Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Albo Trittony AX180:) Cos kolo 200 moze wydasz.

Wez pod uwage, ze jezeli chcesz pod PS3 podpiac to przydaloby sie miec mikrofon:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy użytkownicy słuchawek Sharkoon X-Tatic Digital 5.1 mogliby napisać, jak ustawili to DRC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowalmilosz12,

Jak na mój gust to nie bardzo. To jest osobna karta muzyczna na USB a nie słuchawki. Pożyczę od brata, sprawdzę czy działa i dam znać.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy użytkownicy słuchawek Sharkoon X-Tatic Digital 5.1 mogliby napisać, jak ustawili to DRC?

Podłączam się pod zapytanie, to się wogóle ustawia?

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stanptr

No właśnie poprawne ustawienie słuchawek oddaje ich prawdziwą moc. Tak mi się przynajmniej wydaję :P

Zacząłem się trochę bawić tymi ustawieniami i zauważyłem, że to od gry zależy co powinno być włączone (chociaż pewności nie mam). Włączyłem multi Killzone 3, na amplitunerze włączyłem DRC i dałem +4 TD na subwoofer i central. Efekt był niezły. Natomiast na tych samych ustawieniach multi Modern Warfare 3 brzmi według mnie gorzej. Wtedy wyłączyłem DRC i na pilocie zmieniłem głośność subwoofera na kolor zielony, resztę na niebieski, a front na jeden kolor powyżej niebieskiego. Dzięki temu bardzo dobrze słychać co się dzieje dookoła i nie przeszkadzają w nasłuchiwaniu wrogów te wszystkie wybuchy.

Nie wiem czy dobrze gadam bo kompletnie się na tym nie znam. Ale po zabawie z ustawieniami efekt przestrzennego dźwięku jest jeszcze bardziej wyrazisty.

To wszystko trzeba robić na czuja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowalmilosz12,

Jak na mój gust to nie bardzo. To jest osobna karta muzyczna na USB a nie słuchawki. Pożyczę od brata, sprawdzę czy działa i dam znać.

Dziś podłączyłem to ustrojstwo do PS3 i do tego słuchawki logitech z mikrofonem. Słyszałem to co mówię w słuchawkach a dźwięk leciał z TV. Myślałem że będę miał dźwięk z gier i gadkę na słuchawkach a tu zonk. Możę niech jakiś fachowiec się wypowie bądź osoba której udało się to tak skonfigurować że dźwięk i gadkę słychać jednocześnie w słuchawkach :happy:

ja mam kartę taką : http://allegro.pl/ka...2170842718.html

Jeżeli ktoś to skonfigurował to poproszę o info i instrukcję.

EDIT! : Słuchajcie, co do mojego pytania : po podłączeniu tej że karty macie tylko headset nie słyszycie dźwięku z gier - tak więc nie ma co pchać nawet tych dziesięciu zł bo to nie działa. Jeżeli jednak potrzebujecie headseta to ok może być. Ja niestety niepotrzebnie to kupiłem - jedynie może mi posłużyć do kompa ... tyle w tym temacie.

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może ktoś wie o jakiś tańszych zamiennikach Sony wireless HeadSet 7.1 ? Czyli bezprzewodowe - chatujesz i słyszysz dźwięki z gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u Nas w kraju to jest zdzierstwo o ile znajomy nie ściemniał to w Niemczech widział Sharkoony 5.1 digital za 54 euro. Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy można podłączyć PS3 pod wzmacniacz stereo, czy np amplituner stereo pod wejście AUX od portu AV Multi. Będzie to działać i czy jest to dobry pomysł, aby mieć dźwięk lepszy jak ten z głośników TV? Proszę o info. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że jestem zielony w temacie, które słuchawki pod PS3 do 150 zł polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy można podłączyć PS3 pod wzmacniacz stereo, czy np amplituner stereo pod wejście AUX od portu AV Multi. Będzie to działać i czy jest to dobry pomysł, aby mieć dźwięk lepszy jak ten z głośników TV? Proszę o info. Pozdr.

Jasne, że będzie coś takiego działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że jestem zielony w temacie, które słuchawki pod PS3 do 150 zł polecicie?

Godne polecenia zaczynają się od około 230,trittona ax 180 najtańsze ,najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie kabel optyczny w rozsądnej cenie?

I jeszcze jedno pytanie podłączamy kablem optycznym wieże do ps3 i to wszystko. Czy jeszcze trzeba się pobawić w ustawieniach ?

http://allegro.pl/kabel-przewod-optyczny-toslink-black-style-1-5m-i2188935421.html

Taki bedzie dobry ?

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konsoli trzeba przełączyć na puszczanie dźwięku po optyku...

Kabel dowolny - to w końcu sygnał cyfrowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel optyczny - sygnal optyczny:) przesyla swiatlo.

Aczkolwiek racje mowca wyzej ma z tego wzgledu, ze kabel rowniez w tym przypadku nie ma znaczenia. Kup najtanszy jaki sie da. Ta sama zasada co przy HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić jakieś w miarę fajne głośniki do komputera? Takie 2 + subwoofer z pilotem do regulacji głośności i najlepiej z wejściem na słuchawki przy pilocie? Cena tak 150 zł max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić jakieś w miarę fajne głośniki do komputera? Takie 2 + subwoofer z pilotem do regulacji głośności i najlepiej z wejściem na słuchawki przy pilocie? Cena tak 150 zł max.

Takich głosników jest sporo, ale jezeli masz taka gotówkę do przeznaczenia to warto zastanowic się nad tymi dwoma modelami:

- Logitech Z313 http://www.ceneo.pl/7794736 - tutaj masz wyjście na słuchawki w pilocie, całkiem niezły dźwięk, ciekawa stylistyka

- Creative Inspire T3130 http://www.ceneo.pl/3338269 - dźwięk niczego sobie, starsze wzornictwo, brak wyjścia na słuchawki (do obejścia - wystarczy rozgałęzienie jack + przedłużacz), oraz co ważne sterowanie tonami niskimi na głośniku centralnym.

Osobiście bardziej lubię firmę Logitech, ale ostatnio wybrałem znajomemu te drugie głśniki i jest zadowolony :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić jakieś w miarę fajne głośniki do komputera? Takie 2 + subwoofer z pilotem do regulacji głośności i najlepiej z wejściem na słuchawki przy pilocie? Cena tak 150 zł max.

od siebie mogę polecić te: http://www.neo24.pl/?p=dell_ay410

Ma wszystko to o czym pisałeś, grają bardzo przyzwoićie, kable są aż za długie ... jedyny minus że są tylko dostępne białe

Uzywam ich do PS3 i komputera (jednocześnie) i świetnie się sprawują :-D zdecydowanie polecam w tej chwili są po 170zł a dałem za nie 200

Edytowane przez jasiorr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie kupiłem słuchawki Creative Sound Blaster Tatic 3D Alpha. Był to spory wydatek, więc myślę, że da się coś z tym zrobić. Słuchawki mają złączkę USB, jak je podłanczam to słyszę czat w grze MW3 ale nie mogę nic powiedzieć, ponieważ nie wiem jak to zrobić. Mam taki przełącznik on off mikro, ale to nie działa.

W ustawieniach wszystko ustwaione na weście i wyjście tak jak powinno być. Nie słyszę dzwięku z gry tylko sam czat, nie wiem czy tak ma byc. Proszę o pomoc.

Czy takie słuchawki pasują do PS3, z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez USB będziesz słyszał tylko chata...

Jak chcesz słyszeć także inne dźwięki, to końcówkę od słuchawek odpinasz od USB i podpinasz do kabla AV albo TV/monitora no i oczywiście przestawiasz w opcjach dźwięku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloose ale jak mam mówić. Jest od tego jakiś przycisk na padzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×