko wejść na ranking,wyłapać glitcherów i domyśleć się że chyba jednak mało realne byłoby nabicie 10 prestiżu w parę minut..

update-już w międzyczasie odpowiedziano.

Pięknie, ta gra jest skazana na sukces. Boli mnie tylko że nie sprzeda się tak jak MW2, a jest grą pod każdym względem lepszą od tego gniota :(

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak rangi,statystyki wyzerowane tylko te tagi zostały.W statystykach najlepszy ma 18 lvl i 19h grania niezły kocur ;)

Na razie w statystykach jest 8461 ludzi.

To co to ma być przecież servery w piątek miały być włączone troche żenua.

Chyba że będą zerowali.^^

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starcie gry na byc odrazu DLC:

Edytowane przez DaraS
§ III - pkt 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chociaż PL menu ?

Na ps3 nie :/ Ale powiem wam jedno, dialogi w Poleskiej wersji są prze kozackie, nieraz zastanawiam się jak można do jednego zdania wcisnąć tyle "mięsa" Przecież ta gra za same teksty powinna mieć pegi 18+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wam odpowiedziałem. Friendly Fire będzie tylko w Hardcore mode! W demku tego nie było. Hardcore usuwa również HUD oraz zwiększa DMG broni

Dzięki dzięki. Nie miałem pojęcia o istnieniu różnych mode'ów w rozgrywkach sieciowych. Wzmianką o HUD'zie przekonałeś mnie do tej gry :) Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna gre w gdansku juz gdzies kupic i kiedy jest premiera ??

Do wymieniania się informacjami na temat sklepów w których gry są dostępne służy temat Gdzie kupić, za ile?. Wszystkie posty na ten temat zostaną tam przeniesione, każde kolejne zostaną usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz tez swoja kopie, zagralem 1,5 misji i na razie jestem zawiedziony grafika, myslalem ze jednak bedzie lepiej, no ale to az mi tak nie przeszkadza bo singiel na pewno sie rozkreci i rozgrywka to zrekompensuje. Na poziomie normal na poczatku po graniu w demo jest troche latwo :P No ale zobaczymy dalej ;)

Tak jak ktos wyzej napisal, tylko dog tagi zostaly i mozna rypac juz w multi. Tez probowalem sciagac mapy, niby okienko na kod wyskakuje, ale wczesniej byla informacja ze nie chce sie polaczyc z PSN wiec poczekam do piatku. Jak ktos juz sciagnal mapy to prosze o info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

singiel..sie rozkreca...jest dobrze ..mam nadzieje ze z kazdym etapem bedzie jeszcze wiaksza nawalanka...a potem juz tylko multi i kolejne tygodnie a moze miesiace wyrwane z zycia.. smile.gif

Edytowane przez tomikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos juz to pisal czy nie bo nie czytalem ostatnich stron ale.. w nie ktorych MM Saturnach i empikach gra jest w sprzedazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×